27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan; "Biz Fenerbahçelileri Beşiktaşlı yapıyoruz" Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Asbaşkanı Levent Erdoğan, transfer çalışmalarının sürdüğünü aceleci davranmayacaklarını söyledi.
Pakistan Cumhurbaşkanı Müşerref, aşiretlere seslendi: "El Kaide’yi barındırmayın" Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref, aşiret bölgelerinden El Kaide'ye bağlı eylemcilerin atılmalarını iste..
Yıldızkent'teki silahlı kavgada 3 kişi yaralandı Erzurum'un Yıldızkent semti Çizmelioğlu Alışveriş Merkezi önünde tartışan iki grup, ağız dalaşının büyümesi üzerine kavga etti. Silahların kon..
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Kan Davalı İki Aşiret Barıştırıldı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesine Bağlı Emşe Köyü'nde Kan Davalı İki Aşiret, Belediye Başkanı Emrullah Cin ve İlçenin Baz..
Şehit er Muharrem Kılıç toprağa verildi Şırnak'ta operasyon dönüşü rahatsızlanarak şehit olan Piyade er Muharrem Kılıç, Suluova'da toprağa verildi.
Mersin'de "Çakar -33" ve "Duman-33" operasyonu Mersin Emniyeti'nin yürüttüğü "Çakar -33" ve "Duman-33" operasyonlar kapsamında Almanya'da mobilya yüklü bir TIR'da yapılan aramalarda 25,5 kilo..
İki kolu da olmadığı için ayağıyla resim yapan kadın ressam, atölyesine kavuştu İki kolu da olmadığı için ayağıyla resim yapan engelli genç kadın ressam, atölyesine kavuştu. İçişleri eski Bak..
"Marco'nun Bakiye Cezası Almanya'da İnfaz Edilebilir" Adalet Bakanlığı Yetkilileri, 13 Yaşındaki İngiliz Bir Kıza Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklu Bulunan Almanya Uyruklu Bernd Marco W. Hakkın..
Uluslararası Yatırımcılardan Vergilerin İndirilmesi Talebi Uluslararası Yatırımcıların Türkiye'deki En Önemli Temsilcisi Olan Uluslararası Yatırımcılar Derneği (Yased), Uluslararası Yatırımla..
Kestel'de Su Kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından, Kestel İlçesi'nde Yapılacak Altyapı Çalışmaları Sebebiyle Bazı Cadde ve Sokaklarda 3 Günlük S..
Etso ve Boğaziçi Üniversitesi'nden Turizm Eğitimi Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası ile İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Tarafından Turizm Eğitimi Verilecek. Bir Ay Süre..
Antalya'da 'Kanser' Semineri Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarafından 'Kanseri Önleme, Tanı ve Tedavi' Konulu Halk Semineri Düzenlenecek.
Çelebi: Antalya Hava Limanı'yla İlgili Savcılıktan Tebligat Gelmedi İstanbul - Çelebi Hava Servisi Aş, Antalya Hava Limanı İhalesine Dair Şikayeti Hakkında Ankara Cumhuriyet Savcılığı'ndan Te..
Elazığ Orman ve Çevre Müdürü Kara'dan Piknik Yapan Vatandaşlara Uyarı Elazığ Çevre ve Orman Müdürü Şefik Kara, Yaz Aylarıyla Birlikte Orman Yangınlarının Ön Plana Çıktığını, Bunun Olmaması İç..
İş Yoğunluğu Düğün Erteletti! Burcu Kara ile Yavuz Bingöl, 07.07.2007'de Evlenecekti Ancak Yavuz Bingöl'ün İş Yoğunluğu Nedeniyle Nikah Ertelendi!
Birol: "( Gazprom-eni Anlaşması) İyi Haber Değil" Uluslararası Enerji Ajansı Baş Ekonomisti Fatih Birol, Gazprom ve Eni Arasında İmzalanan Anlaşmanın Türkiye İçin İyi Bir Haber Olmadığını Söy..
Saadet Partili Akgönenç: "AKP Mağdur Edebiyatı Yapıyor" Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Oya Akgönenç, "AKP, Bizi Hiç Şaşırtmayan ve Aynen Beklendiği Gibi Mağduriyet Edebiyatı Üzerinde..
Ergeç ABD'de Uyardı: "Kerkük Irak'ın Kırılma Noktası" Irak Türkmen Cephesi Başkanı Saadettin Ergeç, Amerikan Kongresinde Yaptığı Konuşmada Kerkük'ün Irak İçin Bir Kırılma Noktası Olduğunu Söy..
Vakıflar Bankası 700 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Alacak Vakıflar Bankası, 21 Uluslararası Bankadan Oluşan Konsorsiyuma 700 Milyon Dolar Tutarında Sendikasyon Kredisi Alınması İçin Yet..
TMSF, Çanta ve Hediyelik Eşya Satışından 40 Bin YTL Gelir Sağladı TMSF, Hediyelik Eşya ve Çanta Satışından 40 Bin 50 YTL Gelir Elde Etti.
Adana Demirspor dış transfere devam ediyor Teknik direktörlüğe Levent Eriş'i getirdikten sonra iç tranferi kısa sürede bitiren Lig (B) takımlarından Adana Demirspor, dış transfer çalışmaların..
Iwo Jima'ya ilk Amerikan bayrağını diken son asker de öldü Amerikan ordusunun İkinci Dünya Savaşı'nda Japon Iwo Jima adasına yaptığı çıkarmada adadaki tepeye ilk bayrağı diken askerlerden son..
Tüberküloz Afganlıların korkulu rüyası olmaktan çıkıyor Afganistan'da 1979 yılında başlayan savaş nedeniyle ara verilen Tüberküloz hastalığını tedavi çalışmaları 28 yıllık aradan sonra tekrar..
Emniyet, Tff ve Kulüpler Birliği Şiddeti Önleme Platformu'nda Buluşuyor Futbolda Yaşanan Saha Dışı ve Tribün Olaylarının Önüne Geçilmesi Amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) ve Emniyet G..
Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi Takımlarından Batman Belediyespor, Dış Transferde Nusaybin Demirspor'dan Mustafa ve Kilis Belediyespor'dan Kaleci Necdet ile Sözleşme İmzaladı.
AB'den destek alan Sakatlar Derneği 'Telkari Gümüş İşleme Projesi' 40 engelliye istihdam sağladı Mardin'de kültürel mirasın korunması için Avrupa Birliği'nden (AB) destek alan Sakatlar Derneğ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10