26 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

26 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aydın'da sıcaklar can aldı Aydın'ın Kuşadası ilçesine bağlı Davutlar beldesine tatil yapmak amacıyla genel emekli bir vatandaş, hava sıcaklığının 43 dereceye ulaştığı beldede denizde yüzdükte..
Belediye, sıcak hava nedeniyle meydanlara limonata dağıtılan serinleme çadırları kurdu Sıcaklığın mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği İstanbul'da, Pendik Belediyesi, vatandaşların serinl..
Eskişehir'de kamuda çalışan özürlü, hamile ve kronik hastalığı olan personele sıcak izni Eskişehir'de, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli kronik hastalığı bulunanlar, engelli ve hamile pers..
Otlattığı hayvanla uçurumdan düşen çoban öldü Çorum'un İskilip ilçesinde hayvan otlatan bir çoban, 25 metrelik uçurumdan düştü. Kendisiyle birlikte aşağı düşen büyükbaş hayvanın altında kalan..
Balıkesir'de 3 gün sıcak tatili Balıkesir Valiliği, aşırı sıcaklar neticesinde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özürlü, hamile ve kronik hasta olanların 26-28 Haziran tarihleri arasında i..
11 yaşındaki çocuk denizde boğuldu Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesine kamp için gelen 11 yaşındaki Bayram Köylü, denizde arkadaşlarının gözü önünde boğuldu.
Kuşadası'nın Sokak Kameralarını İstanbul Belediyesi'nin Şirketi Kuracak Kuşadasi - Aydın'ın Kuşadası İlçesinin 40 Noktasına Yerleştirilecek 76 Adet Yüz Tanıma ve Gözetleme Kamerası için Gerçe..
Alman ve İngiliz gençlerin arasındaki sorun devletlerarası sorun haline geldi Antalya tatil gelen Alman ve İngiliz gençlerinin arasında yaşandığı iddia edilen taciz olayının, iki genç arasınd..
Erzurum'da "Tritikale Tarımının Tanıtımı ve Yaygınlaştırılması"paneli Erzurum Ticaret Borsası (Etb), Tarafından Düzenlenen "Erzurum İlinde Tritikale Tarımı ve Yaygınlaştırılması" Projesi Konu..
İstanbul'da Sıcak Hava Nedeniyle 250 Yangın Çıktı İstanbul İtfaiyesi, Bugün Saat 15.00'e Kadar Çoğu Aşırı Sıcak Hava Nedeniyle Çıkan Ot ve Çöp Yangını Olmak Üzere 250'nin Üzerinde Olaya Müdah..
Köpek Almak İçin Geldikleri Sivas'ta Aynı Günde 2 Trafik Kazası Geçirdiler Gümüşhane'den Sivas'a Kangal Köpeği Almaya Gelen Baba ile Oğlu, Aynı Gün İçerisinde 2 Ayrı Trafik Kazası Geçirdi.
El-medain'de Aşırı Uç Milislerle Güvenlik Güçleri Arasında Çatışma: 2 Ölü Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Güneyindeki El-medain Kentinde Güvenlik Güçleri ile Aşırı Uç Milisler Arasında Çıkan Çatış..
Vural Savaş Kızını Reddetti Yargıtay Onursal Başsavcısı Vural Savaş,antalyalı İşadamı Serhan Eltut ile Gizlice Evlenen Kızı Alev Savaş'ı Evlatlıktan Reddetti
Sabah ve Atv Yıl Sonuna Kadar Satılır! TMSF Başkanı Ertürk,el Koydukları Sabah Gazetesi ve Atv?nin En Geç Yıl Sonuna Kadar Satışının Tamamlanacağını Söyledi. Yeni
Toplu İş Görüşmelerinde Uzlaşma Sağlandı Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Uzlaşma Sağlandığı Bildirildi.
Sıcaktan Bunalan Sakaryalılar Sapanca Gölü'ne Akın Etti Türkiye'yi Etkisi Altına Alan Afrika Sıcağı, Sakarya'da da Hayatı Olumsuz Etkiledi.
Kızıltepe'de Kuran Kursları Başladı Mardin'in Kızıltepe İlçesinde 2 Ay Sürecek Olan Kur'an Kursları Başladı. Tepebaşı Camisindeki Kuran Kursuna Çocuklarla Giden 60 Yaşındaki Bir Vatandaş da Ö..
Kaybolan Yaşlı Kadının Cesedi Gölette Bulundu Malatya'da Kaybolduğu İddia Edilen Bir Kadının Cesedi, Karakaya Baraj Gölü'nde Bulundu.
Tekin'in Avukatından "Tutuklanma" Kararına İtiraz Ümraniye'de Bir Gecekonduda Ele Geçirilen 27 El Bombasıyla İlgili Yürütülen Soruşturma Kapsamında Tutuklanan Muzaffer Tekin'in Avukatı, Tutuk..
Laricani, İran-abd Müzakerelerini Değerlendirdi İran Yargı Erki Danışmanı Muhammed Cevad Laricani, ABD ile Önkoşulsuz Müzakere Yapılması Gerektiğini Söyledi.
Btp Genel Başkanı Baş: Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Ekonominin Can Damarı Olan Enerji Konusunda da Milli Bir Politikanın Şart Olduğunu Belirterek, Btp İktidarı..
Çalışılan saat başına ücret ve çalışan kişi başına kazanç ilk çeyrekte arttı İmalat sanayi sektöründe saat başına ücret ve kişi başına kazanç endekslerinde, yılın ilk çeyreğinde, üretimde çal..
Petkim ihalesine 8 teklif geldi PETKİM'in toplam yüzde 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemiyle özelleştirilmesi ihalesine 8 teklif geldi.
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda, Naturel ham Zeytinyağı 4,80 YTL, Siyah Salamura Zeytin 1,46 YTL, Kuru İncir 2,05 YTL ve Sıra Buğday 0,39 YTL'den satıldı. Borsada, işlem gören..
Çağlayan Belediye Başkanı Ayhan Doğan: "Yaşanan terör olayı sonrası esnaf olumsuz etkilendi" Erzincan'da geçtiğimiz günlerde yaşanan terör olayları Çağlayan beldesi sınırları içerisinde faali..
Trabzon'da trafik kazası: 1 ölü Trabzon'un Araklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Hükümetle Türk İş arasında anlaşma sağlandığı bildirildi Hükümetle Türk İş arasında yürütülen kamu kesimi toplu iş sözleşmeleri görüşmelerinde taraflar arasında anlaşma sağlandığı bildirildi.
Sıcaklar nedeniyle vatandaşları uyaran Topbaş, piknikçilerden ateş yakmamalarını istedi İstanbul'da, aşırı sıcaklar nedeniyle bir haftada bin 151 yangın çıktığı bildirildi. Yangınlar ve sıcak..
Dikkat Çekici Benzerlik! Jennifer Aniston, İngiliz Model Paul Sculfor'la Aşk Yaşıyor. Sculfor'un Pitt'e Benzerliği İse Dikkat Çekici!
Sağlık Bakanlığı'ndan Önemli Karar Sağlık Bakanlığınca Yapılacak Piyasa Gözetimi ve Denetiminin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, Resmi Gazete'de Yayımlanarak, Yürürlüğe Girdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10