26 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

26 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Bana Ebru'yu Sormayın' Ebru Akel ile Olan 5 Yıllık Beraberliğine Noktayı Koyan Can Ateş, Bodrum'a Tek Başına Tatile Gitti.
Burdur'un Köylerine Yangın Söndürme Aracı Burdur Valiliği, Hava Sıcaklıklarının Artması ve Çıkabilecek Yangınlara İlk Müdahale Yapılabilmesi İçin Köylere Yangın Söndürme Aracı Dağıttı.
Fransız Yıldız Makalele Antalya'da İngiltere Premier Ligi Takımlarından Chelsea'de Forma Giyen ve Beşiktaş'ın Transfer Listesinde Bulunan Fransız Futbolcu Claude Makelele, Tatil İçin Antalya'..
Türkmenistan'da 1 Tondan Fazla Uyuşturucu İmha Edildi Türkmenistan'da 26 Haziran Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Günü Dolayısıyla Bin 91 Kilo Uyuşturucu Yakılarak İmha Edildi.
Nişan bozuldu takılar mahkemelik etti Kayseri'de bir genç, kardeşi ve 3 arkadaşıyla birlikte, 3 ay önce ayrıldığı nişanlısından nişan töreninde taktığı ziynet eşyalarını geri alabilmek için k..
Ulaştırma Bakanı İsmet Yılmaz: "Hızlı tren Eskişehir'in altından geçecek" ıÜüMaliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Ulaştırma Bakanı İsmet Yılmaz, çeşitli gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Eskişe..
Diyarbakır Devlet Hastanesi'nde Yangın Diyarbakır Devlet Hastanesi'nin Çatısında Çıkan Yangın Maddi Hasara Yol Açtı.
Denizli'de Toprak Kayması: 2 Yaralı Denizli'de Kanalizasyon Çalışması Yapan 2 Belediye İşçisi, Toprak Kayması Sonucu Hafif Şekilde Yaralandı.
Memleketinde Oğlunun Şehit Olduğu Haberini Aldı Şırnak'ta Vatani Görevini Yaparken Operasyon Dönüşü Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Şehit Olan Piyade Komando Er Muharrem Kılıç'ın Annesi, Oğlunun ..
Müzakereler 2 Başlıkta Resmen Başladı Türkiye İstatistik ve Mali Kontrol Başlıklarında Müzakerelere Resmen Başladı
Chrıstına 'Sinema' Dedi Chrıstına Aguılera Çin'de Yaptığı Basın Toplantısında, Oyunculuk Kariyerine Doğru Noktadan Başlamak İçin Bir Çok Senaryoyu Okuduğunu Açıkladı.
Şenay Denizkızı Oldu Manken Şenay Akay, Milyonlarca Yıl Önce Yaşamış Deniz Canlılarının Maketlerinin Yer Aldığı Şölende Denizkızı Kılığına Girdi.
Kütahya'da Kronik Hasta, Hamile ve Engelli Kamu Personeline İzin Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Artan Sıcaklıklar Nedeniyle Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Hamile, Kronik Hasta ve Engell..
Şemdinli Davası Van 4. Ağır Ceza Mahkemesi Savcısı Selçik, Şemdinli Davası Sanıkları Avukatlarının, Van 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkan ve Üye Hakimlerin Reddine Yönelik Talebi Üzerine Hazırlad..
Ordu Valiliği Sağra'yı alacak kuruluşun Ordu'da üretim yapmasının şartlar içinde yer almasını istedi Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) yazılı başvuru..
Batmanlılar Guantanamo üssünün kapatılması için Bush'a kartvizit gönderdi. Uluslararası Af Örgütü (UAÖ) Batman gurubu, ABD Başkanı Bush'a, Guantanamo üssünün kapatılması için kartvizit gönder..
Nazilli'de orman yangınını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor Aydın'ın Nazilli ilçesine bağlı Haydarlı köyündeki makilik alanda çıkan yangına çevre ilçe ve beldelerden gelen itfaiye..
Ocakta Ölü Bulunan Madenci Defnedildi Çalıştığı Maden Ocağında Ölü Olarak Bulunan Maden İşçisi, Gözyaşları Arasında Defnedildi.
Bisikletten Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti Sakarya'nın Söğütlü İlçesinde Bisikletten Düşen Bir Çocuk Hayatını Kaybetti.
Azra Starlar Okulunda 'Yağmur Zamanı' Dizisi İçin Tiyatrocu Hasibe Eren'den Dersler Alan Azra Akın, Hedef Büyüttü
Beyaz Saray: "Bu Yaz Irak'ta Çok Zorlu Geçecek" Beyaz Saray, Bu Yazın Irak'ta Çok Zorlu Geçeceği Öngörüsünde Bulundu.
Altılı Ganyan 1.696 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 1.696 YTL İkramiye Verdi.
Yurtta Rekor Sıcaklıklar Yurt Genelinde Etkili Olan Aşırı Sıcaklar, Edirne ve Balıkesir'de Rekor Kırdı.
Baykal, CHP İzmir Milletvekili Adaylarıyla Buluştu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP İzmir Milletvekili Adayları ile Buluştu. Deniz Baykal, Milletvekili Adaylarınd..
Ötv'siz Mazot 171 Milyon YTL Kar Bıraktı Genel Seçimlerin Yaklaşmasıyla Birlikte Partilerin Seçim Kampanyaları Arasında Yer Alan Mazot 1 YTL Olacak Vaatleri Tartışılırken, Ötv"siz Mazot Uygul..
Turist Kılığında Vergi Denetimi İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı, Dikili"den Çeşme"ye Kadar Olan Bölgede Turizme Hizmet Veren Tüm İşletmelerde, 1 Temmuz 30 Eylül Tarihleri Arasında Yoğun Vergi ..
Toplu İş Görüşmeleri Sona Erdi Kamuda Çalışan Yaklaşık 320 Bin İşçi Adına Yürütülen Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşmaya Varıldı. Başbakanlık Merkez Bina"da Devlet Bakanı ve Başbakan ..
Hazine 7 Milyar YTL Borçlandı Hazine, Bugün Net 7 Milyar YTL Borçlandı. Hazinenin Bugün Düzenlediği 20 Ay (588 Gün) Vadeli İskontolu Tahvil İhalesinde, Bileşik Faiz Yüzde 18,43, 7 Yıl (2436 G..
Çeyrek Altın Sıkıntısı Okulların Tatil Edilmesi, Sünnet ve Düğün Mevsiminin Başlamasıyla Birlikte Piyasada Başlayan Çeyrek Altın Sıkıntısının Devam Ettiği Belirtildi. Kayseri Sarraf ve Kuyumc..
Sıcaklar Para Kazandırıyor Sıcakların Artması Su, Meşrubat, Dondurma ve Klima Satışlarına Yaradı. Sıcak ve Nemden Bunalan Vatandaşlar, Klima ile Serinlemeye Çalışırken, Sıvı Kaybını da Su, Me..
Merkez'den Harcama Uyarısı Merkez Bankası, Enflasyon Hedefine Ulaşılması Önünde Engel Olarak Gördüğü Harcamalar Konusunda Hükümeti Uyardı. Banka, "Orta Vadeli Enflasyon Bekleyişlerinin Henüz ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10