25 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

25 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şehit Er Celepci Toprağa Verildi Hakkari'de 10 Gün Önce Elektrik Akımına Kapılarak Ağır Yaralanan Piyade Er İrfan Celepci, Tedavi Gördüğü Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde Hayatını Kayb..
AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Günter Verheugen, Fatih'te Restore Edilen Eserleri Gezdi AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Günter Verheugen, Fatih Belediyesi ve Avrupa B..
Urfa'daki "Tek Tek Dağları" Milli Park İlan Edildi Çevre ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Tarafından 2004 Yılından Bu Yana Etüt Edilmekte Olan Tek Tek Dağları, ..
Anlatacak Çok Şeyi Var! Parıs Hılton, Yarın Cezaevinden Çıkıyor. Hilton Ayağının Tozuyla Larry Kıng Show'a Katılacak!
Cilvegözü Sınır Kapısı'nda Taksici Eylemi Depoları Nizami Olmadığı Gerekçesiyle Suriye'ye Giriş-çıkışlarına Yasak Getirilen Yüzlerce Taksici, Hatay'ın Reyhanlı İlçesindeki Cilvegözü Sınır Kap..
Les Ottomans'da Eğlence Gül Ergi, Les Ottomans'ın Teknesinde Deniz-haluk Berdan Çifti İçin Sürpriz Parti Yaptı!
Sıcağa karşı dikkat Bursa Valiliği, sıcak havaya karşı çocuklar, yaşlılar, yüksek tansiyonu, kalp ve akciğer hastalıkları olan vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Meü'de Yaşanan Olaylar Nedeniyle 40 Öğrenci Okuldan Atıldı Mersin Üniversitesi'nde (Meü) 20 Aralık 2006 Tarihinde Yaşanan Olayların Ardından Rektörlük Tarafından Başlatılan Soruşturma Sonucun..
Tanbul Valisi Muammer Güler, Engelli ve Hasta Kamu Personeline 2 Gün İzin Verileceğini Açıkladı. Ul Valisi Muammer Güler, Engelli ve Hasta Kamu Personeline 2 Gün İzin Verileceğini Açıkladı.
Elazığ'da Seçim Süresi Boyunca Havai Fişek Atılması Yasaklandı Elazığ Valiliği Aldığı Kararla, Seçim Süreci Boyunca Güvenlik Amacıyla Düğün Salonlarında ve Eğlence Tesislerinde Havai Fişek At..
Bakan Çelik'ten Çınar'a Anadolu Lisesi Müjdesi Diyarbakır'ın Çınar İlçesine Anadolu Lisesi Kurulmasına Onay Veren Milli Eğitim Bakanı Doç. Dr. Hüseyin Çelik, Lisesinin Çınar'a Hayırlı Olması ..
ABD'deki Katoliklerin sayısı tartışma konusu oldu ABD'deki Katolik nüfusunun 64 milyon olduğu açıklandı. Katolik Piskoposlar Konferansı'nın açıkladığı rakamlara göre 2005 yılında 63,9 milyon ..
Güney Koreli kuru temizlemeci kaybettiği pantalon için 54 milyon dolar ödemekten kurtuldu ABD'de bir mahkeme kaybettiği bir pantalon için hakkında 54 milyon dolarlık tazminat davası açılan ku..
Sağlık Bakanlığı, sıcak tatilini valiliklere bıraktı Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Turan Buzgan, aşırı sıcaklar nedeniyle özürlü, hamile ve kronik hastalığı olanlar ba..
Sağlık Bakanlığı'ndan Valiliklere "Kamu Çalışanlarına Gerekirse Sıcak Tatili Verin" Önerisi Sağlık Bakanlığı, Valililiklere Gönderdiği Genelge ile "Kamu Çalışanlarına Gerekirse Sıcak Tatili V..
Aliyev: "Azerbaycan, Türkiye ve Gürcistan arasında büyük projeler hayata geçirildi" Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Azerbaycan,Türkiye ve Gürcistan arasında çok önemli büyük projelerin..
Samsun'da biri kadın 3 gasp zanlısı gözaltına alındı Samsun'da bir kişiyi önce alıkoyup darp eden, sonra da parasını ve cep telefonunu gasp ettikleri iddia edilen biri kadın 4 kişiden 3'ü yak..
Sivas Olaylarının 14. Yıldönümü Sivas'ta 2 Temmuz 1993 Yılında Yaşanan Madımak Oteli Yangınında Hayatını Kaybedenler, 14. Anma Yıldönümü Etkinlikleri ile Anılacak.
Memurlardan Yumurtalı Mısırlı Protesto Eskişehir'de Bir Grup Memur, Açlık Sınırında Maaş Aldıklarını Belirterek, Yumurtalı Mısırlı Protesto Gösterisinde Bulundu.
Kei İstanbul Zirvesi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Girişiminin, Geçen 15 Yıllık Sürede Örgütsel Oluşumunu Tamamladığını Belirterek, "Bölgemizdeki En Kapsamlı ..
Çocuk ve Yaşlılara Sıcaklık Uyarısı Malatya Meteoroloji Bölge Müdürü Necip Duman, Hava Sıcaklığının Önümüzdeki Günlerde Daha da Artacağını Belirterek Özellikle Çocuk ve Yaşlıların Dikkat Etme..
Ceyhan üzümü de üreticinin yüzü güldürdü Ceyhan karpuzunun ardından Ceyhan üzümünde de üreticilerin yüzleri gülmeye başladı. İlçe Tarım Müdürü Tekin, Ceyhan üzümünün de meşhur olmaya başlamas..
Shgm'den CHP'nin Hatay'daki Helikopter Kazasına İnceleme Ulaştırma Bakanlığı'na Bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (Shgm), CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Taşıyan Helikopterin Arızalanara..
Kızıltepe Tarım Kredi Kooperatifi çiftçiyi bilgilendirdi Mardin'in Kızıltepe ilçesinde İlçe Tarım Kredi Kooperatifi ile Gübretaş tarafından, çiftçilere yönelik bilinçli tarım konusunda bilgil..
Mezuniyet Tarihleri KPSS Atamalarında Boşluklara Neden Olacak Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) Giren Bazı Öğrencilerin Mezuniyet Tarihleri Müracaat Tarihinden Sonraya Kalınca, Atama Yapı..
Rusların yarısı bayrağını bilmiyor Rusya genelinde anket gerçekleştiren bir şirket ülkenin ancak yüzde 50'sinin bayrağın şeklini bildiğini tespit etti.
Amerika'da siyahîlerde askerliğe rağbet azalıyor Irak ve Afganistan savaşlarının başlamasından beri, Amerika'da orduya katılan siyahî vatandaşların sayısında üçte birlik azalma meydana geldi...
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'ndan Seçim Beyannamesi Değerlendirmesi AK Parti Kayseri İl Başkanı Mahmut Cabat, Partisinin Açıklanan Seçim Beyannamesini Değerlendirerek, AK Parti'nin Gerçekle..
KKTC'de Kamu-Sen ile Kamu-İş milletvekillerine "kırmızı kart" gösterdi KKTC'de Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen) ile Kamu İşçileri Sendikası (Kamu-İş) iktidarda ve muhalefette bulunan mil..
Amerikan Senatosu'nda göçmen reformuna şekil verme savaşı yaşanıyor Amerikan Senatosu, üç haftalık aradan sonra kapsamlı göçmen reformu paketini yeniden görüşmeye başladı. Görüşmelerin başlam..
Bloomberg geleneği bozmadı, eşcinsel yürüyüşüne katıldı Eşcinsel yürüyüşüne katılan ABD'nin New Yok kenti Belediye Başkanı Michael Bloomberg, kendisinden önceki iki belediye başkanının başlat..
İHD Tunceli Temsilciliği: Çatışma ve şiddet ortamından sivil yurttaşlar da etkileniyor İnsan Hakları Derneği (İHD) Tunceli Temsilciliği yaşanan çatışma ve şiddet ortamından sivillerin de cidd..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10