25 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

25 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sultanbeyli'de ormanlık alanda aynı anda üç ayrı noktada yangın çıktı Sultanbeyli'de ormanlık alanda üç noktada aynı anda çıkan yangın, karadan yapılan müdahale yetersiz kalınca helikopterler..
Süs ampülleriyle oynayan çocuğu elektrik çarptı Sakarya'nın Hendek ilçesinde 14 yaşındaki çocuğu, süs ampülleriyle oynarken elektrik çarptı.
Yıldızhan Çıldırdı! Seren Serengil'in Katıldığı Tv Programında Sürekli Cep Telefonuyla Mesajlaşması İzzet Yıldızhan'ı Çıldırttı!
Zehra 4. Sınıfa Geçti! Hülya Avşar, 4. Sınıfa Geçen Zehra'yı Karne Hediyesi Olarak Antalya'ya Tatile Götürdü!
Galatasaray'dan İmza Şov Galatasaray, Daha Önce Anlaştığı 5 Futbolcuyla Aynı Anda Sözleşme İmzalayarak Adeta Şov Yaptı.
Gs-fb Maçındaki Olaylara 4 Gözaltı Daha Galatasaray ile Fenerbahçe Arasında Oynanan Maçta Çıkan Olaylara İlişkin 4 Kişi Daha Gözaltına Alındı.
Kalder'in 'Müşteri Memnuniyeti' İlk Çeyrekte 73,9/ Tüketici, En Çok Bp'den Memnun İstanbul - Türkiye Kalite Derneği (Kalder) Türkiye Müşteri Memnuniyeti Ulusal Endeksi (Tmme), 2007 Yılının İl..
Kei'nin Dışişleri Bakanları Toplantısı Tamamlandı, İşbirliği Artacak İstanbul - Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (Kei) 15. Kuruluş Yıl Dönümü Zirvesi Kapsamında Gerçekleştirilen Dışişleri ..
İsrailli Bakan, Şalit'in Kurtarılması İçin Hamas ile Müzakere İstedi İsrail Başbakan Yardımcısı Eli Yishai, Kaçırılan İsrailli Asker Gilad Şalit'in Kurtarılması İçin Hamas ile Müzakere Yapılm..
Tobav: 'Yaptıklarıyla Devlet Tiyatroları'na Zarar Verenleri Tarih ve İnsanlık Bir Gün Yargılar' Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Yardımlaşma Vakfı'ndan (Tobav) Yapılan Açıklamad..
Rumen Bilgin Dimitri Kantemir'in Evi, Romanya Cumhurbaşkanı Tarafından Açıldı Fatih Belediyesi ve Avrupa Birliği'nin (AB) Ortaklaşa Yürüttüğü Proje Çerçevesinde Restore Edilen ve Müze Olarak ..
Tüsiad: "Fransa Türk Halkına Karşı Düşmanca Tutum İçine Girdi" Tüsiad AB Temsilcisi Bahadır Kaleağası, Fransa'nın Türkiye'ye Karşı Tutumunun AB Değerleri ile Uyuşmadığını Belirterek "Fransa, ..
Ermenistan Dışişleri Bakanı Oskaryan: "Türkiye Diyalog Konusunda Ciddiyse Önce Sınırını Açmalı" Ermenistan Dışişleri Bakanı Vartan Oskaryan, Türkiye'nin Ermenistan Sınırını Kapalı Tuttuğu Müd..
Maliye, 280 milyon YTL değerinde Hazine arazisi buldu Antalya Defterdarlığı, Mart ayında başladığı tapu tarama çalışmalarını sonuçlandırdı. Buna göre, Antalya'da Hazine'ye ait 280 milyon YTL ..
DTO Başkanı Yüksel: "Mevzuatı bilmeyen gıda sektöründe ağır cezalar ödüyor" Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Mehmet Yüksel, yeni kanunlarda gıda ile ilgili çok ağır cezalar getirildiğini, ..
Albaraka Türk için 7,1 milyar YTL’lik rekor talep Türkiye'nin faizsiz esaslı çalışan ilk bankası olan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın yüzde 20.22'sine tekabül eden 54 milyon 500 bin YTL tut..
İngiltere'de erken seçim tartışması arttı Tony Blair'den İşçi Partisi liderliğini devralan ve 2 gün sonra Başbakanlığı devralacak olan Gordon Brown'un seçim koordinatörü atamaya karar vermesi..
200 bin kişiyi kuraklıktan kurtaracak SİT kurulu izinli baraj, termal kalıntılardan dolayı açılamıyor Türkiye bir taraftan çöl sıcaklıklarından dolayı barajlarındaki sularını kaybederken diğe..
Yapı kooperatifi bürosunda silahlı kavga: 5 yaralı Kayseri'de İğde Konut Yapı Kooperatifi'nin bürosunda, anahtar teslimi konusunda çıkan uyuşmazlık nedeniyle çıkan silahlı kavgada 5 kişi yara..
Toplu Konut İdaresi'nin Tuzla'da yapacağı 660 konutun kurası çekildi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Tuzla'da alt gelir grubuna yönelik yapımına başladığı 660 konut için 5 bin 500 k..
Batman'da hırsız ve yakınlarına linç girişimi Batman'ın Kozluk ilçesinde adliyeye çıkartılan hırsızlık zanlıları ve yakınları adliye önünde toplanan kalabalık tarafından linç edilmek istendi.
Ermenistan Dışişleri Bakanı Oskanyan: "Türkiye Ermenistan’a sınırlarını açmalı" Emenistan Dışişleri Bakanı Vardan Oskanyan, Türkiye'nin Ermenistan sınırını açmasını istediklerini söyledi. Kar..
Şans Oyunlarında Satış Saat 23'e Kadar Olacak Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara Oyunlarının Satışa Kapatılma Saatlerinde Değişiklik Yapıldı.
Paris'teki Darfur Konferansı Fransa'nın Başkenti Paris'te Devam Eden Darfur Konferansı'na Ev Sahipliği Yapan Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, Toplantıya Katılan Ülke ve Kuruluşların ..
Buşehr Nükleer Santrali'nde Elektrik Üretimi İçin Geri Sayım Başladı İran Enerji Bakanı Perviz Fettah, 6 Aya Kadar Buşehr Nükleer Santrali'nden Bin Megavatlık Elektrik Üretileceğini Söyledi.
Lübnan'da Unıfıl Birliğine Yapılan Saldırı İspanya, Lübnan'daki Birleşmiş Milletler (BM) Barış Gücünde Bulunan İspanyol Destek Kuvvetindeki 6 Askerinin Bombalı Saldırı Sonucu Ölmesinden Dolay..
Çelebi, Air Cargo'nun Satış İhalesine Katılıyor İstanbul - Çelebi Hava Servisi Aş, Çek Havayolları'nın Yer Hizmetlerini Yürütmekte Olan Air Cargo'nun Satış İhalesine Katılacak. çelebi'den K..
Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü 15. Yıl Zirvesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Siyasi İhtilafların Üye Ülkelerin Yer Aldığı Bölgede Ekonomik İşbirliği ve Kalkınmanın Önünde Önemli Bir Eng..
Kamuya 15 Bin 861 Personel Alınacak Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirilmek Üzere Kamu Personel Seçme ..
DSP Lideri Sezer Afyonkarahisar'da Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Partisinin Bir "Vatan Görevi" Yaparak Seçimlere Katılmama Kararı Aldığını Belirterek, "Bu Aslında Bir M..
İnekleri İçin Ağaca Saat Astı Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde Yaşayan Karadenizli Cemile Civelek, Evinin Bahçesine İnekler İçin Saat Astı. Civelek, Sabah Ahırdan Çıkan İneklerin Saat 19.00'd..
Dubaili Şirketten Kütahya'da 200 Milyon Dolar 'Çimento' Yatırımı Kütahya - Dubai Merkezli Abdullah Al Ghuraır Group Of Companıes Firmasının, 200 Milyon Dolar Yatırımla Kütahya'nın Tavşanlı İl..
Salman Rüşdi'ye Şövalye Nişanı Hindistan Ulema Konseyi, İngiltere'nin Yazar Salman Rüşdi'ye Şövalye Nişanı Vermesini Kınadı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10