23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Pepe: 2b; Hukuki, Sosyal ve Ekonomik Olarak Çözülmesi Gereken Ciddi Bir Sorun Kocaeli - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, "2b, Türkiye'de Hukuki, Sosyal, Ekonomik Olarak Çözülmesi Gerek..
Adana'da "Teröre Lanet, Şehide Saygı ve İlkene Sahip Çık" Mitingi Adana - Adana'da Türkiye Kamu-Sen Tarafından "Teröre Lanet, Şehide Saygı ve İlkene Sahip Çık" Mitingi Düzenlendi. kamu-Sen İ..
Müsiad Başkanı Bolat: Hızlı Şekilde Kapitalistleşme ve Küreselleşme Yaşanıyor, Trendler İyi Okunmalı Samsun - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Genel Başkanı Ömer Bolat, Dünyad..
Ulaştırma Bakanı Yılmaz: Demiryollarına Bu Dönemde, 60 Yıldakinden Daha Fazla Yatırım Yapıldı Ankara - Ulaştırma Bakanı İsmet Yılmaz, "Demiryollarına Bu Dönemde, 60 Yıldakinden Daha Fazla Yat..
Anlaşılamayan İlişki! Tamer Karadağlı Suskun, Deniz Uğur Sürekli Konuşuyor! Bu Kadının Aşkı Platonik Olabilir mi
Başörtülü Olarak Sınava Giremeyen Öğrencilerin Yakınları Durumu Protesto Etti Erzurum'da Yapılan Açık Lise Sınavlarında Başörtülü Öğrenciler Sınava Alınmadı. Bu Zamana Kadar Başörtüleriyle Sı..
Ziraatçiler: "Buğday Rekoltesindeki Düşüş İçin Önlem Alınmalı" Ziraatçiler Derneği, Tüm Tarım ile İlgili Kuruluşları Buğday Fiyatları ve Üretimi Konusunda Kriz Masası Oluşturmaya Çağırdı. Der..
Düzce Evsiz Depremzedeler Kooferatifinin Genel Kurulu Yapıldı Düzce Evsiz Depremzedeler Kooperatifi Genel Kurulu Geniş Katılımla Yapıldı.
Niğde'de Hint keneviri operasyonu Niğde'de yapılan operasyonda bir evin bahçesinde bin 900 kök dişi Hint keneviri ele geçirildi.
DP Genel Başkanı Ağar, yarın Şanlıurfa'da Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, partisinin il teşkilatı tarafından tertip edilen mitinge katılmak üzere yarın Şanlıurfa'ya geliyor.
ADD, üye artırmak için şehit ailelerini ziyaret edecek Şehit Aileleri İnsan Hakları ve Yardımlaşma Derneği'ne 'terör mitingi' teklifi götüren Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), teklifinin redde..
Sahaya Giren Köpek, Bayan Futbolcuları Korkuttu Bartın'da 4 İlden 6 Takımın Katıldığı 2006-2007 Sezonu Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Final Maçında Sahaya Giren Köpek, Maçın Durmasına Sebe..
Başbakan Erdoğan için Diyarbakır'da hazırlıklar tamamlandı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Diyarbakır'da katılacağı mitingin hazırlıkları tamamlandı.
Siirt'te Askeri Sevkiyat Devam Ediyor Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Sınıra Sızma Yapmaya Çalışan ve Eylemlerini Arttıran Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlarını Sürdürmeye Devam Ediyor.
Basketbolda Transfer İddiaları Efes Pilsen'in, ABD'li Pivot Scott Padgett ile İlgilendiği İddia Edildi.
Nurgül ve Cem Düşman Çatlattı! Kavga Edip, Ayrıldıkları Söylenen Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer, Çıkan Haberlere Nispet Yaparcasına Eğlendi!
Kayseri Erciyesspor'da Başkanlığa Enver Kemaloğlu Seçildi Kayseri Erciyesspor'da Yapılan Olağan Genel Kurulda, Kulüp Başkanlığına Enver Kemaloğlu Seçildi.
81. Gazi Koşusu Yarın İstanbul'da Yapılacak Türk At Yarışçılığının Derbisi Gazi Koşusu'nun 81.'si Yarın İstanbul'da Yapılacak.
Pepe: '2b Çözülmesi Gereken Ciddi Sorun' Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, '2b, Türkiye'de Hukuki, Sosyal, Ekonomik Olarak Çözülmesi Gereken Ciddi Bir Sorundur' Dedi.
Malatya'da Yakıt Kazanı Patladı Malatya İl Özel İdare Genel Sekreterliği'ne Ait Binanın Eski Yakıt Kazanı Sökülürken Patlama Meydana Geldi.
Yunan-arap Kültür Merkezi, Atina'da Resmi Olarak Açıldı Yunan-arap Kültür Merkezi, Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Resmi Olarak Açıldı. Kültür Merkezi, Aynı Zamanda Cami Olarak da Kullanılabi..
Bakan Pepe İzmit'te Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, CHP'nin Seçim Beyannamesinde Bulunan 2b ile İlgili Açıklamalarda Bulundu.
Btp Genel Başkanı Baş: Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Türkiye'de 10 Katrilyon Dolarlık İşlenmeyi Bekleyen Maden Olduğunu Belirterek, "Btp İktidarında Madenlerimi..
Suriye Bayraklı Yük Gemisi Çanakkale Boğazı'nda Karaya Oturdu Suriye Bandıralı "Mustafa F" İsimli Yük Gemisi, Çanakkale Boğazı'nda Akbaş Mevkiinde Karaya Oturdu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10