23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Mitinginde Kaza Hatay Atatürk Stadyumu Yanındaki Toprak Alanda Bulunan CHP Helikopterinin Pervanesinin Kopması Sonucu 1 Kişi Öldü
Üzeltme) Zonguldak'ta, Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Batı Karadeniz Platformu Tarafından Düzenlenen "Teröre Tepki" Mitingine Aşırı Sıcak Nedeniyle Beklenen Katılım Gerçekleşmedi. Bir Kişi B..
Trabzonspor'da Ziya Doğan yarın basın toplantısı yapıyor Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Gerede'de de sürdüren Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan ilk basın toplantısını yarın yapacak.
Tüzmen: ''Mersin Liman'nı kara listeye almaya çalışıyorlar'' Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Mersin Limanı'nda yaşanan sıkıntıları deprem gibi bir olağan üstü hal olarak değerlendirerek, limanı ..
"Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği" Eğitimi Türkiye'de İlk Defa Bir Maden Ocağı İşletmesinde Seminer Verildi.
Bodrum'dan Notlar Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Eşinin Dün Evlilik Yıldönümüydü..
İbo Propaganda Yapabilecek RTÜK, Milletvekili Adayı Ünlülerin Seçim Döneminde Televizyonda Program Yapmalarına İzin Verdi.
Diyarbakırspor'un kongresi 10'uncu kez ertelendi Turkcell Süper Ligi'ne geçen yıl veda ettikten sonra maddi sıkıntılarla boğuşan Diyarbakırspor'da hüsran devam ediyor. Geçen sene yapılan 9 ko..
Kayseri'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Kayseri'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Tren Yolu Alt Geçidinde Devrilen Minibüste Bulunan 3 Kişi Yaralandı.
Aydın, 2007'nin En Sıcak Gününü Yaşadı Küresel Isınmayla Birlikte Bu Yıl Etkili Olan Kuraklık Aydın'da da Etkisini Gösterdi. 2007 Yılının En Sıcak Gününün Yaşandığı Aydın'da Bugün Sıcaklık Gö..
Sıcak havalar İsrail’deki tüm askeri tatbikatları iptal ettirdi İsrail, ülkede etkili olan aşırı sıcak hava nedeniyle sınırları içindeki tüm askeri tatbikatları iptal etti.
Afganistan'da 18 mayın temizleme uzmanı ve köpekleri kaçırıldı Afganistan'da, Taliban'a bağlı eylemciler, mayın temizleme uzmanı 18 Afgan görevliyi kaçırdı. Gazni eyaleti polis şefi Asmatulla..
İç Güvenlik Harekatı İç Güvenlik Harekatına Katılan Güvenlik Güçleri, Tunceli'de Bir Teröristi Silahı ile Birlikte Etkisiz Hale Getirdi.
AK Parti mitinginde izdiham nedeniyle vatandaşlar ezilme tehlikesi geçirdi AK Parti Malatya mitinginde yaşanan kalabalık izdihama dönüşünce bazı vatandaşlar ezilme tehlikesi atlattılar. Bu va..
Çankırı-tosya Yolunda Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı Çankırı D-100 Karayolunun Yuvasaray Köyü Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybederken, 3 Kişi de Yaralandı.
Yetiştirme Yurdunda Kalan Çocuk Denizde Kayboldu Samsun Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Bağlı Yaşar Doğu Erkek Yetiştirme Yurdu'nda Kalan Sara Hastası Bir Çocuk, Serinlemek İçin Girdiği Kara..
Başbakan Erdoğan, Özal Köyü'nde sevgi gösterileriyle karşılandı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Malatya'da özellikle Özal Köyü sakinleri büyük ilgi gösterdi. Miting alanına giderken Başbakan ..
İzlanda Cumhurbaşkanı İstanbul'a geldi İzlanda Cumhurbaşkanı Olafur Ragnar Grimsson, eşi ile birlikte İstanbul'a geldi. Grimsson, Cumhurbaşkanı Sezer'le görüşecek.
Eski savcı Gültekin Avcı'nın bulunduğu babasının evine silahla ateş açıldı Açıklamaları ve yazdığı kitaplarla dikkat çeken ve 2.5 ay önce cumhuriyet savcılığı görevinden ayrılan eski savcı Gü..
Başbakan Erdoğan, yoğun kalabalıktan miting alanına girmeye zorlandı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yoğun kalabalıktan miting alanına girmeye zorlandı. Platform üzerinden vatandaşlara karanfil..
Elazığ'daki yaya polisler Başbakan Erdoğan'a yetişmekte zorlandı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'daki mitingi sırasında polisler arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Erdoğan'ı yaya ola..
Süne ile Mücadele Çalışmaları Bir Hafta Uzatıldı Ergani İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından Yürütülen Süne ile Mücadele Çalışmaları, Bu Yıl Görülen Süne Yoğunluğu Sebebiyle 1 Hafta Uzatıldı.
Ergani'de Kaymakamlık, 2007'de Yoksullara 2 Milyon 634 Bin 936 YTL Dağıttı Ergani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 2007 Yılının İlk Yarısında 2 Milyon 634 Bin 936 YTL Yardım Yaptı.
Türkiye Kalkınma Bankası Yöneticileri, Burdurlu İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi Türkiye Kalkınma Bankası (Tkb) Yetkilileri, Burdurlu İş Adamlarına Kredi Çeşitleri, Kriterler ve Faizler Hakkınd..
Şikayet İçin Gittiği Karakolda Tutuklandı Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde, Ankara'da İşlediği 4 Ayrı Suçtan Aranan Bir Kişi, Şikayet İçin Gittiği Karakolda Gözaltına Alındı.
Seksi Güzel Büyüledi! Justin Timberlake'in Son Gözdesi Jessıca Bıel, Gq Dergisi'nin Yeni Sayısına Kapak Oldu!
Diyarbakır'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Diyarbakır'da Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 5 Kişi Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10