23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

23 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Afyonkarahisar'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı. Kazada, Hayatını Kaybeden Vatandaşın Yakınları Sinir Krizi Geç..
Bağdat'taki Güvenlik Duvarı Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Meşhur Caddesi El Sadun'a ABD Askerleri Tarafından Örülen Kalın ve Yüksek Duvar Iraklı Ressamların Çalışmalarını Sergilendiği Yer Haline..
Sapanca Gölü'nden Yuvacık Barajı'na Boru Hattı Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Sapanca Gölü'nden Yuvacık Barajı'na Su Taşınması Amacı ile Yapılan Sapanca Gölü- Yuvacık Arıtma Tesisi Arası T..
Mavi Bayrak Töreni Kuşadası'nda Yapıldı 27 Nisan 2007 Tarihinde Danimarka Kopenhag'ta Toplanan Uluslararası Jüri 2007 Mavi Bayrak Ödülleri'ni Açıkladı. Buna Göre, Türkiye'de 2007 Yılında 235 ..
Piknik Dönüşü Frenleri Patlayan Minibüste Can Pazarı: 17 Yaralı Bursa'da Piknikten Dönen Aileleri Taşıyan Bir Minibüs, Frenlerinin Patlaması Sonucu Önce Park Halindeki Bir Otomobile Daha Sonr..
Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, Antalya Mitinginde Konuştu Saadet Partisi Antalya İl Teşkilatı Tarafından Düzenlenen Mitingde Konuşan Genel Başkan Recai Kutan, Sağ ve Sol Partileri ..
Pakistan'da Şiddetli Yağış ve Fırtına: 20 Ölü Pakistan'ın Karaçi Kentinde, Şiddetli Yağış ve Gökgürültülü Fırtınanın Yol Açtığı Kazalarda, 20 Kişinin Öldüğü, Onlarca Kişinin de Yaralandığı Bi..
Helikopter Pilotu Adliyeye Sevkedildi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Antakya'ya Getirdikten Sonra Duvara Çarpan Pervanesinin Kopması Sonucu Bir Kadının Ölümüne, Bir Gencin de Yaralanmasına ..
Genç'te Jandarma Karakoluna Taciz Ateşi Bingöl'ün Genç İlçesinde Jandarma Karakoluna, Terör Örgütü Mensuplarınca Taciz Ateşi Açıldığı Bildirildi.
Süreyya Ayhan: 'Sakatlığımdan Dolayı Üzgünüm' Avrupa Şampiyonu Milli Atlet Süreyya Ayhan Kop, Dünya Şampiyonası'na Katılamayacağı İçin Hiç Kimsenin Olmadığı Kadar Üzgün Olduğunu Söyledi.
Aşıklar ABD'ye Gidiyor Sağtürk, Bergüzar Korel ile Yaşadıkları Beraberlikte Evliliğin Uzak Bir İhtimal Olmadığını Söyledi
Sivas Havaalanı, Uluslararası Uçuşlara Açıldı Sivas Havaalanı, Uluslararası Uçuşlara Açıldı.
Hatay'daki Helikopter Kazası CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Hatay'a Getiren Helikopterin Tribün Duvarına Çarpan Pervanelerinden Fırlayan Parçaların Vücuduna İsabet Etmesi Sonucu Hayatını Ka..
Kiraz Festivali'nde 4 Ton Kiraz Dağıtıldı Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde Düzenlenen 4. Kiraz Festivali'nin 2. Gününde, İlçe Stadında Vatandaşlara 4 Ton Kiraz Dağıtıldı.
'Maskeli Beşler' çetesinin 13 üyesi tutuklandı Ümraniye'de bir kuyumcuyu soyan ve polisin helikopterle yaptığı takip sonucu yakalanan çete üyesi 14 kişi'den 13'ü tutuklanırken 1 kişi serbest ..
Helikopterin pilotu adliyeye sevk edildi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Hatay'a getiren helikopterin kazadan sonra pilotu gözaltına alınmasının ardından adliyeye sevk e..
Türk Telekom Lig A Samsunspor, Geleceğine Yön Verecek Toplantılardan Birini Yaptı. Toplantıda, Geçmişe Dönük İnce Ayar Yapılan Konuşmaların Önüne Set Çekilmesinin Ardından Samsunspor'un Doğru..
Blue Jean Devleri Kuşadası'nda Bossa Denim Spor Giyim'in Dünya Blue Jean Devlerini Ağırlayacağı "Dialog '07" Toplantısı Kuşadası'nda Başladı.
Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Isparta'da Kiraz Festivaline Katıldı Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, AK Parti İktidarında Bakanlığın Kuruluşundan 40 Yıl Sonra Turizm Envanteri ve Mast..
Balıkesir'de 2 Bin Yıllık Kral Mezarı Bulundu Balıkesir Dursunbey'de 2 Bin Yıllık 2 Odalı Kral Mezarı Bulundu. Roma Dönemine Ait Olduğu Sanılan Tarihi Eserin Ortaya Çıkarılmasıyla İlgili Çalı..
Tolga Sayışman Şikayetçi 'Dünyanın En Yakışıklı Erkeği' Unvanlı Tolgahan Sayışman Hayranlarını Üzecek Gibi..
Gülben Hain Petek Cahil Hülya Avşar'ın Annesi Emral Hanım, Magazin Dünyasında Bomba Etkisi Yaratacak Şok Açıklamalar Yaptı..
Altılı Ganyan 250,25 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 250,25 YTL İkramiye Verdi.
Lübnan'daki Çatışmalar Lübnan'da Feth'ül İslam Militanlarının Kurduğu Bir Bubi Tuzağının 3 Lübnan Askerinin Ölümüne, 1 Askerin de Ağır Olarak Yaralanmasına Yol Açtığı Bildirildi.
CHP'nin Hatay Mitingi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı'nın Türkiye Cumhuriyeti'nin Onuru ve Şerefi Olduğunu Belirterek, Cumhurbaşkanı'na "Yuh" Çekilmesini Görmekten Utanç Duyduğu..
Artık Ceyhun Sunacak TRT'nin 'Sayısal Gecce' Programını Ünlü Bir Şovmen Sunmaya Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10