22 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

22 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kumluca'da yangın büyüyor, 20 hektar alan kül oldu Antalya'nın Kumluca ilçesi Mavikent beldesi Akıncı Boğazı mevkiinde saat 17.00 sıralarında başlayan yangın rüzgarın da etkisiyle hızla büyüy..
14 emniyet ve jandarma personeli ödüllendirildi Adana Valisi İlhan Atış, üstün ve başarılı çalışmaları nedeniyle Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığında görevli 14 personele tekdirname v..
Serdar Ortaç Yalanladı Serdar Ortaç, Bugünkü Gazetelerde Yer Alan Haberleri Yalanladı..
İzzet Ağda Yapıyor! İzzet Yıldızhan, Sırtına ve Göğüslerine Ağda Yaptırdığını İtiraf Etti.
Altılı Ganyan 418,32 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 418,32 YTL İkramiye Verdi.
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde (Tbbl) Mücadele Eden Panküp-ted Kayseri Koleji, Geçtiğimiz Sezon Kadrosunda Bulunan Hülya Özkan ile 1 Yıllık Sözleşme İmzal..
Halkbank ve Tskb, Hazine Garantörlüğünde Dünya Bankası'ndan 200 Milyon Euro Kredi Sağladı Türkiye Halk Bankası A.ş. ile Kalkınma Bankası A.ş. (Tskb), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (Kobi) F..
Atina'da Açılan Cami Binlerce Müslümanı Biraraya Getirdi Atina'da Açılan Cami, Binlerce Müslüman'ı Biraraya Topladı.
Bakan Unakıtan'ın Eskişehir Temasları Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Eskişehir'in, Uluslararası Hava Taşımacılığında İnternet Gibi Dünyayla Olan Bağlantısını Sağlayacağız" Dedi.
Adıyaman'da Başbakan Erdoğan İçin Trafik Önlemleri Adıyaman Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Adıyaman'a Gelişi Nedeniyle Alınacak Trafik Tedbirleri Hakkında Bil..
Muğla'da Orman Yangınları Muğla'nın Ula, Marmaris, Köyceğiz, Fethiye ve Bodrum İlçelerinde 8 Ayrı Noktada Orman Yangını Çıktı. Yangınlar, Zamanında Yapılan Müdahalelerle Kontrol Altına Alındı..
Şırnak'ta Mayın Patlaması: 3 Asker Yaralı Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Dağlık Arazi Kesiminde Güvenlik Güçlerince Yapılan Arama Faaliyeti Esnasında, Bir Patlayıcının İnfilak Etmesi Sonuc..
Parıs'ten Mektup Var İki Haftayı Aşkın Bir Süredir Cezaevinde Bulunan Parıs Hılton, Bir Hayranının Yazdığı Mektuba İşte Böyle Cevap Verdi.
Tuncay, Mıddlesbrough'da Sağlık Kontrolünden Geçti Milli Futbolcu Tuncay Şanlı, İngiltere'nin Middlesbrough Kulübü'nde Sağlık Kontrolünden Geçti.
Baykal: Amasya Tamimi Bizi Meclise Götüren Yolun Kilometre Taşıdır CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Amasya Tamimi'nin Yıldönümü Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Amasya Tamimi Bizi Meclise Göt..
Aksaray'da Şüpheli Ölüm Aksaray'ın Güzalyurt İlçesinde Annesi Tarafından Uyutulan Bebeğin Ölü Olarak Bulunmasının Ardından Soruşturma Başlatıldı.
Dp Gümüşhane Birinci Sıra Adayı Taştan: Demokrat Parti (Dp) Gümüşhane Birinci Sıra Milletvekili Adayı Avukat İsmail Taştan, Gümüşhane Kırsalında Şehit Edilen Denizlili Komando Er Basri Aslan'..
El Kaide Operasyonu Kapsamında 14 Kişi Tutuklandı Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Konya ve Kayseri'deki Operasyonlarda Terör Örgütü El Kaide ile Bağlantılı Olduğu İddiasıyla Gözaltına Alınıp, Bugü..
ADD Genel Başkanı Eruygur: Terörü birlikte hareket ederek ortadan kaldırabiliriz Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Tokat Şubesi tarafından, GOP Üniversitesi şehir yerleşkesi konferans salonunda..
SP Genel Başkan Yardımcısı Esengün'e çiçekli konvoy karşılaması... Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Esengün, milli görüşün seçimler sonucunda meclise iktidar olarak gireceğini ile..
Türkoğlu ilçesinde 75 dönüm buğday tarlası yandı Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde çıkan yangında, buğday ekili 75 dönüm tarla zarar gördü.
Saman balyası yüklü kamyon elektrik hattına takılınca yandı Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde saman yüklü bir kamyon elektrik hattına takılması sonucu yandı.
Dünya Bankası'ndan 200 Milyon Euro Kredi Sağlandı/ Tskb ve Halkbank, Kobi'lere Kullandıracak Ankara - Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ile Halk Bankası Tarafından Kobi'ler İçin, 200 Milyon Euro..
İstanbul'da Yarın 'Teröre Karşı Sessiz Yürüyüş' Var, Bazı Yollar Trafiğe Kapanacak İstanbul - Ulusal Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (Ulusal Stkb) ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin (Çy..
25-29 Haziran Arasında Bakırköy'de Elektrik Kesintisi Var İstanbul - Bakırköy İşletme Müdürlüğünce Yapılacak Bakım Çalışmaları Nedeniyle, 25-29 Haziran Tarihleri Arasında Bazı Semtlerde Elekt..
Hırst, Yaşayan En Pahalı Sanatçı Oldu İngiliz Sanatçı Damien Hirst, Londra Sanat Müzayedeleri Haftasında Yapılan Satışla, Yaşayan En Pahalı Sanatçı Unvanını Amerikalı Ressam Jasper Johns'un E..
Erdoğan: "Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi Krizi ile Karşı Karşıya" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz Seçimlerinden Sonra Türkiye'nin 'Cumhurbaşkanlığı Seçimi ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10