21 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtıyor

21 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Ankara Barajlarında 3 Aylık İçme Suyu Kaldı Ankara'ya İçme Suyu Sağlayan Barajlarda Bugün İtibariyle Toplam 105,999 Milyon Metreküp Su Bulunduğu, Bu Miktarın da Ankara'nın Ancak 3 Aylık İhtiy..
Çermik Halk Eğitim Merkezi'nin Sergisi Büyük İlgi Gördü Diyarbakır Çermik Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinin Yılı Sonunda Açtığı Sergi Yoğun İlgi Gördü.
A Milli Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonası Aday Kadrosu Açıklandı Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda Mücadele Edecek Olan A Milli Takım'ın Aday Kadrosu Açıklandı.
Toprak Mahsulleri Ofisi Buğday Alımlarına Başladı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Akyıl, Toprak Mahsulleri Ofisi..
Halk Bankası Bin 300 Personel Alımı Yapacak Özelleştirme Kapsamında Yer Alan Halk Bankası, Bin 300 Yeni Personel Alımı Yapacağını Açıkladı.
4 Katlı Binanın Altında "Trafo Bombası" Bahçelievler'de 4 Katlı Bir Binanın Bodrum Katındaki Trafo, Apartman ve Çevre Sakinlerinin Kabusu Oldu. Merter'deki Patlamanın Ardından Dehşete Kapılan..
Canaydın, Volkan için Antalya'yı iknaya çalışıyor Galatasaray'da Antalyaspor'un milli oyuncusu Volkan Yaman için transfer görüşmelerinde sona yaklaşıldığı belirtildi. Sarı - kırmızılılarda dü..
Fenerbahçe'den Mehmet Çakır açıklaması Fenerbahçe Kulübü, bugün bir gazetede yer alan Mehmet Çakır'ın Fenerbahçe'ye transferi konusunda yer alan haberi yalanladı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 5 oyuncu ile sözleşme imzaladı Mersin Büyükşehir Belediyesi Erkek Basketbol Takımı'nın şu ana kadar 5 oyuncu ile sözleşme imzaladığı bildirildi.
Erol Ertan: "Kadromuzu güçlendirme amacındayız" Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Erol Ertan yeni sezonda kadrolarını güçlendirerek, sezona iyi bir giriş y..
Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri yarın Kuşadası'nda başlıyor Türkiye Basketbol Federasyonu, FIBA ile birlikte dev bir organizasyona daha imza atacak. Avrupa'nın ve Türkiye'nin önde gele..
GİPSAD'ın yeni Başkanı Teymur: "Sektörün sıkıntılarını birlikte çözeceğiz" Güneydoğu İplik Sanayicileri Derneği (GİPSAD) olağan genel kurulu yapıldı. Genel kurulda Derneğin Başkanlığı'na Mehm..
İspanya Müslüman Konseyi Başkanı: "Endülüs torunlarına, İspanyol vatandaşlığı verilsin" İspanya'da Müslümanların temsil eden İspanya Müslüman Konseyi Başkanı Mansur Escudero, Endülüsün torunl..
KKTC’de bu sefer de işadamları eylem yaptı KKTC'de faaliyet gösteren Ekonomik Örgütler Platformu, hükümeti, ekonomiye ve iş dünyasına yönelik "haksız ve yanlış" uygulamaları protesto etmek am..
Afganistan'da Hazaralar Peştunları protesto etti Afganistan'daki azınlık halklardan olan Hazaralar, nüfusun büyük çoğunluğunu oluşturan Peştun göçmenlerin kendilerine saldırmaları ve ekinleri..
Boğazda dümen arızası yapan gemi kendi imkanıyla kurtulmaya çalışıyor Çanakkale Boğazı geçişi sırasında dümen arızası yapan Türk bandıralı gemi, arızasını kendi imkanıyla gidermeye çalışıyor.
Kemalpaşa 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi açıldı. İzmir'in Kemalpaşa ilçesi Ören beldesinde Kemalpaşa 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi açıldı. Hüseyin Basut adlı hayırseverin, trafik kazasında ölen eşi ..
Başbakan Erdoğan, yarın Malatya'ya geliyor, yollar trafiğe kapanacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın miting düzenleyeceği alana açılan yolların saat 14.00 ile 19.00 arasında trafiğe kapanaca..
İlginç Benzetme! Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, 'İstanbul, Aysel Gürel'e Döndü Makyajla Deniz Akkaya Olmaz' Dedi!
Öğretmenlere "Hemofili ile Yaşam" Eğitimi Ege Hemofili Derneği Başkanı ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kaan Kavaklı, İzmir'de Kayıtlı..
Başarılı Gençlere Ücretsiz Kamp İmkanı Bitlis'te Yaşayan, Kamp İmkanı Bulamayan Başarılı Gençlere, Gençlik Spor İl Müdürlüğünün Katkısıyla Bu Fırsat Sunulacak.
Başkan Kocaoğlu Dünyaca Ünlü Bale Gösterisini İzledi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Paris'teki Başarılı Expo Sunumunun Ardından Döndüğü İzmir'de, Ayağının Tozuyla 21. Uluslar..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10