20 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

20 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriye'deki Filistinli ve Iraklı Mülteciler Evlerine Dönmek İstiyor Suriye'de Yaşayan Filistinli ve Iraklı Mülteciler, Ülkelerinde Barışın Sağlanmasını ve Ülkelerine Dönmeyi İstiyor.
Rus Komünist Parti Lideri Devlet Başkanlığı Seçimlerinde Yarışacak Rusya Komünist Partisi Lideri Gennady Zyuganov, Gelecek Sene Yapılacak Devlet Başkanlığı Seçimlerde Yarışmaya Hazır Olduğunu..
Katar Emiri El Tani Yunanistan'da Yunanistan Temaslarını Sürdüren Katar Emiri Şeyh Hamid Bin Halife El Tani, Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis ile Bir Araya Geldi.
Gp Genel Başkanı Cem Uzan'ın Karadeniz Gezisi Genç Parti (Gp) Genel Başkanı Cem Uzan, Karadeniz Gezisine Samsun'dan Başladı.
Evsel atık yağlar da toplanıp enerjiye dönüştürülecek Alternatif Enerji ve Biyodizel Üreticileri Birliği Derneği (ALBİYOBİR) Genel Başkanı Tamer Afacan, 1 litre atık yağın 1 milyon litre içme..
Kayseri terminal arsası pazarlıkla sahibini bulacak Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin, terminal yeri arsası için düzenlediği ihalede teklifler yeterli görülmediği için satış pazarlığa bırakıl..
Sp'li Milletvekili Adayından Teröre Çözüm Önerisi Saadet Partisi (Sp), Çorum'da Milletvekili Adaylarını Kamuoyuna Tanıttı.
Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Sona Erdi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Başkanlığında Gerçekleştirilen Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Sona Erdi. Çankaya Köşkü'nde Gerçekleştirilen Topla..
Bir milyarderin başkanlık şansı nedir? (Haber Analiz/Portre) New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg bugünlerde başkan adaylığıyla ilgili sorulara muhatap olduğunda sıklıkla şaka yollu bu..
Muğla milletvekili kesin aday listesi Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listelerini açıkladı.
Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi Milli Güvenlik Kurulunun (MGK), Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in başkanlığındaki toplantısı sona erdi.
Merkezi Yönetim Borç Stoku 348.1 Milyar YTL'ye Geriledi Merkezi Yönetim Toplam Borç Stoku 31 Mayıs İtibariyle, Bir Ay Öncesine Göre 4.4 Milyar YTL Azalarak 348.1 Milyar YTL'ye Geriledi. Borç ..
AB Adaylığında Hırvatistan 6 – Türkiye 2 Türkiye ile 2 Başlıkta Müzakerelere Başlaması Beklenen Avrupa Birliği'nin, Hırvatistan'a 6 Başlıkta Yeşil Işık Yapması Bekleniyor.
Merkezi Yönetim Borç Stoku, Mayıs Sonu İtibariyle 348 Milyar YTL Ankara - Merkezi Yönetim Toplam Borç Stoku 31.05.2007 Tarihi İtibariyle 348,1 Milyar YTL Olarak Gerçekleşti. hazine'den Yapıla..
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3040 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7470 YTL Oldu.
Safra Kesesi Değil, Taş Ocağı 51 Yaşındaki Hatice Arslan'ın Safra Kesesinden İrili- Ufaklı 400 Taş Çıkartıldı. Yeni
En Çekici Bekar Ünlüler! En Çekici Bekar Ünlüler Listesinde Matthew Mcconaughey, Genç Kızların En Çok Evlenmek İstediği İsim Oldu!
Reklamcıları Eğlendirecek! Parkorman'da Düzenlenecek Kristal Elma Ödül Töreni'nde Bu Yıl Goran Bregovıç Sahne Alacak!
İngiltere Büyükelçisi Baird, Konya'da İngiltere Büyükelçisi Nick Baird, İngiltere Olarak PKK Terörünü Kınadıklarını ve Bu Konuda Türkiye'nin Yanında Olduklarını Belirterek, Kuzey Irak'taki Me..
Adanaspor Alanyaspor'lu Halit'le 2 yıllığına anlaştı Dış transfer çalışmalarına devam eden Adanaspor, Alanyasporlu Halit Köprülü ile 2 yıllık anlaşma sağladı. Birçok kulübün transfer listesin..
İngiltere Dışişleri Bakanı: "AB Anayasası'nın içeriğinden memnun olmazsak veto hakkımızı kullanırız" İngiltere Dışişleri Bakanı Margaret Beckett, Avrupa Birliği (AB) Anayasası'nın içeriğinden..
İzmir İçin Oks ve ÖSS Başarı Kriteri Değil İzmir Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, "Oks ve ÖSS Başarı Kriteri Değildir, İzmir Eğitimde Başarılı Bir İldir" Dedi.
ABD'den Türkiye'ye "İran'a Karşı Nükleer Yaptırım" Uyarısı ABD'nin Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (Iaea) Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Greg Schulte, Türkiye'nin İran'a Yönelik Yapt..
Yönetmen Fatih Akın, Roth ile Birlikte Babaocağı Trabzon'da Ünlü Yönetmen Fatih Akın, Yeşiller Partisi Eşbaşkanı ve Almanya Federal Meclisi Türk-alman Parlamenterler Grubu Başkan Yardımcısı..
Sahte evraklarla kredi çeken 3 kişi yakalandı Kocaeli'de sahte evraklarla kredi çeken 3 kişi yakalandı. Olayla ilgili 1 kişi de aranıyor
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10