20 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

20 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan'dan Yarın Genelkurmay'a Ziyaret Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın Genelkurmay Başkanlığını Ziyaret Edecek.
Suriye, Lübnan ile Bir Sınır Kapısını Kapattı" Suriye'nin, Lübnan'ın Kuzeydoğusundaki Bir Sınır Kapısını Neden Göstermeden Kapattığı Belirtildi.
Deniz Seki Dobra Konuştu Deniz Seki- Hüsnü Şenlendirici Aşkının Yankıları Devam Ediyor.
Doğan Tatilde Bodrum'da Nihat Doğan ve Seda Sayan'ın Yollarının Ayrılmasının Ardından Doğan Bodrum'dan Ev Aldığı Ortaya Çıktı..
Hazar Denizi'ne Kıyısı Olan Ülkeler Toplantısı Sona Erdi İran'ın Başkenti Tahran'da Bugün Yapılan Hazar Denizi'ne Kıyısı Olan Ülkelerin Dışişleri Bakanları Toplantısı, Açıklanan Bildirge ile ..
Afganistan'daki Saldırıda Öldürülen Askerlerin Kanadalı Oldukları Açıklandı Afganistan'da Bugün Hayatını Kaybeden NATO'ya Bağlı Uluslararası Güvenlik Destek Gücü'nde (Isaf) Görev Yapan Askerl..
Fiskobirlik ile TMO İşbirliğini Sürdürme Kararı Aldı Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) ile Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Arasında 2007 Ürünü Fındıkta İşbirliği Yapılması..
Muzaffer Tekin'in Hakkındaki Suçlamaları Kabul Etmediği Öğrenildi Ümraniye'deki Bir Evde Ele Geçirilen El Bombalarıyla İlgili Tutuklanan Muzaffer Tekin'in Savcılıktaki Sorgusunda Suçlamaları ..
Perinçek'in İtirazı Reddedildi İsviçre'de, Sözde Ermeni Soykırımı "İnkar" Yasasını İhlal Ettiği Gerekçesiyle Yargılanan ve Para Cezasına Mahkum Edilen İşçi Partisi (İp) Lideri Doğu Perinçek'i..
Alman Bilim Adamlarının İcat Ettiği Kene Çıkarma Kartı'na Büyük İlgi Alman Bilim Adamlarının İcat Ettiği "Kene Çıkarma Kartı" Almanya'da Yok Satıyor.
Ümraniye'de ele geçirilen 27 el bombasına ilişkin tutuklanan Ali Yiğit'in tutuklanmasına itiraz edildi Ümraniye'de polisin yaptığı baskında bir gecekonduda ele geçirilen 27 ade el bombasına i..
İstanbul Programdan Çıkarıldı Lıve Earth Konserleri, 7 Temmuz'da, Sidney, Tokyo, Şangay, Hamburg, Rio, Johannesburg, Londra ve New York'un Yanı Sıra İstanbul'da da Gerçekleştirilecekti..
Afyonkarahisar'da Kurtuluş Savaşı Döneminden Kalma Top Mermisi Bulundu Afyonkarahisar'da Bulunan ve Kurtuluş Savaşı Döneminden Kaldığı Tespit Edilen Bir Top Vermisi, Jandarma Ekipleri Tarafın..
Ahmedinejad, Rus Dışişleri Bakanı Lavrov'u Kabul Etti İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Ülkesi ve Rusya Arasındaki İşbirliğini 'Tarihi ve Stratejik' Olarak Adlandırdı.
Ağar Antalya'da Moral Buldu Seçim Startını Verdiği Aydın'da Hayal Kırıklığına Uğrayan Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, İkinci Mitingini Yaptığı Antalya'da Moral Buldu.
Oktay Yıldırım Suçlamaları Kabul Etmedi Ümraniye'de Bir Evde Yakalanan 27 Adet El Bombasının Sahibi Olduğu İddia Edilen Malulen Emekli Astsubay Oktay Yıldırım'ın Tutuklandığı Nöbetçi 10. Ağır..
Kulüpler Birliği'nden 'Seçim' İsteme Kararı Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Özhan Canaydın, Kulüpler Birliği'nin Gerçekleştirdiği Toplantıda Futbol Federasyonu'na Gönderilmek Üzere Kulüplerin ..
Bitlis'te 3.3 Büyüklüğünde Deprem Bitlis'te 3.3 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
Ahmedinejad, Libya Başbakanı El Mahmudi'yi Kabul Etti İran'ı Ziyaret Eden Libya Başbakanı El Bağdadi Ali El Mahmudi'yle Görüşen İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Ülkesi ve Libya Arasında..
Fedon Denize Açılacak Grek Müziği'nin Bodrum Sevdasıyla Tanınan Sesi Fedon, Geçtiğimiz Günlerde Bodrum Torba'da Tekne Alışverişi Yaparken Objektiflere Yakalandı.
Anadolu Kokan Defile Dolmabahçe Sarayı, Buram Buram Anadolu Kokan Bir Moda Gösterisine Evsahipliği Yaptı.
KESK ve bazı isvil toplum kuruluşları, son günlerdeki terör olaylarını protesto etti Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) ve bazı sivil toplum örgütleri, Taksim'de bulunan Gezi P..
Gümüşhane'de Patlayıcı Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Gümüşhane'de 300 Gram C-4 Patlayıcı ile Çok Miktarda Tüfek Mermisinin Ele Geçirildiğini Bildirdi.
Kulüpler Birliği'nden seçim kararı çıktı Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Özhan Canaydın, Türkiye Futbol Federasyonu'nun 26-27 Haziran'da yapacağı Olağan Mali Genel Kurulu'nda verecekleri önerg..
Sigarayı bırakan 19 kişiye teşekkür ve takdir sertifikası verildi Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mediko-Sosyal Merkezi Sigara Bırakma Polikliniği'nde sigarayı bırakan 19 kişiye teşekkür ve takdir..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10