2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmirli hanım fotoğrafçılar vizörden kimlik ve iktidara baktı İzmir fotoğraf camiasının 19 hanım sanatçısı, 20 yıllık tecrübeyle kimlik ve iktidara vizörden baktı. 19 ile 70 yaş arasındaki fo..
Mumcu: Dp, Taahhütlerinde Durmadı Anavatan ve DYP'nin Demokrat Parti Çatısı Altında Birleşmesine Saatler Kala Kriz Çıktı. Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Kendilerine Verilen Sözle..
Samimi İtiraf! Yeni Çıkardığı Albümüyle 3 Yıllık Sessizliğini Bozan Özcan Deniz, İlk Kez Bu Kadar Samimi İtiraflarda Bulundu! Tıklayın!
Bana Küfretti! Yasaklı Döneminde Bülent Ersoy'a Film Çeken Sabri Demirdöğen, Kendisine Küfrettiği İçin Sanatçının Kafasına Tabure Fırlatmış!
Artık Daha Sakinler! Buzuki Orhan Lakaplı Ünlü Müzisyen Orhan Osman, 'Kolik' Hastası Bebeklerin Sakinleşmesini Sağlayan Özel Bir Albüm Hazırladı.
Terör Zararlarının Karşılanmasında Süre Uzatıldı İçişleri Bakanlığı'ndan, Terör ve Terörle Mücadeleden Doğan Zararların Karşılanmasında Başvuru Süresinin Bir Yıl Uzatılmasıyla İlgili Valilikl..
Kerkük'ü Bağdat'a bağlayan köprülerden biri havaya uçuruldu Irak'ın kuzeyindeki Kerkük kentini başkent Bağdat'a bağlayan yoldaki köprülerden birinin altına yerleştirilen bombalar iki kentin b..
Çin Başbakan Yardımcısı Huang öldü (1) Çin Komünist Partisi (ÇKP)'nin en güçlü 9 üyesi arasında altıncı sırada yer alan Çin Başbakan Yardımcısı Huang Ju'nun öldüğü bildirildi. Huang'ın ölüm h..
Lüks yatlar için yapılan ancak balıkçılara mekan olan Mersin Yat Limanı aylardır imzaları bekliyor Trilyonlarca lira harcanarak alt yapısı bitirilen 500 yat kapasiteli Mersin Yat Limanı'nın ü..
İçişleri Bakanlığı'ndan LPG'li araç genelgesi İçişleri Bakanı Osman Güneş, nüfusu yüz binden fazla olan belediyelerin iki yıl içerisinde, ikinci el otoların satışa sunulduğu işyerlerinin yerl..
Yaptığı 4 hırsızlık, güvenlik kameralarına yakalandı Şişli'de elektronik eşya dükkanı soyulan bir kişinin polise yaptığı şikayet üzerine Erkan Ş. isimli kişi gözaltına alındı. Şakar'ın, bir o..
Evlilik Bitti Tamer Karadağlı, 'İyi Birer Anne Baba Olmaya Çalışıyoruz. Evliliğimiz Bitti Ama Dostluğumuz Devam Ediyor' Dedi!
Madde Bağımlılığı Şiddete Yöneltiyor Lise ve Üniversite Öğrencileri Arasında Yapılan Bir Araştırmaya Göre, Sigara Kullananların Yüzde 68'inin Şiddete Uğradığı, Yüzde 52'sinin de Başkasına Şid..
İkinci El Araç Satan Oto Galerileri Yerleşim Yerleri Dışına Taşınacak İçişleri Bakanı Osman Güneş, Yaygınlaşan İkinci El Oto Galerilerinde Satılan Lpg'li Araçların Taşıdığı Risk Nedeniyle, Bu..
Hazine Gelecek Hafta 68.4 Milyon Dolar Dış Borç Ödeyecek Hazine, Gelecek Hafta 68.4 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirecek.
Aşkabat’ta Türkmenistan-Çin doğalgaz hattı projesi ele alındı Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov, Çin'in Kalkınma ve Reform Komitesi Başkanı Çen Demin'in başkanlığındaki h..
Karayollarında Durum Ankara-istanbul Otoyolunun 47-52 Kilometreleri (Cankurtaran-çeltikçi Kesimi) Arasındaki Üst Yapı İyileştirme Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Bölünmüş Yolun Bir Kısmından İki..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10