2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
El Kaide'nin Türkiye'deki "Uyuyan Hücresi" oldukları öne sürülen 9 kişi adliyeye çıkartıldı Terör örgütü El Kaide'nin Türkiye'deki "Uyuyan Hücresi" oldukları ve Afganistan ile Pakistan'a gid..
Türk-iş, Yüzde 4 Zamma Karşı Türk-iş Genel Başkanı Salih Kılıç, Kamu İşçilerinin Ücretlerine Yüzde 4'lük Hedeflenen Enflasyon Oranında Zam Yapılmasını Kabul Etmelerinin Mümkün Olmadığını Söyl..
Bir Araba Parası Gitti! Ünlülere Otomobil Satan Bir Galerici, Cem Yılmaz'ın 8 Aracındaki Yc'li Plakalar İçin Yaklaşık 36 Bin YTL Ödediğini İddia Etti.
BBC, meclisteki kavgayı haftanın fotoğrafları arasında yer verdi İngiliz BBC kanalının internet sitesinde, mecliste geçen hafta yaşanan kavgayı, haftanın fotoğrafları arasında yer verdi.
Afganistan’da 1 ABD askeri öldü Afganistan'ın başkenti Kabil'de NATO'ya bağlı görev yapan 1 ABD askeri öldü. Koalisyon güçlerinin yaptığı açıklamada, askerin neden öldüğü üzerinde kesin bir b..
Mesut Yılmaz sözlerine kızan ANAP'lı belediye başkanı Erkan Mumcu'nun kolundan tutarak çekiştirdi Taşdelen Belde Belediye Başkanı Hüseyin Avni Sipahi, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mum..
TBMM Genel Kurulu... TBMM Genel Kurulu'nda, Anayasa değişikliklerinin referanduma sunulması ile Meclis İçtüzüğünde değişiklik yapılmasına ilişkin yasa teklifi kabul edildi. .
Tolunay Kafkas; "Kayserispor'un başarılı olması için elimden geleni yapacağım" Kayserispor'un prensipte anlaşma sağladığı Tolunay Kafkas, Kayserispor'daki teknik direktörlüğü görevi sürecinde..
Maliki ve Barzani, "Askerî harekat istemiyoruz, problemler diyalogla çözülsüm Türkiye'nin Irak'ın kuzeyine operasyonu tartıştığı bir dönemde Erbil'e gelen Başbakan Nuri Maliki, Bölge Başkanı ..
Türkmenistan’da, Çocukları Koruma Günü çocuk sağlık merkezi hizmete açıldı Dünya genelinde kutlanan Çocukları Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde Türkmenistan'da da dün görkemli törenler dü..
Uçuruma düşen kadın 3 gün sonra kurtarıldı Adana'nın Karataş ilçesinde uçurumdan düşerek yaralanan genç kadın, 3 gün sonra kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre Karataş ilçesi Harb-İş Feneri mev..
Mehmet Ağar, Erkan Mumcu'nun çağrısına rağmen ANAVATAN kongresine katılmıyor Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan Partisi ile birleşme konusunda ellerinden geleni yaptıklar..
Mehmet Ağar'dan Mumcu'ya cevap: "Bu konunun televizyon televizyon gezilip anlatılmasına gerek yok" Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan Partisi ile birleşme konusunda ellerinden..
Belediye ekipleri, yakalamaya çalıştığı sokak köpekleri tarafından ısırıldı Bolu Belediyesi'ne bağlı ekipler, toplamaya çalıştığı sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Alınan bilgiye göre v..
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Türkçe Olimpiyatları için İstanbul'a geldi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Türkçe Olimpiyatlarını izlemek üzere İstanbul'a geldi. Türk Hava yolları'na (T..
Pazarcıklı öğrenciler bilim çadırında projelerini sergiledi Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi Narlı Beldesi 26 Ocak İlköğretim Okulu öğrencileri hazırladıkları projelerini okul bahçesine kurdu..
Başbakan Erdoğan, Niğde ziyaretini erteledi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Niğde ziyareti ileri bir tarihe ertelendi.
Türkçe Olimpiyatları için son provalarını yapan öğrenciler, ödül törenini heyecanla bekliyor 5. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın finali öncesi son provalarını yapan öğrenciler, binlerce ..
Mustafa Erdoğan Davet Etti! Mustafa Erdoğan'ın 5 Yıldır Üzerinde Çalıştığı Truva Gösterisi Ağustos'ta İzleyici ile Buluşacak. Gösterinin En Büyük Sürprizi İse Brat Pitt!
Ağar: 'DYP Görevini Yaptı, Sıra Anavatan'da' Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan 9. Olağan Kongresi'ne Bir Mesaj Gönderdi.
Sağlam: 'En Büyük Avantajımız Gençliğimiz' Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Yeni Ekibinde Başarılı Olmak İçin Çok Daha Fazla Çalışmasının Gerektiğini Vurgularken, 'En Büyük Avantajı..
Mumcu: Şu Ana Kadar Bizim Beklentilerimizi Karşılayacak Bir Gelişme Maalesef Yaşanmadı Ankara - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Şu Ana Kadar Beklentilerini Karşılayacak Bir Gelişm..
İTO: İstanbul'da Geçen Ay, Fiyatı En Fazla Artan Ürün Maç Giriş Ücreti İstanbul - İstanbul'da Geçen Ay, Fiyatı En Fazla Artan Ürün Maç Giriş Ücreti Oldu. istanbul Ticaret Odası (İTO), Mayı..
Peşmerge Nöbette Kuzey Irak?taki Kürt Birlikleri Herhangi Bir Sınır İhlaline Karşı Önlemlerini Artırdı Foto Galeri
Ağar Mumcu'ya Mesajla Yanıt Verdi Dp Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan Partisi Kongresine Bir Mesaj Göndererek, Demokrat Parti ile Bütünleşmeyi Sağlayacak "Hayırlı" Kararın Alınmasını İsted..
Kyb: "Durduğumuz Kişilerin Türk Askeri Olduğunu Bilmiyorduk" Kürdistan Yurtseverler Birliği'nin Ankara Temsilcisi Behruz Galili, Süleymaniye'de Peşmergeler Tarafından Durdurulan Araçtakilerin..
Doğa Rutkay Hayatını Yazıyor! Yaşadığı Aşklarının İsmini Değiştererek Kitaba Koyacağını Anlatan Doğa Rutkay, 'Okuyan Kendisini Tanıyacak' Dedi.
Damadını Sevdi! Bergüzar Korel'in Annesi Hülya Darcan, Damat Adayı Tan Sağtürk'e Övgüler Yağdırdı
Tarık Akan Kararsız! Tarık Akan, İlk Kez Yönetmenlik Yapacağı 'Kara Toprak' Filmi İçin Beren Saat ile Beste Bereket Arasında Kararsız Kaldı..
Tüba Sosyal Bilimler Hizmet ve Teşvik Ödülleri, Sahiplerini Buldu İstanbul - Türkiye Bilimler Akademisinin (Tüba) Sosyal Bilimlerde Hizmet ve Teşvik Ödülleri, Kadir Has Üniversitesinde, Ül..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10