2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

2 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ünlüler T-shırt Tasarladı! Lösemiye Dikkat Çekmek İçin Düzenlenen 'Beyaz Bir T-shırt Yeni Bir Hayat Projesi İçin Ünlüler T-shırt Tasarladı!
Çıplak Poz Verdi! Playboy Dergisi'ne Çıplak Poz Veren Heıdı Montag'ın 1 Milyon Dolar Alıp Almadığı Merak Konusu!
Lisede ÖSS Yogası İzmir'de Nevvar- Salih İşgören Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Tülay Büyüktopçu, Bir Felsefe ve Yaşam Bilimi Kabul Edilen Yogayı Ders Programına Koydu. ÖSS'ye Hazırlanan Öğre..
Çektiği Filmle Matematiği Anlattı Konya'nın Karatay İlçesi'ne Bağlı İsmil Beldesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda Sınıf Öğretmeni Harun Karaca, Öğrencilerine Matematik Dersini Sevdirmek İçin ..
14. Altın Koza Film Festivali Başlıyor Adana'da Gerçekleştirilen 14. Altın Koza Film Festivali, Jüri Çalışmaları, Film Gösterimleri, Sergiler, Oturumlar ve Atölye Çalışmalarıyla 4 Haziran Paz..
Altın Koza Film Festivali Başlıyor Adana - Bu Yıl 14. Kez Gerçekleştirilecek Olan Altın Koza Film Festivali, 04-11 Haziran 2007 Tarihleri Arasında Jüri Çalışmaları, Film Gösterimleri, Sergile..
Mumcu: "Televizyon Televizyon Dolaşıp Bütünleşmeyi Savunacağım" Anavatan Partisi 9'uncu Olağan Kongresi Aski Spor Salonu'nda Başladı. Kongrede, Konuşan Genel Başkan Erkan Mumcu, Demokrat Part..
Uluslararası Kışlık Buğday Araştırma Projesi Çalışma Grubu Adapazarı'nda toplanıyor Uluslararası Kışlık Buğday Araştırma Projesi Çalışma Grubu Adapazarı'nda toplanıyor.
Putin, ABD'nin füzesavar sistemini yine eleştirdi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya'da yapılacak G8 toplantısı öncesi, ABD'nin Çek Cumhuriyeti ve Polonya'ya yerleştirmek istediği f..
Haliç'te Muhteşem Şov! Red Bull Air Race World Series'in 4. Ayak Yarışı İstanbul Haliç Parkurunda Yapıldı Foto Galeri Yeni
'Türkiye Ateş Açtı' Kürdistan Yurtsever Birliği, Türk Askerlerinin 5 Ayrı Noktada Top Ateşi Açtığını Öne Sürdü Yeni
Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Edip Safder Gaydalı partisinden istifa etti Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Edip Safder Gaydalı..
Mumcu: 'Emrivakilerle Bu İş Olmaz' Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, 'Bu Birleşmeyi Millet İçin Bir Çare Olmaktan Çıkarıp Kendileri İçin İktidar Ortaklığına Dönüştürmek İsteyenlere Meydan O..
Başbakan Erdoğan, Osmaniye mitingini iptal etti Miting programına 6 Nisan'da milletvekili seçildiği Siirt'te başlayacak olan Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan Re..
Maliki: 'Irak Saldırılarda Üs Olarak Kullanılmamalı' Irak Başbakanı Nuri El Maliki, Ülkesinin Komşu Ülkelere Saldırılarda Bir Üs Olarak Kullanılmaması Gerektiğini Belirtti ve Komşuların da Ir..
Yüzen Fuar Blue Ekspo'nun açılışı yapıldı. Asıl Değer Girişimciliktir (ADG) Fuarcılık tarafından organize edilen Yüzen Fuar Blue Ekspo Sarayburnu'na demir attı. Blue Ekspo'nun açılışını Dış T..
Zabıta son kullanma tarihi geçmiş gıdaları yakarak imha etti Şanlıurfa'ya bağlı Ceylanpınar Belediyesi zabıta ekiplerince başlatılan denetim ve kontroller devam ediyor.
ELİMDER, pilav günü düzenleyecek Elazığ İmam Hatip lisesi mezunları yarın düzenlenen pilav gününde biraraya geliyor.
Anavatan Partisi'nden İstifa Anavatan Partisi Bitlis Milletvekili Edip Safder Gaydalı, Partisinden İstifa Etti.
Eskiden Çok Serttim! Ağaoğlu My City Otel'de Mıss Turkey 2007 Güzellerini Ziyaret Eden Ebru Gündeş, 'Kıvamında Bir Kadın Oldum' Dedi.
AKP'li Ayağ Partisinden İstifa Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Yakınlığı ile Tanınan, AKP Edirne Milletvekili Ali Ayağ, Partisinden İstifa Etti.
Eski Başbakan Kasyanov’dan Rusya’da kriz uyarısı Rusya eski Başbakanı Demokratik Halk Birliği lideri Mihail Kasyanov yönetimde demokratik reformlara gidilmediği sürece Rusya'yı sıkıntılı günl..
Arkadaşların alacak verecek tartışması kanlı bitti Eskişehir'de iki arkadaş arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavga'da, bir kişi öldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10