19 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

19 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKP, "Anayasa Paketi" Dosyasını Kapattı AKP, "Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesine" Yönelik Anayasa Değişikliği Paketi Dosyasını Kapattı. Anayasa Değişikliği ile İlgili, Cumhurbaşkanı Ahmet Necde..
Trabzon'da trafik kazası: 1 ölü Trabzon'da meydana gelen trafik kazasında 9 yaşında bir çocuk hayatını kaybetti.
Tıktık: "İslam Ülkeleri Küreselleşmeye Tercihli Ticaretle Uyum Sağlayabilir" Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarı Ahmet Tıktık, İslam Konferansı Örgütü Üyesi Ülkeler Arasında Tercihli Ticaret..
Büyükşehir'in Çankaya Belediyesi Üzerindeki Haczi Mahkeme Kararı ile Kaldırıldı Büyükşehir Belediyesi'nin, Çankaya Belediyesi'nin 900 Trilyon Liralık Mal Varlığı Üzerindeki Haczi, Mahkeme Kak..
Sağlık-iş: Önce Makul Zam Sonra Oy Sağlık-iş Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Kamu Toplu Sözleşme Görüşmelerinin Seçimlerden Önce Bitirilmesi Gerektiğini Belirterek, "Hükümet İşçiye Önce Makul ..
Anadolu Endüstri, Yıldız Holding ve Ak Girişim Petkim İhalesine Birlikte Girecek Anadolu Endüstri Holding, Polinas Plastik ve Yıldız Holding, Petkim İhalesi İçin Oluşturulan Ortak Girişim Gru..
Halk Bankası, Kredi Kartında Program Ortaklığına Gidecek Halk Bankası, Bireysel Bankacılık ve Kredi Kartı Alanında Pazar Payını Artırmak İçin, Taksitli Kart Programlarına Sahip Bankalarla Gör..
Haber Müdürü ve Muhabiri Tutuklanan Gazete 1. Sayfasını Kararttı Diyarbakır Söz Gazetesi, Dün Haber Müdürü ve Bir Muhabirinin Tutuklanması Üzerine Bugün Birinci Sayfasını Kararttı.
Migros'ta Görev Değişimi Migros Türk Genel Müdürü Aziz Bulgu, 1 Temmuz İtibariyle Emekli Olacağı İçin Genel Müdürlük Görevine Koçtaş Genel Müdürü Levent Çakıroğlu'nun Getirileceği Bildirildi.
Wt: "Erdoğan Operasyonu Yoğun Dış Baskılar Sonucu Erteletti" Washington Times Gazetesi, Başbakan Erdoğan'ın Sınır Ötesi Operasyonu ABD ve AB'nin "Yoğun Baskıları" Sonucunda Ertelediğini Öne S..
"Kasapta Sünnet"e İnceleme Sağlık Bakanlığı 12 Fakir Çocuğun Kasapta Sünnet Edildiğine İlişkin Haberler Dolayısıyla İnceleme Başlatıldığını Açıkladı.
Ft'in İddiası: "Cihatçı Hareketler Türkiye'de Güçleniyor" Financial Times Gazetesi, Hamas'ın Gazze'de Hakim Hale Gelmesini Değerlendirdiği Yorumunda "Türkiye'nin Kürt Bölgelerinde Cihatçı Har..
"Rusya'nın Kuzey Irak Konsolosluğu Orta Doğu'nun En Büyüğü Olacak" Kuzey Irak'ta Bir Konsolosluk Açmaya Hazırlanan Rusya, Erbil'deki Rus Konsolosluğunun, Orta Doğu'nun En Büyüğü Olacağını Söy..
İşçi Partisi'nden Erdoğan ve Unakıtan Hakkında Suç Duyurusu İşçi Partisi (İp), Citibank'ın 3 Milyar Dolarlık Vergi Borcunun Silindiği İddiasıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Maliye Bakanı..
Albaraka Türk de "Halka Arz" Kervanına Katılıyor Türkiye'nin İlk Katılım Bankası Olan Albaraka Türk, Sermaye Artırımı Yöntemi ile Hisselerinin Yüzde 20.22'sini Halka Arz Edecek.
CHP İkinci Kez Anayasa Mahkemesi'nde CHP Ankara Milletvekili Oya Araslı, Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesine İlişkin Düzenlemeyi Getiren, "Anayasa'nın Bazı Maddelerinde Değişiklik Öngören Kanun"..
Niyeti Var Ama Şimdi Değil! Demet Akalın da Umre Modasına Uydu. Sanatçı, 40 Yaşından Sonra Umre'ye Gidecek!
Cinsiyet Belli Oldu! Özlem Yıldız ve Sinan Serter'in Bebeklerinin Cinsiyetini Belli Oldu. Erkek Annesi Olmaya Hazırlanan Yıldız Nazardan Çok Korkuyor!
Oyakbank'ı Alacak Ing: "Türkiye'ye Girmek İçin Mükemmel Zaman" Oyakbank'ı Satın Alacağı Resmen Açıklanan Hollandalı Ing Ceo'su Michel Tilmant, Türkiye'ye Girmek İçin Zamanın "Mükemmel" Olduğu..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'nın Yeni Ekiplerinden Giresunspor'da, Basın Sözcüsü Mustafa Temel Bozbağ, Giresunspor'un Ligde Rakiplerinin Korktuğu Bir Takım Olacağını İddia Etti.
Yapı Kredi: "Mortgage, Düşük Faiz ve Artan Gelir ile Gelişecek" Yapı Kredi Perakende Bankacılık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sönmez, Mortgage'ın Gsyih İçindeki Payının Hala Yüzde 4 ..
Zihinsel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi Türkiye Zihinsel Engelliler Federasyonu Başkanlığı ile Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Zihinsel Eng..
CHP: Yeni Cumhurbaşkanını Yeni Meclis Uzlaşmayla Seçecek CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Cumhurbaşkanı Sezer'in Referandum Süresiyle İlgili Yasayı Veto Etmesiyle AKP'nin Zor Durumda K..
Barış Kupası'nda Takım Değişikliği Önümüzdeki Ay Güney Kore'de Yapılacak Olan Barış Kupası'nda, İtalyan Takımı Udinese'nin Yerine İspanyol Racing Santander'in Mücadele Edeceği Bildirildi.
TMSF, 145 Bin Telsim Borçlusundan 24 Milyon YTL Tahsil Etti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Telsim Abonelerinin Borcunu Ödemesi İçin Başlattığı Kampanya ile 145 Bin Kişiden 24 Milyon Y..
Başbakan Erdoğan'dan Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Telgrafı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Gümüşhane'de Bir Askerin Şehit Olması Nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a Ba..
Ahşap Ev Tamamen Yandı P Ev Tamamen Yandı
Türkiye En Başarısız 92. Ülke Amerikan Foreign Policy Dergisi ile Barış Fonu Adlı Kurumun Uzmanları Tarafından Ortak Hazırlanan Başarısız Devletler Endeksi'nde Türkiye "Uyarı"sinyali Veren Ba..
CHP Başvuru Dosyasını Anayasa Mahkemesi'ne Verdi CHP, Daha Önce Eylemli İçtüzük İhlali Yapıldığı Gerekçesiyle Anayasa Mahkemesi'ne Taşıdığı Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini de Öng..
CHP Ankara Adayları Şehir Turunda CHP Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayları Genel Sekreter Önder Sav'la Birlikte Ankara'da Vatandaşları Ziyaret Ediyor. Sabah Mamak İlçe Başkanlığı'nın Ön..
Fenerbahçe Pul Satışlarında da Şampiyon Oldu Fenerbahçe ile Galatasaray Arasındaki Ezeli Rekabet PTT Tarafından Bastırılan Pul Satışlarında da Kendini Gösterdi. Fenerbahçe, Yüzüncü Yıl Anısın..
AK Parti Milletvekili Adaylarından Hizmet Sözü 22 Temmuz'da Yapılacak Genel Seçimlerde AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Olan Hamza Yanılmaz, Faruk Septioğlu, Tahir Öztürk ve Feyzi İşbaşaran..
Borsa Kar Satışıyla Gevşedi; Endeks 136 Puan Geriledi/ Döviz Yatay, Faiz Hafif Yükseldi İstanbul - İMKB, Bugün, Yurtdışı Piyasalara Paralel Olarak Gevşeme Eğilimi Gösterdi. Endeks, 136 Puan E..
İMKB Günün Tamamında 135,82 Puan Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 153,79 Puan Düşerek 46,231,77 Puandan Kapandı.
Kasap Dükkanında Sünnet Olayına Belediye Başkanından Açıklama Sakarya'nın Geyve İlçesinde 12 Çocuğun Bir Kasap Dükkanında Sünnet Edilmesiyle İlgili Basın Toplantısı Düzenleyen Belediye Başka..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10