18 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

18 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD üniversitesinde abdest alan öğrenciler için ayak yıkama çeşmesi kurulması muhafazakarları kızdırdı Amerika'nın Michigan Üniversitesi'nin Müslüman öğrencilerin abdest alırken ayaklarını yı..
Kanalizasyon arızanın telefonu değişti Malatya kanalizasyon arızanın 361 45 45 olan telefon numarasının 185 Su Arıza telefonu ile birleştirildiği bildirildi.
Kars'ta 10 köyde elektrik kesintisi olacak Kars'ta yapılacak tesis çalışmlarından dolayı merkeze bağlı 10 köyde 2 gün süreyle gündüz vakitleri elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı.
Bakan Aydın, Paris'te İzmir'in EXPO adaylığını anlatacak Devlet Bakanı Mehmet Aydın, 18-20 Haziran tarihleri arasında toplanacak Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) Genel Kurulu'na katılmak üz..
Pfizer, Zonguldak'ta ek derslik için protokol imzalayacak ıÜüAmerika'nın Türkiye'de 50'nci yılını kutlamaya hazırlanan ilaç şirketi Pfizer'in eğitime destek kampanyası kapsamında Zonguldak'ta..
Türkiye'nin, Demir-Çelik Üretiminde 5 Aylık Dönemde Yüzde 14 Artış Brüksel - Dünyanın 11'inci Büyük Demir-Çelik Üreticisi Olan Türkiye, Geçen Yılın İlk 5 Ayında Üretimini, Geçen Yılın Aynı Dö..
İspanya'dan Belçika'ya Kızıl Akbaba Akını Pireneler'de Artık Yeterli Yiyecek Bulamayan 100'den Fazla Kızıl Akbaba, Nadir Görülür Şekilde Göç Yollarını Değiştirerek İspanya'dan Belçika'nın Kuz..
TMMOB: Enerji Politikaları, Üretimden Tüketime Bir Bütün İçinde Ele Alınmalı Ankara - Türk Mimar Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) Makina Mühendisleri Odası, Yayımladığı Bildirgede, Enerji Pol..
İran'dan Hamas'a Destek İran Yönetimi, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın Yeni Hükümet Atamasını "Antidemokratik" Olarak Değerlendirirken, İsmail Haniye Başkanlığındaki Hamas Hükümetini ..
Iğdır'a Rüzgar Erozyonu Önleme Projesi Iğdır'ın Aralık İlçesinde 2002 Yılında Hayata Geçirilen ve Tamamlanan Rüzgar Erozyonu Önleme Projesi'nin Tanıtımı Yapıldı.
Atletıco Madrid'in Çifte Üzüntüsü Real Madrid'in La Liga'da Sezonu Şampiyon Olarak Kapatmasına, Şampiyonluk Mücadelesi Veren Barcelona'nın Yanı Sıra Atletico Madrid Takımı da Üzüldü.
Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi'nin Yeni Takımlarından Malatya Belediyespor'un 12 Sporcuyla Prensipte Anlaştığı ve Bu Oyuncularla Kongreden Sonra Sözleşme ..
Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş Tarafından Satışta Bahçelievler'de Toplam 190 Konuttan Oluşan Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş Tarafından Satışa Sunuldu. 1+1' Den 6+1'e Kadar Alt..
Adana'da Eroin Operasyonu Adana'da, Hakkari'den Getirilerek Satılmak İstenen 3 Kilo Eroin Ele Geçirildi. Operasyonda 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Teröristlerin Askeri Konvoya Saldırısı Tunceli'de Askeri Konvoyun Geçtiği Güzergaha Konulan Uzaktan Kumandalı Bombanın Patlatılması ve Ardından Açılan Ateş Sonucu Yaralanan 4 Asker, Hastanede..
Tenis Oynarken Ölüyordu Bursa'da Bir Tenisçi, Tel Örgüye Sıkışan Topunu Almak İçin Tırmandığı 6 Metre Yükseklikteki Telden Aşağıya Düşüp Yaralandı.
Sürekli İlişki İstemiyor! Jessıca Alba, Uzun Süreli İlişkileri Tercih Etmiyor. Güzel Yıldızın Tercihi One Nıght Stand'den Yana!
Gazze'de Petrol ve Gaz Sıkıntısı Korkusu Yaşanmaya Başladı Hamas'ın Gazze Şeridi'nin Kontrolünü Ele Geçirmesinin Ardından İsrail'in Bu Bölgeye Petrol Sevkıyatını Durdurma Kararı, Halkın Benzi..
The Economist: "THY, Avrupa'nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi" The Economist dergisi, Türk Hava Yolları'nın sık sık kaza yapan ve yolcu valizlerinin sıkça kaybeden bir havayolu şirketi ik..
Moskova yine dünyanın en pahalı şehri oldu Moskova'da çalışacak veya bu şehre taşınacak kişilerin iki defa düşünmesini tavsiye eden merkezi Amerika merkezli Mercer İnsan Kaynakları Danışmanlı..
Ürdün, Gazze'ye yardım gönderiyor Ürdün Kralı II.Abdullah, Hamas'ın tüm kontrolü ele geçirmesinin ardından temel insanî ihtiyaçlardan yoksun kalan Gazze Şeridi'ne yardım gönderiyor. Kral Abdu..
GATA'da tedavi olan Kırgızistan Başbakan'ı Atambayev görevine başladı Geçtiğimiz ay makam odasında içtiği sudan zehirlenen Kırgızistan Başbakanı Almazbek Atambayev, Türkiye'de bir haft..
Van'da Bağımsız Adaylar Kura ile Seçim Pusulasındaki Yerlerini Belirledi Van'da Bağımsız Milletvekili Adayları, Kura ile Seçim Pusulasındaki Yerlerini Belirledi. Daha Önce 17 Olan Bağımsız Mi..
Side Uluslararası Kum Festivali 20 Haziran'da Başlıyor Side, 'İnsanın Uygarlık Serüveni' Adı Altında Uluslararası Kum Heykel Festivaline Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor. 20 Haziran'da Başl..
Küçük ressamlar, uluslararası yarışmada Altın Palet ödülü kazandı İzmir'in Bornova ilçesinden 2 küçük ressam, uluslararası Altın Palet ödülü kazandı. Makedonya'nın ikinci büyük şehri Bitola'..
Ayterminal2 Çalışanları Brunch'ta Buluştular Antalya Havalimanı 2. Dış Hatlar Terminali Çalışanları Ic Airport Hotel'de Gerçekleştirilen Brunch'ta Bir Araya Geldi.
40 Yıl Sonra Aynı Sıradalar Erzurum Lisesinden 1967 Yılında Mezun Olanlar, 40 Yıl Sonra Okulda Bir Araya Gelerek Sıralarında Oturup Hasret Giderdiler.
Şener: "Sezer'in İadesi Olağan Süreç" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Anayasa Değişikliklerinin Halkoyuna Sunulmasında 120 Günlük S..
İtalya'nın Ankara Büyükelçiliğinden Mayın Açıklaması İtalya'nın Ankara Büyükelçiliği, İtalya'nın Mayın Üretiminden ve İhracatından Tek Taraflı Olarak 1996 Yılında Vazgeçtiğini, Ottawa Konvans..
Serbest Piyasada Döviz İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Cuma ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10