17 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

17 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bataklıktan modern mesire yerine çevrilen Tek Sarnıç herkesin ilgi odağı oldu Antalya'nın alt kademe belediyelerinden Kepez'in Avni Dolunay Mahallesi'nde yaptığı 63 dönüm alandan oluşan ve iç..
Runje'den Veda Türkiye'ye Geldiği Günden Beri Eleştirilere Hedef Olan Runje Beşiktaş'dan Ayrılama Kararı Aldı Yeni
Öğrenci Seçme Sınavı Şanlıurfa'da ÖSS'de Sahtekarlık Yaptıkları İddiasıyla 2 Öğretmen, 15 Öğrenci Gözaltına Alındı.
Yaralı Martıya Vatandaşlar Sahip Çıktı Balıkesir'in Edremit İlçesinde Yaralı Bir Martıya Vatandaşlar Sahip Çıktı.
ÖSS Cevapları Birzdan Saat 09.30?da Başlayan Sınav Sona Erdi. Soru ve Cevapları Saat 16.00?da Açıklanacak Yeni
ÖSS için Acı Haber Gizlendi Trafik Kazasında Anne ve Babasını Kaybeden Öğrenci, Ailesinin Ölümünden Habersiz ÖSS Girdi.yeni
Ağ-Et Kombinası'nın açılışını Başbakan yapacak Ağrı'da herkesin dört gözle hizmete girmesini beklediği Ağ-Et Kombinası, 19 Haziran Salı günü Ağrı'ya gelecek olan Başbakan Recep Tayip Erdoğan ..
Çin'de 84 Sibirya kaplanı dünyaya geldi Dünyada nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanlardan olan Sibirya kaplanlarından, Çin'de son 3 ay içinde 84 yavru dünyaya geldiği bildiri..
İsrail Başbakanı Olmert ABD'ye geldi; gündemde Filistin var İsrail Başbakanı Ehud Olmert, ABD Başkanı George W. Bush ve Birleşmiş Milletler yetkilileri ile Filistin sorunu hakkında temaslarda..
Ecevit, Babalar Günü dolasıyla mezarı başında anıldı DSP'nin eski Genel Başkanı ve eski Başbakan Bülent Ecevit, Babalar Günü dolayısıyla mezarı başında düzenlenen bir törenle anıldı.
Elektrik Kontağı Bir Evi Kül Etti Çankırı'nın Kurşunlu İlçesine Bağlı Demirciören Köyünde Çıkan Yangın, Bir Evi Kül Etti.
Van'da 3 Ton Kaçak Çay Ele Geçirildi Van'ın Başkale İlçesinde Jandarma Ekiplerinin Yaptıkları Çalışmalar Neticesinde, 3 Ton 219 Kilo Kaçak Çay Ele Geçirildi.
İsrail Askerleri Gazze'nin Kuzeyinde Mevzilendi İsrail Savunma Bakan Yardımcısı Efraim Sneh, İsrail Askerlerinin Gazze'nin Kuzeyinde Mevzilendiğini Bildirdi.
Zonguldak'a Danimarkalı Gelin Zonguldaklı Onur Karademir, Danimarkalı Boline Anderson ile Türk Adetlerine Göre Yapılan Düğün Töreniyle Evlendi.
Türk ve Çinli Bakanlara 'Babalar Günü' Sürprizi Babalar Günü'nde Evlerinden Uzak Olan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ve Çin Ticaret Bakanı Bo Xilai'ye Babalar Günü Hediyesi Olarak Çocuklarının F..
Babalar En Heyecanlı Babalar Günü'nü Yaşadı Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Sona Ererken, Babalar, En Heyecanlı Babalar Günü'nü Yaşadı.
Alışveriş Merkezi Çalışanları Tiyatro Grubu Kurdu Bursa'da Faaliyet Gösteren Bir Alışveriş Merkezi Bünyesinde, Çalışanlardan Oluşan Tiyatro Grubu Kuruldu. 15 Kişiden Oluşan Tiyatro Grubu Müşt..
Öğrenci Seçme Sınavı Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) Girmek Üzere Değişik İllerden Hakkari'ye Gelen ve Kalacak Yeri Olmayan Çok Sayıda Öğrenci, Vatandaşlar Tarafından Evlerinde Misafir Edildi.
Vagon Onarımından Maket Ustalığına Çankırı Tcdd Cer Atölye Müdürlüğü Vagon Bakım Onarım Servisi Şefliği'nde Görev Yapan Uzman İşçi Adem Bulut, Yıllardır Lokomotif Maketleri Yapıyor.
Abbas, Hamas'ın Silahlı Gruplarını Yasakladı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın Hamas Örgütüne Bağlı Silahlı Grupları Yasa Dışı İlan Ettiği Bildirildi.
Adana'da Hanedan Düğünü! Son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in Torununun Torunu Mesude Evliyazade ile Zaimoğlu Ailesinin Varisi Tolga Zaimoğlu Evlendi!
ABD'li Generalden Gözdağı ABD'li General: Kürtler ya Yardımcı Olur ya da Sonuçlarına Katlanır
ÖSS Sona Erdi Saat 09.30?da Başlayan Sınav Sona Erdi. Soru ve Cevapları Saat 16.00?da Açıklanacak Yeni
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Takımlarından Fethiyespor'da Yapılan Olağanüstü Genel Kurulda Yönetim Kurulu Üye Sayısı 13'ten 15'e Çıkarıldı. Yönetime..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10