16 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

16 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muzaffer Tekin "Gecekondudaki el bombaları" ile ilgili gözaltına alındı Danıştay saldırısında ve Ümraniye'deki el bombalarının ele geçirilmesinde adı gündeme gelen Muzaffer Tekin, Kadıköy'dek..
Demet Akalın: "40'ımdan sonra umreye gideceğim" Sanatçı Demet Akalın, Umre'ye gideceği söylentilerini ''Niyetim var da 40 yaşından sonra. Şimdi değil, biraz daha var'' diye yanıtladı.
Boya Makinesinin Patlaması Sonucu Çıkan Yangında 1 İşçi Yaralandı Bursa'da Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Bir Metal Kaplama Fabrikasında, Boya Makinesinin Patlaması Neticesinde Çıkan Yangında ..
61 Yaşında Pedal Çevirmeye Başladı Konya'nın Beyşehir İlçesinde 61 Yaşına Kadar Genelde Yürümeyi Tercih Eden Fatma Dur, Üç Tekerlekli Bisikletler Piyasaya Çıktıktan Sonra Cadde ve Sokaklarda ..
Gümrük Genel Tebliğinde Değişiklik Rg'de Yayımlandı Ankara - Tarifelerle İlgili Gümrük Genel Tebliğinde Değişikliğe Gidildi. gümrük Müsteşarlığının Değişikliğe İlişkin Tebliği, Resmi Gazete'..
'Türk Mutfağı Şahane' Parıs'i Cezaevinden Çıkartan Los Angeles Şerifi Lee Baca, İstanbul'da Loft Restoran'ı Tercih Etti.
Steinmeier: '3 Yeni Müzakere Başlığı da Açılmalı' Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, Türkiye'yle Sürdürülen AB Üyelik Müzakerelerinde 3 Yeni Başlığın da Açılmasından Yana Olduğ..
Emekli Astsubayın Avukatı Adliyeye Geldi Emekli Astsubay O.y.'nin Avukatı, Soruşturmada Gizli Karar Olduğunu Belirterek, Sorgudan Sonra Açıklama Yapacağını Söyledi.
Filistin Emniyet Müdürü, Hamas'la İşbirliğini Yasakladı Gazze Şeridi ve Batı Şeria'dan Sorumlu El Fetih Yanlısı Emniyet Müdürü Kemal El-şeyh, Gazze'deki Adamlarının Hamas ile İşbirliği Yapmas..
Arap Birliği, Filistin'de Yaşanan Olayları Kınadı Mısır'ın Başkenti Kahire'de Toplanan Arap Birliği Dışişleri Bakanları, Gazze'de Yaşanan Olayları Kınadı.
Irak'taki Mezhep Çatışmaları Iraklı Şii Radikal Lider Mukteda El-sadr, El Askariye Türbesinin Bombalanmasını Protesto Etmek İçin Gelecek Ay Samarra'ya Yürüyüş Yapılması Çağrısında Bulundu.
Filistinlileri Ağlatan Fotoğraf Filistin'de Hamas'ın 2006'da Seçimleri Kazanmasının Ardından Batı'nın Müdahalesiyle Başlayan İç Gerilim, Bölünmeyle Sonuçlandı. El Fetih ile Hamas Arasında Bir..
Başbakan Erdoğan Muş'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Düzenlediği Mitinge ve Açılışlara Katılmak Amacıyla Muş'a Geldi.
Hamas lideri Haniye: "Gazze'de bir devlet ilan etmeyi düşünmüyoruz" Hamas lideri İsmail Haniye, Gazze'de bir devlet ilan etmeyi düşünmediklerini söyledi.
Dp Giresun Milletvekili Adayı Kara Adaylıktan Çekildi Demokrat Parti (Dp) Giresun 2. Sıra Milletvekili Adayı Ali Kara, Adaylıktan Çekildiğini Açıkladı.
Van'da esnafı dolandıran şahıs, Aksaray'da yakalandı Van'da bir iş yeri sahibinden 25 ton toz şekeri Trabzon'a götürmek için anlaşan şahıs, şekeri Trabzon yerine başka yere götürüp elinden çı..
Görevden Alınan Belediye Başkanının Gözyaşları Yenişehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen ÖSS Öncesi Moral Konserine Katılan Görevden Alınan Sur Eski Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş Gözyaş..
İngiltere'de İki Kez Ertelenen Nikah Alanya'da Yapıldı İngiltere'de 11 Yıldır Birlikte Yaşayan ve Nikahları İki Kez Ertelenen Sara-mark Bedell Çifti, Tatil İçin Geldikleri Türkiye'de Nikah Ma..
istanbul Emniyeti 2 haftada 445 kilogram uyuşturucu ele geçirdi İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından 2 hafta boyunca sürdürülen operasyonlarda toplam 445 kilogram uyuşturucu madde ele geçiri..
Sigara İçen Eşinin Dilini Kopardı ABD'de Sigara İçmesini İstemediği Karısını Elinde Sigarayla Yakalayan Çılgın Koca, Dehşet Saçtı. Yeni
Muzaffer Tekin Gözaltına Alındı flaş Danıştay Saldırısında Azmettirici Olduğu İddia Edilen ve Ümaraniye Baskını ile Adı Yeniden Gündeme Gelen Emekli Subay Muzaff..
Marmaray Kazısında Göçük Flaş Marmaray Projesi Kapsamında Yürütülen Tünel Kazısında, Karacaahmet Mezarlığı Altında Göçük Meydana Geldi.
Retük Değil rtük RTÜK Başkanı Zahid Akman, RTÜK Kısaltmasının Nasıl Okunması Gerektiği Tartışmalarına Son Noktayı Koydu. Yeni
Basketbol Ümit Milli Takım hazırlıklarını sabah antrenmanı ile sürdürdü İtalya ve Slovenya'nın 6-15 Temmuz 2007 tarihleri arasında ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edec..
Doğum Gününde Karnesini Aldı Şırnak'ta Koç İlköğretim Okulu 1. Sınıf Öğrencisi Elif Kaplan, Doğum Gününde Karne Sevinci Yaşadı.
Anayasa Değişiklik Paketi Resmi Gazete'de yayımlandı Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi ile genel seçimlerin 4 yılda bir yapılmasını öngören Anayasa değişikliğine ilişkin kanun halkoy..
Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar Başbakan Tayyip Erdoğan, Teröre Karşı Dışta Diplomatik Temaslar Sürdürülürken İçte de Çok Önemli Bir Adım Atacaklarını Açıkladı. Medya Temsilcileri ve Siyasi Pa..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10