15 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

15 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Batı Avrupa'daki araba satışlarında düşüş Avrupalı Otomobil Üreticileri Derneği'nin (ACEA) verilerine göre, Doğu Avrupa'daki otomobil satışları yüksek seviyede devam ederken, Batı Avrupa'da b..
Dünya Kadınlar Zirvesi'nde "güçlü kadınlar" bir araya geldi Almanya'nın başkenti Berlin'de ilk kez başarılı yönetici kadınlar Dünya Kadınlar Zirvesi'nde bir araya geldi. 14-16 Haziran tarihin..
ÖSS'ye girenlerin yüzde 40'ının başarısızlığı lise birincilerine mal ediliyor Bugüne kadar yapılan birçok araştırma, ÖSS'de öğrencilerin yüzde 30 ile 40 kadarının kendinden beklenen başarıyı ..
ANAVATAN Genel Başkan Yardımcısı Tunçsiper: "Sınır ötesi operasyon yapılmalı" ANAVATAN Genel Başkan Yardımcısı Cenk Tunçsiper, terör örgütüne yönelik sınır ötesi operasyon yapılması gerektiği..
Türk Eğitim Sen: Karnelerdeki kırık notları sendroma dönüştürmeyelim Türk Eğitim Sen İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Adnan Sarısayın, anne ve babaların karneleri sendroma dönüştürmemesi gerektiğini..
Sigortalılar için 'Sağlık'lı Devrim Sgk Tarafından Hazırlanan Tebliğ Bugün Devreye Giriyor. Artık, Sigortalılar, Sevk Almadan Doğrudan Anlaşmalı Kuruma Gidecek. Sağlıkta Yeni Bir Dönemi Başla..
TOKİ, Cimbom ile Takastan 150 Milyon Dolar Kârlı Çıkacak TOKİ, Sami Yen"e Yapılacak Proje ve Seyrantepe"ye Yapılacak Stat Dışı İnşaatla 560 Milyon Dolar Elde Edecek. Maliyet Düşüldüğünde, TOK..
15 Milyon Doları Kasada Tutmak için 60 Milyon Dolar Lazım GS Başkanı Canaydın, Divan Kurulu"na "Sportif Aş ile Futbol Aş Birleşmesinden Kasamıza Yılda 15 Milyon Dolar Kalacak" Derken, Bunun i..
İl Özel İdaresi'nden Doğalgaz İhalesi Kayseri'nin Talas Çocuk Yetiştirme Yurdu Doğalgaz Dönüşüm İşi İhalesi 18 Haziran 2007 Tarihinde Yapılacağı Bildirildi.
"Yıldızlar Altında Tiyatro Şenliği" Yarın Sona Eriyor Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, 24 Mayıs Perşembe Günü Başlayan "Yıldızlar Altında Tiyatro Şenliği"nin Finalinin 16 Hazir..
Boeing, Dünyadaki Ticari Uçak Sayısı 20 Yıl İçinde 2 Kat Artacak Dünyanın En Büyük Uçak Üreticilerinden Biri Olan Boeing, Dünyadaki Ticari Uçak Sayısını 20 Yıl İçinde 2 Kat Artacağını Bildird..
Yabancı Yatırımcının Antalya Aşkı Türkiye'de Yabancı Sermayenin En Çok Yatırım Yaptığı İkinci Kent Antalya Oldu. Yatırımları 200 Milyon Doları Bulan Yabancılar 70 Milyon Dolarla En Çok Turizm..
Kilis'te Pıcasso İmzalı Tablo Ele Geçirildi Kilis'ten Suriye'ye Picasso İmzalı Tablo Götürmeye Çalışan 2 Kişi Yakalandı.
Kilis'te İnanılmaz Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Kilis'in Musabeyli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Abbas, Maliye Bakanı Feyyad'ı Başbakan Olarak Atadı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın, Maliye Bakanı Selam Feyyad'ı Yeni Başbakan Olarak Atadığı Bildirildi.
Bahçeli: Çok Şükür Bush ve Barzani ile Aynı Ağzı Kullanmıyorum MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP ile MHP'nin Aynı Ağzı Kullandıkları Söylemlerine "Allah'a Şükür Bush ve Barzani ile Aynı A..
Rafsancani'nin Cuma Hutbesi İran Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Başkanı Ali Ekber Haşimi Rafsancani, Ortadoğu'da Özellikle Son Dönemde Meydana Gelen Olayların Müslümanlar'ın Birliğini Bozmay..
Genç Parti İzmir Milletvekili Adaylarını Tanıttı Genç Parti İstanbul Milletvekili Emin Şirin, Son Zamanlarda Artan Terör Olaylarına Değinerek Kendilerinin Terörle Dişe Diş Mücadele Edebilecek..
Alman Öğrencilere Üstün Başarı Belgesi Aileleri ile Birlikte Muğla'da Yaşayan Alman Öğrenciler, Türkçe Olarak Gördükleri Eğitim ve Öğretimde Sağladıkları Başarıdan Dolayı Üstün Başarı Belgesi..
Erkan Mumcu, Tatil İçin Ailesiyle Birlikte Prag'a Gitti Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Ailesiyle Birlikte Tatil İçin Prag'a Gitti.
Panolara Mayo Fotoğraflarının Asılması Mayo Reklamlarının Yasağı ile Gündeme Gelen İstanbul'da Reklam Panolarına Asılan Fotoğraflar Dikkat Çekti. Vatandaşlardan Bazıları Fotoğrafları Çok Müst..
Badminton Milli Takımı Turnuva'dan çekildi... İskoçya'da yapılan badminton turnuvasından Türk takımı, uçak bulamadığı için erken ayrılmak zorunda kaldı. Glasgow'da yapılan Büyükler Dünya Şamp..
Ergin Ataman Beşiktaş'a resmi imzayı attı Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımı, gelecek sezon basketboldaki büyük hedefleri doğrultusunda anlaştığı antrenör Ergin Ataman ile bugün resmi sözle..
Oliver McColl: "Sinan'a ringi dar edeceğim" Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonası finaline yükselmek için Sinan Şamil Sam ile karşılaşacak olan Oliver McColl, Sinan'a ringi dar edeceğim." dedi.
Singapur’da şehrin korkulu rüyası haline gelen araba hırsızı evli çift, bu sefer polisten kaçamadı Singapur'da şehrin belirli bölgelerinde araba ve motosikletlerden oluşan 20 araç çalan ve pr..
ANAVATAN'dan il başkanlarına: "Moralinizi bozmadan çalışmaya devam edin" Seçimlere katılmama kararı alan ANAVATAN; il başkanlıklarından morallerini bozmadan çalışmalarına devam etmelerini, pa..
Perinçek'ten Baykal'ın "Kürtçü kanat" sözlerine eleştiri geldi İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Bir partinin içinde Kürtçü kanat olabilir buna bir itirazımız olmaz. Bizim içimi..
Maceraları Anlatılacak! Mtv, Parıs Hılton'un Maceralarını Anlatan Bir Çizgi Film Yapmaya Hazırlanıyor!
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10