14 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri

14 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakarya örnek bir şehir olacak Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Büyükşehir Belediyesi ve İl Özel İdaresi'nin elbirliği içinde çalışmasıyla Sakarya'nın örnek bir şehir haline ..
DTP Mersin İl Başkanı Selami Turhan, Alaattin Erdoğan'ın serbest bırakılmasını istedi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Mersin İl Başkanı Selami Turhan, dün Adana'da tutuklanan Parti Meclis (PM..
Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi 50 öğrenci ile eğitime başlayacak Atatürk Üniversitesi'ne bağlı olarak kurulan Hukuk Fakültesi'ne 2007-2008 eğitim öğretim yılında alınacak öğrenci sayısı..
Ruhsatsız Sigortacılara Hapis Sigorta Yasası ile Birlikte Sigorta Sektörü Yeniden Yapılanacak. Yasa"ya Göre, Öğrenciler, Ev Kadınları veya Emekliler Ek İş Olarak Sigortacılık Yapamayacak. Ruh..
Ali Sami Yen Stadı Yerine Dev Kompleks Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Vekili Erdoğan Bayraktar, Seyrantepe Spor Kompleksinin Yapımı Karşılığında Gelir Paylaşımı Yöntemi ile İhale Edilen Al..
Kredi Kartında Şifre için Son 15 Gün Bankalararası Kart Merkezi (Bkm) ve Üye Bankalarının Çipli Kredi Kartlarında Zorunlu Şifre Kullanımı Uygulaması için Son 15 Güne Girildi. Bkm"nin Açıklama..
Samsun'da 'Kene'den Bir Kadın Öldü Samsun'da 6 Çocuk Annesi Bir Kadın, Kene Isırması Sonucu Kaldırıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Hayatını Kaybetti.
Çeşme Limanına da Oy Sandığı Kurulacak Yüksek Seçim Kurulu, Demokrat Parti'nin Yaptığı Başvuru Üzerine Yaz Aylarında Yurt Dışından Gelen Vatandaşların Yoğun Olarak Girişi Yaptığı İzmir'in Çeş..
Siyam İkizleri Ayşe ve Sema'ya Psikolojik Destek Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesine Bağlı Kırmakaya Köyünde Yaşayan 7 Yaşındaki Siyam İkizleri Ayşe ve Sema Tanrıkulu'na, İl Milli Eğitim Müdür..
Hükümetle İşçiler Arasındaki Toplu Görüşmeler Hükümet Adına Görev Alan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile Türk-iş Yönetimi Arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinin..
Ankara Kale Festivali Başlıyor Altındağ Belediyesi ve Ankara Kalesi Derneği'nin Organize Ettiği 200'den Fazla Kuruluşun da Destek Verdiği Ankara Kale Festivali 16-24 Haziran Günlerin Arasında..
Türk-iş Hükümetten Yüzde 30 Zam İstedi Hükümet ile Kamu İşçileri Arasında Başlayan ve Bugün Üçüncüsü Yapılan Toplu Görüşmelerde Türk-iş'in Yüzde 30 Zam Önerisinde Bulunduğu Belirtildi.
DTP'den Talihsiz Açıklama DTP, Son Zamanlarda Artan Şehit Cenazelerinin Daha Önce İlan Edilen 'Tek Taraflı Ateşkes Çağrısına' Uyulmamasından Kaynaklandığını Savunarak, Bu Durumu ?ifade Edilem..
Samsun'da 1 Ayda 560 Kişiyi Kene Isırdı Samsun'da Bir Ayda 560 Kişinin Kene Isırığı Vakasıyla Hastanelere Müracaat Ettiği, Bunlardan 20 Tanesinde İse Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalı..
Türk Telekom'dan "Evlilik Kampanyası" Türk Telekom, Yeni Evlenen Çiftlere Ücretsiz Telefon Hattı ve Telsiz Telefon Hediyesini Kapsayan 'Evlilik Kampanyası'nı Başlattı.
Üniversite Hastaneleri SSK'lıları da Kabul Edecek Sağlıkta Yeni Bir Dönemi Başlatacak Sağlık Uygulama Tebliği'nin Yürürlüğe Girmesiyle, Üniversite Hastaneleri Yarından İtibaren SSK'lılar da D..
Airbus, küresel ısınma ile mücadele edecek Avrupalı uçak üreticisi Airbus, atmosfere kardondioksit salınımını azaltmak için harekete geçti. Airbus CEO'su Louis Gallois, Amerikalı rakipleri Bo..
Çin’de ‘köle’ işçiler kurtarıldı Çin'in iç kesimlerindeki Henan eyaletinde bir tuğla fabrikasında köle olarak çalıştırılan 29'u çocuk 217 işçi kurtarıldı.
Sahte komiser, otomobil hırsızlığı suçlamasıyla yakalandı İstanbul'da oto hırsızlığı suçlamasıyla gözaltına alınan ve üzerinde sahte polis kimliği, otomobilinde ise polis sireni bulunan G.Y.'..
Telekom Gm Yardımcısı Toros: Danıştay Kararı Tarafımıza Ulaştı; Çalışmalarımız Sürüyor İstanbul - Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Toros, Tarifelerle İlgili Danıştay 13. Dairesinin ..
NTV programcısı Tayfun Talipoğlu ile Milletvekili Uzdil takım elbisesine iddiaya girdi 22 Temmuz genel seçim kararının ardından televizyon ekranlarında da değişik siyasi programlar yapılarak ..
İzmit Yuvacık Barajı sanıkları Sirmen ve Veziroğlu beraat etti İzmit Yuvacık Barajı ile ilgili tartışmalar kamuoyunda çokça tartışılırken, Yuvacık Barajı nedeniyle hakkında dava açılan İzmit ..
Kamu-Sen Genel Sekreteri Yokuş. "Şehit cenazelerinde protesto yapanlar Kamu-Sen üyeleri değildir" Şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nun Kocatepe Camisi'ndeki cenaze töreninde hükümet aleyhine..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10