13 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

13 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti'nin Milletvekili Aday Tanıtım Töreni AK Parti'nin 550 Milletvekili Adayı, Sinevizyona Fotoğrafları Yansıtılarak Tanıtıldı. Tanıtım Sırasında En Büyük Alkışı Başbakan Recep Tayyip Erd..
Kürtçe Yapılan Organ Ba«ıªı Kampanyasına ©nceleme Çe Yapılan Organ Ba«ıªı Kampanyasına ©nceleme
Le Monde: "Sarkozy, Euroyu Ankara ile Konuşmayı Reddediyor" Le Monde Gazetesi, Fransa'nın Brüksel'e Ekonomik ve Parasal Birliği Başlığının Açılmasına Karşı Çıkacağını Bildirdiğini Belirtirken..
Elazığ Belediyesi, Pil Konteyneri ve Geri Dönüşüm Poşeti Dağıttı Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Geri Dönüşüm Projesi Kapsamında Şehrin Muhtelif Noktalarında 100 Pil Konteyneri v..
Öcalan'ın Avukatı İrfan Dündar, 3 Yıl 9 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı İstanbul - Terör Örgütü Elebaşı Abdullah Öcalan'ın Avukatı İrfan Dündar, "Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Etmek" Suçund..
Ibm Iss, Geçtiğimiz Hafta 3 Bin 544 Adet Yeni Şifre Çalan Web Sitesi Teşhis Etti İstanbul - Ibm Internet Security Systems Inc. (Iss), Yemleme Saldırılarının Yüzde 92'sinde Şifre Çalma Kitleri..
Erzurumlu çiftçiler örgütlenmeye devam ediyor Erzurum'da son beş yılda çiftçi örgütlenmelerinde büyük artış yaşandığı belirtildi. 2003 yılında 87 olan tarımsal kalkınma kooperatifi sayısı, yü..
ABD'nin Cumhuriyetçi Başkan adaylarıdnan Giuliani, teröre ve göçmenlere savaş açtı Amerika'da Cumhuriyetçi başkan aday adaylarından Rudy Giuliani, seçim kampanyası çerçevesinde dün Amerikan h..
Ürdün, Kudüs Patriğinin yetkilerini geri aldı Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyannis, Ürdün yönetiminin Kudüs'teki Rum Ortodoks Patriği'nden desteğini geri çekmeye yönelik daha önce aldı..
Dp?den 'Nereye Kadar' İşte Dp'nin 'Nereye Kadar' Şarkısının Opera, Dans, Arabesk, Alaturka, Halay, Horon, Pop, Rock ve Marş Versiyonları Video
'Yeniden Vekalet İstiyoruz' Başbakan Erdoğan, Açılışı Yapılan Yeni Genel Merkez Binasında, Milletvekili Adaylarının Tanıtım Töreninde Konuştu Yeni
Cumhuriyet, okul müdürünün uyarısını çarpıttı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü İzzet Şahin'in okulda görev yapan öğretmenlere yönelik uyarı yazısı, Cumhuriyet..
Kalfaoğlu, Esnafın Mağdur Edildiğini Öne Sürdü Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Tesob) Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, Ülke Genelinde Olduğu Gibi Trabzon'da da Esnafın Durumunun..
Tigem'den 57. Hasat Bayramı Tarımsal Üretim ve Geliştirme (Tügem) Genel Müdürü Hüseyin Velioğlu, Son 5 Yılda Sertifikalı Tohum Alanında Adeta Bir Devrim Yaşandığını Söyledi.
Sınıra Askeri Sevkıyat Sürüyor Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Irak Sınır Bölgesinde Önlemlerini Arttıran ve Operasyonlarını Genişleten Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Bölgeye Askeri Sevkıyatını S..
Filistin Güvenlik Gücünün Gazze'deki Karargahı Havaya Uçuruldu Gazze Şeridi'nde Filistin Güvenlik Gücüne Ait Bir Karargah Patlayıcılarla Havaya Uçuruldu.
İran Askerleri Pejak Teröristleri ile Çatıştı: 5 Ölü Terör Örgütü PKK'nın İran'daki Uzantısı Olan Pejak Teröristleri ile İranlı Güvenlik Güçleri Arasında Çıkan Çatışmalarda 5 Askerin Öldüğü B..
İp, Kayseri Milletvekili Adaylarını Tanıttı İşçi Partisi (İp) Kayseri Milletvekili Adayları, Düzenlenen Basın Toplantısıyla Kamuoyuna Tanıtıldı.
Bursalı İşadamları, En Çok Nakit Sıkıntısı Çekiyor Bursa - Bursa Ticaret ve Sanayi Odasınca (Btso) Düzenlenen Mayıs Ayı "İç Piyasa Anketi"ne Göre, Bursalı İş Adamları En Çok Nakit Sıkıntısınd..
Karaköy Limanı Ek Yolcu Salonu Hizmete Açıldı İstanbul - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab) Tarafından Onarılan Karaköy Limanı Salıpazarı Rıhtımı 2 No'lu Antreposu, "Kruvaziyer Ek Yo..
NATO Savunma Bakanları, Yarın Brüksel'de Toplanacak Brüksel - NATO Üyesi 26 Ülkenin Savunma Bakanlarının İlkbahar Dönemi Olağan Toplantısı, Yarın Brüksel'de Başlayacak. türkiye'nin Milli Sav..
Fransa, Türkiye'nin AB Müzakerelerini Zorlaştırmakta Kararlı Paris - Fransa'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Jean-Pierre Jouyet, "Ülkesinin, AB'nin Türkiye ile Yürüttüğü Tam Üyelik Müzake..
Futbolda Fanatizm ve Şiddet Araştırması Ege Üniversitesi (Eü) Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Akademisyenlerinin, İzmir'de Karşıyaka ve Göztepe Taraftarları Üzerinde Yaptığı Bir Araştırma..
DSP'de Yeni Genel Sekreter Masum Türker DSP'de Yeni Genel Sekreter, Genel Başkan Yardımcısı Masum Türker Oldu. Parti Meclisi'nde Yapılan Oylamada Türker 37 Oy Aldı.
Bonozedelere Ödeme 3 Temmuz'da İmar Bankası'ndan Bono Alan 22 Bin Kişiye 728 Milyon 350 Bin 435 YTL Ödenmesine İlişkin 15 Maddelik Bir Ödeme Planının Hazırlandığı Öğrenildi. Bakanlar Kurulu'n..
Tunceli'de sendika, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri DTP'nin bağımsız adayını destekleyecek Tunceli'de sivil toplum örgütleri ve siyasi partiler Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) bağı..
Fenerbahçe Kulübü'nden Açıklama Fenerbahçe Kulübü, Fransız Golcü Trezeguet'in Transferine Karşılık Juventus'a Appiah'ın Önerildiği ve Bu Transferde Ganalı Oyuncunun Takasta Kullanacağı Şeklin..
Paradorn ve Myskına, Wımbledon'da Mücadele Edemeyecek Taylandlı Tenisçi Paradorn Srichaphan ve Rus Raket Anastasia Myskina'nın Sakatlıkları Nedeniyle Wimbledon Tenis Turnuvası'nda Mücadele Ed..
Pehlivanlar Sahile İndi Antalyalı Pehlivanlar, Edirne'de 29 Haziran'da Yapılacak Geleneksel Kırkpınar Yağlı Güreşleri İçin Belek'te Kampa Girdi.
Mimarsinan Wındsurf Kulübü'nün Yeni Tesisleri Törenle Hizmete Girdi Mimarsinan Windsurf Kulübü'nün Yeni Tesisleri, Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10