10 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

10 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkler'e Çifte Vatandaşlık Hakkı Verilmiyor Balkan Türkleri Konfederasyonu, Makedonya ve Kosova'da, Anayasalarında Yer Almasına Rağmen Türkler'e Çifte Vatandaşlık Haklarının Verilmeyerek Çif..
Çin'de seller ve toprak kayması: 14 kişi öldü, 20 bin kişi evsiz kaldı Çin'in güneyinde şiddetli yağmurların yol açtığı seller ve toprak kaymasında en az 14 kişi öldü, 4 kişi ise kayboldu.
Dişçi Korkunuzu Çocuğunuza Yansıtmayın Diş Hekimi Tülay Tacettinoğlu, Diş Doktorunun Korkutma Unsuru Olarak Kullanılmaması Gerektiğini Vurgulayarak, Ebeveynleri Kendi Korku ve Kaygılarını Çoc..
OKS'ye gireceği okulu bulamadığı için geri dönen öğrencileri sınava polisler yetiştirdi Konya'da Ortaöğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na (OKS) gireceği okulu bulamadıkları için s..
Sakarya'da Yerel Kültür Dernekleri Terörü Lanetledi Sakarya'da Bulunan Yerel Kültür Dernekleri, Son Günlerde Yaşanan Terör Olaylarını Lanetledi.
En Büyük Yatırım Ulaştırma ve Haberleşmeye Bu Yıl Kamu Yatırımlarında En Büyük Payı, Ulaştırma ve Haberleşme Sektörü Alacak.
Kuzey Iraklı Bakandan Türkiye'ye Uyarı: Sınırötesi Operasyon Türkiye'ye Pahalıya Mal Olur Erbil - Kuzey Irak'taki Kürt Yönetimi'nin Bağdat'la İlişkilerden Sorumlu Bakanı Dr. Muhammed İhsan, T..
Bilecik'te Uçurtma Şenliği Bilecik'in Pazaryeri İlçesinde Düzenlenen Uçurtma Şenliğinde İhtiyar Delikanlılar Çocuklar Gibi Uçurtma Uçurdu.
Sınav Öncesi Türbede Dua Ettiler Bartın'da Oks Sınavı Öğrencesinde Bazı Öğrenciler, Sabahın Erken Saatlerinde Türbeye Giderek Dua Etti.
Usta-çırak Kavgasında Kan Döküldü Bartın'ın Kozcağız Beldesi'nde Fırında Çalışan Usta ile Çırak Arasında Çıkan Kavgada, Çırak Ustasını Tabancayla Vurarak Yaraladı.
Bursa'da Silahla Yaralama Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde Bir Kişi Tüfekle Yaralandı.
Tayland'da Demokrasi Yürüyüşü Tayland'ın Başkenti Bangkok'ta Bir Araya Gelen Binlerce Kişi, Devrik Başbakan Thaksin Shinawatra'ya Destek Verdi. Genelkurmay Başkanlığı'na Yürüyen Göstericiler ..
Güneş Enerjisiyle Çalışan Anons Sistemi Geliştirildi Yaşanan Marmara ve Düzce Depremlerinden Etkilenen Bir Şirket, Elektriğe İhtiyaç Duymadan Güneş Enerjisi ile Çalışan Anons Sistemi Geliştir..
Kolbastı Oyunu 1. Karadeniz Oyunları'nda Görücüye Çıkıyor Trabzon ve Çevre İllerde 2-8 Temmuz 2007 Tarihleri Arasında Yapılacak 1. Karadeniz Oyunları'nın Açılışı 'Kolbastı Oyunu' ile Yapılaca..
İkinci Salvo Geldi! Emral Avşar: Kızlarımı Üzmek İsteyenin Karşısında Teşkilat Olurum!..
Unakıtan, Dinar'da TOKİ'nin Anahtar Teslim Törenine Katıldı: Hortumları Kestiğimiz için Bize Kızıyorlar Afyonkarahisar - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, AK Parti İktidarıyla Birlikte Ülkeye Ber..
Oks Bugün Yapılıyor/ Sonuçlar 10 Temmuz'da Açıklanacak Ankara - Fen, Anadolu ve Sosyal Bilimler Liseleri, Polis Koleji ve Özel Okullarda Okumak İsteyen Öğrencilere Yönelik Ortaöğretim Kurumla..
Sağlık Çalışanları Mutsuz, Doktorların Yüzde 70'i Geleceklerini Güvence Altında Görmüyor Ankara - Türk Sağlık-Sen Tarafından Gerçekleştirilen Bir Ankette Sağlık Çalışanlarının Yüzde 87.1'inin..
Asgari Ücret, 1 Temmuz'dan İtibaren Net 419.15 YTL'ye Yükselecek Ankara - Asgari Ücret, 16 Yaşından Büyükler için 1 Temmuz'dan İtibaren Yüzde 4'lük Artışla Net 419.15 YTL'ye Yükselecek. asga..
Gaziantep'te 10 Kilogram C-4 Plastik Patlayıcı Ele Geçirildi Osmaniye - Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Gaziantep'in Nizip İlçesindeki Bir Evde 10 Kilogram C-4 Plastik Patlayıcı El..
Altın Koza Film Festivali Sona Erdi/ En İyi Film 'Beynelmilel' Adana - Adana Büyükşehir Belediyesi'nce Düzenlenen 14. Altın Koza Film Festivali Uzun Metraj Ulusal Film Yarışması'nda En İyi Fi..
Fenerbahçe'nin 'Yıldızlar Geçidi' Gösterisi, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Yapıldı İstanbul - Fenerbahçe Kulübü'nün 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında İtalyan Şölen Tasarımcısı Valerio Festi'nin Ha..
Atletizmde İki Türkiye Rekoru Kırıldı Ankara - Atletizm 400 Metre Bayanlar Koşusunda Özge Gürler, 53.11'lik Derecesiyle 12 Yıldır Kırılamayan Türkiye Rekorunu Kırdı. Erkekler 400 Metre Koşusu..
Bartın'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Bartın Merkeze Bağlı Kozcağız Beldesi Kutlubeydemirci Köyü Yakınlarında Sabah Saatlerinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, Minibüs ile Otomobilin Çarpışması S..
Yakılan Anızlar Telekom'a Zarar Veriyor Anız Yakan Çiftçilerin ve Özensiz Avcıların 2006 Yılında Türk Telekom'a Verdikleri Zararın 1 Milyon YTL Olduğu Bildirildi. 2004 Yılında İse Zararın 2 T..
Şırnak'ta Mayın Patladı: 1 Yarbay, 1 Binbaşı ve 1 Er Can Verdi, 6 Asker Yaralı Şirnak - Şırnak'ta Mayın Patlaması Sonucu 1 Yarbay, 1 Binbaşı ve 1 Er Şehit Oldu. Şehitler için Bugün Tören Düze..
Şehit Yarbay'ın Evi Ziyaretçi Akınına Uğruyor Şırnak'ta Mayın Patlaması Sonucu Bir Binbaşı ve Bir Er ile Birlikte Şehit Düşen Piyade Yarbay Melih Gülova'nın Manisa'daki Evi, Ziyaretçi Akınına..
TBMM Başkanı Arınç'tan Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç, Şırnak'ın Güçlükonak İlçesinde Bir Yarbay, Bir Binbaşı ve Bir Erin Şeh..
Müsiad'tan, 'Barış, İstikrar ve Demokrasi' Çağrısı Müsiad, 'Barış, İstikrar ve Demokrasi' Çağrısında Bulundu. İstişare Heyeti'nin Yayınladığı Sonuç Bildirgesinde neler var?
Man, Yan Sanayicileri Ödüllendirdi Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Ödül Töreninde, Man Türkiye A.ş, Yan Sanayide Başarılı Firmaları Ödüllendirdi.
Erzurum'dan TBMM'ye 177 'Vekil' Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 1920 Yılında İlk Milletvekili Seçildiği İl Olan Erzurum, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'ne Bugüne Kadar, 2..
İşçi Partisi'nden Elçilik Önünde Protesto İşçi Partisi (İp) Genel Sekreteri Nusret Senem, Türkiye'nin Artık Terörün Arkasındaki Kuvveti Saptamak ve Buna Göre Mücadele Çizgisini Düzenlemek Zor..
Otel Çalışanlarını Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 8 Yaralı Antalya'nın Alanya İlçesinde Otel Çalışanlarını Taşıyan Servis Minibüsü ile Bir Otomobilin Çarpışması Sonucu 8 Kişi Yaralandı.
AK Parti Milletvekili Adayları Kars'ta Coşkuyla Karşılandı AK Parti'nin 22 Temmuz Seçimlerinde Kars'tan Gösterdiği Milletvekili Adayları, Kars'ta Coşkuyla Karşılandı.
Ticaret Liseliler Lokma Gününde Buluştu Ret Liseliler Lokma Gününde Buluştu
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10