1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi Açılış Töreninde Konuşuyor

1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Sezer Bir Yasayı Onayladı Cumhurbaşkanı Sezer, "Köy Kanununda ve Bazı Kanunlara Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u Onayladı.
TMSF, 15 Taşınmazı 5 Haziran'da Satışa Sunacak TMSF, Muhammen Bedelleri 500 Bin YTL'yi Aşan 15 Taşınmazı 5 Haziran'da Satışa Sunacak.
Bakan Abdüllatif Şener, Genel Seçimlerde Aday Olmayacak Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, 22 Temmuzda Yapılacak Milletvekili Genel Seçiminde Aday Olmayacak. Şene..
Mumcu: DYP, Kamuoyuna Duyurulan Deklarasyondaki İlkelere Uygun Hareket Etmiyor Ankara - Anavatan Partisi (Anavatan) Genel Başkanı Erkan Mumcu, Demokrat Parti (Dp) Çatısı Altında Birleşme Kara..
ÖSS'ye Başvurular Bu Yıl 96 Bin Arttı, 1 Milyon 775 Bine Ulaştı Ankara - Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) Bu Yıl Başvuranların Sayısı Geçen Yıla Göre 96 Bin 100 Arttı. öğrenci Seçme ve Yerleşti..
Ankara'da Dolandırıcılık Şebekesi Suç Üstü Yakalandı Ankara - Teşekkül Oluşturarak Piyasayı Dolandırdıkları Bildirilen 7 Kişilik Bir Şebeke Suç Üstü Yakalandı. Şebeke Mensuplarıyla Birlikte Ç..
El Kaide'nin adını kullanarak haraç topladıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden 2'si tutuklandı Terör örgütü El Kaide'nin adını kullanarak haraç topladıkları iddiasıyla İstanbul'da göz..
Koç ve Sabancı, İlk Çeyreği 'Karlı' Kapattı İstanbul - Koç Holding ve Sabancı Holding, 2007 Yılının İlk Çeyreğine Karlılığını Artırdı. Koç, 3 Aylık Dönemde 259.5 Milyon YTL Net Kara Ulaşırken..
Akbank: Birincil Önceliğimiz, Müşteri Memnuniyeti ve Bilgi Güvenliği İstanbul - Akbank'tan Yapılan Açıklamada, "Akbank Olarak Müşteri Memnuniyeti ve Bilgi Güvenliğini Birincil Önceliğimiz Ola..
Türkçe Olimpiyatları için gelen yabancı öğrenciler Sultanahmet Camii'ni gezdi Türkçe Olimpiyatları'nın finali için İstanbul'a gelen yabancı öğrenciler, Dolmabahçe Sarayı'ndan sonra Sultanahme..
TMSF, Banka Kasalarında Unutulan Altınları Yarın Satacak İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Banka Kasalarında Unutulan ve Zaman Aşımına Uğrayan, Aralarında Koleksiyonluk Altın ..
Tuzla, karpuz ve kavunda marka olduğunu festivallle ilan etti Tuzla 1. Karpuz Kavun ve Tarım Ürünleri Festivali'nde, tarım ürünlerinde markalaşmaya vurgu yapıldı.
Vodafone'dan Dizüstüler için İnternet Paketi İstanbul - Vodafone Hareket Halindeyken de İnternete Bağlı Olmak İsteyen Aboneleri için Hazırladığı Vodafone Mobile Connect Ürün Paketini, Küresel..
Ertürk: Sabah Grubu için Süreci Başlattık, Satış Takvimini Yakında İlan Edeceğiz İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, Sabah Grubu için Satış Sürecini Başlatt..
Van'da Silahla Yaralanma Van'da, Kuru Sıkıdan Bozma Tabancanın Kazayla Ateş Alması Sonucu Bir Kişi Ağır Yaralandı.
UİB'nin ilk beş aydaki ihracatı yüzde 31 arttı Uludağ İhracatçı Birlikleri'nin (UİB) yılın ilk 5 ayında yaptığı ihracat, yüzde 31 oranında artarak 8 milyar 647 milyon doları buldu.
Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Satıcı: "Bankalar, seracılığı kredilendirsin" Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Antalya'daki seraları..
Tarkan, Üsküp'te konser verecek Türkiye'nin sevilen sanatçılarından pop yıldızı Tarkan Üsküp'te "Yaz Eğlenceleri" programı çerçevesinde bir konser verecek.
Ceyhan'da kıraathanelere polis baskını Adana'nın Ceyhan ilçesinde polis ekipleri tarafından 25 kıraathaneye operasyon düzenlendi.
Seferihisar'da 39 kaçak ve 12 organizatör yakalandı İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapılan iki ayrı operasyonda yurt dışına kaçmaya hazırlanan 39 kaçak ile bunlara yardım ettiği öne sürülen 1..
Başkent'te El Kaide operasyonunda gözaltına alınan 9 kişiden 2'si tutuklandı Ankara'da yapılan El-Kaide operasyonu kapsamında gözaltına alınan 9 kişiden 2'si tutuklandı.
Şırnak'ta öldürülen 7 teröristin 4'ü yabancı uyruklu çıktı Şırnak'ta 8 askerin şehit olmasına neden olan mayını döşeyen ve güvenlik güçleri tarafından öldürülen 7 teröristten 4'ü yabancı uyru..
Yardımsever Sanatçı Hugh Grant, Kanserden Kaybettiği Annesinin İsmini Yaşatmak İçin İhtiyacı Olan Öğrencilere Burs Verecek!
Öğrencilere Posta Desteği Okulların Kapanmasına Az Bir Zaman Kala Yurtiçi Kargo Öğrencilerin 'Eve Dönüş' Yükünü Üstleniyor.
DTP Listesinde By-pass Edilen Genel Başkan Seçimlere Bağımsız Adaylarla Girme Kararı Alan ve Aday Listelerini Açıklayan DTP Listesinde, Eski Genel Başkan Tuncer Bakırhan'ın Yer Almaması Dikka..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10