1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Singapur’da başına ağaç dalı düşen koşucu öldü Singapur'da arkadaşlarıyla ve kardeşiyle birlikte sağlık koşusu yapan 20 yaşlarındaki Vietnamlı bir genç, 30 metre yükseklikten başına düşen ağa..
Kocaeli'de hastanelere hafta sonu 30 kene başvurusu oldu Kocaeli'de kene vakası gün geçtikçe artıyor. Şimdiye kadar ciddi bir durumun gözlenmediği vakalar özellikle hafta sonu artış gösteriyo..
Tanrı Aşkına! Platin Bir Kafatası ve Üstüne İşlenmiş 8601 Elmas! Korkunç ve Paha Biçilmez Bir Sanat Eseri. Yeni
İmç Yıkıma Hazırlanıyor Kiptaş'ın Hazırladığı Projeye Göre; İstanbul Manifaturacılar Çarşısı'nın Yerine Osmanlı Mimarisiyle 50 Villa Yapılacak Yeni
Kadın Çamaşırları Neden Çalınır Japonya'da Çalıntı 8000 Kadın Çamaşırı Bir Adamın Evinde Bulundu. 60 Yaşındaki Adam Kıyafetler İçinde Uyuyormuş Yeni
Niye AKP'de Osman Yağmurdereli, AK Parti'ye Katılmasınında 27 Nisan Bildirisinin Rolü Olduğunu Söyledi. Video
PKK Kamplarında Yok Yok! PKK'dan Kaçan Terörist Açıkladı: Kandil Dağı?ndaki Kamplarda Yer Altı Tünelleri ve Mağaralar; Diğer Kamplarda da Sığınaklar Var Yeni
İlginç Hayrünisa Gül Tarifi! ?bu Hayat Dolu ve Sempatik Bayanın Türkiye?deki Siyasi Fırtınanın Kalbinde Olduğuna İnanmak Çok Zor!? Yeni
Siyasilere 'Genelev' Mesajı Milletvekili Aday Adayı, Eski Hayat Kadını Ayşe Tükrükçü; Siyasi Parti Liderlerine Genelevleri Ziyaret Etmeleri Konusunda Faks Çekti Yeni
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, özürlüleri tatile gönderiyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ilde yaşayan 100 özürlü vatandaşı ücretsiz olarak İzmir Aliağa'da bulunan 'Engelliler için alternati..
Tunceli'de öldürülen terörist, Gazi Mezarlığı'nda defnedildi Cezaevinde iken Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından affedildiği öğrenilen ve Tunceli'de güvenlik güçleriyle girdiği çatışm..
Bankacılıkta 2006 'Karlı' Kapandı / Sektör, Net Karda Yüzde 94 Artış Yakaladı İstanbul - Türk Bankacılık Sektörünün Net Karı, Önceki Yıla Göre Yüzde 94 Artarak 2006'da 11 Milyar 90 Milyon YTL..
Mersin'de 4. Uluslararası Kilikia Arkeolojisi Sempozyumu Mersin Üniversitesi (Meü) Fen-edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü ile Kilikia Arkeolojisini Araştırma Merkezi (Kaam) Tarafından Düzenl..
Tofaş Ceo'su Pandır: Hedeflediğimiz Pazar Payının Üzerine Çıkabiliriz Sivas - Tofaş Üst Yöneticisi (Ceo) Ali Pandır, Geçen Yıldan Bu Yana Büyük Bir Atılım Hamlesi İçerisinde Olduklarını Belir..
Gıdada Kdv İndirimi Fiyatlara Yansıdı Kdv'si Yüzde 18'den, Yüzde 8'e Düşürülen Gıda Ürünleri, "Ucuzlayan Fiyatlarıyla" Market ve Hipermarket Reyonlarında Yerini Almaya Başladı.
Kartal Belediyesi AB Merkezi kurdu Kartal Belediyesi, örnek projesi Kartalite'nin Avrupa Birliği (AB) çapında model teşkil etmesi için başlatılan çalışmalar kapsamında, AB Strateji Geliştirme..
TMSF, kasalarda unutulan altın paraları yarın satışa çıkarıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), banka kasalarında unutulan ve zaman aşımına uğrayan koleksiyonluk altın paralar ile mücev..
Kızları İçin Biraradalar! Bruce Wılls Eski Eşi Demi Moore ve Onun Yeni Eşi Ashton Kutcher ile Tatile Çıktı, Kızları Çok Mutlu Oldu.
Rusya İran'a nükleer yakıt sevkiyatına başlıyor Rusya İran'da inşa ettikleri Buşehir nükleer santrali için yakıt sevkiyatına üç gün sonra başlayacaklarını açıkladı.
İran Dışişleri Bakanı Mutteki Şam'da Halid Meşal'le görüştü İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki, dün Suriyeli yetkililerle görüştüğü Şam'da bugün Filistinli grupların temsilcileriyle bir a..
İngiltere: "Rusya ile ilişkileri kötüleştirmek gibi bir amacımız yok" İngiltere Dışişleri Bakanlığı, Moskova ile ilişkileri kötüleştirmek gibi bir amaçları olmadığını açıkladı.
AKP'nin Grup Önerisi Kabul Edildi, "Referandum" Teklifi Bugün Anayasa Komisyonu'nda AKP'nin, Anayasa Değişikliklerinin Halkoyuna Sunulmasıyla İlgili Yasada Değişiklik Öngören Grup Önerisi TBM..
Maliye Yılın İlk Dört Ayında 43.8 Milyar YTL Vergi Topladı Maliye Yılın İlk Dört Ayında 43.8 Milyar YTL Vergi Topladı. Bu Oranın 29.7 Milyar YTL'si Dolaylı Vergilerden, 14 Milyar YTL'si de Do..
Bolu Emniyet Lojistik Şube Müdürü'nün özel aracı çalındı Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Lojistik Şube Müdürü olarak görev yapan Ömer Sülün'ün özel aracı çalındı.
Cami onarımının ardından isim değişikliğine gidilmesine tepki Şanlıurfa'da 1960'lı yıllarda yapılan Abdülvahit Efendi Camiinin 6 ay önce başlayan onarımının ardından ismi İmama Aslan Camii ol..
ÖDP Genel Başkanı Uras: "CHP-DSP ittifakı solu temsil edemez" Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı Ufuk Uras, CHP-DSP ittifakının da gerçek solu temsil edemeyeceğini söyledi.
Güvenlik güçleri 2 teröristi yakaladı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri, 2 teröristi sağ olarak yakaladı.
"Namaz kılan insanlara terörist muamelesi yapılmamalı" Türkiye'de bazı gazete ve televizyonlarda İstanbul'da bir lisede namaz kılan kız öğrencilerinin fotoğraf ve haberlerini çarpıtarak yayın..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10