1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaziantep ve Bitlis'de Sel: 3 Ölü Gaziantep ve Bitlis'te Meydana Gelen Sellerde Toplam 3 Kişi Hayatını Kaybetti.
Sabancı Holding’in 3 aylık net karı 210 milyon YTL Hacı Ömer Sabancı Holding 2007 yılının ilk üç ayında 210 milyon YTL net kâr gerçekleştirdi.
Otomotiv İhracatı ilk beş ayda yüzde 34 arttı Otomotiv ihracatı, yılın ilk beş ayında yüzde 34 oranında artarak 7 milyar 787 milyon dolara ulaştı.
Linens Pazarlama’da görev değişikliği Zorlu Tekstil Grubu'nun, Taç ve Linens'in tek çatı altında birleşmesine ilişkin yeni stratejileri doğrultusunda, halen Zorlu Tekstil'in Genel Müdürlüğü g..
Amerika'da üniversiteye rekor bağış Amerika'daki Chicago Üniversitesinin bir mezunu, okuluna 100 milyon dolar bağışladı. Bir Illinois üniversitesine bugüne kadar bir seferde yapılan en büyük ..
Buldan ilçesinde haşhaş operasyonu Denizli jandarması, Buldan'ın Türlübey köyü Gölyeri mevkiinde üç şahsa ait toplam 13 bin 748 metre kare arazide 225 bin 384 kök kaçak haşhaş ele geçirdi.
Traktörden düşen kadın hayatını kaybetti Denizli'de, traktör üzerinde yolculuk yapan bir kadın, dengesini kaybederek düştü. Ağır yaralanan kadın, yolda yaşamını yitirdi.
Giresun Veteriner Hekimleri Odası, keneye karşı uyardı Giresun Veteriner Hekimleri Odası bir basın açıklaması yayınlayarak keneden korunmanın basit olduğunu sadece kurallara uymada hassasiyet..
Van'da bir kişi silahla silahla oynarken arkadaşını vurdu Van'da bir kişi kurusıkıdan bozma silahıyla oynarken arkadaşını vurdu.
Mumcu: 'DP, taahhüt Ettiği Gibi Davranmıyor' Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, DP'nin kendilerine taahhüt ettiği gibi davranmadığını söyledi.
DP'den Erkan Mumcu'ya cevap: ''ANAVATAN genel kurulunu yapmazsa DP olarak yolumuza devam ederiz'' Demokrat Parti Genel Sekreteri Kamil Turan, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun ''..
Güneydoğu'ya sel uyarısı Adıyaman Valiliği muhtemel yağışlara karşı vatandaşları uyardı.
Meteorolojik Uyarı Ankara'nın Kazan ve Çubuk İlçelerinin Çevresinde ve Arasındaki Bölgede, Kuvvetli Rüzgarlarla Etkili Gök Gürültülü Sağanak Yağış ve Hafif Dolu Bekleniyor.
Lübnan'da Çatışma: 14 Ölü Lübnan'da Askerler ve Radikal Dinci Militanlar Arasındaki Şiddetli Çatışmada, İlk Belirlemelere Göre 2'si Asker 14 Kişi Öldü.
Bakalım Bu Ne Kadar Sürecek? 6. Kez Nişanlanan Hilal Cebeci, Bu Kez '1. Günü Geçtik, Demek Ki Uzun Südecek' Dedi.
Öyle Bir Yakalandı Ki! Hep Vahşi ve Seksi Görmeye Alıştığımız Jesıca Bıel, Duştan Çıkmış Haliyle Evinin Bahçesine Çöp Dökerken Yakalandı!
Manisa'da, "Küresel Isınma ve Çevre" Paneli Manisa'da Kutlanan 2. Manisa Tarzanı Çevre Günleri Etkinlikleri Kapsamında Celal Bayar Üniversitesi (Cbü) Tarafından "Küresel Isınma ve Çevre" Konu..
"Tüberküloz" mahkeme salonlarına taşınıyor Atlantalı genç bir avukatın, nadir ve tehlikeli bir tür tüberküloza yakalandığı halde Atlantik ötesi uçuşlar yaptıktan sonra Federal karantinaya alı..
Erkan Mumcu: "Ağar sözlerini yerine getirmezse birleşme olmaz" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Demokrat Parti ile birleşme konusunda DP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın taahhütlerini ..
Ertürk: "Sabah ve Atv İçin Satış Süreci Başladı"(1) Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, Sabah ve Atv Grubunun Satış Sürecini Bugünden İtibaren Başlattıklarını Söyledi...
Kelkit FEM'li öğrenciler stres attı Gümüşhane Kelkit Fem Dershanesi öğrencileri yaklaşan ÖSS ve OKS öncesi sınav kaygısından ve stresten bir nebze olsun uzaklaşmak için moral gecesi düzenledi..
İlköğretim okullarında öğrenci kayıtları bugün başladı İllerde Öğrenci Yerleştirme Komisyonu kararına göre okulların hangi mahalle ve sokaktan öğrenci alacağı tespit edildi.
Üçyol-Buca metro hattı için zemin etütleri tamamlandı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aziz Kocaoğlu, öncelikli projelerinin başında ulaşımın geldiğine dikkat çekerek, Üçyol-Buca metro hattın..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10