1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

1 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Cem Yılmaz Olan Benim' Cem Yılmaz Reklamcılıktan Komedyenliğe, Reklamlarına ve Kendisine Yapılan Eleştirilere Kadar Her Şeyi Konuştu.
Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü Yanal: "Hedeflerime kaldığım yerden devam edeceğim" Gençlerbirliği yeni teknik direktörü Ersun Yanal Gençlerbirliği külübune yeniden gelmekten dolayı ..
Sakarya'da 'Üniversite Sanayi İşbirliği' sempozyumu yapılacak Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) ile ortaklaşa '2007-1 Üniversite Sanayi İşbir..
Denizli'nin tekstil ve konfeksiyon ihracatı geçen yıla göre yüzde 6.42 arttı Denizli'den yapılan tekstil ve konfeksiyon ihracatı, Mayıs ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.42 artara..
Elma üreticileri dondan kaçtı doluya tutuldu Türkiye'nin önemli elma üretim merkezlerinden birisi olan Yahyalı'da elma üreticileri don olayından sonra şimdi de doluya karşı mücadele etmeye ça..
Bafra Kaymakamı Dınkırcı: "Bafra ovasının geleceğinden ümitliyim" Samsun Bafra Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Türkiye'nin en önemli beş ovasından biri olan Bafra Ovası'nın geleceğinden ümitli oldu..
Acıbadem Hastanesi Adana ve Kayseri'ye açılıyor Acıbadem, Adana'da tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet gösteren ve iki görüntüleme merkezi ile bir hastane binasına sahip olan Nöro Tıp Ö..
İngiltere'de sigarasız günlere bir ay kaldı İngiltere'de geçtiğimiz yıl alınan karar dolayısıyla 1 Temmuz 2007 tarihinden itibaren gece klubü ve barlar dahil kapalı mekanlarda sigara ve nargi..
Kültür ve Turizm Bakanı Koç, Tunceli'ye gitmek için yarın Elazığ'a gelecek Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç Tunceli'ye gitmek için yarın Elazığ'a gelecek.
Orman Bölge Müdürlüğü, yangın ihtimaline karşı ormanlara girilmemesi uyarısı yaptı Sakarya Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, orman yangınlarına karşı vatandaşları daha dikkatli olmaya çağırdı...
TBMM Başkanı Arınç, Bingöl'deki saldırıyı kınadı TBMM Başkanı Bülent Arınç, terör örgütü tarafından Bingöl'de düzenlenen saldırı dolayısıyla Bingöl Valisi Vehbi Avuç'a bir başsağlığı mesajı g..
Spor çantasında kubar esrarla ele geçirildi Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Belen İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarda 27 yaşandaki bir genç spor çantasında kubar esrar taşırke..
Bitlis'te şehit olan Jandarma Er Mehmet Koyuncu memleketi Şanlıurfa'da toprağa verildi Bitlis'in Mutki ilçesine bağlı Güzelyazı beldesinde askerlik yaparken kaza kurşunu ile yaşamını yitiren ..
Yol, su ve elektrik sıkıntısı çeken köyde 20 öğretmen ve 600'e yakın öğrenci ile eğitim veriliyor Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı 300 haneli Cevizlik köyü yol, su, elektrik problemleri ve gsm ..
Loui Sakka'nın, hakaret davasından dolayı yargılanmasına devam edildi El Kaide'nin üst düzey sorumlusu olduğu gerekçesi ile Türkiye'de yakalanan Loui Sakka, Kocaeli'de savcı ve cezaevi müdürü..
Sağlık Bakanlığı, internet adresi üzerinden dolandırıcılık iddiaları ile ilgili inceleme başlattı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Vekili Orhan Gümrükçüoğlu, Bakanlığın internet sitesindeki kimlik v..
Zeki Başeskioğlu, krize yol açan reklam panosu önünde konuştu Zeki Triko'nun sahibi Zeki Başeskioğlu, Atatürk Havalimanı'nda krize yol açan bikinili reklamın asıldığı pano önünde açıklama yap..
Vatansever Kuvvetler Güç Birliği Hareketi Derneği, İçişleri Bakanlığı'nın sakıncalı dernek listesinde yer aldı Diyarbakır'da kendilerine saldırı yapıldığı şeklindeki provokasyon ile bir kez d..
Başesgioğlu: "Sosyal Güvenlik Açığı 2007'de 23.8 Milyar YTL Olacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, 2007 Yılında Sosyal Güvenlik Kurumları'nın Toplam Gelirlerinin 56.8 Mi..
Ekmek Zammına İzto'dan Tepki İzmir Fırıncılar Odası'nın Bugünden İtibaren 200 Gram Ekmeğin 40 Yeni Kuruş'tan Satılmasına İlişkin Kararından Sonra Açıklama Yapan İzto Yönetim Kurulu Başkanı Ek..
Yılmaz: Ciddi Kredibilite Açığı ile Karşı Karşıyayız Ankara - Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Merkez Bankasının Mayıs Ayı Sonu İtibarıyla, Ciddi Kredibilite Açığı ile Karşı Karşıya Old..
Terim: "Yarın akşam kazanırsak 2008 hazırlıklarına başlarız" A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, yarın akşam grup eleme maçında Bosna Hersek'i mağlup etmeleri halinde 2008'in hazırlık..
Sıcak havalarda iki saatlik yolculukta en az bir mola verin Konya Emniyet Müdürlüğü sıcaklıklara bağlı olarak meydana gelebilecek sürücü hatalarını önlemek ve trafik kazalarını en aza indirme..
Edirne Kapalı Cezaevi'nde metan gazından 6 kişi zehirlendi Edirne Kapalı Cezaevi'nde, kanalizasyon çalışması sırasında metan gazı çıkışması sonucu cezaevi müdürü, 2 infaz koruma memuru ile 3 ..
Akşam yemeği ve yağlı yiyecekleri bıraktı 32 kilo zayıfladı Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde esnaflık yapan Mustafa Hazer (29), akşam yemeği ve yağlı yiyecekleri keserek yaklaşık dört ayda 32 k..
Bülent Arınç, Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksekokulu'nun açılış protokolünü imzaladı Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksekokulu'nun açıl..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10