9 Eylül 2007 Pazar Günü Haberleri

9 Eylül 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHPnin 84. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
CHP'nin 84. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
CHP'nin 84. Kuruluş Yıldönümünde Muhalifler CHP Genel Merkezi Önünde, Baykal ve Partililer İse Anıtkabir'de Toplandı. Onbinlerce CHP'li Anıtkabir'e Akın Edince İzdiham Yaşandı.
Ramazan Ayı Hazırlıkları
Ramazan Ayı Hazırlıkları
Antalya'nın Serik İlçesi Müftüsü Mustafa Altun, Ramazan Ayında Fakir ve İhtiyaç Sahiplerine Verilen Fitre ve Zekatın Okulların Açılması Dikkate Alınarak İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilmesinin Daha Efdal Olduğunu...
Baykal: Ulusal Birliğimiz Tehdit Altında
Baykal: Ulusal Birliğimiz Tehdit Altında
Baykal, Cumhuriyet'in İçeriden Kaynaklanan Saldırılara, Karşı Savunulması Durumunda Olduğunu Belirtti 'Yozlaşmış Bir Demokrasi Anlayışıyla Cumhuriyetimiz ve Ulusal Birliğimiz Tehdit Altındadır' Dedi.
Vestelspor'da hazırlıklar sürüyor Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Vestelspor, yeni sezon öncesinde hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Ceytaş'tan, Ceyhan Belediye'ye destek... Türkiye Bayanlar basketbol birinci Liginde mücadele eden Ceyhan Belediyespor'a Ceytaş Genel Müdürü Coskun Duyak'tan destek sözü.
Sarıgül: Baykal Dayanamaz, Mutlaka Gidecek
Sarıgül: Baykal Dayanamaz, Mutlaka Gidecek
CHP'nin Muhalif İsimlerinden Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, CHP'nin Tüm Seçimlerde Başarısız Olduğunu Savundu, 'Baykal Dayanamaz, Mutlaka Gidecek. Ancak Şimdilik Gidiş Vaktini Geciktiriyor' Dedi.
Anıtkabirde İzdiham, Baykal Gövde Gösterisi Yaptı
Anıtkabir'de İzdiham, Baykal Gövde Gösterisi Yaptı
CHP'nin 84. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Binlerce CHP'li Anıtkabir'i Ziyaret Etti. Her Zaman Düzenli Törenlere Ev Sahipliği Yapan Anıtkabir'de Bu Defa İzdiham Yaşandı.
Devlet Bakanı Şimşek: "Komşu ülkelerle yapılan ticareti artırmayı hedefliyoruz" Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, komşu ülkelerle yapılan ticareti artırmayı hedeflediklerini belirterek, "Ticaretin..
Pakistan'da "Navaz Şerif" alarmı Pakistan'ın eski Başbakanlarından Navaz Şerif'in İngiltere'de yaptığı açıklamada İslamabad'a geri döneceğini belirtmesi üzerine ülkedeki bütün havalimanları a..
Jerusalem Post: "Türkiye, İsrail'e kızgın" İsrail'de yayımlanan Jerusalem Post gazetesi, İsrail uçaklarının Suriye hava sahanını ihlal etmesinin ve Türkiye sınırları içerisine yakıt tankı bır..
İzmirin düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümü kutlandı
İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümü kutlandı
İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümü törenlerle kutlandı.
Kestel'de su kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından, Kestel ilçesi Ahmet Vefik Paşa Mahallesi'nde devam eden altyapı çalışması sebebiyle bazı soka..
Maytap Yutan Çocuk Ölürken, Patlayan Maytaptan da 2 Çocuk Yaralandı Malatya'da Maytap Yutan Bir Çocuk Hayatını Kaybederken, Maytabın Patlaması Sonucu 2 Çocuk da Yaralandı.
Wushu Sporcuları Börekten Zehirlendi Wushu Büyükler Milli Takım Seçmeleri İçin Adapazarı'na Gelen 4 Sporcu, Yedikleri Börekten Zehirlendi.
Referanduma Doğru Türkiye Yeni Anayasa Paketi İçin 21 Ekim'de Sandık Başına Gitmeye Hazırlanırken, Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) da Hazırlıklarını Son Hızla Sürdürüyor. Ysk, Referandumda Oy Kulla..
Safranbolu'da Bedava Lokum İzdihamı Karabük'ün Safranbolu İlçesinde Düzenlenen, 8. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Etkinlikleri Kapsamında Oluşturulan Lokum Sofrası'nda Halk..
Bursada Emekli Polisler, Genel Kurulda Buluştu
Bursa'da Emekli Polisler, Genel Kurulda Buluştu
Bursa'da, Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin 36. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
Japonya'da Gündem Belli Fazıl Say, Japonya'nın Ünlü Sinema Sanatçısı Tomoko Yamaguchi ile Bir Aydır Aşk Yaşıyor.Fazıl Say, Japonya'nın Ünlü Sinema Sanatçısı Tomoko Yamaguchi ile Bir Aydır Aşk Yaşıyor.
Tuncelide Yolların Kalitesi Yükseliyor
Tunceli'de Yolların Kalitesi Yükseliyor
Tunceli Özel İdaresi Genel Sekreteri Muzaffer Arslan, Yaptıkları Çalışmalarla Bütün Yolların Standartlarını Yükselttiklerini Söyledi.
İran, Uaea ile İşbirliğinin Süreceğini Açıkladı İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (Uaea) ile İşbirliğini Sürdüreceklerini Söyledi.
Bağdat Konferansı Başladı Irak'ın Komşuları ile Yeniden Yapılanma Faaliyetlerinde Önemli Rol Oynayan Ülkeleri Bir Araya Getiren Bağdat Konferansının İkincisi, Başbakan Nuri El-maliki'nin Açıl..
İşte Fark Burada
İşte Fark Burada
Panzerler, Nba Yıldızı Nowitzki Etrafında Toplanıp Hem Sahada, Hem Saha Dışında Kenetlenirken, 12 Dev Adam'da Bu Şablonun Oluşmaması Kötü Gidişin En Büyük Nedeni Olarak Görülüyor.
Adana ile Kosova ve Makedonya arasında önemli işbirliği adımı
Adana ile Kosova ve Makedonya arasında önemli işbirliği adımı
Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Ümit Özgümüş, kendisini ziyaret eden Kosovalı ve Makedon işadamlarına, Adana'da yapmak istedikleri her türlü alım satım işlemleri ile ticari ve ekonomik faaliyetlerinde, ADASO'nun...
'Komşu Ülkelerimiz Daha Fazla Çaba Göstermeli'
"Komşu Ülkelerimiz Daha Fazla Çaba Göstermeli"
Irak Başbakanı Nuri el Maliki, ülkesindeki güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için komşu ülkelerin daha fazla çaba göstermeleri gerektiğini söyledi.
Çinin Ünlü Şarkıcısı Bingöle Gelin Geldi
Çin'in Ünlü Şarkıcısı Bingöl'e Gelin Geldi
Üniversite Eğitimi İçin Gittiği Çin'de İthalat ve İhracat İşleriyle Uğraşan Mehmet Söyler, Ünlü Çinli Şarkıcı Lin Yuting'le Bingöl'de Türk Geleneklerine Uygun Düğün Töreniyle Dünya Evine Girdi.
Araştırmalara göre, Hindistan'da alınan her 28 e-posta'dan biri virüs taşıyor Yapılan bir bilimsel çalışmaya göre, hayatın her kademesinde kullanılarak işleri kolaylaştıran internetin, Hindis..
Duyarsız Öğretmen ve Güvensiz Yol, Okul Korkusuna Sebep Oluyor Aile İçi Aşırı Kollama, Duyarsız ve Sürekli Emir Veren Öğretmenler ve Okulda ya da Okul Yolunda Fiziksel Tehdit Edici Unsurların..
Cumhurbaşkanı Gül'den Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri mesajı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Her yıl coşkuyla gerçekleştirilen Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenliklerini, Türk milleti..
Cumhurbaşkanı Gül, İzmir'in Kurtuluş Yıldönümü nedeniyle kutlama telgrafı gönderdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İzmir'in kurtuluş yıldönümü nedeniyle Vali Mustafa Cahit Kıraç ve Büyükşehir Bel..
Cumhurbaşkanı Gül'den "Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri" Mesajı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Asırlarca Önce Yaşayan ve Uzun Yaşamını Milletine Adayan Ertuğrul Gazi'nin, Adaletli Yönet..
Diyarbakıra kayıt için gelen üniversite öğrencilerine tüm imkanlar sunuluyor
Diyarbakır'a kayıt için gelen üniversite öğrencilerine tüm imkanlar sunuluyor
Öğrenci Seçme Sınavı'nda başarılı öğrencilerin kayıt işlemleri yarın sona eriyor. Dicle Üniversitesi'ne kayıt yaptırmak için Diyarbakır'a gelen öğrenciler için Valilik ile Emniyet Müdürlüğü'nün aldığı tedbirler...
Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, bugün Diyarbakır'dan ayrılıyor Başbakanlık Müsteşarı olan eski Vali Efkan Ala, bugün Diyarbakır'dan ayrılıyor. Vatandaşlardan helallik isteyen Ala, akşam saat..
Trafik Enstitüsü'nün Sürücüler Üzerinde Yaptığı Anketten Çarpıcı Sonuçlar Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Enstitüsü'nün Aktif Sürücüler Üzerinde Yaptığı Anket, Çarpıcı Sonuçları Ortaya Çıkar..
Türkiyenin Avrupa Geleceğini Destekliyoruz
'Türkiye'nin Avrupa Geleceğini Destekliyoruz'
Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, 'Atina'nın Politikasının Net Olduğunu ve Türkiye'nin Avrupa Geleceğini Desteklediklerini' Söyledi.
23 ve 18 Yaş Altı Bocce Milli Takımı, Volo Dünya Şampiyonası'na Katılacak 23 ve 18 Yaş Altı Bocce Milli Takımı, 11-15 Eylül Tarihleri Arasında Fransa'nın Dardilly Şehrinde Yapılacak Olan Volo..
Ankaraspor'da Golcü Oyuncu Bolluğu Son Olarak Galatasaray'ın Milli Golcüsü Necati Ateş'i Kadrosuna Katan Ankaraspor'da Golcü Oyuncu Sayısı 7'ye Yükseldi.
Berlin'de Dünya Havai Fişek Yarışması Almanya'nın Başkenti Berlin'de Gerçekleştirilen Pyronale 2007 Dünya Havai Fişek Yarışması, Etkileyici Görüntülere Sahne Oldu.
Bakanlar Bilecik'te Bilecik'in Söğüt İlçesinde Düzenlenen Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenliklerine Katılmak İçin Bilecik'e Gelen Bakanlar, Vali Musa Çolak'ı Ziyaret Etti.
Ramazan ve Beslenme
Ramazan ve Beslenme
Ramazan Ayında Oruç Tutanların Gün Boyu Aç Kalmaları Günlük Beslenme Şeklini Değiştiriyor.
İsveç Prensesleri Türkiyeden Ayrıldı
İsveç Prensesleri Türkiye'den Ayrıldı
İsveç Veliaht Prensesi Victoria ve Kardeşi Prenses Madeleine, İşadamı Rahmi Koç'un Doğum Gününe Katılmak İçin Gizlice Geldikleri İstanbul'dan Yine Sessiz Sedasız Ayrıldı.
Meksikalı çift bebeklerine 'Yahoo' ismini verdi Bebeklerine '@' ismini veren Çinli çiftin ilginç girişiminin ardından, benzer bir olay da Meksika'da meydana geldi. İnternette tanışıp evlenen ..
Bangladeş Sele 830 Can Verdi Şiddetli yağmurun üç gündür etkisi altına aldığı dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Bangladeş'te yine can ve mal kaybı meydana geldi.
Başbakan ve Muhalefetten Birlik, Beraberlik Mesajı
Başbakan ve Muhalefetten Birlik, Beraberlik Mesajı
Başbakan Erdoğan, birlik ve beraberliği güçlendirmenin yolunun, ortak değer ve hedefler etrafında kenetlenmeyi başarmaktan geçtiğini söyledi.
İstanbul Avrupanın En Gözde Kentine Dönüşüyor
'İstanbul Avrupa'nın En Gözde Kentine Dönüşüyor'
The Sunday Times Gazetesi, İstanbul'un Avrupa'nın En Gözde Kentine Dönüşmekte Olduğunu Belirtti 'Eski Osmanlı Başkenti Şimdi Avrupa'nın En Heyecan Verici Kentlerinden Biridir' İfadesini Kullandı.
"Binyıl Kalkınma Hedeflerinin Yerelleştirilmesi" Projesi Tanıtılacak TOBB ile Undp'nin Birlikte Yürüttüğü "BM Binyıl Kalkınma Hedeflerinin Yerelleştirilmesi Projesi" Yarın Tanıtılacak.
24 Yıl Sonra Bir Aradalar Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray, Boşandığı Eşi Cihan Ünal ile Birlikte 24 Yıl Sonra Birlikte Tekrar Kamera Karşısına Geçti.Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray, Boşandığı Eşi Cihan Ünal ile Birlikte 24 Yıl Sonra Birlikte Tekrar Kamera Karşısına Geçti.
Turizmin Yeni Gözdesi Golf
Turizmin Yeni Gözdesi Golf
Türkiye'de Son Yıllarda Hızla Gelişen Golf Turizminde 2010 Yılında Yıllık 500 Milyon Euro Turizm Geliri Elde Edilmesi Hedefleniyor.
Alkol Aldıktan Sonra Arkadaşını Bıçakladı Kayseri'de Bir Şahıs, Birlikte Alkol Aldığı Arkadaşını Çıkan Tartışmada Bıçakla Yaraladı.
Batman'da PKK'ya Yardım Eden 3 Muhtar Tutuklandı Batman'ın Gercüş İlçesinde PKK Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Yapan Biri Eski 3 Muhtar Tutuklandı. Muhtarlar, Mardin'in Midyat İlçesinde Bu..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10