7 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

7 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çin ve Endonezya gündemden düşmeyen ürün güvenliği konusunu tartışmak için bir araya geldi Karşılıklı olarak birbirinden ürün ithal etmeyi yasaklayan Çin ve Endonezya, aralarındaki tansiyonu ..
Cumhurbaşkanı Gül'ün 2'nci Resmi Kabulü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kabule Başörtülü Olarak Katılan Başkent Kadın Platformu Başkanı Dr. Zeynep Göknil Piyade'nin "Hayrunisa Hanım'ın Gölgede Ka..
İstasyonda manevra yapan tren raydan çıktı
İstasyonda manevra yapan tren raydan çıktı
Adana Tren İstasyonu'nda manevre yapan bir lokomotif raydan çıktı.
Yakutiye Belediyesi kalite yönetimi üzerine çalışanlarını eğitti
Yakutiye Belediyesi kalite yönetimi üzerine çalışanlarını eğitti
Yakutiye Belediyesi ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işbirliği ile belediye çalışanlarına yönelik 'Kalite Yönetimi ve İş Güvenliği Sağlığı' konulu seminer verildi. Seminer sonrasında katılımcılara sertifika verildi.
Isparta'da elektrik kesintisi Isparta'da yıllık bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı yerleşim birimlerinde elektrik kesintisi yapılacak.
Darendeli: "İlkeli Yayın Yapan Kanalları Ödüllendireceğiz" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Vekili Vahap Darendeli, İlkeli Yayın Yapan Bölgesel ve Yerel Kanalların Ödüllendirilece..
Tuik, 3 İstatistiğin Yayın Saatini Değiştirdi Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'ndaki (İMKB) İşlem Saatlerinin Değiştirilmesine Paralel Olarak, 3 İstatistiği..
Hem Aşk Hem İş! Tarkan, Kız Arkadaşı Bilge Öztürk'le Londra'ya Uçtu. Tarkan'ın İngilizce Albümündeki Bir Şarkının Mixini Yapmak İçin Gittiği Öğrenildi!Tarkan, Kız Arkadaşı Bilge Öztürk'le Londra'ya Uçtu. Tarkan'ın İngilizce Albümündeki Bir Şarkının Mixini Yapmak İçin Gittiği Öğrenildi!
Üst Geçit Yapılmasını İsteyen Mahalleli, 3 Bin İmza Topladı
Üst Geçit Yapılmasını İsteyen Mahalleli, 3 Bin İmza Topladı
Zonguldak'ın Çaydamar Mahallesi Muhtarı Mehmet Zaman, Karayolunu Bölen Tren Yoluna Üst Geçit Yapılması İçin Mahalle Sakinlerinin 3 Bin İmza Topladığını Söyledi.
Tarım Müdürlüğünden Lida Kontrolü
Tarım Müdürlüğünden Lida Kontrolü
Bartın İl Tarım Müdürlüğü Ekipleri, Son Günlerde Ölümlere Yol Açtığı İddia Edilen Zayıflama İlacı Lida'nın Satışı Yapılan Eczane ve İlaç Depolarında Denetleme Yaptı. Denetlemelerde, 'Sibutramin' Maddesi Bulunan Bitkisel...
Kimse Yok mu Derneği Yetkilileri Vali Canpolatı Ziyaret Etti
Kimse Yok mu Derneği Yetkilileri Vali Canpolat'ı Ziyaret Etti
Kimse Yok mu Derneği Genel Başkanı Mehmet Özkaya ve Denizli Şube Başkanı Arif Bayramtaş, Denizli Valisi Hasan Canpolat'ı Makamında Ziyaret Etti.
CHP Zonguldak İl Başkanlığına Osman Yayla Getirildi
CHP Zonguldak İl Başkanlığına Osman Yayla Getirildi
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığı'na Avukat Osman Yayla Getirildi. Yayla, CHP'yi Zonguldak'ta En Üst Seviyelere Çıkacaklarını Belirtti.
Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Toplandı Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Toplandı. Toplantıda İçme Suyunun Sürekli Kontrol Altında Tutulması ve Su Kesintilerinin Asgari Düzeyde Olması Karar..
Vanda Kaçak Sigara Operasyonu
Van'da Kaçak Sigara Operasyonu
Van'da Jandarma Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde, Yurda Yasadışı Yollardan Sokulduğu Tespit Edilen 60 Bin 590 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Bodrum'da Gasp Bodrum İlçesinde, Kız Arkadaşıyla Oturan Bir Gencin Cebindeki Paraları Gasp Ettikleri Gerekçesiyle Gözaltına Alınan 2 Zanlı Adliyeye Sevk Edildi.
Sınavı Kazanana Devlet Baba Tatili Bartın Valisi İsa Küçük, Ücretsiz Kursa Gönderdiği, Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) da Başarı Elde Eden 13 Öğrenciyi, Daha Önce Kaymakamlık Yaptığı M..
"Ücretsiz Kitap Politikası Adil Değil" Bağımsız Eğitimciler Sendikası (Bes) Genel Başkanı Gürkan Avcı, Devletin Ücretsiz Kitap Dağıtmasının Adil Bir Davranış Olmadığını Belirterek, "Hükümetin..
Çocuklar Okuduklarını Anlamıyor
Çocuklar Okuduklarını Anlamıyor
"Öğrenci İzleme Sistemi" Sonuçlarına Göre Öğrencilerin Okuduklarını Anlamadıkları Görüldü. İşte Özel ve Devlet Okulu Sonuçları;
Yemek Yedikleri Tabakları Çamurlu Suda Yıkıyorlar
Yemek Yedikleri Tabakları Çamurlu Suda Yıkıyorlar
Muş'un Varto İlçesinde Yaşanan Su Sıkıntısı Nedeniyle Köylü Kadınlar, Çamaşır ve Bulaşıklarını Dere Kenarında Yıkamak Zorunda Kalıyor.
Amerikan Lds Vakfından Gönderilen 257 Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Amerikan Lds Vakfından Gönderilen 257 Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Merkezi Amerika'nın Utah Eyaletinde Bulunan Lds Vakfı Tarafından Türkiye Sakatlar Derneği (Tsd) Gaziantep Şubesi'ne Bağışlanan 257 Adet Tekerlekli Sandelye, Engelli Vatandaşlara Törenle Verildi.
Sri Lanka 1 milyar varil petrol rezervi için yabancı şirketleri davet ediyor
Sri Lanka 1 milyar varil petrol rezervi için yabancı şirketleri davet ediyor
Güney Asya ülkelerinden Sri Lanka'nın Kuzeybatısındaki okyanusun altında 1 milyar varilden fazla olduğu tahmin edilen bir petrol rezervi bulundu.
Bakan Tüzmen kalabalık bir Türk işadamları heyeti ile Çin’e geldi Dış Ticaret Bakanı Kürşad Tüzmen ve beraberindeki yaklaşık 150 Türk işadamı Çin'de yapılacak 11. Uluslararası Yatırım ve Tica..
Adanada öğrenci servis ücretlerini UKOME belirleyecek
Adana'da öğrenci servis ücretlerini UKOME belirleyecek
Adana'da öğrenci servis ücretleri, Çarşamba günü yapılacak Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) yönetim toplantısında belirlenecek. Umum Servisçiler Odası Başkanı Orhan Polat, herhangi bir zam talep etmediklerini,...
Şeyhülmuharririn Aksungur vefat etti İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) üyesi Şeyhülmuharririn Rauf Lütfü Aksungur vefat etti.
CHP Zonguldak milletvekillerinden Düzce'ye söz CHP Düzce İl Örgütü'nü ziyaret eden CHP Zonguldak Milletvekilleri Düzce'nin sorunlarını parlamentoya taşıma konusunda Düzcelilere söz verdi.
Zincire bağlı yaşayan engelli gence maaş bağlanmıyor
Zincire bağlı yaşayan engelli gence maaş bağlanmıyor
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşamını zincire bağlı olarak sürdüren doğuştan engelli Kamil Karataş'a, 11 aydır mağdur aylığı bağlanmıyor.
Narenciyede kullanılan ilaçlar kayıt altına alınıyor Son yıllarda ilaç kalıntıları nedeniyle turunçgil üretim ve ihracatının olumsuz yönde etkilenmesi nedeniyle tarım ilaçlarını kayıt altına ..
Zabıtadan dilenci operasyonu
Zabıtadan dilenci operasyonu
Kahramanmaraş Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, cami önleri, kavşak ve yaya kaldırımlarında vatandaşların dini duygularını istismar ederek yardım isteyen dilencileri topladı. Yakalanan 10 dilencinin çevre illerden...
Amerikan LDS Yardım Vakfından 257 özürlüye tekerlekli sandalye
Amerikan LDS Yardım Vakfı'ndan 257 özürlüye tekerlekli sandalye
Amerika'nın Utah Eyaleti'nde bulunan LDS Yardım Vakfı tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi'ne 257 adet tekerlekli sandalye bağışı yapıldı.
Kasiad'tan Atso'ya Ziyaret Karasu Sanayici ve İşadamları Derneği (Kasiad), Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti.
Bursada Engelilere Bakım Merkezi
Bursa'da Engelilere Bakım Merkezi
Bursa Osmangazi Belediyesi'nin Dünya Bankası Fonundan Yararlanarak Oluşturduğu Osmangazi Belediyesi Yerel Gündem 21 Engelliler Bakım Merkezi (Obam) Düzenlenen Törenle Açıldı. Engellileri ve Ailelerini Haftanın Bir Günü...
Devrekte Ramazan Ayı Nedeniyle Denetimler Arttırıldı
Devrek'te Ramazan Ayı Nedeniyle Denetimler Arttırıldı
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Zabıta Ekipleri, Yaklaşan Ramazan Nedeniyle Denetimlerini Arttırdı.
İlkadım Belediyesi Meclis Toplantısı İlkadım Belediye Meclisi Toplantısında, Daire Müdürlüklerinin 5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun İlgili Maddesince Görev, Yetki ve Sorumluluklarına Ait Çalış..
Rastgele Ağaç Dikimine Son Melikgazi Belediye Başkan Vekili Mustafa İlhan, Melikgazi İlçesinde Yer Alan Kentsel Ağaçların Künyesinin Çıkarılarak Kayseri İklimine, Yüksekliğine ve Şehir Yerleş..
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig 3. Grup'ta Ligin İkinci Haftasında Yeni Ereğlispor'u 3-0 Gibi Net Bir Skorla Yenen Denizli Belediyespor'da Büyük Sevinç Yaşanıyor.
Fortis Türkiye Kupası'nda 2. Kademe Kuraları 11 Eylül'de Çekilecek Fortis Türkiye Kupası 2. Kademe Müsabakaları Kura Çekimi 11 Eylül 2007 Salı Günü Ankara Swiss Otel'de Gerçekleştirilecek.
Bursaspor Ankara'da Çalıştı Turkcell Süper Ligi'nin 5. Haftasında Deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Karşılaşacak Bursaspor'da Hazırlıklarını Ankara'da Sürdürdü.
TMSF, Hortumsan'ı 14 Milyon 650 Bin YTL Bedelle Sattı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Demirbank'a Olan Kredi Borcu Sebebiyle Devraldığı Hortumsan Hortum Sanayi ve Ticaret A.ş.'deki Yüz..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışına Göre 550.97 Puan Düşüşle 49,050.42 Puandan Kapandı.
İşadamlarından Hükümete Sitem Doğu Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dogünsifed) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Akbaş, Hükümet Programında Bölgeler Arasındaki Gelişmişl..
Hakkari'de Çatışma Hakkari'de Arazi Arama Tarama Faaliyeti Yapan Güvenlik Kuvvetleri ile Bir Grup PKK'lı Terörist Arasında Çatışma Çıktığı Bildirildi.
Kars-tiflis-bakü Demiryolu Projesi, 20 Eylül'de Başlatılacak Kars-tiflis-bakü Demir Yolu Hattı Projesine, Gürcistan'ın Başkenti Tiflis'te Düzenlenecek Törenle Start Verileceği Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül'ün 2'nci Resmi Kabulü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Devlet Erkanının Ardından İkinci Kabul Resminde, İş Dünyası, Basın Camiası ve Sivil Toplum Örgüt Temsilerini Kabul Etti.
Engellilerin "Go-kart" Heyecanı Küçükçekmece Belediyesi'nce Düzenlenen "1. Engelliler Go-kart Yarışması"na Katılan Engelliler, İlk Kez Araba Kullanmanın Heyecanını Yaşadı.
Eroğlu: 2010'a Kadar İçme Suyu Problemi Çözülecek Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, '2010 Yılına Kadar Ülkedeki Tüm Şehirlerin İçme Suyu Probleminin Çözüleceğini' Söyledi.
Türkiye Gpsinde Zafer Felipe Massanın
Türkiye Gp'sinde Zafer Felipe Massa'nın
Formula 1'de Sezonun 12. Yarışı Olan Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix'sini Geçtiğimiz Yıl Olduğu Gibi Felipe Massa Kazandı. Brezilyalı Pilot, 1.26.42.161'lik Dereceye İmza Attı. Kimi Raikkonen İkinci Olurken, Ferrari...
Müsteşardan Yanan Hastaneye İnceleme Sağlık Bakanlığı Müsteşar Vekili Uzm. Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dün Gece Çıkan Yangında Büyük Zarar Gören Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi'nd..
Yeni Realde Ben de Oynardım
Yeni Real'de Ben de Oynardım
F.bahçeli Futbolcu, R.madrid'in Yeni Oyun Anlayışını Beğendiğini Belirtirken, İspanyol Taraftarlar da, "Carlos Bu Real'de Oynardı" Görüşünde Birleşti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10