4 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

4 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polisten Öğrencilere 'Tatlı' Karşılama Kastamonu Polisi, Kastamonu Üniversitesi'ne Kayıt Yaptıran Öğrencilere Tatlı İkram Ederek Kayıt İşlemlerinde Yardımcı Oldu.
PFDKdan teknik direktör Metin Yıldıza 2 maç ceza
PFDK'dan teknik direktör Metin Yıldız'a 2 maç ceza
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Malatyaspor Teknik Direktörü Metin Yıldız'a 2 maç ceza verildi.
Karagümrüklü Ali, Adanaspor ile anlaştı TFF 2. Lig 5. Grup'ta mücadele eden Adanaspor, Karagümrük'ten Ali Kafadar'ı renklerine bağladı.
Toptan, Basını Uzak Tutuyor TBMM Başkanı Köksal Toptan, Kabullerini Basına Duyurmadan Gerçekleştirerek, Önceki TBMM Başkanlarından Çok Farklı Bir Çizgi İzliyor. Toptan'ın Görüşmeleri ve Kabul..
Trakya Üniversitesinde Kayıt Heyecanı Başladı
Trakya Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı Başladı
2007-2008 Akademik Yılına 24 Eylül'de Başlayacak Olan Trakya Üniversitesi'nde İlk Kayıtlar Yapıldı. Bu Yıl Eğitim Öğretime Başlayan Kırklareli Üniversitesi Öğrencilerinin Kayıtları da Teknik Eksiklikler Nedeniyle...
Hasta Halde Bulunan Caretta Caretta'nın Hastanede Röntgeni Çekildi Fethiye'de Dalış Yapan Turistler Tarafından Hasta Halde Bulunan Caretta Caretta Cinsi Kaplumbağa Çevreciler Tarafından Fethi..
Osmanlı Askerlerinin Kafataslarının Kilisede Sergilenmesi
Osmanlı Askerlerinin Kafataslarının Kilisede Sergilenmesi
1591 Yılında Yapılan Raab Savaşı'nda Şehit Olan Osmanlı Askerlerinin Kafataslarının Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti Prag'da Bir Kilisede Sergilenmesi Tepkiyle Karşılandı.
TÜMSİAD Genel Başkanı Mehmet Yıldırım: 'Radikal tedbirler bekliyoruz'
TÜMSİAD Genel Başkanı Mehmet Yıldırım: "Radikal tedbirler bekliyoruz"
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Mehmet Yıldırım, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi bütçe maratonunda görüşülen 60. Hükümet programının uygulanmasında,...
Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan İsveç'e Karikatür Tepkisi Diyanet İşleri Başkanlığı, İslam'ın Kutsallarına Hakaretin İki Dünya Arasında Küresel Bir Bunalımı ve Gerilimi Körüklediğini, Arkasınd..
TÜMSİAD Başkanı Yıldırım: 'Hükümet programının uygulanmasında, ülke gelişimi ve küresel rekabet açısından etkin tedbirler bekliyoruz'
TÜMSİAD Başkanı Yıldırım: "Hükümet programının uygulanmasında, ülke gelişimi ve küresel rekabet açısından etkin tedbirler bekliyoruz"
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Mehmet Yıldırım, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi bütçe maratonunda görüşülen 60. Hükümet programının uygulanmasında, ülke...
TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Kırıkkale'de Kırıkkale Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer'in Oğlu Aziz Sümer ile Bekir Salbaş'ın Kızı Mehtap Selbaş'ın Düğün Törenine Katılan Türkiye Odalar..
Kayıp 4 Bin Ton Kayrak Taşının Akıbeti Araştırılacak Denizli'nin Bekilli İlçesinde, 3 Yıl Önce Ruhsatsız Üretildiği İçin El Konulan ve Yediemine Teslim Edilen 140 Bin YTL Değerinde Kayrak Ta..
Eminenin imdadına başkan amcası yetişti
Emine'nin imdadına başkan amcası yetişti
Doğuştan west sendromu olan epilepsi hastası olan küçük Emine'ye (5), çok istediği tekerlekli sandalyesini başkan amcası hediye etti.
Havaş Genel Müdürü Yücel: 'Havalimanı yolcusunu, taksicilerin tekeline bırakamayız'
Havaş Genel Müdürü Yücel: "Havalimanı yolcusunu, taksicilerin tekeline bırakamayız"
ıÜüHavaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, havalimanı yolcusunu taksicilerin tekeline terk edemeyeceklerini söyledi. Yücel, havalimanı taksilerinde yer alan ve Havaş aleyhindeki afişler hakkında hukuki yollara başvuracakların...
Hendek Kaymakamlığı'nın iç turizm projesi hayata geçiyor Sakarya'nın Hendek ilçesinde kaymakamlıkça doğa ve inanç turizmine yönelik hazırlanan iç turizm projesi hayata geçiyor.
Pamukovada kurulacak geri dönüşüm tesisi için inceleme yapıldı
Pamukova'da kurulacak geri dönüşüm tesisi için inceleme yapıldı
Sakarya'nın Pamukova ilçesinde kentsel atıkların geri dönüşümüne yönelik kurulması planlanan tesisle ilgili Almanya'dan gelen firma yetkilileri, Pamukova Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan'la görüştü.
Milyarlarca liraya aldıkları apartman dairelerinden panzerlerle dışarı atılmak istendiler
Milyarlarca liraya aldıkları apartman dairelerinden panzerlerle dışarı atılmak istendiler
Antalya'da sattığı dairelerin tapusunu vermediği iddia edilen müteahhit, mahkemeye yaptığı başvuruda 'Dairelerim işgal altında' diyerek apartmanda oturan 22 aileyi evlerinden atmak istedi.
Bayramların daha coşkulu geçmesi için esnaf desteği aranıyor
Bayramların daha coşkulu geçmesi için esnaf desteği aranıyor
Burdur'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklara başlandı. Vali Mustafa Rasih Özbek'in başkanlığında İl Genel Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda bayramı renklendirmek için fikir alışverişinde bulunuldu.
Reyhanlı'da bilgisayar kursiyerlerinin sertifika sevinci Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı bilgisayar kursuna katılan 150 kursiyerden 120'si sertifikaların..
15 yaşındaki kız, yetiştirme yurdunun tuvelet penceresinden kaçtı Adapazarı'nda yetiştirme yurdunda kalan 15 yaşındaki kız, yurdun tuvalet penceresinden kaçtı.
Eğitime ve sağlığa katkı için hayırseverler protokol imzaladı Adana'da, bir hayırsever, merkez Yüreğir ilçesinde sağlık ocağı, başka bir hayırsever de Pozantı ilçesinde anaokulu yapımı için v..
Malatya Emniyeti, imam nikahlı çiftlere resmi nikah kıydırdı
Malatya Emniyeti, imam nikahlı çiftlere resmi nikah kıydırdı
Malatya Emniyet Müdürlüğü göçerlerin çocuklarının eğitimi için imam nikahlı çiftlere resmi nikah kıydırdı.
Batman İl Genel Meclisi yeni dönem toplantılarına başladı
Batman İl Genel Meclisi yeni dönem toplantılarına başladı
Batman İl Genel Meclisi 1 aylık yaz tatilinin ardından çalışmalarına tekrar başladı.
Felix Kasırgası Honduras ve Nikaraguaya İlerliyor
Felix Kasırgası Honduras ve Nikaragua'ya İlerliyor
ABD'nin Miami Şehrindeki Ulusal Kasırga Merkezi, Felix Kasırgasının En Yüksek Seviye Olan 5. Düzeye Çıktığını Duyurdu.
Amerikalılar'ın Çoğu, Bush'un Irak'a Savaş Açmaya Hevesli Olduğunu Düşünüyor Amerikalılar'ın 3'te 2'si Devlet Başkanı George W. Bush'un, Zamanında Irak'a Karşı Savaş Açmaya Çok Hevesli Olduğu..
Bakanlık İstemeyen Arınç, Komisyon Başkanı Oldu Kabinede Görev Almayı Kendisinin İstemediğini Açıklayan Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın Yeni Görevi Belli Oldu. Arınç, İki Dönem TBMM Başkanı..
Başbakan Erdoğan, Vekilleri Devamsızlık Yapmamaları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milletvekillerini Devamsızlık Yapmamaları Konusunda Uyararak, "İşinizi Yapın, Koltukları Boş Görmek İstemiyo..
Cumhurbaşkanlığı'ndan Resmi Kabul Açıklaması Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları'nın Daha Önceden Planlanan Askeri Faaliyetler Nedeniyle Ankara Dışında Olacakları Bilgisinin 5 Eylül Dav..
Korkuteli Meslek Yüksek Okulunda Ücretsiz Eta Sql Kursu
Korkuteli Meslek Yüksek Okulunda Ücretsiz Eta Sql Kursu
Korkuteli Meslek Yüksek Okulu, Ücretsiz Olarak 1. Adım Eta Sql (Windows Tabanlı) Eğitmen Eğitimi Düzenledi.
Komutanlar Vali Güler'i Ziyaret Etti Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay ve 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Yalçın Ataman, İstanbul Valisi Muammer Güler'i Makamında Ziyaret Etti.
Başkan Topbaş: "Su Tasarrufundaki Hassasiyetimizi Koruyalım" İstanbullular'ı Susuz Bırakmayacaklarını Belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tasarruftaki Gevşemeye Dikkat Çekerek,..
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafolardaki Bakım, Onarım ve Kablo Yenileme Çalışmaları Nedeniyle 7 Eylül Cuma Günü Ankara'nın Bazı Yerlerine Elektrik Verilemeyecek.
İstanbul'da Okul Servisi Ücretlerine Yüzde 10 Zam İstanbul'da Okul Servis Ücretlerine Yüzde 10 Oranında Zam Yapıldı.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Bakırköy, Beyoğlu ve Güngören İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle, 7-9 Eylül Tarihleri Arasında Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak..
Tgc Üyeleri Ahlattaki Tarihi Mekanları Gezdi
Tgc Üyeleri Ahlat'taki Tarihi Mekanları Gezdi
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (Tgc) Başkanı Orhan Erinç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahlat'ın Tarihi Mekanlarını Gezdi.
Yatalak Fatma Nineye Belediye Sahip Çıktı Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde Yatalak Hasta Olan Fatma Ertoyun'a Belediye Başkanı Fikret Akova Sahip Çıktı. 3 Çocuğu Olmasına Rağmen Evinde Komşul..
Çanakkale'de Tartışmalara Sebep Olan Yüzer İskele İnşaatına Yeniden Başlandı Çanakkale'de Yat Limanında Seyir Terası Düzenleme Çalışmalarının Ardından Başlanan ve Liman Başkanlığı Tarafından ..
Traktör Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü Aydın'ın Germencik İlçesi Çamköy Yakınlarında Bir Traktörün Uçuruma Yuvarlanması Sonucu Sürücü Öldü.
Gül'ün İnternet Sitesinden "Sahte Davet" Uyarısı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Özel Web Sitesinde, Yarın Verilecek Olan Resepsiyona Halkın Davet Edildiğine İlişkin Sanal Alemde Dolaşan E-post..
Malatya'dan Tacikistan'a Kayısı Makineleri İhraç Edilecek Malatya'da Organize Sanayi Bölgesi'nde Üretimi Yapılan Kayısı İşleme Makinelerinin Tacikistan'a İhraç Edileceği Bildirildi.
Aldatan Erkek Bol Su İçer! Dedektif Joseph, Aldatan Erkeğin Bunu Mutlaka Belli Edeceğini Söylüyor ve Ekliyor: 'Aldatmanın Stresiyle Çok Su Tüketir!'Dedektif Joseph, Aldatan Erkeğin Bunu Mutlaka Belli Edeceğini Söylüyor ve Ekliyor: 'Aldatmanın Stresiyle Çok Su Tüketir!'
Etimesgutlu Hanımlardan Ebru ve Tezhip Sergisi Etimesut'ta Ebru ve Tezhip Kurslarına Katılan Bayanların Eserleri, Düzenlenen Sergiyle Görücüye Çıktı.
Patrik Bartholomeos Romanya'ya Gitti Fener Rum Patriği Bartholomeos, Ortadoks, Katolik ve Protestan Kiliselerinin Katılacağı "3. Avrupa Ekumenik Konferansı"nın Açılış Konuşmasını Yapmak Üzere..
Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Aksay, Topbaş'ı Ziyaret Etti Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı Makamında Ziyaret Etti.
Turist Sayısı 2 Milyona Dayandı St Sayısı 2 Milyona Dayandı
Otomobil Fuarında Otomobillerden Çok Mankenler İlgi Topladı 5. Otomobil, Ticari Araçlar ve Yan Sanayi ve Aksesuarları Fuarı (Auto Show 2007), Antalya Expo Center Fuar Merkezi'nde Açıldı. Otom..
Lida'nın İthalatçısı Farmalife, "Sibutramin" İddialarına Cevap Verdi Farmalife Genel Müdürü İzzet İznebioğlu, Zayıflama Kapsülü Lida'nın Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İzniyle İthal Edildiğini ..
Hataysporun yeni teknik direktörü Kahraman Karataş
Hataysporun yeni teknik direktörü Kahraman Karataş
Sezona kötü bir başlangıç yaparak taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan TFF 2. Lig B Kategorisi 5. Grup'daki Hatayspor'un yeni teknik direktörü Kahraman Karataş oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10