4 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

4 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çomü'nün İki Projesi Daha AB'den Hibe Aldı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Bünyesinde Hizmet Veren Avrupa Birliği Gençlik ve Kültür Programları, "Sını..
Hakkari Kilimleri Avrupa'da Sergileniyor Akkari'de Genç Kızların Büyük Bir Özenle Dokuduğu El Emeği Göz Nuru Kilimlerin Avrupa'da Sergilendiği Bildirildi.
Çomü'den 2 Öğrenci Gönüllü Hizmet İçin İngiltere'ye Gidiyor Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Dış İlişkiler Ofisi AB Gençlik ve Eğitim Programları Koordinatörlüğünde 2 Öğrenci, Gönül..
Mersin'de Tek Tip Taksi Projesi Mersin Taksiciler Odası Başkanı Salman Yuca, Reform Niteliğinde Birtakım Çalışma Başlattıklarını Belirterek, Bu Kapsamda Mersin'deki Taksilerin Yenileneceğini ..
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı'ndan Baydemir'e Cevap AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Abdurrahim Hattapoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in Açıklamalarına Tepki Göstererek "Biz D..
Eğitim Yılı Başında Toplu Ulaşım Ücretsiz, Taksiler Yüzde 50 İndirimli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılının İlk 3 Günü, 06.00-10.00 ile 16.00-20..
Mynet'ten "Sesli E-Mail" Hizmeti İstanbul - Mynet, Sesli E-Mail Hizmetini Kullanıcıların Hizmetine Sundu. mynet'ten Yapılan Açıklamada, Mynet Ar-Ge Departmanının Geliştirdiği Yeni Uygulama i..
Çilek, 61. Konsept Mağazasını Stockholm'de Açtı İstanbul - Yurt Dışında Konsept Mağaza Yelpazesini Genişletmeye Devam Eden Çilek, 61. Konsept Mağazasını İsveç Stockholm'de Açtı. yurt Dışında..
Borsa, Cuma Gününden İtibaren 17:00'de Kapanacak İstanbul - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Cuma Gününden İtibaren Saat 17.00'de Kapanacak. imkb Yönetim Kurulunun Aldığı Karar Doğr..
E.üde Kayıtlar Başladı
E.ü'de Kayıtlar Başladı
Erzincan Üniversitesi 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı Kayıtları Dün Başladı. Kayıtlar İçin Erzincan'a Gelen Öğrenci ve Aileler, Oluşturulan Rehberlik Hizmeti ile Terminalden Karşılanıyor, Daha Sonra Araçlarla Kayıt Yerine...
Ortaç'ın Vokalisti Evlendi! Serdar Ortaç'ın Vokalisti, Aynı Zamanda Binbir Gecce'nin Mert'i Merih Ermakastar Dün Gecce Tao Club'de Evlendi!Serdar Ortaç'ın Vokalisti, Aynı Zamanda Binbir Gecce'nin Mert'i Merih Ermakastar Dün Gecce Tao Club'de Evlendi!
Formuna Photoshopla Kavuştu! Son Günlerde Aldığı Kilolarla Dikkat Çeken Catherıne Zeta Jones, Eski Formuna Photoshopla Kavuşturuldu!Son Günlerde Aldığı Kilolarla Dikkat Çeken Catherıne Zeta Jones, Eski Formuna Photoshopla Kavuşturuldu!
Kerem Gönlüm ve Hidayet Türkoğlu Almanya maçından ümitli... İspanya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda C Grubu'ndaki ilk maçında Litvanya'ya 86 - 69 yenilen A Milli Basketbol Takımı'nda mor..
Borsa 17.00de Kapanacak
Borsa 17.00'de Kapanacak
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Cuma Gününden İtibaren Saat 17.00'de Kapanacak.
Serdengeçti: "Hükümet Merkez Bankası'nın Bağımsızlığını İçine Sindiremiyor" Merkez Bankası Eski Başkanı Süreyya Serdengeçti, Piyasa ve Hükümetin Zaman Zaman Merkez Bankası'na Faiz Baskısı Yap..
Tüketici ağustosta en çok cep telefonundan şikayet etti İstanbul Ticaret Odası (İTO) Tüketici Şikayetleri Bürosu'na ağustos ayında 49 şikayetin geldiği belirtildi.
Burdur Ticaret Borsası, işlem hacmini yüzde 6 arttırdı
Burdur Ticaret Borsası, işlem hacmini yüzde 6 arttırdı
Burdur Ticaret Borsası'nın işlem hacminde, 2006'nın ilk 8 ayına göre 10 milyon YTL'lik artış kaydedildi. Geçen yıla göre süt ve buğdayda artış, büyükbaş hayvanda ise düşüş dikkat çekti.
Danimarka, terör saldırısı planlamakla suçladığı 8 kişiyi tutukladı Danimarka'da güvenlik birimleri, terör saldırı planı yapmakla ve El Kaide bağlantılı olmakla suçladığı 8 kişiyi tutukladı.
Fransa: "Avrupa, Kosova konusunda ortak hareket etmeli" Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, Kosova'nın bağımsızlığını kazanması için yapılan görüşmelerin başarısız olması halinde Avrupa..
Kurtarma timi, Kandıra sahillerinde 10 kişiyi boğulmaktan kurtardı
Kurtarma timi, Kandıra sahillerinde 10 kişiyi boğulmaktan kurtardı
Kocaeli'nin Kandıra sahillerinde görev yapan Hayat Kurtarma Timi, 10 kişiyi boğulmaktan kurtardı. Yaşları 15 ile 63 arasında değişen 10 vatandaş kurtarma timi sayesinde yeniden hayata döndü. Genç, yaşlı birçok vatandaşın...
Taşköprü, en iyi sarımsak üreticisi ve en iyi sarımsak yarışması yapıldı
Taşköprü, en iyi sarımsak üreticisi ve en iyi sarımsak yarışması yapıldı
Bu yıl 6-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 21. Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali kapsamında '2007 Yılı En İyi Sarımsak ve Üreticisini Seçme Yarışması' yapıldı.
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çapacı: 'Valilik yeni genelge yayımlayacak'
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çapacı: "Valilik yeni genelge yayımlayacak"
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Asım Çapacı, gazeteciler tarafından dün yapılan protesto sonrasında görüştüğü Vali Asım Hacımustafaoğlu'nun, 'yeni bir genelge ile karşılaşılan sorunları çözeceğini söylediğini'...
Kırıkkale zabıta ekipleri Ramazan denetimlerine başladı
Kırıkkale zabıta ekipleri Ramazan denetimlerine başladı
On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in yaklaşması ile birlikte Kırıkkale Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta ekipleri, şehirde faaliyet gösteren fırınlar, pastaneler ve tatlı...
Mültecilerin dışlanmasına iş dünyasından tepki geldi Türkiye'nin 20'den fazla ilinde ağırlanan mülteci ve sığınmacıların gönderilmesini isteyenlere Burdur Ticaret Odası Başkanı Yusuf Keyik'te..
Sahte doktorlar, yaşlı adamı bin 800 YTL dolandırdı Bursa'nın Karacabey ilçesinde, kendilerini doktor olarak tanıtan iki kişi, 'astım' hastası olduğu öğrenilen yaşlı adamın, hastalığını iyile..
Atı Ölen Aileye Valilikten At
Atı Ölen Aileye Valilikten At
Düzce'de Atı Ölen Hasan Yasa'ya, Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Maddi Destek de Bulunularak Yeni Bir At Alındı.
Başkan Şekere Seramik Sanatçısının Kemer Logolu Plaket Hediyesi
Başkan Şeker'e Seramik Sanatçısının Kemer Logolu Plaket Hediyesi
Makamında Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker'e Seramik Çalışmasını Sunan Ertuna, "Kemer'de İlk Sanat ve Seramik Atölyesinin Açmanın ve Bu Atölyeyi Kemer'e Kazandırmanın Mutluğunu Yaşıyoruz. Bu Bakımdan Atölyemizde...
Rize Polisi Uyuşturucuya Savaş Açıyor
Rize Polisi Uyuşturucuya Savaş Açıyor
Rize İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Yaklaşan Eğitim ve Öğretim Yılında Okul Önlerinde ve İçinde Uyuşturucu Madde Varlığını Tamamen Ortadan Kaldıracaklarını Söyledi.
Balıkesirde Adaören Deresi de Küresel Isınma Kurbanı Oldu
Balıkesir'de Adaören Deresi de Küresel Isınma Kurbanı Oldu
Balıkesir'in Dursunbey İlçesindeki Adaören Deresi de Küresel Isınmadan Nasibini Aldı.
Varto Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Binası Onarılıyor
Varto Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Binası Onarılıyor
Muş'un Varto İlçesinde Bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Binasında Onarım Çalışmaları Başlatıldı.
İsrailli Çocuklar Fakirleşti İsrail'de Fakirlik Seviyesinin Altındaki Çocukların Sayısında 2006 Senesinde Az da Olsa Artış Meydana Geldi.
Talat-papadopulos Görüşmesi Kıbrıs Rum Siyasi Liderlerinin, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos Arasında Yarın Yapılacak Görüşmeye İlişkin Fazla Bekl..
Türkiye Yelken Şampiyonası 5-9 Eylülde Karamürselde Yapılacak
Türkiye Yelken Şampiyonası 5-9 Eylül'de Karamürsel'de Yapılacak
Karamürsel Belediyesi ve Karamürsel Yelken Kulübünün girişimleri ile 2007 yılı programına alınan ve Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Karamürsel'de düzenlenen TYV Laser Trofesi Türkiye birinciliği yarışmalarının...
İzmirde 10 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi
İzmir'de 10 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi
İzmir'in Kadifekale Semtinde Polisin Bir Eve Düzenlediği Operasyonda 10 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirilirken, Olayla İlgili Bir Bayan Gözaltına Alındı.
TMO'nun buğday alımları devam ediyor Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Şanlıurfa Şube Müdürlüğü'nce 2007-2008 alım kampanyasında Şanlıurfa'da 4 ayrı noktada buğday alımı gerçekleştiriliyor.
Van'da bir gün içerisinde 3 ayrı traktör kazası: 1 ölü, 3 yaralı Van'da bir gün içerisinde meydana gelen 3 ayrı traktör kazasında 1 kişi hayatını kaybederken 3 kişi yaralandı.
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Sakallı, yılın belediye başkanı
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Sakallı, yılın belediye başkanı
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Şehir ve Başkan Dergisi tarafından düzenlenen "Kent Dokusunu Koruma Dalı'nda" Yılın Belediye Başkanı seçildi.
Dünya barışı için tekerlekli sandalyesiyle Üsküp'den Çin'e yola çıkan Stockoski, İstanbul'a barış ağacı dikti Dünya barışı için tekerlekli sandalyesi ile Üsküp'ten Çin'e yola çıkan Makedonyal..
'Senin fotokopi çekmen lazım, yoksa paran hesaba girmez ve senin yatırdığın paralar boşa gider' diyerek dolandırdı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde özel bir dershanede çalışan bir hizmetli PTT..
Denizlide köylere arazöz dağıtma projesi tuttu
Denizli'de köylere arazöz dağıtma projesi tuttu
Denizli Orman İl Müdürlüğü'nün 23 köye dağıttığı arazözlerden, orman yangınlarında olumlu sonuçlar alındı. Yangınlarla mücadelede başarı sağlayan arazözler, 5 yıl içinde 349 köye dağıtılacak.
Sivas Kongresinin 88. yıldönümü kutlandı
Sivas Kongresi'nin 88. yıldönümü kutlandı
Sivas Kongresi'nin 88. yıldönümü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler kapsamında Türk hava Kurumu (THK) paraşütçülerinin gerçekleştirdiği paraşütle atlama gösterisi nefesleri kesti.
Şişecam'dan İştiraklerin Hisse Satışları için Yönetime Yetki İstanbul - Şişecam, Halka Açık Grup Şirketlerinde Yüzde 51'in Üzerinde Kalan Hisselerinin Yurt İçi ve Yurt Dışı Yatırımcı Kurumlar..
Tarsus Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 300 çocuğu sünnet ettirecek
Tarsus Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 300 çocuğu sünnet ettirecek
Mersin'in Tarsus ilçesinde belediye, maddi durumu iyi olmayan 300 çocuk sünnet ettirdi.
Asıl nostaljiyi huzurevi sakinleri yaşadı
Asıl nostaljiyi huzurevi sakinleri yaşadı
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikinci defa düzenlenen Nostaljik Fuar Gazinosu, İzmirlileri eski günlere götürdü.
Çaldıları telefonları paylaşamayan hırsızlar yakayı ele verdi Niğde'de çaldıkları telefonları paylaşmayan bir grup hırsız tartışınca yakayı ele verdi.
DTP Hodri Meyadanı Sahiplendi
DTP 'Hodri Meyadanı' Sahiplendi
DTP Diyarbakır Milletvekili Akın Birdal, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in 'Savaştan' Sözetmesine Karşılık 'Barışçı' Olduğunu Belirtti.
AK Partili Uçar: 'Kişi başına milli gelir 10 bin dolar olacak'
AK Parti'li Uçar: "Kişi başına milli gelir 10 bin dolar olacak"
AK Parti hükümeti sayesinde Türkiye'nin birçok alanda mesafe aldığını belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Bilal Uçar, Türkiye'nin gelecek beş yılda milli gelirinin 800 milyar dolar, ihracatının 200 milyar dolar, kişi...
Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan 25. Yıl Sergisi Sahil Güvenlik Komutanlığı 25. Kuruluş Etkinlikleri Kapsamında "Denizler Geleceğimizdir" Konulu Resim Sergisi Düzenledi.
Tarım İl Müdürlüğü ekipleri, Lida satışı yapan eczane ve ecza depolarını denetledi İstanbul Tarım İl Müdürlüğü ekipleri, son günlerde ölümlere neden olduğu iddia edilen zayıflama ilacı Lida'n..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10