28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ucuz Kurtuldu Türkücü Mustafa Uğur Yeni Çıkardığı Albümünün Tanıtımı İçin Gittiği Mekanda Kadın Hayranlarının Hücumuna UğradıTürkücü Mustafa Uğur Yeni Çıkardığı Albümünün Tanıtımı İçin Gittiği Mekanda Kadın Hayranlarının Hücumuna Uğradı
Camide Kapkaç Yapan Şahıs Yakalandı Aydın'ın Nazilli İlçesinde Camide Namaz Kılan Bir Kişinin Çantasını Kapkaç Suretiyle Çalan Şahıs Polis Tarafından Yakalandı.
İmf'in Yeni Patronu Uluslararası Para Fonu (IMF)başkanlığına, Fransız Aday Dominique Strauss-Kahn Seçildi.
Kürt Orijinli Vatandaşlarımız Azınlık Değildir
'Kürt Orijinli Vatandaşlarımız Azınlık Değildir'
Birleşmiş Milletler 62 Genel Kurul Toplantılarına katılmak üzere New York'ta bulunan Başbakan Erdoğan, 'Küresel Çok Etnikli Toplumun İnşası'' konulu panele katıldı.
Fatih'te bitişik iki binanın birbirinden ayrılması paniğe yolaçtı Fatih'te 2 binanın birbirinden ayrılması, bina sakinlerini paniğe sevketti. Binada oturanları dışarı çıkartan yetkililer, teh..
Beşiktaş, Derbi Maçın Hazırlıklarını Tamamladı Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Yarın Galatasaray ile Yapacağı Derbi Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.
Yunanistana Giden Öğrenci Grubu Kelkite Döndü
Yunanistan'a Giden Öğrenci Grubu Kelkit'e Döndü
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nın Leonardo da Vinci Programı Kapsamında Yunanistan'a Giden Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nun 15 Öğrencisi, Bugün İlçeye Döndü.
Bayburt Emniyetinden Gazetecilere İftar Yemeği
Bayburt Emniyetinden Gazetecilere İftar Yemeği
Bayburt Emniyet Müdürlüğü'nce Kentteki Gazetecilere İftar Yemeği Verildi.
Myanmarda Ölü Sayısı Çok Daha Fazla Olabilir
'Myanmar'da Ölü Sayısı Çok Daha Fazla Olabilir'
İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Myanmar'da Düzenlenen Hükümet Karşıtı Gösterilere Askerlerin Müdahale Etmesi Sonucu Ölenlerin Sayısının Bilinenin Çok Üstünde Olabileceğini Söyledi.
Van Belediye Başkanı Yenigünden Basın Mensuplarına İftar Yemeği
Van Belediye Başkanı Yenigün'den Basın Mensuplarına İftar Yemeği
Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, Basın Mensuplarıyla Verdiği İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Vanda Tıp Fakültesi Öğrencilerine İftar Yemeği
Van'da Tıp Fakültesi Öğrencilerine İftar Yemeği
Türk Tabipleri Birliği Van Bölge Odası Başkanı Doç. Dr. Özkan Ünal, Tıp Fakültesi Öğrencileri Onuruna İftar Yemeği Verdi.
Turizm Derneği Başkanı'ndan Yetkililere Teşekkür Van Turizm Derneği Başkanı Tahir Abi, Yetkililerin Türkiye'nin Çeşitli Bölgelerinden Gelerek Van'ı Ziyaret Eden Tur Operatörlerine Gösterdiği ..
Malkara Özel Eğitim Öğretim A.Ş'den anlamlı iftar Malkara Özel Eğitim Öğretim Hizmetleri A.Ş'nin FEM Dershaneleri Malkara şubesinde düzenlemiş olduğu iftar yemeği. ilçe müftüsü, milli eğitim ..
Düzce'de tarihi eser operasyonu Düzce İl Jandarma Alay Komutanlığı'nın düzenlediği operasyonda Bizans dönemine ait olduğu tahmin edilen bir Meryem Ana figürlü tarihi eser ele geçirildi.
Bursa'da, mahalle sakinlerinin su baskını derdi bitiyor Bursa Yenişehir ilçesinde kış aylarında ve yağışlı havalarda Beyazoğlu Sokak, Çırakzade Sokak, Yediyol Meydanı ile Akdere Caddesi'nde b..
'Yılan' A 25 Bin YTL Manken Ece Gürsel Bir Televizyon Programında Kendisine 'Yılan' Diyen Nilay Dorsa'yı Mahkemeye VerdiManken Ece Gürsel Bir Televizyon Programında Kendisine 'Yılan' Diyen Nilay Dorsa'yı Mahkemeye Verdi
Artvinde Ticaret ve Sanayi Odasından İftar Yemeği
Artvin'de Ticaret ve Sanayi Odasından İftar Yemeği
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Tarafından Verilen İftar Yemeğinde İlçe Oda Başkanları ve Esnaflar Bir Araya Geldi.
Ölü Sütü İçen Asırlık Nine Doktor Yüzü Görmedi
Ölü Sütü İçen Asırlık Nine Doktor Yüzü Görmedi
Ardanuç'un Ekşinar Köyünde Dünyaya Gelen 99 Yaşındaki Asırlık Nine Hayriye Çelik, 6 Aylıkken Ölü Annesinin Sütünü İçti ve Hala Hayata Meydan Okuyor.
Eşi ve Kızının Acısına 8 Gün Dayanabildi Bursa'da Eşi ve 8 Yaşındaki Kızını Doğalgaz Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Genç Adam, Köprü Altında Ölü Olarak Bulundu. Acılı Babanın Bugün Kızının ve E..
Hataydaki Balyoz Operasyonunda 13 kişi tutuklandı
Hatay'daki 'Balyoz Operasyonu'nda 13 kişi tutuklandı
Hatay'da, polisin yürüttüğü 'Balyoz Operasyonu'nda adliyeye sevk edilen 18 kişilik Hataplar çetesinden 13 kişi tutuklanırken, geri kalanlarının da tutuksuz yargılanacağı bildirildi.
Bursa Yenişehir Belediyesi'nden iftar Bursa Yenişehir Belediyesi, çalışanlarına ve belediyeye hizmet edenlere iftar verdi.
Çankaya Köşkünde İlk İftar Şehit Ailelerine
Çankaya Köşkü'nde İlk İftar Şehit Ailelerine
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde İlk İftarı Şehit Ailelerine Verdi. 7 Yıl Aradan Sonra Köşk'te İftar Geleneğini Başlatan Cumhurbaşkanı Gül ve Eşi, Şehit Ailelerini ve Gazileri Ağırladı.
'Deniz Kızı' Kredisi Denizbank ile Kayseri Damızlık ve Sığır Yetiştiriciler Birliği Arasında İmzalanan "Deniz Kızı" Projesi Kapsamında, Hayvan Yetiştiricilerine Bir Yılı Ödemesiz, Düşük Faizl..
Telif Haklarına "Tek Tuşla" Ulaşım Kültür ve Turizm Bakanlığının Yürüttüğü Çalışma Sonuçlandığında, Telif Haklarıyla İlgili Bilgilere İnternet Ortamından Kolayca Ulaşılacak. Telif Hakları ve ..
Borsa 2.seansı Saat 14.15'te Açılacak İMKB, Bugün Hisse Senetleri Piyasası 2. Seansında, SPK"dan Gelen İşlem Yasaklarına İlişkin Yazıların Duyurulabilmesi ve Üyeler Tarafından Gerekli Tedbirl..
Euro'da Yeni Zirve Euro Dolar Karşısında 1.4196 Dolar ile Yeni En Yüksek Seviyesine Çıktı. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında İşlem Gö..
Polis Muhbiri Tuncel?in Yeni Telefon Kaydı Hrant Dink Cinayetini Organize Ettiği İddiasıyla Yargılanan Polis Muhbiri Erhan Tuncel?in Cinayetten Yarım Saat Sonra Bir Polis Memuruyla Yaptığı Te..
25 Bin Avro Bağışladı Ünlü İş Adamı Rahmi Koç Filarmoni Orkestrasına Şef Oldu. Yetenekli Bir Öğrenciye 25 Bin Euro Burs VerdiÜnlü İş Adamı Rahmi Koç Filarmoni Orkestrasına Şef Oldu. Yetenekli Bir Öğrenciye 25 Bin Euro Burs Verdi
Gümüşhanede Eğitim Semineri…
Gümüşhane'de Eğitim Semineri…
Gümüşhane İl Çevre ve Orman Müdürlüğünce "Sağlık Kuruluşlarında Tıbbi Atıkların Yönetimi ve Eğitimi Programı" Konulu Bir Eğitim Semineri Düzenledi.
Fırında Kurutulan Nemli Barut Alev Aldı
Fırında Kurutulan Nemli Barut Alev Aldı
Aydın'ın Söke İlçesinde Nemli Barutu Fırında Kurutan Şahıs ve Eşi Barutun Alev Alması Sonucu Çıkan Yangında Ağır Yaralandı.
Başkent'te Bomba Paniği Başkent'te, Bir Karakolun Önünde Bulunan Bombanın Patlamasına 5 Dakika Kala Etkisiz Hale Getirildiği Öğrenildi.
Irak'ta El Kaide Liderlerinden Birinin Daha Öldürüldüğü Açıklandı Irak'ta Terör Örgütü El Kaide'nin Üst Düzey Bir Yetkilisinin, ABD Ordusu'nun Bu Hafta Düzenlediği Bir Hava Saldırısında Öldür..
Anayasanın Daha Geniş Değişikliğe İhtiyacı Var
'Anayasanın Daha Geniş Değişikliğe İhtiyacı Var'
Rize'den bağımsız milletvekili seçilen eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, anayasanın daha geniş bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu kaydetti.
Afyonkarahisarda Hayvancılığa AB Desteği
Afyonkarahisar'da Hayvancılığa AB Desteği
Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin (Akü) Koordinatörlüğünü Yaptığı "Orta ve Güney Doğu Avrupa'da Hayvan Refahı, Çevre ve Gıda Etkileşimlerine Yeni Bir Yaklaşım" Adlı Projenin, 5 Avrupa Ülkesinde Hayata Geçirildiği...
Clınton: Erdoğan Dünyanın En Başarılı Politikacısı
Clınton: Erdoğan Dünyanın En Başarılı Politikacısı
ABD Eski Başkanı Bill Clinton, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dünyanın Bugün Belki de En Başarılı Politikacısı' Olduğunu Söyledi.
Bayan Voleybolcularımız 2. Tur İlk Maçında Yenildi 31. Avrupa Bayanlar Basketbol Şampiyonası Finalleri 2. Turunda, Türkiye İlk Maçında Belçikaya 85-63 Yenildi.
Erdoğan: Terörün Zemininde Yoksulluk Var
Erdoğan: Terörün Zemininde Yoksulluk Var
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Terörün Zemininde Yokluk, Yoksulluk, Cehalet Bulunduğunu Belirtti.
Afyonkarahisarda Hayvancılığa AB Desteği
Afyonkarahisar'da Hayvancılığa AB Desteği
Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin (Akü) Koordinatörlüğünü Yaptığı "Orta ve Güney Doğu Avrupa'da Hayvan Refahı, Çevre ve Gıda Etkileşimlerine Yeni Bir Yaklaşım" Adlı Projenin, 5 Avrupa Ülkesinde Yaşama Geçirildiği...
Şehit babası: "Kurtuluş Savaşı'nda babam kurtuldu, torununu şimdi şehit verdik" Bitlis'te mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Us'un (38) dedesinin Kurtuluş Savaşı'na ..
Bush: "Küresel Isınmayla Mücadele Ekonomik Büyümeyi Engellememeli" ABD Başkanı George Bush, ABD'nin İklim Değişikliği Sorununu "Ciddiye Aldığını" Ancak Küresel Isınmayla Mücadelenin Ekonomik ..
Gül, Şehit Aileleri ve Gazileri İftarda Ağırladı
Gül, Şehit Aileleri ve Gazileri İftarda Ağırladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şehit aillerini ve gazileri Çankaya Köşkünde verdiği iftar yemeğinde ağırladı.
Aracıyla takla attı, yara almadan kurtulduğu aracına terlik aramak için geri girdi
Aracıyla takla attı, yara almadan kurtulduğu aracına terlik aramak için geri girdi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Yaklaşık 50 metre sürüklendikten sonra takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıkan sürücü, kazayı unutup terliklerinin derdine düştü.
Gül'den Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şehit Aileleri Vegazilere Çankaya Köşkü'nde İftar Yemeği Verdi.
IMF Yeni Başkanı Fransız Dominique Strauss Hahn
IMF Yeni Başkanı Fransız Dominique Strauss Hahn
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanlığına, Fransız Aday Dominique Strauss-kahn Seçildi.
Ego Genel Müdürlüğüne, Eğirdir Kaymakamı Ömer Ulu Getirildi Ankara Büyükşehir Belediyesi Elektrik, Gaz, Otobüs İşletmesi (Ego) Genel Müdürlüğüne Eğirdir Kaymakamı Ömer Ulu Getirildi.
Unakıtan: 'Tekel'e Büyük İlgi Var' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Tekel'in Özelleştirmesiyle İlgili Olarak Citygroup'un Organizasyonuyla Düzenlenen 'Roadshow'un Beklenenin Üzerinde İlgi Gördüğ..
Cumhurbaşkanı Gül ve Eşinden Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Çankaya Köşkü'nde, Eşi Hayrünnisa Gül ile Birlikte Şehit Alilerine ve Gazilere İftar Yemeği Ve..
Mama Kriz Yarattı 'Desparate Housewives' Dizisinin Güzel Oyuncusu Marcıa Cross Sete Çocukları ile Gelince Set Karıştı'Desparate Housewives' Dizisinin Güzel Oyuncusu Marcıa Cross Sete Çocukları ile Gelince Set Karıştı
Karı-koca Aynı Filmde İbrahim-demet Kutluay İkilisi Bir Jilet Reklamında İlk Kez Televizyona Çıkacakİbrahim-demet Kutluay İkilisi Bir Jilet Reklamında İlk Kez Televizyona Çıkacak
İran'a Ek Önlemler Getirilmesi Tasarısına Erteleme BM Güvenlik Konseyinin Beş Daimi Üyesi ile Almanya, İran'a Nükleer Programı Nedeniyle Uygulanan Yaptırımları Sertleştirebilecek ve Ek Önleml..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10