28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hazinenin Ekim Ayı İç Borçlanma Stratejisi Hazine, Ekim Ayında Piyasalara Yapacağı 7,3 Milyar YTL'lik İtfaya Karşılık, İç Piyasalardan 5 Milyar YTL Tutarında Borçlanma Öngörüyor.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme ile Trafolarda Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 1-3 Ekim Tarihleri Arasında Ankara'nın ..
Demirel Merdivenleri Çıkamadı
Demirel Merdivenleri Çıkamadı
İzmir'de Çok Açılışlara Katıldığını İfade Eden Demirel,' İzmir'de Dünyayaya Gösterecek Çok Şey Var. Eğitim de ve Sanayileşme de Daha Çok İlerlemeliyiz' Dedi.
Kemer Sahili Beşli Belde Bölgesi Kalkınma Projesi
Kemer Sahili Beşli Belde Bölgesi Kalkınma Projesi
Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (Ketav) ve Kemer Turistik Otelciler Birliği (Ketob) Tarafından Türkiz Otel'de Düzenlenen Toplantıda Kemer Markasının Oluşturulması ve Kemer'de Tanıtım Hareketinin Oluşturulması İçin Ortak...
Dış Ticaret Açığı, Sekiz Aylık Dönemde 40.5 Milyar Dolara Ulaştı Ankara - Dış Ticaret Açığı, Ağustosta Yüzde 15,4 Oranında Artarak 5 Milyar 465 Milyon Dolardan 6 Milyar 308 Milyon Dolara Yüks..
Yangın ve Deprem Tatbikatı Gerçeği Aratmadı Denizli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nün Düzenlediği Yangın ve Kurtarma Tatbikatı Gerçeği Aratmadı.
Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani İstanbul'da Irak İçişler Bakanı Cevad Bolani, Ankara'da Türkiye Cumhuriyeti ile Irak Cumhuriyeti Arasında Terörle Mücadele Anlaşması'nın İmzalanmasının Ardın..
Ktü 45. Akademik Yılı Açılış Töreni TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'nin Çağdaşlık, Kalkınma ve Gelişme Yolunda En Büyük Desteğinin Üniversiteler Olduğunu Söyledi.
Atso'nun Eğitim Programları Sürüyor Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk Standartları Enstitüsü İş Birliğinde 27-28 Eylül Tarihlerinde "İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi" Düzenlendi.
Kaymakamdan İftar Yemeği
Kaymakamdan İftar Yemeği
Diyarbakır'ın Silvan İlçe Kaymakamı Veysel Beyru, Ramazan Ayı Dolayısıyla Bir İftar Yemeği Verdi.
İtfaiye Haftası Elazığda Kutlanıyor
İtfaiye Haftası Elazığ'da Kutlanıyor
Her Yıl Geleneksel Olarak 25 Eylül 01 Ekim Tarihleri Arasında Kutlanan İtfaiye Haftası Bu Yıl da Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor. Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Kent Merkezinde Araçlar ile Tur Attı.
Ankaraspor, Jaba ile İlgili Olarak FIFA'ya Gidiyor Ankaraspor, Sözleşmesini Tek Taraflı Olarak Feshederek Ankaragücü'ne Giden Brezilyalı Golcü Jaba'nın Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Tahkim..
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 3. Grup Takımlarından Nazilli Belediyespor'da Teknik Direktörlük Görevine Getirilen Yıldırım Ural, Yeni Takımıyla İlk Antrenmanına Çıktı.
TOBB Gıda Sanayi Meclisi Toplantısı Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Kuraklıktan Zarar Gören Çiftçilere Toplam 265 Milyon YTL'lik Desteğin Önümüzdeki Günlerde Ödeneceğini Söyledi...
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 28 Eylül 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Madonna Guinness Rekorlar Kitabında Guinness Rekorlar Kitabı, Amerikalı Şarkıcı Madonna'yı Dünyanın En Başarılı Kadın Müzisyeni Seçti.
Kapalıçarşı'da Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2050 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7080 YTL Oldu.
İlk ABD Birliği Irak'ta Çatışma Bölgesinden Çekildi ABD'de Başkan George Bush Yönetiminin Irak'taki Asker Sayısını Azaltma Planı Çerçevesinde İlk Amerikan Askeri Birliği Çatışma Bölgesinden A..
Borsa, 54 Binde Tutundu/ Dolar ve Faiz Düşüşünü Sürdürdü İstanbul - Dış Piyasalara Bağlı Seyrini Sürdüren Ulusal-100 Endeks, 54 Binin Üzerinde Dengelendi. Borsa, Günü 345 Puan (Yüzde 0.64) Dü..
Cumhurbaşkanı Gül, Strazburg'a Gidiyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Genel Kurulu'na Hitap Etmek Üzere 2 Ekim Salı Günü Fransa'nın Strazburg Kentine..
Borsa 345,98 Puan Geriledi İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 480,26 Puan Azalarak 54.044,22 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzde 0,88 Değer Kaybetti.
Araziye Terk Edilen Kaçaklara Jandarma Sahip Çıktı
Araziye Terk Edilen Kaçaklara Jandarma Sahip Çıktı
Van'ın Gürpınar İlçesinde İnsan Tacirleri Tarafından Türkiye'ye Getirildikten Sonra Araziye Terk Edilen 222 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Pavyona Gitti, Tecavüze Uğradı
Pavyona Gitti, Tecavüze Uğradı
2 Çocuk Annesi Kadın, Eğlenmek için Tek Başına Gittiği Pavyonda 5 Kişinin Tecavüzüne Uğradı
Uygunsuz Hareket Youtube'da İngiltere Kraliçesi'nin Muhafızlarından Biri Nöbet Tutarken Öyle Bir Hareket Yaptı Ki
Fashıon One Tv'de Fashıon One Tv, Türkiye'nin Yeni Moda/magazin Kanalı
Torbacılar Alem Yaparken Yakalandı
Torbacılar Alem Yaparken Yakalandı
İzmir'de, Esrar Maddesi Sattığı İddia Edilen 5 Kişi, Satış Yaptıkları Evde Esrar İçerken Yakalandı.
Okula Gitmek İçin Evden Çıkan Lise Öğrencisi 10 Gündür Kayıp Muş'un Varto İlçesinde 10 Gün Önce Okula Gitmek Üzere Evden Ayrılan Lise Öğrencisinden Haber Alınamıyor.
Aralarında "Oflu İsmail"in de Bulunduğu 28 Kişi Mahkemeye Sevk Edildi "Çetele" Adı Verilen Operasyonda Gözaltına Alınan, Aralarında "Oflu İsmail"in de Bulunduğu 34 Kişinden 28'i, Tutuklanma T..
Kosova ile Türkiye Arasında Sağlık Alanındaki İşbirliği Yeni Projelerle Zenginleştirilecek Kosova'da Yerli ve Yabacı Üst Düzey Yetkililere Yaptığı Nezaket Ziyaretlerini Sürdüren Kosova Türk E..
Ortadoğu Barış Sürecinde Umutlu Açıklama Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas, İsrail ve Filistin'in Kasım Ayında Yapılması Planlanan Uluslararası Barış Konferansının Ardından, 6 Ay İçinde B..
Bakan Yıldırım'dan "Hemzemin Geçit" Uyarısı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'de 12 Bin Kilometrelik Demir Yolu Ağında 4 Bine Yakın Yasak Geçit Oluşturulduğunu Belirterek, "Biz 4 Yıld..
Serbest piyasada fındık fiyatları artıyor Serbest piyasada fındık fiyatları hızla yükseliyor. 2007 ürünü fındık piyasasında son iki günde tüccarın alım fiyatında büyük bir artış yaşandı. Haft..
Borsa, haftayı 345.98 puanlık kayıpla 54.044,22 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın son işlem gününü, 345.98 puanlık kayıpla 54.044,22 pua..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 3. Grup'un Şampiyonluk Adaylarından Etimesgut Şekerspor, Takipçisi Kırşehirspor ile Yapacağı Maçtan Galibiyetle Ayrılmak İstiyor.
Devamsız Öğrencilere Radyodan Çağrı
Devamsız Öğrencilere Radyodan Çağrı
Hakkari'de Devamsızlık Yapan Öğrenciler İçin Yerel Radyo Aracılığıyla Çağrı Yapıldı.
Afganistan'da polisi hedef alan bombalı saldırı Pazaryerini kana buladı Afganistan'ın güney bölgesindeki bir yola döşenmiş uzaktan kumandalı bir mayının patlatılması sonucu ikisi polis olmak ..
Ermenileri Panikleten Mektup
Ermenileri Panikleten Mektup
ABD'nin Sekiz Eski Dışişleri Bakanının, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'ye Bir Mektup Göndererek, 1915 Olayları ile İlgili Karar Tasarısını Genel Kurula Getirmemesini İstedikleri Belirtildi.
Bosnalı Müslümanlar ile Sırplar, polis reformu üzerinde anlaştı Bosna Hersek'teki yerel basın, Müslümanlar ile Sırpların, polis reformu üzerinde anlaştı.
Energıe Cottbus'un Yeni Teknik Direktörü Sloven Çalıştırıcı Bojan Prasnikar Oldu Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) Ekiplerinden Energie Cottbus'ta Teknik Direktörlük Görevine Bojan Pra..
Beydağı Devlet Hastanesi Başhekimi Nail Derelioğlu tahliye oldu
Beydağı Devlet Hastanesi Başhekimi Nail Derelioğlu tahliye oldu
Malatya'da zimmet suçlaması ile tutuklanarak Malatya E Tipi Cezaevi'ne gönderilen Beydağı Devlet Hastanesi Başhekimi Nail Derelioğlu tahliye oldu.
Kiralık konutta hizmet veren Gündoğdu Belediyesi kendi hizmet binası yapıyor
Kiralık konutta hizmet veren Gündoğdu Belediyesi kendi hizmet binası yapıyor
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Gündoğdu Belediyesi'nin yeni hizmet binası inşaatı sürüyor. Belde Belediye Başkanı Ahmet Yanıkara, Gündoğdu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ne ait bir binayı hizmet binası olarak kullandığını...
Urfi Çetinkayaın bir dönem sağ kolu olduğu iddia edilen Cemal Nayırın da aralarında bulunduğu 9 kişi adliyeye getirildi
Urfi Çetinkaya'ın bir dönem sağ kolu olduğu iddia edilen Cemal Nayır'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi adliyeye getirildi
İstanbul İl Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve aralarında uyuşturucu kaçakçısı Urfi Çetinkaya'nın yakın arkadaşı Cemal Nayır'ında bulunduğu 2'si kadın 9 kişi,...
Yargıtay Başkanlar Kurulu'ndan "Laiklik" Açıklaması Yargıtay Başkanlar Kurulu'nca Yapılan Açıklamada, 'Cumhuriyetin Vazgeçilmez Temel Dayanağını Oluşturan ve Yüksek Mahkeme Kararlarıyla Çerçe..
Yol verme meselesi yüzünden tartışdığı vatandaşı öldüren polis tutuklandı Eskişehir'inıÜü Çifteler ilçesinde, yol verme meselesi yüzünden çıkan tartışmada, babasına saldıran otomobil sürücüsü..
Ankaraspor FIFA'ya Gidiyor Ankaraspor Kulübü, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun Brezilyalı Futbolcu Jaba ile İlgili Aldığı Karar Sonrası FIFA'ya Gitmeye Hazırlanıyor.
Kayseri'de mobese sistemi için ihale yapıldı Kayseri İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Emniyet Müdürlüğü'nün faaliyete geçireceği MOBESE sistemi için ihale düzenledi.
Kayseride muhtarlara dizüstü bilgisayar hediye edildi
Kayseri'de muhtarlara dizüstü bilgisayar hediye edildi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri'deki 50 mahalle muhtarına dizüstü bilgisayar hediye etti. Değerleri toplam 100 bin YTL'yi bulan dizüstü bilgisayarla muhtarlar artık bütün işlemlerini elektronik ortamda yapmaya...
Osmaniyeli eczacılar 500 YTL harcayarak 'E' Logo uygulamasına başladı
Osmaniyeli eczacılar 500 YTL harcayarak "E" Logo uygulamasına başladı
Sağlık Bakanlığı ve Türk Eczacıları Birliği'nin eczaneler için zorunlu kıldığı E logolu ve ışıklı tabelalar Osmaniye'de yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı.
Vanda 310 kaçak  yakalandı
Van'da 310 kaçak yakalandı
Van'da yurda yasadışı yollarla giriş yaptıkları belirlenen 310 kaçak yakalandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10