28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

28 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Büyükşehir: "Süleymaniye Bilimsel Kararlar Doğrultusunda Yenilenecek" İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Süleymaniye Kentsel Dönüşüm Projesine Yönelik Olarak Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığ..
Kuzey Iraklı Kürtler: Anlaşma, Bölgesel Yönetimin Egemenliğini İhlal Edecekse Reddederiz Bağdat - Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Yönetimin Yetkilisi Cabbar Yaver, Irak ile Türkiye Arasında Varı..
Eğitim-sen, 9 Bin 700 Yönetici Atamasının İptalini İstedi
Eğitim-sen, 9 Bin 700 Yönetici Atamasının İptalini İstedi
Kesk'e Bağlı Eğitim-sen Genel Başkanı Alaaddin Dinçer, Okullara Yapılan Yönetici Atamalarının Danıştay Tarafından Verilen İkinci Bir Karar Nedeniyle İptal Edilmesi Gerektiğini Belirtti.
Mekanın Cennet Olsun Bitlis'te Şehit Düşen Piyade Uzman Çavuş Ramazan Us'un Cenaze Töreninde Gözyaşları Sel Gibi Aktı.
Okul Bahçesinde Türbanlı Adapazarı'ndaki Atatürk Lisesi'nin Bahçesinde Bazı Kız Öğrenciler Üzerlerinde Okul Kıyafeti Olmasına Rağmen, Diğer Arkadaşlarının Arasında Türbanlarıyla Dolaşıyor. Ok..
Bandırma-susurluk Karayolunda Duble Yol Çalışmaları Başladı
Bandırma-susurluk Karayolunda Duble Yol Çalışmaları Başladı
İstanbullu Vatandaşların Hızlı Feribot Bağlantısıyla Akdeniz ve Ege Sahillerine Gitmek İçin En Çok Kullandığı Güzergahlarından Olan ve 14 Yıldır Bakımsızlıktan Dolayı Kendi Haline Terk Edilen Bandırma-susurluk...
Memur Bayramda Sevinecek
Memur Bayramda Sevinecek
Memurlar 15 Ekimde Almaları Gereken Maaşlarını 10 Gün Önceden Alacak.. Böylece Ramazan Bayramından Önce Memurlara Maaşları Verilmiş Olacak.
Fiskobirlik 80 Bin Ton Fındığı TMOya Devredecek
Fiskobirlik 80 Bin Ton Fındığı TMO'ya Devredecek
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Fiskobirlik Olarak Ellerinde Bulunan 80 Bin Ton Fındığı Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) Devrettikten Sonra Üreticilerin 2006...
Kahramanmaraş'ta "Sokak Çocukları İlk Adım İstasyonu" Açılıyor Kahramanmaraş'ta Faaliyete Geçecek Sokak Çocukları İlk Adım İstasyonu Sayesinde Tespit Edilen Çocuklar, İhtiyaca Göre Bir Okula,..
'Otele Çarşaf Götürürüm' Seda Sayan, Çok Titiz Olduğu İçin Gittiği Otellere Çarşafını Bile Götürdüğünü Söyledi.Seda Sayan, Çok Titiz Olduğu İçin Gittiği Otellere Çarşafını Bile Götürdüğünü Söyledi.
Marquez'i de İkna Ettiler Nobel Ödüllü Yazar Gabriel Garcia Marquez'in Aynı Adlı Romanından Sinemaya Uyarlanan "Kolera Günlerinde Aşk/love İn Time Of Cholera", 7 Aralık'ta Türkiye'de Vizyon..
Kamuda Maaşlar, Bayram Nedeniyle 5 Ekim'de Ankara - Devlet Memurları, Sözleşmeli Personel, İşçiler ve Diğer Kamu Personelinin Ekim Ayı Maaşları, Ramazan Bayramı Nedeniyle 5 Ekim'de Avans Olar..
Jeanne Darc Psikolojik Silahtı İddiası
Jeanne D'arc 'Psikolojik Silah'tı İddiası
Güzel Çoban Jeanne D'arc Efsanesinin, Geçmişte İngilizler Karşısında Zor Durumda Bulunan Fransız Sarayı Tarafından Uydurulmuş Bir 'Psikolojik Silah' Olduğu İleri Sürüldü.
Bakan Yıldırım ve Eroğlu  Afyonkarahisarda (1)
Bakan Yıldırım ve Eroğlu Afyonkarahisar'da (1)
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Bilgisayar Teknolojileri Sınıfının Açılış Törenine Katıldı.
Çanta Suikast Silahları Şok Etti
'Çanta Suikast Silahları' Şok Etti
Irak'ta Ele Geçirilen Silah ve Mühimmat Dünyanın En Gelişmiş Teknolojisine Sahip ABD Askerlerini Bile Şaşırttı. Son Teknoloji Bu Silahlar, PKK'nın Eline Geçmiş Olabilir mi?
Sinema Salonlarına Emekçilerin İsimleri Bahçelievler Büyülü Fener Sineması, 10. Yaşında Yenilenerek Salon Sayısını Üçten Altıya Çıkarttı. Sinema Yönetimi Yeni Üç Salona, Geleneğine Uygun Olar..
"Anlaşma İki Ülke İlişkilerinde Önemli Bir Adım" Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani, Türkiye ile Irak Arasında İmzalanan Terörle Mücadele Anlaşmasının İlişkilerde Önemli Bir Adım Olduğunu Söyl..
Aliağa Petkim'de İş Bırakma Eylemi İzmir'in Aliağa İlçesinde Bulunan Petkim'in İşçileri, İş Bırakma Eylemi Yaptı.
Pakistan'da Müşerref Lehine Karar Pakistan Yüksek Mahkemesi, Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in 6 Ekimde Yapılacak Devlet Başkanlığı Seçimine Katılma Hakkı Bulunduğuna Hükmetti.
İMKB 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 84,30 Puan Azalarak 54.440,18 Puandan Başladı.
Pkk/kongra-gel'in Terör Örgütü Olduğu Kayda Geçirildi Türkiye ile Irak Arasında İmzalanan Terörle Mücadele Anlaşmasında, Pkk/kongra-gel'in; Kendisine Bağlı Tüm Oluşumlarıyla Birlikte Bir Terö..
Yalova Karamürselbey Eğitim Merkezinde Ders Başı
Yalova Karamürselbey Eğitim Merkezi'nde Ders Başı
Gölcük Donanma Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, Yalova'nın Altınova İlçesinde Bulunan Karamürselbey Eğitim Merkezi Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu'nun 2007- 2008 Eğitim Yılı Açılış Törenine Katıldı.
Zabıtadan Kuş Evi Operasyonu
Zabıtadan Kuş Evi Operasyonu
Mersin'de, Sahibi Tarafından Terk Edildikten Sonra Güvercinlerin Yuvası Haline Gelen Bir Ev, Mahalle Sakinlerinin Şikayeti Üzerine Belediye Zabıta Ekiplerince Temizlendi.
Bireysel Silahsızlanma Günü'nde "Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü" Taksim Meydanı'nda, 28 Eylül Bireysel Silahsızlanma Günü Dolayısıyla "Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü" Etkinliği Düzenlendi. "Bir..
Batıl İnançlara Göre Satışa Sunulan Mantara Dikkat Sonbahar Döneminin Yaklaşmasıyla Birlikte, Mantar Zehirlenme Vakalarının Yaşanmaması İçin Uzmanlar, Açıkta Satılan ve Batıl İnançlara Göre T..
Okullarda Din Dersi Okutulması Eski Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Peker, Son Zamanlarda Din Dersinin Seçmeli Olmalı Konusundaki Tartışmalara Değ..
Diyarbakır'da Yoksulluk Araştırması:80 Bin Kişi Gecekonduda Yaşıyor Sarmaşık Derneği'nin Hazırladığı "Diyarbakır Kent Yoksulluk Haritası", Diyarbakır Genelindeki 10 Bin Gecekonduda, 80 Bin Ki..
Egeli ve Kuzey Yunanistanlı Sanayiciler İşbirliği Anlaşması İmzaladı Kuzey Yunanistan Sanayileri Federasyonu (Fıng) ile Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı.
Osman'la Kadir'in Kavgası Magazin Muhabirliği, Artık Haber Çıkartmak Değil, Haber Yaratmaya DönüştüMagazin Muhabirliği, Artık Haber Çıkartmak Değil, Haber Yaratmaya Dönüştü
AP Heyeti Magosa'yı İnceleyecek Avrupa Parlamentosu Üyelerinden Oluşan Bir Heyet, 26â–29 Kasım Tarihlerinde Kuzey Kıbrıs'taki Magosa ve Çevresini İnceleyecek. Kapalı Maraş'ta da İncelemelerde..
Sekiz Ayda 45.2 Milyon Kişi Havada Uçtu Havada Yaşanan Rekabet Yolculukta Uçağı Tercih Edenlerin Sayısını Artırdı. Ocak-ağustos Döneminde Uçan Yolcu Sayısı Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzd..
"Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü" Umut Vakfı Kurucu Başkanı Nazire Dedeman, Anlaşmazlıkların Kaba Güçle Çözme Çabasının İlkellik Olduğunu Vurgulayarak "Tek İşlevi Öldürmek Olan Ateşli Silahlar,..
Olay Klip Yine Tartışıldı Ozan Arif'in Sözlerini Yazdığı ve İsmail Türüt'ün Seslendirdiği Türkü ile İlgili Tartışmalar Sürüyor. Avukat Kerinçsiz, Canlı Yayında Şiire Sahip Çıkınca Olanlar Old..
Her 100 Kadından 61'i Baş Örtülü A&g Araştırma Şirketinin 1863 Denekle Yüz Yüze Yaptığı Ankete Göre Türkiye?de Her 100 Kadından 61?i Başını Kapatıyor
İşte Gül'ün Çankaya'daki 1 Ayı Gül, Çankaya Köşkü'nde İlk Ayını Doldurdu. İşte 1 Aylık Karnesi...
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (14:15) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 45 Kb] ...
Olay Fotoğrafın Medyada Yayınlanması Davası
Olay Fotoğrafın Medyada Yayınlanması Davası
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayetinin Katil Zanlısı O.s.'nin (17), Samsun Otogarı'nda Yakalandık Sonra Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde Çekilen Fotoğrafının Medyada Yer Almasıyla İlgili Dink Ailesinin...
Antalya'da Kaza Antalya'da, İftar Telaşı ile Yola Çıkan Sürücülerin Neden Oldukları Zincirleme Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı.
Deloitte Teknoloji Fast50'de Kazananlar, 23 Ekim'de Açıklanacak İstanbul - Deloitte'un Bu Yıl 2'incisini Düzenlediği "Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye" Programına Başvurular Tamamlandı. delo..
En İyi Çağrı Merkezi Ödülü, Yapı Kredi'nin İstanbul - İmi Conferences Tarafından Düzenlenen 2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreninde, 300 Kategorisinde En İyi Çağrı Merkezi Ödülü Yapı Kredi B..
İMKB'de 2.seans İşlemleri 14:15-17:15 Arasında Yapılacak İstanbul - Sermaye Piyasasi Kurulu'ndan Gelen İslem Yasaklarina İliskin Yazilarin Duyurulabilmesi ve Uyeler Tarafindan Gerekli Tedbir..
Denizbank'tan "Cebimdekredi" Hizmeti İstanbul - Denizbank, "Cebimdekredi" Hizmetini Hayata Geçirdi. denizbank'tan Yapılan Açıklamaya Göre, Bireysel Müşterilerinin Nakit İhtiyaçlarına Özel Ol..
Uyuşturucu Bağımlısı 'Cani Anne' Vahşeti Anlattı Yedikule'de, Arkadaşlarıyla Birlikte Bir Günlük Gayri Meşru Bebeğini Öldüren Annenin Uyuşturucu Bağımlısı Olduğu Ortaya Çıktı.
İnternet Dolandırıcısı Tutuklandı
İnternet Dolandırıcısı Tutuklandı
İnternette Alışveriş Portalına İlan Verip Cep Telefonu Satıyormuş Gibi Kapora Para Alarak Ankara'da Bir Kişiyi Dolandırdığı İddia Edilen Şahıs, Polis Tarafından Yakalandı.
Aşkıyla Yakaladığı Karısını Ölümden Kurtardı Samsun'da Bir Genç, Aşkının Kollarında Yakaladığı Karısını Ölümden Kurtardı.
Çalıntı Araçların Sahipleri Aranıyor Samsun'da, Çalıntı Oto Şebekesine Darbe Vuran Polis, Türkiye'nin Dört Bir Yanından Çalınan Araçların Sahiplerini Tespite Çalışıyor.
Suriye Sınırındaki Mayınlı Alanda Yangın (2) Kilis'in Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Temizlik Şirketinde Görevli Bir İşçinin Çöpleri Yakması Üzerine Çıkan Kıvılcımlar, Mayınlı Sahaya Sıçrayarak K..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10