27 Eylül 2007 Perşembe Günü Haberleri

27 Eylül 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Arap Birliği ABD'nin Irak Planına Karşı Arap Birliği, ABD Senatosunun Kabul Ettiği, Irak'ın Gevşek Bir Federatif Yapı İçinde 3 Bölgeye Ayrılmasını Öngören Plana Karşı Olduğunu Belirterek, Pla..
ABDnin 8 Eski Bakanından Ermeni Tasarısı Mektubu
ABD'nin 8 Eski Bakanından Ermeni Tasarısı Mektubu
ABD'nin 8 Eski Bakanının, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'ye 25 Eylülde Ortak Bir Mektup Göndererek, 1915 Olaylarıyla İlgili Karar Tasarısını Genel Kurulda Oylatmamasını İstediği Bildirildi.
Saraybosna Günlüğü-1 Tuna Kiremitçi -
'Eğitime Hizmet Edeceğiz' Ekranlarda Reyting Hamdi Olarak Ünlenen Hamdi Alkan Yeni Yayın Döneminde Bir Dizinin Yönetmenliğini YapacakEkranlarda Reyting Hamdi Olarak Ünlenen Hamdi Alkan Yeni Yayın Döneminde Bir Dizinin Yönetmenliğini Yapacak
İtalyanlar İzmir'de! İtalya'da Noel İçin Hazırlanan 'Gemide Noel' Filminin Çekimleri İzmir Limanında Gerçekleşiyorİtalya'da Noel İçin Hazırlanan 'Gemide Noel' Filminin Çekimleri İzmir Limanında Gerçekleşiyor
AK Partili Akgül İftar Yemeği Verdi
AK Parti'li Akgül İftar Yemeği Verdi
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Sarıkaya Belediyesi Tarafından Yapılan İftar Çadırında 750 Kişiye İftar Yemeği Verdi.
Pegasus Hava Yolları, Malatya'da Acenteleriyle Biraraya Geldi Pegasus Havayolları, Malatya'da Düzenlediği İftar Yemeğinde Turizm Acenteleriyle Biraraya Geldi.
Eski Gürcistan Savunma Bakanı İrakli Okruaşvili Gözaltına Alındı Eski Gürcistan Savunma Bakanı İrakli Okruaşvili Başkent Tiflis'te Gözaltına Alındı.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan 'Lida' Uyarısı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı Arasında Yapılan Görüşmelerde, 'Lida' Adlı Ürünün İnsan Sağlığına Zararlı Olduğu ve Kesinlik..
TBMM Başkanı Toptan Hemşehrileriyle Biraraya Geldi TBMM Başkanı Köksal Toptan, Doğum Yeri Olan Rize'nin Dörtyol Köyünde Hemşehrileriyle Biraraya Gelerek Moral Depoladı.
Anayasa Reformu’nu Kopenhag Kriterleri İle Yapın
'Anayasa Reformu’nu Kopenhag Kriterleri İle Yapın'
Avrupa Birliği'nin Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Türkiye'nin yeni anayasayı Kopenhag Kriterleri çerçevesinde düzenlemesi gerektiğini söyledi.
Sivasın İlk Özel Hastanesinden Vali Dalmaza Teşekkür Plaketi
Sivas'ın İlk Özel Hastanesinden Vali Dalmaz'a Teşekkür Plaketi
Sivas'ın İlk Özel Hastanesi Olan Anadolu Hastanesi'nin Yönetim Kurulu Üyeleri, Hastanenin Açılışında Kendilerine Destek Veren Vali Veysel Dalmaz'a Teşekkür Plaketi Verdi.
AB Ülkeleri Ticaret Ateşeleri İzmir Limanı'nı Ziyaret Etti Ankara'da Bulunan Avrupa Birliği (AB) Ülkeleri Büyükelçilikleri Ticaret Müşavirleri Heyeti, İzmir Limanı İşletme Müdürü İsmet Cambaz..
Irak İçişleri Bakanı Bolani: "Türkiye'nin Görüşlerini Bağdat'a İleteceğiz" Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani, Türkiye'nin Görüşlerini Bağdat Yönetimine İleteceklerin Bildirdi.
Minibüsün Sırrı Çözülüyor!. Ankara'da İçinde 320 Kilo Patlayıcı Olduğu Halde Otoparkta Bulunan Esrarengiz Minibüsün Öyküsü Kurtlar Vadisi'nde!...Ankara'da İçinde 320 Kilo Patlayıcı Olduğu Halde Otoparkta Bulunan Esrarengiz Minibüsün Öyküsü Kurtlar Vadisi'nde!...
Erzincanspor Kulüp Başkanı Tan: 'Arsinspor maçının önemi bizim için çok büyük'
Erzincanspor Kulüp Başkanı Tan: "Arsinspor maçının önemi bizim için çok büyük"
Erzincanspor Kulüp Başkanı Süleyman Tan, Arsinspor maçının öneminin kendileri için çok büyük olduğunu, bu maçın kaybedilmesi durumunda radikal kararlar alacaklarını açıkladı.
Uçakta seyahat ederken ATM'den hesabını boşalttılar Hatay'da bir özel hastaneye genel müdür olan Yalçın Temel, Antakya'da kiralık ev tutup İstanbul'dan evini getirmek için bindiği uçakta yolc..
Zihinsel Engellilere Sevgi Eli Desteği Denizli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne Bağlı Sevgi Eli Ekibi, Özel Bir Bakım Evinde Kalan 64 Zihinsel Engelli Vatandaşın Battaniye ve Giys..
Taşköprü'de Köydes Çalışmaları Devam Ediyor Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Köylerin Alt Yapısını Destekleme Projesi (Köydes) Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor.
Motosikletli Polis Yayaya Çarptı Zonguldak'ta Polis Memurunun Kullandığı Motosiklet, Karşıdan Karşıya Geçmekte Olan Yayaya Çarptı. Kask Takmadığı Öğrenilen Motosiklet Sürücüsü Ağır, Yaya İse ..
Urlada 290 kaçak yakalandı
Urla'da 290 kaçak yakalandı
İzmir'in Urla ilçesinde yasadışı yollardan Yunanistan'a gitmek isteyen Sri Lanka, Irak, Filistin, Afganistan ve Türkiye uyruklu 290 kaçak yakalandı. Ayrıca, organizatör oldukları öğrenilen 3 kişi de yakalanarak gözaltına...
TCG Fatih Fırkateyni Trabzonda
TCG Fatih Fırkateyni Trabzon'da
Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü kutlamaları kapsamında Trabzon Limanı'na demir atan TCG Fatih Fırkateyni Gemi Komutanı Deniz Kurmay Yarbay Nejat Polat ile beraberindeki heyet, Trabzon Valiliği ve Belediye...
Jandarma, hakkında tutuklama kararı bulunan şahsı takip sonucu yakaladı Kırıkkale İl Jandarma Alay Komutanlığı'na bağlı ekipler, sabıka dosyası kabarık ve hakkında tutuklama kararı bulunan Mü..
'Evrim Geçirdim' 12 Yaşında Sezen Aksu'ya Vokal Yapan Tuğba Özerk, O Yılları Anlatırken 'Sesim İyiydi Ama Çirkin Ördek Yavrusu Gibiydim' Dedi12 Yaşında Sezen Aksu'ya Vokal Yapan Tuğba Özerk, O Yılları Anlatırken 'Sesim İyiydi Ama Çirkin Ördek Yavrusu Gibiydim' Dedi
Ölümcül Karar! Ünlü Aktör Mel Gıbson Kosta Rıka'da Haydut Bölgesindenden 26 Milyon $'a Arazi Satın AldıÜnlü Aktör Mel Gıbson Kosta Rıka'da Haydut Bölgesindenden 26 Milyon $'a Arazi Satın Aldı
Norveç Kürt Konferansına DTPli Vekiler Katılmadı
Norveç Kürt Konferansına DTP'li Vekiler Katılmadı
Norveç'teki Kürt konferansına DTP milletvekilleri ilgi göstermedi. DTP milletvekilleri Bengi Yıldız ve Selma Irak, farklı sebepler öne sürerek seminer programına iştirak etmedi.
Hayvanseverin Yetiştirdiği 200 Ördek Nehre Bırakıldı Adana Orman Bölge Müdürlüğü ve Seyhan Avcılar Kulübü'nün Ortaklaşa Düzenlediği Proje Kapsamında 200 Yeşil Başlı Ördek Seyhan Nehri'ne Bıra..
Bolani: Görüşmeler Devam Edecek
Bolani: Görüşmeler Devam Edecek
Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani, Türkiye ile Irak Arasında Terörle Mücadele Konusunda Bugün Uzlaşmaya Varılması Beklenen Anlaşma Konusunda Görüşmelerin Devam Edeceğini Bildirdi.
Ayasofya'nın Müzeye Dönüştürülmesi Kararının Durdurulma İstemine Ret Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Ayasofya Camisi'nin Müzeye Dönüştürülmesine İlişkin 24 Kasım 1934 Tarihli Bakanlar K..
Sırp Subay Mrksiç'e 20 Yıl Hapis Cezası Eski Yugoslavya'daki Savaş Suçlarını Yargılayan BM Mahkemesi, 1991 Yılında Hırvatistan'ın Vukovar Kasabasında Yüzlerce Kişinin Katledilmesinden Sorumlu..
Mercan: "AB'nin Türkiye'ye Anlayış Göstermesi Gerek" TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Murat Mercan, Türkiye'nin, Kasım Ayında Yayımlanacak İlerleme Raporund..
Şırnakta 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Şırnak'ta 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi, Silopi'de Bir Terörist Teslim Oldu.
Danıştaydan Telekom Tarifesi İtirazına Kabul
Danıştay'dan Telekom Tarifesi İtirazına Kabul
Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Türk Telekom'un Yeni Ücret Tarifesinin Onaylanmasına İlişkin Telekomünikasyon Kurulu Kararının Yürütmesinin Durdurulmasına Yapılan İtirazı Kabul Etti.
Irak Heyeti Bu Akşam Gitmiyor Türkiye ile Irak Arasında Terörle Mücadele İşbirliği Anlaşmasına İlişkin Süren Görüşmelerin Uzadığı, Bu Akşam Gitmesi Beklenen Irak Heyetinin Ankara'da Kalacağı ..
Türkiyenin Görüşlerini Bağdata İleteceğiz
'Türkiye'nin Görüşlerini Bağdat'a İleteceğiz'
Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani, Türk Tarafının Önerilerini Bağdat Hükümetine İleteceklerini Söyledi.
Afyonkarahisar'da Kentsel Dönüşüm Projesi Çalışmaları Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Popülizmden Uzak Bir Yönetim Anlayışıyla Çalıştıklarını Belirterek, "Parayla Belediyecil..
Çanakkale'de İtfaiye Haftası Etkinlikleri Çanakkale Belediyesi, Zabıta Haftası Etkinlikleri Kapsamında Cumhuriyet Meydanında Tanıtım Standı Açtı.
Şehitkamil Belediyesi'nden Gıda Yardımı Gaziantep'in Şehitkamil Belediyesi, Ramazan Ayı İçerisinde 6 Bin Adet Gıda Paketini Dağıtacak.
Trabzonspor basketbol takımı kadrosunu 4 oyuncuyla güçlendirdi
Trabzonspor basketbol takımı kadrosunu 4 oyuncuyla güçlendirdi
Türkiye Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele edecek Trabzonspor basketbol takımı kadrosunu 4 oyuncuyla güçlendirdi.
Tff 1. Ligi Tff 1. Lig Takımlarından Malatyaspor'un Teknik Direktörü Metin Yıldız, Takımın Şu Anda Sadece Ekonomik Anlamda Sahipsiz Olduğunu Belirterek, Bu Problemin de Çözüleceğine İnandıkla..
Toptan: Demokrasiye İnancınızı Her Şartta Koruyun
Toptan: Demokrasiye İnancınızı Her Şartta Koruyun
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, 'Demokrasiye olan inancınızı her şartta koruyun. Demokrasinin rejimlerin en faziletlisi olduğunu hiçbir zaman unutmayın' dedi.
Trabzon Valisi Okutandan ani okul ziyaretleri
Trabzon Valisi Okutan'dan ani okul ziyaretleri
Trabzon Valisi Nuri Okutan, Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ve Pelitli 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti ve okulun tüm birimlerini gezerek, öğrencilerle görüştü.
Kesilen Bacak İçin 4 Yıllık Mücadele Bursa'da Doğar Doğmaz Doktorların İhmali Sonucu Bebeklerinin Sol Ayağının Kesildiğini İddia Ettiği Aile, Çocuklarının Hayatının Kabusa Döndüğünü Belirtere..
Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani: "Görüşmeler devam ediyor, çok iyi geçtiğini düşünüyorum" Irak İçişleri Bakanı Cevad Bolani, Türkiye ile Irak heyetleri arasında devam eden görüşmelerin 'çok..
Bakan Yıldırım, İlk Parti Hızlı Tren Raylarını Gönderdi Ulaştırma Başkanı Binali Yıldırım, Tcdd'nin Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri A.ş.'ye (Kardemir) Sipariş Verdiği İlk Hızlı Tren Raylar..
Star'a Özel İ-beat! Megastar Tarkan Almanya'nın En Büyük Mp3 Çaları Üreticisiyle Anlaştı. Şirket Tarkan'a Özel İ-beat HazırlayacakMegastar Tarkan Almanya'nın En Büyük Mp3 Çaları Üreticisiyle Anlaştı. Şirket Tarkan'a Özel İ-beat Hazırlayacak
Mayınlı Razilerin Temizlenmesinde Maliye'nin İtirazına Ret Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Türkiye-suriye Sınırındaki 615 Bin 419 Mayının Temizlenmesine İlişkin Maliye Bakanlığınca Düze..
Yıllık ÜFE Beklentisinde 0,5 Puan Azalma
Yıllık ÜFE Beklentisinde 0,5 Puan Azalma
Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarına Göre, Gelecek 12 Aylık Dönem Sonu İtibarıyla Yıllık (Üfe) Enflasyonu Beklentisi, Bir Önceki Aya Göre 0,5 Puan Azalarak Yüzde 8 Oldu.
Eminönü Süleymaniye'deki Patlamada Yaralananların Tedavisi Sürüyor Eminönü'nde Mutfak Eşyası Tamiratı ve Montajı Yapılan Bir Atölyede Meydana Gelen Patlamada Yararlananların Tedavisi Sürüyor...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10