26 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

26 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Gül, Vali Güler'i Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Valisi Muammer Güler'i Makamında Ziyaret Etti.
Kocaeli Polisinden Eroin Operasyonu Kocaeli'de Polis Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonda 3 Kilogram Eroin Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 1 Sağlık Teknisyeni ile 1 PKK Sempatizanı Olduğu ..
Kredi Alamayan Çiftçi Banka Müdürünü Tartakladı Şanlıurfa'da Bankadan Kredi Alamayan Bir Çiftçinin, Akrabalarıyla Birlikte Bankanın Müdürü ve Bir Memuru Dövdüğü İddia Edildi.
Garanti Koza, Realty World'ün Türkiye Ana Lisansörlüğünü Bünyesine Kattı İstanbul - Garanti Koza Gayrimenkul, Uluslararası Emlak Franchise Şirketi Realty World'ün Türkiye Ana Lisansörlüğünü B..
Anadolubank'tan Spekülasyon Açıklaması: Durum, Rutin Bilgi ve Evrak Talebi İstanbul - Anadolubank, "Banka Şubesinde TMSF Yetkililerinin Araştırma Yaptığı" İddiaları Üzerine, "Söz Konusu Durum..
Anoreksik Kız Gündemde Çarpıcı Reklam Afişleriyle Tanınan Ünlü İtalyan Fotoğrafçı ve Reklamcı Olıvıero Toscanı, Bu Kez de Aşırı Zayıfları Hedef Aldı.Çarpıcı Reklam Afişleriyle Tanınan Ünlü İtalyan Fotoğrafçı ve Reklamcı Olıvıero Toscanı, Bu Kez de Aşırı Zayıfları Hedef Aldı.
'Hüsnü'ye Lanet Olsun' Adı Sürekli Hüsnü Şenlendirici ile Anılan Ece Gürsel, Sonunda İsyan EttiAdı Sürekli Hüsnü Şenlendirici ile Anılan Ece Gürsel, Sonunda İsyan Etti
Gül: "Üniversiteler Topluma Önderlik Etmelidir' Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Üniversiteler, Ülke Sorunları, Sıkıntılar ve Güncel Tartışmalar Konusunda Ortaya Koyacağı Görüşlerle Topluma Önder..
İzmir'de 3 nüfus şefliği vatandaşların hizmetine sunuldu İzmir'de Konak, Karşıyaka ve Buca İlçe Nüfus müdürlüklerine bağlı olarak 3 nüfus şefliği hizmete açıldı. İzmir İl Nüfus Vatandaşlık M..
CHP'li Kart, memur maaşlarını sordu CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, kamu personeli ücret sisteminin yeniden yapılandırılması ve eşit işe eşit ücret uygulaması için 60. Hükümetin ne gibi ç..
Malatyada polis vatandaş gerginliği
Malatya'da polis vatandaş gerginliği
Malatya'da bir polis memurunun servis aracı şoförü ile tartışması polis ile vatandaş arasında kısa süreli gerginliğe neden oldu.
Cumhurbaşkanı Gül: 'Üniversitelerin topluma önderlik etmesi gerekir'
Cumhurbaşkanı Gül: "Üniversitelerin topluma önderlik etmesi gerekir"
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, üniversitelerin ülke sorunları ve güncel tartışmalar konusunda ortaya koyacağı görüşlerle topluma önderlik etmeleri gerektiğini söyledi.
Konya İtfaiye Şube Müdürü trafik kazasında yaralandı
Konya İtfaiye Şube Müdürü trafik kazasında yaralandı
Konya'nın Karapınar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Konya İtfaiyesi Şube Müdürü Mahmut Tiftikçi ile eşi ve oğlu yaralandı.
Dilek Sabancı: Hacca da Gideceğim
Dilek Sabancı: Hacca da Gideceğim
ıÜüBabası Sakıp Sabancı ve kendisi için Umre ziyareti yapan Dilek Sabancı, seneye Hacc'a gitmeyi düşündüğünü söyledi.
Sivas-Malatya, Sivas-Kayseri karayolunda bulunan Taşlıdere karayolu kara nokta olmaktan kurtuluyor
Sivas-Malatya, Sivas-Kayseri karayolunda bulunan Taşlıdere karayolu 'kara nokta' olmaktan kurtuluyor
Çok sayıda trafik kazasının yaşandığı Sivas-Malatya, Sivas-Kayseri karayolu üzerinde bulunan Taşlıdere'de başlatılan duble yol çalışmasında sona yaklaşıldı.
Burdur İtfaiyesinden kış gelmeden baclarınızı temizletin uyarısı
Burdur İtfaiyesi'nden kış gelmeden baclarınızı temizletin uyarısı
Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, sobalar kurulmadan bacaların temizletilmesi uyarısında bulundu.
Gündoğduda 8 ton elma hasadı yapılacak
Gündoğdu'da 8 ton elma hasadı yapılacak
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Gündoğdu beldesinde bu yıl 8 bin ton elma hasadının yapılması bekleniyor.
Artık Saklanmak İstemiyorum
'Artık Saklanmak İstemiyorum'
Bitlis'te engellilere yönelik 'Artık Saklanmak İstemiyorum' sloganıyla hazırlanan proje kapsamında, engelli vatandaşlar tarafından yapılan ahşap el ürünleri, kültür müdürlüğünde sergilendi.
Trabzon İskenderpaşa Camisinin korkulukları yenilendi
Trabzon İskenderpaşa Camisi'nin korkulukları yenilendi
Trabzon Belediyesi, Meydan'da tarihi İskenderpaşa Camisi'nin demir kapısı ve çevre korkuluklarını yeniledi. Ramazan ayı içerisinde yapılan yenileme çalışmaları sonrasında caminin çevresine daha güzel bir görünüm...
Fen Edebiyat Fakültesinde görev değişikliği
Fen Edebiyat Fakültesinde görev değişikliği
Erzincan Üniversitesi (EÜ) Fen Edebiyet Fakültesi Dekanlık görevine Prof. Dr. Sedat Yörük atandı.
S.Ü Teknokent’te Ar-Ge çalışması yapmak isteyen firmalara yer kalmadı Selçuk Üniversitesi (S.Ü) bünyesinde faaliyet gösteren Üniversite-Sanayi işbirliğini artırmada en temel kuruluşlardan ola..
İslahiyede uyuşturucu operasyonu
İslahiye'de uyuşturucu operasyonu
Gaziantep in İslahiye ilçesinde esrar pazarlayan 2 kişi suçüstü yakalandı.
Cezasını hizmetlisi bulunmayan kızının okuduğu okulu tamizleyerek çekiyor
Cezasını hizmetlisi bulunmayan kızının okuduğu okulu tamizleyerek çekiyor
Afyonkarahisar'da hizmetlisi bulunmayan Bostanlı Köyü İlköğretim Okulu'nun yardımına mahkeme yetişti. 'Denetimli serbestlik' uygulaması kapsamında kamu yararına bir işte çalışma cezasına çarptırılan Murat Akpınar, kendi...
Türkiye birincisi bayan hafız için onur gecesi düzenlendi
Türkiye birincisi bayan hafız için onur gecesi düzenlendi
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, Bayanlar Hafızlık Yarışması'nda Türkiye birincisi olan Hilal Bozkurt için onur gecesi düzenlendi.
Nusaybinde yılanın ısırdığı kadın hayatını kaybetti
Nusaybin'de yılanın ısırdığı kadın hayatını kaybetti
Mardin'in Nusaybin ilçesinde bir kadın yılanın ısırması sonucu hayatını kaybetti.
Trabzon'da zabıta, denetimlerini artırdı Trabzon Belediyesi zabıta ekipleri, kent genelindeki denetimlerini arttırdı.
Başkentte Silahlı Kavga
Başkent'te Silahlı Kavga
Ankara'da Bir Bir Cep Telefonu Bayiinde Çıkan Silahlı Kavgada 4 Kişi Yaralandı.
Saçları Dökülen Terörist Duruşmada Ne Yaptı?
Saçları Dökülen Terörist Duruşmada Ne Yaptı?
Terör Örgütü PKK Kampında Yapılan İğneden Saçları Dökülen Kadın Terörist, Diyarbakır'da Yargılandığı Duruşmaya İlginç Bir Görüntüyle Geldi.
Köy Muhtarı Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Tutuklandı Batman'da Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Gözaltına Alınan Aralarında Köy Muhtarının da Bulunduğu 3 Kişi, Çıkartıldıkları Mahk..
Kırgızistan'da Türk Dili Kurultayı 2. Uluslararası Dil Kurultayı, Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te Başladı.
Bakan Çağlayan, Aso Meclis Toplantısı'na Katıldı (2) Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Nurettin Özdebir, Finansal Piyasalardaki ABD Kaynaklı Sorunun Henüz Çözülmediğini Belirterek, "Önümüzdek..
Türkiye Malezya ile Mukayese Edilemez
'Türkiye Malezya ile Mukayese Edilemez'
AKP'li İyimaya, Türkiye'nin Malezya veya İran'la Mukayese Edilemeyeceğini Belirterek, 'İllüzyon. Tamamen Yanıltma. Türkiye'nin Geleceğini Kurarken Herhangi Bir Modelimiz Yok' Dedi.
Yeni Anayasa Çalışmaları Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili Mehmet Şahin, Anayasa Konusunda Son Sözü Milletin Söyleyeceğini Belirterek, "Yeni Anayasa Herkesin Anayasas..
Tek Sayfalık Kuran-ı Kerim İlgi Topluyor
Tek Sayfalık Kur'an-ı Kerim İlgi Topluyor
Sivas'ta Bir Camiye Asılan ve İçinde 114 Surenin Bulunduğu Tek Sayfalık Kur'an-ı Kerim'i İlgi Çekiyor.
Grip ve Nezleye Karşı Şifalı Bitkiler
Grip ve Nezleye Karşı Şifalı Bitkiler
Mevsim İtibariyle Nezle ve Gripten Korunmanın Önüne Geçmek Amacıyla Grip Aşısının Yanında Bitkisel Çözümlerde Öneriliyor.
Cumhurbaşkanı Gül, Bahçeşehir Üniversitesi'nde Konuştu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'deki Yüksek Öğretim Kurumlarının Yaygınlaştırılması İçin Öğretim Elemanı Açığının Hızla Kapatılması ..
başörtüsüyle Derse Girmek İstedi 13 Yaşındaki Ortaokul öğrencisinin, Sınıfına Başörtüsüyle Girmesinin Okul Müdürünün Tepkisine yol Açtı
Yunanistan'da Dini Yemine tepki Yunanistan'ın 16 Eylül'de Yapılan Genel Seçimle Kurulan Parlamentosunda Bugün Yapılan Yemin Töreninde Dini Yemin Tartışması Çı..
"YTL, ABD Doları ile Avro Karşısında Değer Kaybetti" Ağustos Ayında ABD Mortgage Piyasasına İlişkin Sorunlar Nedeniyle Global Piyasalarda Risk Algılamasının Arttığı ve YTL'nin, ABD Doları ile..
UEFA Yönetim Kurulu Toplantısı İstanbul'da Başladı UEFA Yönetim Kurulu Toplantısı, İstanbul'da Başladı.
Zekat Verme Bahanesiyle Emekli Maaşını Çaldılar Samsun'da, PTT Bank'tan Emekli Maaşını Çekip Evine Gitmek İçin Yola Çıkan Yaşlı Adamı Otomobillerine Alan Kimliği Belirsiz Dolandırıcılar, 'Zek..
Dpt: Ağustosta Risk Algılaması Arttı; YTL Değer Kaybetti, Endeks Yüzde 5 Geriledi Ankara - ABD Mortgage Piyasasına İlişkin Sorunlar Nedeniyle, Ağustos Ayında, Global Piyasalarda Risk Algılama..
DENDOFF Kırıkkaleden kupa ile döndü
DENDOFF Kırıkkale'den kupa ile döndü
Kırıkkale'de düzenlenen off-road yarışmasında Denizli Doğa ve 4x4 OffRoad Kulübü (DENDOFF) sporcusu Hüseyin Uyar Türkiye ikincisi oldu.
Konyaspor Başkanı Şan: "Karaman ile prensipte anlaştık" Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Ümit Milli Takımının başarılı Teknik Direktörü Ünal Karaman ile prensipte anlaştıklarını açıkladı. Ş..
Valiliğin kampanyasında Sivasspor için 122 bin 500 ytl bağış toplandı Sivas Valiliği tarafından bir yıl önce başlatılan "Sivasspor'a Yardım Kampanyası"nda 122 bin 500 YTL bağış toplandığı açı..
Bursalı firmalar marka rekortmeni çıktı Destek Patent'in, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın belirlediği 250 büyük şirketi arasında yaptığı marka araştırmasında, sıralamaya giren şirketlerin 1..
Özbekistanda basına daha çok imkan sağlanılacak
Özbekistan'da basına daha çok imkan sağlanılacak
Özbekistan'da İletişim ve Haberleşme Ajansı ile Gazeteciler Cemiyeti işbirliği ile bugün düzenlenen Media Forum'da ülkedeki basının son durumu ele alındı.
Bingöl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişikliği Bingöl Sağlık Müdürlüğü görevine 2 ay önce atanan Dr. Hacı Murat Yıldızhan görevini diş tabibi Zeki Bingöl'e devretti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10