25 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

25 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Gül'den Genelkurmay Başkanı Büyükanıt'a taziye mesajı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şırnak ve Tunceli'de 2 askerin şehit olması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'a taz..
Kraliçe Sofia Türkiye Ziyaretini Yarıda Kesiyor İspanya Kraliçesi Sofia'nın, Afganistan'da Ölen 2 İspanyol Askerinin Cenaze Törenine Katılmak İçin Türkiye Ziyaretini Yarıda Keserek, Madrid'e ..
Manchester Uniteda 1e 66
Manchester United'a 1'e 66
Chelsea ile Yollarını Ayıran Jose Mourinho'nun Hangi Takıma Gideceği Konusunda Bahis Açıldı.
Tabip Odasından Sağlık Merkezi Tepkisi
Tabip Odası'ndan 'Sağlık Merkezi' Tepkisi
Samsun-sinop Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Cem Şahan, Samsun'un 'Sağlık Merkezi' Değil, 'Sağlıklı İnsanlar Merkezi' Olması Gerektiğini Söyledi.
Hz. Mevlananın  800. Doğum Yılı Kutlamaları
Hz. Mevlana'nın 800. Doğum Yılı Kutlamaları
Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Kurumu Unesco'nun Mevlana Celaleddini Rumi'nin 800. Doğum Yıldönümü Nedeniyle 2007'yi Dünya Mevlana Yılı İlan Etmesinin Ardından, Karabük'ün Safranbolu İlçesi Hıdırlık...
Bursaspor'da Kongreye Doğru Bursaspor Kulubü Başkanı Ali Karasu, 8 Ekim'de Yapılacak Olağanüstü Kongre Öncesi Açıklamalarda Bulundu. Bursaspor'un Kongre Sürecinde Bir Yanlışa Daha Tahammülü O..
Yabancı Sermaye Çekme Turu İspanyadan Başladı
Yabancı Sermaye Çekme Turu İspanya'dan Başladı
Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Alpaslan Korkmaz, Yabancı Yatırımı Teşvik Etmek İçin Düzenlenen Dünya Turunu İspanya'dan Başlattı.
Jodıe Foster Sağır Olmuş Son Filmi 'The Brave One'ın Galası İçin İtalya'ya Gelen Jodıe Foster, Roma Sokaklarında Kız Arkadaşlarıyla Gezerken Kulağında İşitme Cihazı ile Görüldü.Son Filmi 'The Brave One'ın Galası İçin İtalya'ya Gelen Jodıe Foster, Roma Sokaklarında Kız Arkadaşlarıyla Gezerken Kulağında İşitme Cihazı ile Görüldü.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Pazartesi Günkü Kapanışına Göre 687.52 Puan Düşüşle 52,893.18 Puandan Kapandı.
Perakende Sektörü 7 Ayda Yüzde 18 Büyüdü Türkiye'de, Özel Nihai Tüketim Harcamalarındaki Değişimin Uzun Yıllar Sonra Eksiye Dönmesine Rağmen, Perakende Sektörünün Cirosunun Hızla Büyüdüğü Be..
Kuşadası'nda Huzur Operasyonu Kuşadası'nda, Çeşitli Suçlardan Aranan 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Snmg-2'ye Ait Gemiler Çanakkale Boğazı'ndan Geçiş Yaptı İki Günlük İstanbul Liman Ziyaretini Tamamlayan NATO'nun Deniz Görev Grubu-2'ye (Snmg-2) Ait 6 Savaş Gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan Geçi..
İzmir Orman Bölge Müdürü Üzmez İstanbula atandı
İzmir Orman Bölge Müdürü Üzmez İstanbul'a atandı
İzmir Orman Bölge Müdürü İsmail Üzmez, İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü'ne atandı.
Otobüs terminalindeki kavgada bıçak darbesiyle yaralanan genç hayatını kaybetti
Otobüs terminalindeki kavgada bıçak darbesiyle yaralanan genç hayatını kaybetti
Zonguldak'ın Kozlu Beldesi Otobüs Terminali'nde, dün akşam iki grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada, göğsüne ve bacağına bıçak darbesi alan bir kişi, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede...
Öğrencileri taşıyan halk otobüsü kaza yaptı: 1 ölü, 2 yaralı
Öğrencileri taşıyan halk otobüsü kaza yaptı: 1 ölü, 2 yaralı
Hatay'ın İskenderun ilçesinde öğrenci servisi yapan halk otobüsü ile özel bir otomobilin çarpışması sonucu bir kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
Tünelde tuvaletini yapmak isterken trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti
Tünelde tuvaletini yapmak isterken trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti
Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Muallimköy'de meydana gelen tren kazasında, karanlık tunelin içinde tuvaletini yapmak isteyen A.S., trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Haftasını kutladı
Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Haftası'nı kutladı
İtfaiye Haftası kutlamaları, Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle başladı.
Traktörün çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı
Traktörün çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı
Gaziantep'in Nizip ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motosikletin traktöre çarpması sonucu 26 yaşındaki Mehmet Karacan isimli vatandaş ağır yaralandı.
Yorgancı Dükkanından 6 Bin YTL Değerinde Güvercin Çalındı Eskişehir'de, Bir Yorgancı Dükkanından 6 Bin YTL Değerinde 50 Güvercin Çalındı.
Eğitim-senden Eğitim Öğretim Ödeneği Tepkisi
Eğitim-sen'den 'Eğitim Öğretim Ödeneği' Tepkisi
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-sen) Van Şube Başkanı Müzahir Karakuş, 14 Eylül Günü Hesaplarına Yatırılması Gereken Eğitim Öğretim Ödeneğinin Halen Ödenmediğini Belirterek, "Valilik Başta Olmak Üzere...
Başkale Milli Eğitim Müdürü Demir Sınır Köylerindeki Okulları Gezdi
Başkale Milli Eğitim Müdürü Demir Sınır Köylerindeki Okulları Gezdi
Van'ın Başkale İlçesi Milli Eğitim Müdürü Adil Demir, Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Karakaş ile Birlikte Sınır Köylerinde İncelemelerde Bulunarak Köy Okullarının Eksikliklerini Tespit Ettiler. Eğitim ve Öğretime...
Kıbrıs Rum Yönetimi, KKTC-Lazkiye Arasında Başlayacak Feribot Seferleri Nedeniyle Suriye'ye Nota Verdi Lefkoşa - Kıbrıs Rum Yönetimi, KKTC'nin Gazimağusa ile Suriye'nin Lazkiye Limanları Aras..
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Hırsız veya Hırsızlar, Bir Balıkçı Kayığından Ağ Çaldı.
Db Türkiye Direktörü Zachau, Eker'i Ziyaret Etti: Köylünün Hayat Standardı Yükselecek Ankara - Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Göreve Geldiğinden Bu Yana Yaptığı Ziyaretlerinde..
TESK Genel Başkanı Palandökenden İesoba Ziyaret
TESK Genel Başkanı Palandöken'den İesob'a Ziyaret
CHP Milletvekili Seçilen Derviş Günday'ın Yerine Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanlığı'na Seçilen Bendevi Palandöken, İlk Ziyaretini İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne Yaptı....
Varto Yiboda Dönüşümlü Yemek
Varto Yibo'da Dönüşümlü Yemek
Muş'un Varto İlçesindeki Varto Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nun (Yibo) Yemekhaneleri Dar Geldiği İçin Öğrencilerin Dönüşümlü Olarak Yemek Zorunda Kaldığı Belirtiliyor.
Düzeltme -Borsa 52.893,18 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 203,31 Puan Azalarak 52.893,18 Puandan Kapandı.
Ceyhanda Alt Yapı Çalışmaları
Ceyhan'da Alt Yapı Çalışmaları
Adana'nın Ceyhan İlçesi Şahin Özbilen Mahallesi Yakınlarında Yeni İmara Açılan Bölgede, Alt Yapı Çalışmalarına Törenle Başlandı.
Kayseri Heyeti Köşk'e Çıktı Kayseri Heyeti, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Çankaya Köşkünde Ziyaret Etti.
Tarım İl Müdürlüğünden Fidan Yetiştiricilerine Uyarı
Tarım İl Müdürlüğü'nden Fidan Yetiştiricilerine Uyarı
Sakarya Tarım İl Müdürü Abdurrahman Çakar, Fidan Yetiştiricilerini Uyararak, Bitki Yetiştirme Ruhsatlarını Almalarını İstedi.
Otomotiv, Makine ve Kimyada Amerika Fırsatı
Otomotiv, Makine ve Kimyada Amerika Fırsatı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin ABD Gezisinde Chicago'da Önemli Temaslar Gerçekleştiren Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Yönetim Kurulu Başkanı Taşkın, Sektörel İşbirliği Fırsatlarıyla Döndü.
Denetimli Serbestlik Uygulaması Hınıs'ta Anlatıldı Erzurum'ın Hınıs İlçesi Cumhuriyet Savcılığı Tarafından İlçedeki Daire Amirleri ve Muhtarlara Yönelik "Denetimli Serbestlik Merkezi'nin Tan..
Eduplus 6. Yönetim Zirvesi Kasım Ayında İstanbul'da Düzenleniyor Dünya ve Türkiye Ekonomisine Yön Veren Bini Aşkın Üst Düzey Yönetici ve Milyarder İşadamı, İşletmelerde Daha Fazla Sayıda Başa..
ABD'de Mevcut Konut Satışları Ağustos'ta Beklentiler Doğrultusunda Düştü ABD'de Konut Sektöründe Zayıflama Ağustos Ayında da Devam Etti. Mevcut Konut Satışları, Ağustos Ayında Yüzde 4.3 Azala..
ABD'de Conference Board Tüketici Güven Endeksi Beklentilerin Altına Düştü ABD'de Conference Board Tüketici Güven Endeksi, Eylül Ayında Beklentilerden Daha Fazla Gerileyerek 2005'den Bu Yana G..
Btc Türkiye Direktörü Suphi'den Başkan Sözlü'ye Ziyaret Btc Türkiye Direktörü Can H. Suphi, Botaş International Limited (Bıl) Tarafından İşletilen Hattın Son Durağı Olan Ceyhan Terminali'nde ..
Diyarbakır'da 9 Iraklı Mülteci Yakalandı Türkiye'ye Yasadışı Yollardan Giren 9 Iraklı, Diyarbakır'da Yakalandı.
Kayseri'de Bıçakla Yaralama Kayseri'de 2 Arkadaşın Kavgasına Ağabey de Karışınca, Bir Kişi Kasığından Bıçakla Yaralandı.
Gaziantep'te Trafik Kazası: 2 Ölü Gaziantep'in Nizip İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti.
Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Keçiören Belediyesi Arasında Su Gerginliği Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Keçiören Belediyesi Görevlileri Arasında Bir Su Borusunun Kaldırılması Nedeniyle Ç..
Gaziantep'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Gaziantep'in Nizip İlçesinde Traktörün Altında Kalan Bir Motosiklet Sürücüsü Yaralandı.
Nazilli'de Trafik Kazası Nazilli İlçesinde Kırmızı Işıkta Geçtiği İddia Edilen Bir Araç Karşıdan Karşıya Geçmekte Olan Bir Kız Çocuğuna Çarptı. Okuldan Dönmekte Olan Sıla Adlı Kız Çocuğunun A..
Van'da 3 Bin 500 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi Van'da Emniyet Ekiplerinin Düzenlediği Operasyonda 3 Bin 500 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Çarşamba Günü (26 Eylül 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 26 Eylül 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, D..
IMF Başkanı: Likidite Sıkıntısı Hafifliyor/ ABD Dışındaki Ekonomiler Hasarsız Kurtulacak Moskova - Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Rodrigo Rato, Mali Piyasalardaki Likidite Sıkıntısının ..
İsrail Bankası, Gazze Şeridi'yle Tüm İrtibatı Kopardı İsrail'in En Büyük Özel Bankası, Gazze Şeridi'yle Tüm İrtibatını Koparma Kararı Aldı. Bank Hapoalim, Hükümetin Hamas'ın Kontrolüne Geçmes..
Kemeraltı Esnafından Expo Yetkililerine Tepki İzmir Kemeraltı Esnafı, Ekim Ayında Expo İçin İzmir'e Gelecek Uluslararası Sergiler Bürosu Delegelerine, Güvenlik Koşulları Sebebiyle Kemeraltı'n..
İTO Başkanı Yalçıntaş: 'İhracaatta ilk adım projesini Mersinde de gerçekleştirmek istiyoruz'
İTO Başkanı Yalçıntaş: "İhracaatta ilk adım projesini Mersin'de de gerçekleştirmek istiyoruz"
İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, Anadolu'daki muhtelif birçok oda ile ortak proje çalışması içerisinde olduklarını ifade ederek, İhracaatta İlk Adım Projesi'ni Mersin'de de gerçekleştirmek...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10