18 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

18 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Reform İzleme Grubu Toplandı Siyasi Reform Çalışmalarını Takip Eden Reform İzleme Grubu (Rig), Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ve İçişleri Bakanı..
Jodıe Kıdd Kurye mi Arkadaşları Arasında Prens Wıllıam ve Harry'nin de Bulunduğu Süper Model Jodıe Kıdd'in Uyuşturucu Kuryeliği Yaptığı İleri Sürüldü.
Eşcinsel Evlililiği Üzerine Geyikler İki Heteroseksüel Erkek, Zoraki Bir Evlilik Yapar ve Eşcinsel Taklidi Yapmak Zorunda Kalırsa Ne Olur? Bu Trajik Durum Damadı Öpebilirsin'de Komedi Sosuyla..
Mutfakta Aşk Başkadır Erkeklere Güvenmeyen, Katı Kurallarıyla Yaşayan, Daha Doğrusu Yaşadığını Sanıp, Aslında Sadece Nefes Alan Bir Kadının Hayatı Nasıl Değişir? Aslında Bu Soruya Verilecek C..
Milletvekili Kılıç, Okulları Ziyaret Etti
Milletvekili Kılıç, Okulları Ziyaret Etti
AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılının Başlaması Nedeniyle Ziyaret Ettiği Okullarda Öğretmenlerle Dertleşti. Kılıç, Öğretmenlere, "Ben...
Vatandaşlara fiş ve faturanızı alın uyarısı
Vatandaşlara fiş ve faturanızı alın uyarısı
Kayıtdışı ekonomiyle mücadalede vatandaşa büyük görev düştüğünü belirten Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Aktar, alışveriş sonrasında fiş veya fatura alınmasını istedi.
Almanya'da 'kaçırılan yolcu uçaklarının vurulması' ile ilgili tartışma büyüyor Almanya Savunma Bakanı Franz Josef Jung'un tehdit unsuru oluşturduğu takdirde kaçırılan bir yolcu uçağının vurul..
Frankfurt'ta ileri araştırmalar enstitüsü kuruldu Ünlü fizikçi Albert Einstein'ın memleketi olarak tanınan Almanya, bilimde yeni atılımlar yapmayı hedefliyor. En tanınan örneği Amerika'daki N..
Enerji Gazetecileri Derneği, Kuruldu İstanbul - Enerji Sektöründe Uzman Gazetecilerin Yetişmesini Amaçlayan Enerji Gazetecileri Derneği Kuruldu. konuyla İlgili Dernekten Yapılan Açıklamada, ..
Osmanlı Ocakları Dergi temsilcisi 'Silahla yağmadan' cezaevine gönderildi Osmanlı Ocakları Erzurum Dergi Temsilciliği başkanı ve üyelerinin de aralarında bulunduğu 4 kişi, 'silahlı yağma' ola..
Aydın merkezde sınıfta kalan iki bilgisayar bölümü öğrencisi için yeni eğitim yılında sınıf açılmadı
Aydın merkezde sınıfta kalan iki bilgisayar bölümü öğrencisi için yeni eğitim yılında sınıf açılmadı
Aydın'da 2007-2008 eğitim öğretim yılı sıkıntılarla başladı. Anadolu teknik liselerinin hazırlık bölümlerinin kaldırılıp eğitimin dört yıla çıkarılmasının ardından hazırlık sınıfına son kaydolan öğrencilerden bazıları...
ER-VAK Kadın Komisyonu Başkanlığına Ahıskalı getirildi
ER-VAK Kadın Komisyonu Başkanlığı'na Ahıskalı getirildi
Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) Kadın Komisyonu Başkanlığı'na Neşe Ahıskalı getirildi.
Fed Faiz İndirecek mi Fed'in Tarihi Toplantısı Bu Akşam. Sizce Fed Nasıl Bir Karar Alacak? Ankete Katılın ve Oyunuzu Kullanın.anket
Şahinbey Belediyesi, fakir öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtıyor
Şahinbey Belediyesi, fakir öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtıyor
Gaziantep'in Şahinbey Belediyesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta ve kırtasiye yardımı yapıyor.
Erzurum'da 2 Bin Öğretmen Açığı Var Yeni eğitim ve öğretim dönemine Erzurum'da 2 bin öğretmen açığı ile başlandığı bildirildi.
Kadirlide trafik kazası: 1i ağır 3 yaralı
Kadirli'de trafik kazası: 1'i ağır 3 yaralı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
Afyonkarahisar'da 300 koyun yanarak telef oldu Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde çıkan yangında 300 küçükbaş hayvan yanarak telef oldu.
Lüks otomobilde uyuşturucuyla yakalanan kadın 7 aylık bebeğiyle adliyeye gitti
Lüks otomobilde uyuşturucuyla yakalanan kadın 7 aylık bebeğiyle adliyeye gitti
Bursa narkotik polisi tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda lüks otomobilde esrar maddesiyle birlikte yakalanan karı-koca, 7 aylık bebekleriyle emniyetteki sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.
Vali Canpolata seslerini duyurmak için koyunlarla yolu kapattılar
Vali Canpolat'a seslerini duyurmak için koyunlarla yolu kapattılar
Denizli dışından Ticaret Borsası Canlı Hayvan Pazarı'na koyun satmak için gelenler, pazarda hayvanlarla birlikte kalmalarına izin verilmeyince vali konağı önündeki yolu kapattı.
Zonguldak Havaalanı, TBMM Başkanı Toptan tarafından yeniden ulaşıma açıldı
Zonguldak Havaalanı, TBMM Başkanı Toptan tarafından yeniden ulaşıma açıldı
Bartın, Zonguldak ve Karabüklülerin yıllardır beklentisi olan havaalanının iç hat seferlerinin hava trafiğine açılışı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan'ın katıldığı resmi törenle...
Yıkıntılar arasında esrar satan anne-kız yakalandı
Yıkıntılar arasında esrar satan anne-kız yakalandı
Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, yıkılan binalar arasında esrar maddesi sattığı belirlenen anne ve kızı narkotik polisi tarafnıdan gözaltına alındı. Anne kızın yapılan üst aramalarında 76 adet uyuşturucu hap ile...
Çomarın Patisi Dama Atıldı
Çomarın Patisi Dama Atıldı
Eskiden Evcil Olarak Evlerde Beslenen Kedi ve Köpeğin Yerini Tropikal Hayvanlar Aldı. Günümüzde Evcil Hayvan Olarak Evlerde En Çok Piton Yılanı, Bukalemun, İguana, Su Kaplumbağası Beslemek Tercih Ediliyor.
Youtube'ye Erişim Yasağı! Mustafa Kemal Atatürk ve Devlet Büyüklerine Yönelik Çirkin Görüntüler Kaldırılıncaya Kadar Siteye Erişim Yasağı Getirildi
110 yaşındaki Gazi Yakup Satardan gençlere nasihat: 'Vatanın kıymetini bilin, birlik olun, birbirinizi kırmayın'
110 yaşındaki Gazi Yakup Satar'dan gençlere nasihat: "Vatanın kıymetini bilin, birlik olun, birbirinizi kırmayın"
ıÜüTürkiye'nin en yaşlı iki gazisinden birisi olan İstiklal Savaşı gazisi 110 yaşındaki Yakup Satar, Gaziler günü nedeniyle kendisini evinde ziyarete gelenlere "Bu vatanı almak için çok canlar verdik, kıymetini bilin,...
Öcalan'a 'sayın' Diyen DTP'liye Hapis Erzincan DTP İl Başkanı Bektaşoğlu, 3 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı
Uzanlar Ürdün'den Son Anda Kaçtı Kırmızı Bültenle Aranan Kemal ve Hakan Uzan Apar Topar Yeniden Ortadan Kayboldu..
Polis Akademisi 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılı Açılış Töreni...(2) İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Geçen Dönem Sağlık, Eğitim ve Adalet Ayağının, Emniyete Oranda Biraz Daha Fazla Kaynak Aldığını..
"2.cumhuriyet" İfadesinin Patenti Cemal Gürsel'e Ait Sivil Anayasa Tartışmasıyla Yeniden Gündeme Gelen "İkinci Cumhuriyet" Tanımını Türk Siyasi Literatürüne Kazandıran İsmin 27 Mayıs İhtilali..
Duymadık Köyünün İlginç Hikayesi
Duymadık Köyünün İlginç Hikayesi
Gümüşhane'nin Duymadık Köyünün Muhtarı Alim Ayyıldız, İl Merkezine 39 Kilometre Uzaklıktaki Köyün Adı Değişmeyen Ender Köylerden Olduğunu Söyledi.
150 YTLlik Bayram Yardımı Kuyruğu
150 YTL'lik Bayram Yardımı Kuyruğu
Gaziantep'te Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından Yılda Bir Kez Fakir ve Muhtaç Ailelere Verilen 150 YTL'lik Bayram Yardımını Almak İsteyen Vatandaşlar Banka Şubesi Önünde Uzun Kuyruklar Oluşturdu.
Çölyak Hastası Genç Kadının Yaşam Savaşı Tokat'ta, Çölyak Hastası Genç Kadın Çocukları İçin Yaşam Savaşı Veriyor.
Dkib Başkanı Gürdoğan, Eleştirileri Cevapladı Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği (Dkib) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Rusya'da Büyük Güçlüklerle Elde Ettikleri Pazarları Kayb..
Beşiktaş, Sayılmayan Gol için Federasyon'a Başvurdu: Maç Tekrarlansın Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı ve Hukuk İşleri Sorumlusu Avukat Levent Erdoğan, Ankaraspor-Beşiktaş Maçında Kural Hatası Yap..
Sinop Şehir Stadyumu yeni sezona hazır
Sinop Şehir Stadyumu yeni sezona hazır
Sinop Şehir Stadı'nın yeni sezona hazır olduğu belirtildi. Sinop'ta hafta sonu başlayacak 1. Amatör Büyük Erkekler Futbol Ligi müsabakaları öncesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Esma Tanrıkulu, Sinop...
TMOK Fair Play Konseyi'nin 25. yılı kutlandı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK ) Fair Play Konseyi'nin kuruluşunun 25. yıl dönümü anısına, ilk Fair Play Konseyi'nde yer alan 5 kişinin po..
Borsa, ikinci seansın başlarında alıcılı seyrediyor İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansın başlarında alıcılı seyrediyor. Bileşik Endeks, 147 puanlık artı..
Enerji Gazetecileri Derneği kuruldu Enerji sektöründe uzman gazetecilerin yetişebilmesi amacı ile Enerji Gazetecileri Derneği kuruldu. Dernek, enerji gazeteciliğini geliştirebilmek ve bir çat..
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 14:30 LEFKOŞA- Cumhurbaşkanı Gül, ilk yurt dışı ziyaretini KKTC'ye yapıyor
Alman Bakan Laschet: "Müslüman dernek ve aileler olmadan başarılı uyum düşünülemez" Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (NRW) eyaleti Entegrasyon Bakanı Armin Laschet, cami derneği ve göçmen aile..
Rotterdam Limanı'na 900 milyon Euro'luk yatırım anlaşması Hollanda'nın Rotterdam limanının kapasitesini arttıracak. 900 milyon Euroluk Rotterdam World Gateway projesi Rotterdam Limanı yetkili..
Beşiktaş Kulübü'nden 'Kural Hatası' Başvurusu Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı ve Hukuk İşleri Sorumlusu Avukat Levent Erdoğan, Ankaraspor-beşiktaş Maçında Kural Hatası Yapıldığı Gerekçesiyle Karşıl..
Çok Övündükleri Pentagon Bile Teröre Dayanamadı
'Çok Övündükleri Pentagon Bile Teröre Dayanamadı'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Terörle Mücadele Konusunda Türkiye'nin Sonuna Kadar Mücadele Etme Azmi ve Kararlığı İçinde Olduğunu Söyledi.
Düzcede Saanen keçisi yetiştirilecek
Düzce'de Saanen keçisi yetiştirilecek
Düzce Tarım İl Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi tarafından Düzceli 10 çiftçiye Saanen keçisi dağıtıldı. Bilim adamları tarafından melezlenerek üretilen keçiler, yılda ortalama 800- 900 kg süt veriyor, ineklerden 3/1 daha az...
Kadirli Anadolu Öğretmen Lisesi açıldı
Kadirli Anadolu Öğretmen Lisesi açıldı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Anadolu Öğretmen Lisesi düzenlenen bir törenle açıldı.
Körfez balıkçıları aşırı sıcaklar nedeniyle istediği avı bulamıyor
Körfez balıkçıları aşırı sıcaklar nedeniyle istediği avı bulamıyor
Hatay'ın İskenderun ilçesinde sezonu açan balıkçılar sıcak havalar nedeniyle istedikleri avı bulamıyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10