17 Eylül 2007 Pazartesi Günü Haberleri

17 Eylül 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tgsd Başkanı Nakkaş: Uluslararası Rekabet için Dünyayla Aynı Şartlarda Yarışmak Gerek Denizli - Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (Tgsd) Başkanı Ahmet Nakkaş, Türk Giyim Sektörünün Uluslarar..
?beyaz Seks? olur Da, ?siyah Seks? Olmaz mı Kadınlar Kendilerini 'Temel İçgüdü' Filmindeki Sharon Stone Gibi Görmeye Başlayacak
Yaşar Topluluğu, 62'nci Yılını Kutluyor İzmir - Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar Kalpaklıoğlu, Bugünlere Topluluğun Kendi Bünyesinde Yetiştirdiği Kadrolar ile Gelindiğini, İn..
Arena Bilgisayar, Gigabyte'ın Distribütörü Oldu İstanbul - Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.ş, Gigabyte'nin Distribütörü Oldu. arena Bilgisayar'dan Borsaya Yapılan Açıklamada, Şirketin G..
Yurtiçi Kargo, 25'inci Yılını 'Bolşoy Bale Yıldızları' ile Kutlayacak İstanbul - Moskova Bolşoy Tiyatrosu Sanatçılarından Oluşan "Bolşoy Bale Yıldızları", Türkiye'de Yurtiçi Kargo'nun 25. Kur..
Hapis Yerine Mecburi Kamu Hizmetini Tercih Ettiğine Pişman Oldu
Hapis Yerine Mecburi Kamu Hizmetini Tercih Ettiğine Pişman Oldu
Rize'de Eşini Darp Ettiği İçin İki Aylık Mecburi Kamu Hizmeti ile Cezalandırılan Besim Kantar İsimli Vatandaş Verilen Cezayı Ağır Bulduğunu Belirterek Bir Dahaki Sefere Hapis Cezasını Tercih Edeceğini Söyledi.
Telegraph: Bush, İranla Savaşa Hazırlanıyor
Telegraph: Bush, İran'la Savaşa Hazırlanıyor
İngiliz Telegraph Gazetesi, Amerikan Başkanı Bush ve Yakın Çevresinin ABD'yi İran'la Savaşa Hazırladığını, Amerikalı Askeri Yetkililerin İran'da Bombalanacak 2 Bin Hedef Belirlediklerini İleri Sürdü.
Üniversitelere Ek Yerleştirme
Üniversitelere Ek Yerleştirme
ÖSYM Merkezi Yerleştirmede Boş Kalan, Yerleştirilen Adayların Kayıt Yaptırmaması Nedeniyle Boşalan ve Yeni Açılan Yükseköğretim Programlarının Kontenjanlarına Ek Yerleştirme Yapılacağını Açıkladı.
Çiçek: Türkiye İçin Anayasa Yapma Çabasındayız
Çiçek: Türkiye İçin Anayasa Yapma Çabasındayız
Devlet Bakanı Cemil Çiçek, Yeni Anayasa Taslağının, Ak Partililer İçin Yapılan Bir Çalışma Olmadığını Kaydederek, 'Biz Türkiye İçin Bir Anayasa Yapma Çabası ve Gayreti İçerisindeyiz' Dedi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme ve Trafolardaki Bakım, Onarım Çalışmaları Nedeniyle 20 Eylül Perşembe Günü Ankara'nın Bazı Y..
Altılı Ganyan 11.942,87 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 11.942,87 YTL İkramiye Verdi.
Yıldızların Podyum Aşkı! Hollywood'un Seksi Ünlüleri Erkek Arkadaşlarını Podyum Dünyasından SeçiyorHollywood'un Seksi Ünlüleri Erkek Arkadaşlarını Podyum Dünyasından Seçiyor
Sudanda Yüzyıllardır Süregelen İftar Geleneği
Sudan'da Yüzyıllardır Süregelen İftar Geleneği
Sudanlılar, Yüzyıllardır Oruçlarını Sokak Ortasına Kurulan Sofralarda Açıyor.
İrandan Fransaya Sert Tepki
İran'dan Fransa'ya Sert Tepki
Tahran Yönetimi, İran'ın Nükleer Faaliyetleri Nedeniyle Savaş Çıkabileceğini İfade Eden Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner'e Sert Tepki Gösterdi.
Kitap Almayan Öğrencilere Kayıt Yok Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, Üniversitenin Sattığı Kitapları Almayan Öğrencilerin Kayıtlarının Yapılmadığı Yönündeki İddiala..
KKTC de Yeni Anayasa İstiyor KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali, Talat, KKTC Anayasasının "Kutsal Kitap" Gibi Göründüğünü, 1985'den Bu Yana, Hiçbir Değişiklik Yapılamadığını Belirterek "Çağdaş Ana..
UEFA Görevlileri, Fb Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'nin, 19 Eylül Çarşamba Günü İtalya'nın Inter Takımı ile Yapacağı Avrupa Şampiyonlar Ligi Maçı Öncesi, UEFA'dan Gelen Bir Teknik Ekip,..
Yaprak Dökümü Başladı Yeni Yayın Dönemi Başlayalı Daha Bir Ay Olmadan 4 Yerli Dizi 'Tutmadığı' İçin Apar Topar Yayından KaldırıldıYeni Yayın Dönemi Başlayalı Daha Bir Ay Olmadan 4 Yerli Dizi 'Tutmadığı' İçin Apar Topar Yayından Kaldırıldı
TGSD Genel Başkanı: 'Dört yıldır artan maliyetler kârı yüzde 42 azalttı'
TGSD Genel Başkanı: "Dört yıldır artan maliyetler kârı yüzde 42 azalttı"
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Genel Başkanı Ahmet Nakkaş, giyim sektöründe son dört yılda artan maliyetler sebebiyle kâr paylarının yüzde 42 azaldığını söyledi.
Telkoder'den Türk Telekom'a "Tarife" İçin Yeni Dava Telkoder, Türk Telekom'un 21 Temmuz 2007 Tarihinden İtibaren Geçerli Olan Tarifesini Onaylayan Telekomünikasyon Kurumu Kararının İptali ve ..
Çiçek: "AKP'liler İçin Değil, Türkiye İçin Bir Anayasa Hazırlıyoruz" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yeni Anayasa Hazırlıklarının AKP ve AKP'liler İçin Değil, Türkiye İçin Y..
Kızılay yardım yaptı, vatandaş Cumhurbaşkanı bereketi dedi
Kızılay yardım yaptı, vatandaş Cumhurbaşkanı bereketi dedi
Türk Kızılay'ı Ramazan dolayısıyla Hakkari'deki 7 bin 500 kişiye gıda yardımı yaptı. 3 TIR'la Hakkari, Yüksekova ve Şemdinli'ye gelen yardım paketleri gören vatandaşlar Cumhurbaşkanı'nın bereketi yorumunu yaparken,...
Hükümet Sözcüsü Çiçek: "Anayasa tartışmaları baş örtüsü konusuna indirgenerek daraltılmamalı" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, anayasanın geniş ve bütünlüklü bir konu olduğ..
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadında çalışmalar....
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda çalışmalar....
Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu ilk maçında İnter ile Fenerbahçe arasında oynayacak olan maç için UEFA görevlileri Şükrü Saraçoğlu Stadı'ında reklam alanları ve spornsorlarla ilgili çalışmalara başladı.
Uşak'ta köprülü kavşak ihalesi yapıldı Uşak Belediyesi'nin Dörtyol'a inşa etmeyi planladığı köprülü kavşağın ihalesi yapıldı. Uzun süre tartışma konusu olan kavşağın yapımı için biri Uşaklı b..
Çorlu Belediyesi'nden 900 öğrenciye burs Çorlu Belediyesi, 2007- 2008 eğitim öğretim yılı kapsamında 600 üniversite ve 300 lise öğrencisine karşılıksız burs verecek.
Milletvekili Kimse Yok mu Derneği ile birlikte köylerde yardım dağıttı
Milletvekili Kimse Yok mu Derneği ile birlikte köylerde yardım dağıttı
Manisa'da geçtiğimiz aylarda faaliyet göstermeye başlayan Kimse Yok Mu Derneği, Ramazan ayı dolayısıyla hayırseverlerin de desteği ile yardımlarını arttırdı. Dernek çalışanları, hayırsever bir işadamı tarafından...
Park tartışması yüzünden bir kişiyi öldüren zanlı adliyeye sevk edildi Avcılar'da otomobil park etme yüzünden çıkan kavgada bir kişiyi öldüren eşini de yaralayan saldırgan yakalanarak adliye..
İşadamı Cadıl, Burdurda adını taşıyan okulda başarılı öğrencileri ödüllendirdi
İşadamı Cadıl, Burdur'da adını taşıyan okulda başarılı öğrencileri ödüllendirdi
Burdur'un Bucak ilçesinde faaliyet gösteren Mehmet Cadıl Anadolu Öğretmen Lisesi'nde geçen yılki eğitim dönemini ilk üç sırada bitiren öğrenciler ödüllendirildi.
Tüm Türkiyeye Anayasa Yapıyoruz, AKPye Değil
Tüm Türkiye'ye Anayasa Yapıyoruz, AKP'ye Değil
Bakanlar Kurulu Toplantısının Gündemi Yeni Anayasaydı. Toplantı Sonrasında, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Yeni Anayasanın AK Partiye Değil Tüm Topluma Ait Olacağını Söyledi.
Sayıştay'da 6'ncı Daire'nin Yeni Başkanı Harun Erdoğan Ankara - Sayıştay'da M. Harun Erdoğan 6. Daire Başkanı Seçildi. sayıştay'dan Yapılan Açıklamaya Göre, Sayıştay Genel Kurulu'nun Bugün Y..
Salı Günü (18 Eylül 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 18 Eylül 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar..
TMSF'nin Satışa Çıkardığı Gayrimenkullere Alıcı Çıkmadı İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) Satışa Çıkardığı İstanbul'daki 17 Gayrimenkule Alıcı Çıkmadı. muhammen Bedelleri T..
Telkoder, Türk Telekom'un Yeni Tarifesine de Dava Açtı İstanbul - Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (Telkoder), Türk Telekom'un 21 Temmuz 2007 Tarihinden Geçerli Yeni Tarifesi Ha..
Kayserispor-ankaraspor Maçı 22 Eylül'e Alındı Turkcell Süper Lig'in 6. Haftasında Oynanacak Kayserispor-ankaraspor Maçı, 22 Eylül Cumartesi Gününe Alındı.
Çişim Geldi Gidin Artık Nejat Uygur, Kendisini Ziyaret Eden Başbakana Böyle Seslendi..Nejat Uygur, Kendisini Ziyaret Eden Başbakana Böyle Seslendi..
Askerler Gül Konusunda Mutsuz Financial Times Gazetesi: ?gül Askerleri Kazanma Mücadelesi ile Karşı Karşıya ?
Erzurumsporda moraller bozuk,
Erzurumspor'da moraller bozuk,
Erzurumspor'da ligde ilk üç haftanın ardından alınan kötü sonuçlar moralleri bozdu.
Trabzonlu Hilale, Fair Play Ödülü
Trabzonlu Hilal'e, Fair Play Ödülü
Trabzonlu ilköğretim 7. sınıf öğrencisi Hilal Coşkuner, 2006 Dünya Fair Play Baron Coubertin Büyük Ödülü'nü kazandı.
BESOB Başkanı Tak: "Yerli üretim ve üretime destek işsizliği çözer" Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan işsizlik rakamlarını değerlendiren BESOB Başkanı Arif Tak, işsizliğin iki ön..
Öğrencilere Üniversite Fırsatı Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 2007-2008 Öğretim Yılı İçin Merkezi Yerleştirmede Boş Kalan, Yerleştirilen Adayların Kayıt Yaptırmaması Nedeniyle B..
Valilikten Ücretsiz Servis Uygulaması
Valilikten Ücretsiz Servis Uygulaması
İstanbul'da Eğitim Görecek 17 Bin Öğrencinin Taşımasını İstanbul Valiliği Üstlenecek.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2660 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7560 YTL Oldu.
Borsa Günün Tamamında 84,37 Puan Geriledi İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 528,73 Puan Artarak 50.536,54 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzde 1,06 Değer Kazan..
Batı Trakya Türkleri 2 Milletvekilliği Kazandı
Batı Trakya Türkleri 2 Milletvekilliği Kazandı
Yunanistan'da Dün Yapılan Genel Seçimlerin Ardından Batı Trakya Türkleri, Mecliste İki Milletvekiliyle Temsil Edilecek.
Bomba Yüklü Araç Soruşturmasında 1 Tutuklama Sıhhiye Çok Katlı Otoparkında Geçen Hafta Bulunan Patlayıcı Yüklü Minibüsle İlgili Başlatılan Soruşturma Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınarak A..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10