15 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

15 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: "Fotogol'e röportaj vermedim" Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün tarihli Fotogol gazetesinde, "Aziz başkan diyor ki!" başlıklı ve Alişirin Gültek..
Viyana'da ırkçı grup "cami istemiyoruz" yürüyüşü yaptı Avusturya'nın başkenti Viyana'da cami inşasına karşı yürüyüş yapıldı. Yürüyüşe yaklaşık 700 kişi katıldı. Güvenliği sağlamak için 300..
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça:
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça:
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Kentin Gelecekteki 35-40 Yılını Planladıklarını, Ancak Çevre Düzeni Konusundaki Bazı Sıkıntıları Hala Aşamadıklarını Söyledi.
Polis, mantar, torpil gibi oyuncak patlayıcı satanlara göz açtırmıyor Ramazanda eğlenme ve korkutma amaçlı kullanılan maytap ve torpil gibi oyuncak patlayıcılara karşı polis alarma geçti. Oyu..
Zümrüt mağdurları, tazminat paralarını belediyenin banka hesaplarını haczederek aldı
Zümrüt mağdurları, tazminat paralarını belediyenin banka hesaplarını haczederek aldı
Konya'da 2 Şubat 2004 tarihinde çökerek, 92 kişiye mezar olan Zümrüt Apartmanı'nda hayatını kaybedenlerin yakınları ile evlerini kaybeden Zümrüt Apartmanı mağdurlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. Kazandıkları...
Eğitim-bir-sen Bursa Şubesi Başkanı Numan Şeker:
Eğitim-bir-sen Bursa Şubesi Başkanı Numan Şeker:
Eğitim Bir-sen Bursa Şubesi Başkanı Numan Şeker, Türkiye'nin Büyük Bir Demokrasi İmtihanından Başarıyla Çıktığını Belirterek, Yeni Hükümetin Eğitim Çalışanlarının Talep ve Beklentilerini Dikkate Alması Gerektiğini...
Jandarma sınırda 36 kaçak yakaladı Van'ın Başkale ilçesinde yurda yasadışı yollarla girerek umut yolculuğuna çıkan 36 kişi jandarmanın düzenlediği operasyon ile Başkale ilçesi Albayrak köyü, ..
Emirdağ organize sanayi bölgesi arsaları yatırımcılara dağıtılıyor Emirdağ Organize Sanayi Bölgesine ait Altyapı Avan Projesi; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylandı. Buna göre..
Erdemli Belediyesi iftar çadırı kurdu
Erdemli Belediyesi iftar çadırı kurdu
Mersin'in Erdemli ilçesinde belediyenin kuruluşundan bu yana ilk kez Cumhuriyet Meydanı'nda iftar çadırı kuruldu.
Van'da PKK bağlantılı 4 kişi yakalandı Van'da Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yol kontrolleri sırasında yakalanan 2 kişinin üzerinden el bombası ve susturuculu tabanca çıktı.
Adıyamanda Vakıfbanka ait ATM soyuldu
Adıyaman'da Vakıfbank'a ait ATM soyuldu
Adıyaman'da Vakıfbank'a ait ATM soyuldu.
Küresel ısınma yıkamacıların işlerini canlandırdı Geçmiş yıllarda evlerin balkonlarında veya damlarında görmeye alışılan halı ve battaniyeler artık yıkamacılara veriliyor. İstanbul ve Ankara ..
Hindistandan ithal edilen kaşmir artık Türkiyede dokunacak
Hindistan'dan ithal edilen kaşmir artık Türkiye'de dokunacak
Yüzyıllardır asaletin ve şıklığın simgesi olarak görülen, krallar ve sultanlar tarafından kullanılan kaşmir kumaşları Türkiye'de de dokunmaya başladı.
Ziynet de Oyuncu Oldu! Grek Müziğin Ünlü Sesi Ziynet Sali, Oyunculuğa Soyundu. Sali, 'Kartallar Yüksek Uçar' Dizisinde Şükran Alev'i Canlandıracak.Grek Müziğin Ünlü Sesi Ziynet Sali, Oyunculuğa Soyundu. Sali, 'Kartallar Yüksek Uçar' Dizisinde Şükran Alev'i Canlandıracak.
Derikte ilk iftar çadırı
Derik'te ilk iftar çadırı
Mardin'in Derik ilçesinde faliyet gösteren Sur Dersanesi öğretmenleri, ilçede iftar çadırı açtı. 30 gün boyunca açık kalacak olan iftar çadırı büyük ilgi gördü.
Genç Sevgiliden Hande'ye Tokat Ünlü Popçu Hande Yener Genç Sevgilisi Kadir'den Kıskançlık Tokatı Yemiş..
Hepimiz rezil Durumdayız Hülya Avşar Kendini de Katarak Sanat Dünyasıyla İlgili Günah Çıkarttı: Hepimiz Bitmiş Vaziyetteyiz. Sanat Diye Bir Şey Kalmamış
Şehrin Göbeğinde minibüsçü Zorbalığı Maltepe'de Bir Kadın Yolcu, Bindiği Minibüsten Hızlı İnmediği için Sürücü Tarafından Darp Edildi
Kutup Buzulları En Alt Seviyede! Kuzey Buz Denizi'ndeki Erime Sonucu Buzulların Kapladığı Alan, En Alt Seviyeye İndi
Öpüşmek Kadın için önemli Kadınların Öpüşmelerinin Bir Erkeği Eş Olarak Seçebileceklerinin Ön Göstergesi Olduğunu Belirlendi
Brandalı Önlem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan'ın Denizli'de Kaldığı Otelde İlginç Bir Önlem Alındı
Sakka?dan 11 Eylül iddiası El Kaide'nin Üst Düzey Sorumlusundan İlginç Açıklamalar...
CHP'den Anayasa'ya Tepki CHP, Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Talimatıyla AKP'nin Anayasa Taslağını Yakın İncelemeye Aldı.
'PKK'ya Terörist Demeyiz' DTP Batman Milletvekili Bengi Yıldız PKK'yı Terörist Örgüt Olarak İlan Etmelerini İsteyenlerin Baskı Yaptığını Savundu
'Erbakan'ın Sözleri yahudi Düşmanlığı' Washington Times'da, Erbakan'ın Sözleri Yahudi Düşmanlığına Örnek Gösterildi
Cem'in Canını Sıkmayın! Akşam Gazetesi Yazarı Serdar Turgut, Cem Yılmaz'ın 'O... Çoucuğu' Esprisiyle İlgili Yazdı; Cem'e Sahip Çıktı!Akşam Gazetesi Yazarı Serdar Turgut, Cem Yılmaz'ın 'O... Çoucuğu' Esprisiyle İlgili Yazdı; Cem'e Sahip Çıktı!
"Bir tarafta sanayici istediği işçiyi bulmakta zorlanıyor, diğer tarafta işsizler ordusu var" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, sanayinin ihtiyaç duyduğu istihdam talebi ile piyasanın ..
Osmaniyenin 5. Özel Hastanesi Açıldı
Osmaniye'nin 5. Özel Hastanesi Açıldı
Osmaniye'nin 5. Özel Hastanesi Olan 102 Yataklı Yeni Hayat Hastanesi, Hizmete Girdi.
Başkan Tok, Yemek Dağıttı
Başkan Tok, Yemek Dağıttı
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye Şantiyesinde 350 Kişilik Bir Katılımın Sağlandığı İftarda Yemek Kazanının Başına Geçerek Personeline, Muhtarlara ve Meclis Üyelerine Yemek Dağıttı.
Afyonkarahisar, 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılına Hazır
Afyonkarahisar, 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılına Hazır
2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılında Afyonkarahisar'da, 6 Bin 335 Öğretmenin 741 Resmi ve Özel Okulda Yaklaşık 132 Bin Öğrenciye Eğitim ve Öğretim Vereceği Bildirildi.
Fatsa Sahil Projesi Ordu'nun Fatsa İlçe Belediyesi Tarafından İnşaatına Devam Edilen Atatürk Parkı Sahil Projesi'nde Çalışmaların Son Aşamaya Geldiği Bildirildi.
Terör Örgütü Mensubu Aydın'da Yakalandı Bingöl'de Uyuşturucu Madde İmal Etmek ve Terör Örgütü PKK'ya Yardım ve Yataklık Etmek Suçundan Güvenlik Güçleri Tarafından Aranan Bir Örgüt Üyesi, Aydı..
Pervaride Patlayıcı Düzeneği İmha Edildi
Pervari'de Patlayıcı Düzeneği İmha Edildi
Siirt'in Pervari İlçesinde Dağlık Arazide, Teröristlerce Yerleştirilen Patlayıcı Düzeneğinin İmha Edildiği Bildirildi.
Sulama Kanalına Uçan Otomobilden Burunları Kanamadan Kurtuldular
Sulama Kanalına Uçan Otomobilden Burunları Kanamadan Kurtuldular
Malatya'da Sulama Kanalına Uçan Otomobildeki 3 Kişi, Kazadan Burnu Kanamadan Kurtuldu.
Çevre Düzenlemesi İnşaatında Çalışan İşçiler, Taksici Tarafından Bıçaklandı Bursa'da Bursaray'ın B Etabıyla İlgili Ankara Caddesi'ndeki Çevre Düzenlemesi İnşaatında Çalışan İşçiler, Yolun Kap..
Çevre Düzenlemesi İnşaatında Çalışan İşçiler, Taksici Tarafından Bıçaklandı Bursa'da, Bursaray'ın B Etabıyla İlgili Ankara Caddesi'ndeki Çevre Düzenlemesi İnşaatında Çalışan İşçiler, Yolun Ka..
Genç Öğretmen Doğumdan Sonra Beyin Kanaması Geçirdi Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Doğum Yaptıktan Sonra Beyin Kanaması Geçirmesi Sonucu Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybeden Genç Öğretme..
Otların Tutuşması Sonucu Çıkan Yangın Korkuttu Bursa'nın Karacabey İlçesinde, Belediye Parkı Altında Bulunan Çamlıkta Otların Tutuşması Sonucu Çıkan Yangın Korkuttu.
İran Filmi "Şekerden Öte"ye Birincilik İran Filmi "Şekerden Öte", 9. Uluslararası Romanya Film Festivali'nde Birinciliğe Layık Görüldü.
Kafkas İslam Ordusu'nun Bakü'ye Gelişinin Yıldönümü Kafkas İslam Ordusu'nun Azerbaycan'a Gelişinin 89. Yıldönümü, Başkent Baki'de Düzenlenen Törenle Kutlandı.
Metrobüs Seferleri 1 Hafta Süreyle Ücretsiz Ardından Yüzde 50 İndirimli 2007-2008 Yılı Eğitim ve Öğretim Yılının Başlayacağı 17 Eylül Tarihinde Hizmete Girecek Olan Metrobüs Seferlerinin Bir ..
Hava Durumu: Yarın Doğu Karadeniz Kıyılarında Etkili Yağış Bekleniyor Doğu Karadeniz Kıyılarında Yarın Etkili Yağış Bekleniyor.
Atatürke Şiir Okuyan Aşık Öldü
Atatürk'e Şiir Okuyan Aşık Öldü
Konya'da, 1922 Yılında Mevlana Türbesi ve Dergahını Ziyaret Eden Mustafa Kemal Atatürk'e Şiir Okuyan 116 Yaşındaki Şıh Haydar Pekaşık (Aşık Haydar) Yaşamını Yitirdi.
Beşiktaş yarın Fransaya gidiyor
Beşiktaş yarın Fransa'ya gidiyor
Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda mücadele edecek olan temsilcimiz Beşiktaş, 18 Eylül Salı günü oynayacağı Olympique Marsilya maçı için yarın Fransa'ya gidecek.
2. Arda Ural Turnuvası İzmir'de başlıyor 2005 yılının Nisan ayında karaciğer yetmezliği nedeniyle hayata gözlerini yuman, İzmir Bölgesi B Klasmanı hakemlerinden merhum Arda Ural anısına düzen..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10