15 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

15 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Osmaniye Emniyeti, eğitimin başlamasına yönelik tedbir aldı Osmaniye Emniyet Müdürlüğü okulların açılacağı 17 Eylül Pazartesi öncesinde bir dizi tedbir aldı.
Telekom, Tedaş Kablolarını Çalan Şebeke Çökertildi
Telekom, Tedaş Kablolarını Çalan Şebeke Çökertildi
Isparta, Burdur ve Afyonkarahisar'da eski eser kaçakçılığı ile birlikte kablo, trafo ve hayvan hırsızlığı yapan suç örgütü çökertildi.
Çiftlik evinde 3 milyon adet sahte 1 YTL ele geçirildi Hatay'ın Dörtyol ilçesinde polis bir çiftlik evine düzenlenen operasyonda, 3 milyon adet sahte 1 YTL ele geçirildi. Çiftlik sahibi Gürbü..
Edremitte vatandaşlar ağzından salya akan köpeğe kuduz testi yaptı
Edremit'te vatandaşlar ağzından salya akan köpeğe kuduz testi yaptı
Edremit'te ağzından salyalar akan bir sokak köpeği, mahalle halkını tedirgin etti.
Valinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti kitaplarını bağışlayarak gösterdi
Vali'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti kitaplarını bağışlayarak gösterdi
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, şeker hastalığından dolayı devlet hastanesinde tedavi gören Yazar-Bestekâr Adnan Güllüoğlu'nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Yavaşcan'ı karşısında gören Güllüoğlu...
Malatyada 9 işyerine beyaz bayrak ödülü verildi
Malatya'da 9 işyerine beyaz bayrak ödülü verildi
Malatya Tarım İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen denetim ve kontroller sonrasında 9 gıda ürünü satışı yapan işletmeye 'Beyaz Bayrak' ödülü verildi.
Ak Parti Tokat il Başkanı Akın; "İktidarımız döneminde, bilgisayarsız ve internetsiz okul bırakmadık" AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Akın 2007-2008 Eğitim Öğretim yılının başlaması sebebiyle ..
Silifke Belediyesi yardıma muhtaç ailelere gıda paketi dağıttı Mersin'in Silifke ilçesinde belediye tarafından fakir ailere bin adet iaşe paketi dağıtıldı.
Zaten Evli Gibiyiz! Charlıze Theron ve Nişanlısı Evlenememelerinin Sebebini 'Zaten Evli Gibiyiz Resmiyete Gerek Yok' Şeklinde Açıkladı!Charlıze Theron ve Nişanlısı Evlenememelerinin Sebebini 'Zaten Evli Gibiyiz Resmiyete Gerek Yok' Şeklinde Açıkladı!
Doğan'ın İlk Yarı Karı, Geçen Yıla Göre Yüzde 63 Azaldı İstanbul - Doğan Holding'in Net Karı 2007'nin İlk 6 Ayında Geçen Yılın Aynı Dönemine Oranla Yaklaşık Yüzde 63 Gerileyerek 282 Milyon YT..
Koç'un 6 Aylık Net Karı 895.94 Milyon YTL İstanbul - Koç Holding, 2007 Yılının İlk Yarısında 895 Milyon 946 Bin YTL Net Kar Elde Ettiğini Açıkladı. Şirket Geçen Yıl Aynı Dönemde 847 Milyon Za..
TMSF'nin El Koyduğu Sagra'da İşçiler İsyan Edince Gm İstifa Etti Ordu - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Tarafından El Konularak İşletmeye Alınan ve 25 Eylül 2007 Tarihinde 39 Milyon Dol..
Sivaslılar Virane Evin Yıkılmasını İstiyor Sivas'ta Kızılırmak Mahallesi'nde Vatandaşlar, Sahibi Bulunmayan ve Evsiz Kişilerin Uğrak Yeri Olan Virane Evin Yıkılmasını İstiyor.
"Tecrübesiz Milletvekilerinin Anayasa Değişikliği Yapması Yanlış" Ankara - Hazırlandığı Dönemde Kamuoyunda Tartışmalara Neden Olan ve Yargıtay 8. Ceza Dairesi'nin Yerel Mahkemenin Verdiği Ber..
Salihli'de 3 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Manisa'nın Salihli İlçesinde Düzenlenen Operasyonda 3 Kilogram Kubar Esrar Maddesi Ele Geçirildi.
Konya'da Başörtüsüne Özgürlük Eylemi İnanç Özgürlüğü Platformu Üyeleri Konya'da Başörtüsüne Özgürlük İçin Basın Açıklaması Yaptı.
Türk Eğitim-sen: "Oecd Standartlarına Göre Türkiye'de Öğretmen Açığı 306 Bin" Türk Eğitim-sen, Türkiye'de Oecd Standartlarına Göre Öğretmen Açığının Toplam 305.9 Bin Olduğunu, Açığın İlköğret..
Kars'ta 1'i Ölü 2 Terörist Yakalandı Kars - Kars'ın Digor İlçesinde 1'i Ölü 2 Terörist Yakalandı. genelkurmay Başkanlığı'nın İnternet Sitesinde Yayınladığı Açıklamaya Göre, Digor İlçesi Kırsa..
İstanbul'da 'Metrobüs' Seferleri Bir Hafta Ücretsiz İstanbul - 2007-2008 Yılı Eğitim ve Öğretim Yılının Başlayacağı 17 Eylül Tarihinde Hizmete Girecek Olan Metrobüs Seferlerinin Bir Hafta Sür..
Sinop Havaalanı Uçuşlara Tekrar Açılacak Sinop - Soğuk Savaş Döneminde Amerikalılar Tarafından Yapılan Sinop Havaalanı, Uçuşlara Yeniden Açılacak. amerika Birleşik Devletleri (ABD) Tarafından..
Hak-İş: Türkiye'de İş Kazaları ile Bunlara Bağlı Ölüm ve Sakatlıklar Arttı Ankara - Türkiye'de İş Kazaları ve Bu Kazalar Sonucunda Meydana Gelen Ölüm ve Sakatlıkları Arttı. Geçen Yıl Bin 601 ..
Ulusal Narenciye Sempozyumu: Adana'da Özel veya Özerk Bir 'Narenciye Araştırma Enstitüsü' Kurulmalı Adana - Adana Ticaret Odası Tarafından Düzenlenen Ulusal Narenciye Sempozyumu'nun Sonuç Bil..
İlköğretim ve Lise Öğrencilerine 156,62 Milyon Ders Kitabı Ücretsiz Dağıtılacak Ankara - İlköğretim ve Lise Öğrencilerine, 156 Milyon 625 Bin 45 Adet Ders Kitabı Ücretsiz Dağıtılacak. Ders Ki..
'Mutluluk' Altın Küre için Aday Adayı Los Angeles - "Mutluluk" Adlı Türk Filminin Bu Yılki Altın Küre Ödüllerinin Aday Adayı Olduğu Açıklandı. yapımcılığını Ans Prodüksiyon'un Üstlendiği, Yö..
Şemdinli Davası, Askeri Mahkeme'de Görülecek Van - Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Meydana Gelen Patlamayla İlgili Van 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görülen Davada, Yargıtay 9. Dairesi'nin Bozma ..
Trabzon Açıklarında Gemi Battı, 31 Mürettebat Sağ Kurtarıldı Trabzon - Trabzon Vali Yardımcısı Mehmet Özmen, Trabzon'dan Rusya'nın Sochi Limanı'na Giderken, Trabzon'un 30 Mil Açığında Kötü Ha..
Yeni Anayasa'yı Hazırlayan Heyet, Sapanca'da Çalışmalara Devam Ediyor İstanbul - Yeni Anayasa Paketi Üzerinde Çalışan Hükümetin Hukukçu Bakanları ve Milletvekillerinin, Devlet Bakanı ve Başba..
ABD'li Yardım Kuruluşundan Hakkarili Engellilere 250 Tekerlekli Sandalye Hakkari - Hakkari'nin Yüksekova İlçesindeki Bedensel Engelliler Derneği Tarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki B..
Tunceli'de Bombalı Saldırı Paniği CHP'li Eski Vekilin Oğlunun Otomobilini Havaya Uçurdular
Türk Eğitim-sen'den Yeni Eğitim-öğretim Yılı ile İlgili Basın Toplantısı Türkiye Kamu-sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-sen Kayseri Şube Başkanı Ali Benli, 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılının, Öğ..
Eğitim-bir-sen 'Den Yeni Eğitim Sezonu ile İlgili Basın Açıklaması Eğitim-bir-sen Mardin İl Başkanı Hasan Ekinci, İnsan Hakları, Özgürlükler ve Demokratikleşme, Bu Kavramların İstismarını Önl..
FIFA, Kiki Musampa Konusunda Henuz Kararını Vermedi Trabzonspor ile Kiki Musampa Arasındaki FIFA Nezrindeki İtilaf Sürmekte Olduğu ve Konunun Henüz Bir Karara Bağlanmadığı Açıklandı.
Kilis'te Film Gibi Olay Kilis'te, Tartışan 2 Kişiyi Uyarmaya Giden Polis Memuru, Silahını Alarak Kaçan Park Bekçisinin Peşinden Koşarken Yere Düşerek Ayağını Kırdı.
Tazı Gibi Kaçak, Polis Ekiplerini Terletti
'Tazı' Gibi Kaçak, Polis Ekiplerini Terletti
Beyoğlu'nda Türkiye'ye Kaçak Yollardan Giren ve Vizesi Dolan Yabancı Uyruklu Şahıslara Yönelik Düzenlenen Operasyonda Yaklaşık 10 Kişi Gözaltına Alındı.
Okul Kantininde Çıkan Yangın Korkuttu Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Okulun Kantininde Çıkan Yangın Korkuttu.
Adana'da Uyuşturucu Operasyonu Adana'da, Yeni Eğitim-öğretim Yılı Öncesi Sokak Satıcılarına Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonda 6 Kişi Yakalanırken, İçime Hazır 30 Paket Esrar, 38 Paket Eroi..
Japonlar'ın Ömrü Uzuyor Japonya'da 100 Yaşına Ulaşan ve Aşanların Sayısının Gelecek Ay 32 Bini Geçeceği Bildirildi.
Mke ile Avon Rubber, Türkiye İçin Anlaştı Makine Kimya Endüstrisi (Mke), İngiliz Şirketi Avon Rubber ile Anlaşma Yaptı.
Hasankeyfin Su Altında Kalmasın Lobisi
Hasankeyf'in Su Altında Kalmasın Lobisi
AK Parti Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi, Yapılacak Ilısu Barajı ile Antik Kent Hasankeyf'in Su Altında Kalacağı İddialarına Karşı Lobi Çalışması Başlattı.
Boş İçki Şişeleri Kedileri Alkolik Yapıyor
Boş İçki Şişeleri Kedileri Alkolik Yapıyor
Artvin'in Borçka İlçesinde Bazı Sokak Kedileri Gelişi Güzel Atılan Alkol Şişeleri Yüzünden Alkolik Oluyor.
Cep Telefonu Yetişkine Zararsız, Çocuklara Zararlı İngiltere'de Yapılan Büyük Bir Araştırmaya Göre Cep Telefonların Yetişkinler Açısından Güvenli Olduğu Ancak Çocukların Sağlığı Açısından Ris..
Irmak Ünal İsyan Etti! 'Herkes Hayata Galip Başladığımızı Düşünür Ama Ben Ünlü Bir Babanın Kızı Olarak 1-0 Yenik Başladım.''Herkes Hayata Galip Başladığımızı Düşünür Ama Ben Ünlü Bir Babanın Kızı Olarak 1-0 Yenik Başladım.'
Ankaralı Yamyam Ailesiyle Birlikte Tutuklandı
Ankaralı Yamyam Ailesiyle Birlikte Tutuklandı
Başkent Ankara'da İki Kişiyi Öldürmek ve Öldürdüğü Kişilerin Etini Yemeye Çalışmakla Suçlanan Özgür D. ile Birlikte Anne ve Babası da Gözaltına Alındı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: 'Kentte 100 caminin yapımına sebep oldum'
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: "Kentte 100 caminin yapımına sebep oldum"
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, kentte en az 100 caminin yapımına sebep olduğunu söyledi.
İftarlık hurma zenginin çenesini, fakirin gözünü yoruyor
İftarlık hurma zenginin çenesini, fakirin gözünü yoruyor
Müslümanlar tarafından on bir ayın sultanı olarak kabul edilen ramazan ayının başlaması ile birlikte iftar sofralarının vazgeçilmez yiyeceği hurmanın fiyatı zenginin çenesini, fakirin ise gözünü yoruyor.
Mars'ta Arkeolojik Kazı! Mars'ın Yüzey Keşfini Tamamlayan Robotlar Tahmini 800 Metre Derinlikteki Bir Kraterden İçeri Girerek, Kızıl Gezegenlerin Yer Kabuğunu da İncelemeye Başladılar.
Kayseri'de Ramazan Geceleri Başladı Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarafından Vatandaşlara Farklı ve Renkli Ramazan Akşamları Yaşatmak Amacıyla Bu Yıl 4.'sü Düzenlenen "Ramazan Geceleri" Başla..
Kastamonu Belediyesi 135 Öğrenciye Burs Verecek Kastamonu Belediyesi 135 Öğrenciye Karşılıksız Burs Verecek. Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, Bu Burslarla Başarılı Öğrencilere Des..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10