14 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

14 Eylül 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DTPden Sivil Halka Yargısız İnfaz İddiası
DTP'den 'Sivil Halka Yargısız İnfaz' İddiası
DTP, Van'ın Özalp İlçesinde Ejder Demir İsimli Köylünün Güvenlik Güçleri Tarafından Öldürüldüğünü İddia Etti.
Çaldıkları Araçları Rent A Carda Kiraladılar
Çaldıkları Araçları Rent A Car'da Kiraladılar
Muğla'nın Fethiye İlçesinde, Başka İllerde Çaldıkları Araçların Şase ve Motor Numaralarını Değiştirerek Satan Bir Şebeke Yakalandı.
Çiftçiler Sap Yakmak İçin Valiye Başvurdu Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Durmuş Halis, Hasadı Yapılan Mısırın Tarlada Kalan Saplarının Yakılması İçin Valilikten Yardım İstedi.
Alanya'da Plajlara 4 Ayrı Dilde Uyarı Levhası Antalya'nın Alanya İlçesinde, Bu Yıl Artan Boğulma Olaylarını Önlemek Amacıyla Plajlara 4 Dilde Uyarıcı Levha Dikildi. Türkçe, Almanca, Rusça ve ..
Güneydoğuda Abdullah Gül Modası
Güneydoğu'da 'Abdullah Gül' Modası
Cumhurbaşkanı Seçildikten Sonra İlk Yurt İçi Gezisini Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne Yapan Abdullah Gül'e Bölge Halkının Sevgisi, Yeni Doğan Çocuklarına da Yansıdı.
Söke Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından açılan iftar çadırına büyük ilgi
Söke Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından açılan iftar çadırına büyük ilgi
Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi'nce kurulan iftar çadırı, ramazanın ilk günü dolup taştı. Kaymakam Celil Ateşoğlu, Belediye Başkan Vekili Burak Özdemir, daire amirleri, esnaf odaları yöneticileri, CHP Söke İlçe...
Cumhurbaşkanı Gül, Diyarbakırda 30 sivil toplum temsilcisiyle görüştü
Cumhurbaşkanı Gül, Diyarbakır'da 30 sivil toplum temsilcisiyle görüştü
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Diyarbakır'da 30 sivil toplum kuruluşu başkanıyla Valilik Toplantı Salonu'nda bir araya geldi.
Anayasa değişikliğini görüşen hukukçular hakkında suç duyurusunda bulunuldu
Anayasa değişikliğini görüşen hukukçular hakkında suç duyurusunda bulunuldu
1982 Anayasası'nda geniş çaplı değişiklik öngören ve bugünlerde sıkça gündeme gelen Sivil Anayasa taslağı hazırlayan hukukçular hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Bakan Çelik: "25 bin öğretmene ihtiyacımız var" (2) Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Milli Eğitim Bakanlığı olarak 25 bin öğretmene ihtiyaçları bulunduğunu, bunun, yakında ataması yapılacak..
Manisada Sanal Dolandırıcılık Operasyonu
Manisa'da Sanal Dolandırıcılık Operasyonu
Manisa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Tarafından Düzenlenen Son Durak (K) Planlı Operasyonunda,
Kahramanmaraşta 4 bin 737 gram esrar ele geçirildi
Kahramanmaraş'ta 4 bin 737 gram esrar ele geçirildi
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü 4 bin 437 gram esrar ele geçirdi, olayla ilgili 9 şüpheli yakalandı.
Seher Vakti Derneği kimsesizleri unutmadı Ağrı Patnos Seher Vakti Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği, paketler halinde hazırladığı kumanyaları ramazan ayının ilk gününde ihtiyaç s..
Trabzon Belediyesi, hasta ve yoksul aileye sahip çıktı
Trabzon Belediyesi, hasta ve yoksul aileye sahip çıktı
Yeşiltepe Mahallesi'nde hasta ve yoksul olan aileye Trabzon Belediyesi sahip çıktı. Hakan- Aysel Eyüboğlu çifti hastalıkla uğraşmalarının yanı sıra, bir de yoksullukla boğuşuyor.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, DTP'li Türk ve Tuncel'in konuşmaları ile ilgili inceleme başlattı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, DTP milletvekilleri Ahmet Türk ve Sebahat Tuncel'in hakkı..
Trabzon Müftüsü Ahmet Bulut: "Müminler ramazan ayını çok iyi değerlendirmeli" Trabzon Müftüsü Ahmet Bulut, fakirlerle zenginler arasında sevgi ve dayanışma köprülerinin yeniden kurulmasına ve..
Yeni anayasa çalışmaları ile ilgili basın toplantısından vazgeçildi (3)
Yeni anayasa çalışmaları ile ilgili basın toplantısından vazgeçildi (3)
Sapanca'da sürdürülen yeni anayasa taslağı ile ilgili Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın, daha önce yapacağı açıklanan basın toplantısı iptal edildi. AK Partili bakanlar, milletvekilleri ve hukuk...
Patlayıcıların gümrük kapılarından geçtiği iddia edildi
Patlayıcıların gümrük kapılarından geçtiği iddia edildi
Hatay'da Memur Sen Şubesi'ni ziyaret eden Büro memur Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Ankara'nın göbeğinde kurtuluş otoparkında ele geçirilen patlayıcının gümrük kapılarından yurda giriş yaptığını ileri sürdü.
Bakan Şahin, 'Anayasa tartışmalarından korkmuyoruz, eleştirilerden yararlanırız'
Bakan Şahin, "Anayasa tartışmalarından korkmuyoruz, eleştirilerden yararlanırız"
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Anayasa teklifi ile ilgili tartışmalardan korkmadıklarını ve eleştirilerden yararlanacaklarını söyledi. Şahin, "Anayasa değişikliği teklifimizdir diyebileceğimiz bir metin henüz ortaya...
CHP Milletvekili Özkan, Başbakan Erdoğan'a mermerciler için maliyet indirimini sordu CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a ekmeğini taştan çıkartanlar iç..
Avşar Program Sunacak Bir Süredir Televizyon Ekranlarında Gözükmeyen ve Magazinden Uzak Durmaya Çalışan Hülya Avşar, Yeni Bir Tv Programı ile Ekrana Dönüyor.Bir Süredir Televizyon Ekranlarında Gözükmeyen ve Magazinden Uzak Durmaya Çalışan Hülya Avşar, Yeni Bir Tv Programı ile Ekrana Dönüyor.
Tokat Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Çağlar: 'Yeni anayasa özgürlükler, insan hakları ve demokratikleşme kavramlarının istismarını önleyecek şekilde genişletilmeli'
Tokat Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Çağlar: "Yeni anayasa özgürlükler, insan hakları ve demokratikleşme kavramlarının istismarını önleyecek şekilde genişletilmeli"
ıÜüTokat Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Cemil Çağlar, yeni hazırlanan anayasanın öncelikle özgürlükler, insan hakları ve demokratikleşme gibi kavramların istismarını da önleyecek şekilde genişletilmesi gerektiğini söyledi.
Denizli, Manisa ve Aydında uyuşturucu satma suçundan 6sı kadın, 17 kişi gözaltına alındı
Denizli, Manisa ve Aydın'da uyuşturucu satma suçundan 6'sı kadın, 17 kişi gözaltına alındı
Denizli, Manisa ve Aydın illerinde yürütülen eş zamanlı operasyonda, uyuşturucu satma suçundan, altısı bayan 17 kişiyi göz altına alındı.
Boğulma olayları artınca Alanya plajlarına dört dilde uyarıcı levhalar konuldu
Boğulma olayları artınca Alanya plajlarına dört dilde uyarıcı levhalar konuldu
Antalya'nın Alanya ilçesinde artan boğulma olaylarını önlemek amacıyla plajlara dört dilde uyarıcı levhalar dikildi. Türkçe, Almanca, Rusça ve İngilizce yazılan uyarıcı yazılarla denize girenlerin tehlikelere karşı...
Kızıltepeliler, ramazanda şelalenin başında serinliyor
Kızıltepeliler, ramazanda şelalenin başında serinliyor
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde ramazana 34-35 derece sıcaklıkla giren vatandaşlar parklarda serinlemeye çalışıyor.
Nevşehirde kaybolan 300 pınarı 8 yılda ortaya çıkardı
Nevşehir'de kaybolan 300 pınarı 8 yılda ortaya çıkardı
Nevşehir'in önde gelen hayırsever işadamlarından Ziya Işıksaçan, tam bir su sevdalısı. 64 yaşında olmasına rağmen günde en az 10 saatini, kuruyan veya kaybolan ama tam bir şifa kaynağı olan pınarlardan suları akıtmaya...
Türk Haber-İş Başkanı Akcan: "Önümüzde 6-7 günlük süreç var, değerlendirilemezse ne olur bilemiyoruz" Türkiye Haber-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Akcan, Türk Telekom'la grev konusunda son du..
Kahramanmaraşta Uyuşturucu Operasyonu
Kahramanmaraş'ta Uyuşturucu Operasyonu
Kahramanmaraş'ta Düzenlenen Operasyonda 4 Kilo 737 Gram Esrar Ele Geçirildi.
Karadeniz'de gemi yan yattı (1) Trabzon'un 39 mil açığında Panama bandıralı 'Sunny Day' adlı Ro-Ro gemisinin kötü hava şartları ve fırtına nedeniyle yan yattığı belirtildi. Geminin 19 persone..
Gıda kontrolü yapacak personele sertifikaları verildi
Gıda kontrolü yapacak personele sertifikaları verildi
Tarım İl Müdürlüğü tarafından bir haftadır düzenlenen Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) eğitimi sona erdi. Eğitim sonunda başarılı olan kursiyerlere törenle belgeleri verildi.
Cumhurbaşkanı Gül: "Teröre zemin hazırlamayan her türlü görüş tartışılabilir" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Diyarbakır Valiliği çıkışında Güneydoğu gezisini değerlendirdi.
Tv'de Küfre Suç Duyurusu Organizatör Nazan Keller, Kendisine Magazin Programında Küfreden Türüt İçin Suç Duyurusunda Bulundu..Organizatör Nazan Keller, Kendisine Magazin Programında Küfreden Türüt İçin Suç Duyurusunda Bulundu..
Sakaryada 86 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Sakarya'da 86 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Yabancı Plakalı Bir Minibüste Yapılan Aramada, 86 Kilo Eroin Ele Geçirildi.
Hamaney, ABD'nin Yargılanmasını İstedi İran İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamaney, "İnanıyorum Ki Bir Gün Gelecek Halihazırdaki ABD Başkanı ve Yöneticileri, Irak'ta Sebep Oldukl..
Kudüs'te Ramazanın İlk Cuma Namazı, Yoğun Güvenlik Önlemleri Altında Kılındı İsrail Hakimiyeti Altındaki Kutsal Şehir Kudüs'te Ramazan'ın İlk Cuma Namazı Yoğun Güvenlik Önlemleri Altında Kılı..
Telekom İşçileri Grev Kararını Astı Türk Telekom İşçileri Greve Giderken Telekom Reklamlarında Oynayan Ünlü Komedyen Cem Yılmaz'a da Göndermede Bulundu.
At Safarisi Ormana Atılan Çöpler Yüzünden Güzergah Değiştirdi Muğla'nın Fethiye İlçesine Bağlı Üzümlü Beldesi Yolu Üzerindeki Değirmenbaşı Koruluğu'na Atılan İnşaat Atıkları Çevre Kirliliği Y..
Yeni Sivil Anayasa İçin İzmirden Suç Duyurusu
Yeni Sivil Anayasa İçin İzmir'den Suç Duyurusu
Sivil Anayasa Hazırlama Bilim Kurulu Üyesi 6 Kişinin Yazılı ve Görsel Basında Yaptıkları Açıklamaların Mevcut Anayasa ve Yasalar ile Türk Ceza Kanunu'na Aykırı Olduğu İddiasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı'na Suç Duyurusunda...
Eski Eşin gözyaşları Neco'nun Kızları Hakkında Yaptığı Açıklamalar Eski Eşini Ağlattı: Ne Ben Nede Kızlarım Bu Lafları Hak Etmiyoruz
Eşini Döven Kocaya ilginç Ceza Manisa'nın Akhisar İlçesinde, Eşlerine Şiddet Uyguladıkları İleri Sürülen 3 Kişiye, Bir Okulun İnşaat, Onarım ve Temizlik İşlerind..
İdilde İlk Kez Kurulan İftar Çadırına Yoğun İlgi
İdil'de İlk Kez Kurulan İftar Çadırına Yoğun İlgi
Şırnak'ın İdil İlçesinde İlk Kez Kurulan İftar Çadırı Yoğun İlgi Gördü.
Tff Hukuk Kurulu Başkanlığına İsmail Özersin Atandı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Yönetim Kurulu, Hukuk Kurulu Başkanlığı'na Kurul Üyelerinden Avukat İsmail H. Özersin'i Atadı. Hukuk Kurul..
Plastik Sektörü Yangınlara Karşı Bilinçleniyor Plastik Sektörünün Temsilcileri, Sektör Firmalarını Yangınlara Karşı Bilinçlendirmek Amacıyla Bir Araya Geldi. Pagev, Pagder, Petkim ve Kiplas İ..
Traktör Tekerinin Altında Kalan Kız Çocuğu Dehşet Anlarını Anlattı Samsun'un Vezirköprü İlçesine Bağlı Karlı Köyünde Meydana Gelen Traktör Kazasında, Traktörün Arka Tekeri Altında Kalan 13 Ya..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 283 Milyon Dolar Dış Borç Ödeyecek Ankara - Hazine, Önümüzdeki Hafta 283 Milyon Dolar Dış Borç Geri Ödemesi Planlıyor. hazine'nin İnternet Sitesinde Yayınlanan Dı..
Eşini Döven 3 Kişiye Kamuda Çalışma Cezası Manisa'nın Akhisar İlçesinde, Eşlerine Karşı Şiddet Kullandıkları Gerekçesiyle Mahkemeye Çıkarılan 3 Kişiye Çevre ve Bahçe Düzenlemesi, İnşaat ve Te..
Afganistan'da Ramazan Afganistan'ın Başkenti Kabil'de Bulunan Vezir Akbar Han Camii, Ramazan'ın İlk Cuması Olması Sebebiyle Büyük Bir Kalabalığa Sahne Oldu.
Erdoğan, Tatil Yerinden Sağlığını Anlattı
Erdoğan, Tatil Yerinden Sağlığını Anlattı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bomba Yüklü Araçla İlgili Operasyonun Tamamlanmasının Ardından Dinlenmek İçin Denizli'ye Geldiğini Söyledi.
Başağrısına Son! Geçtiğimiz Yıl İngiltere'de 50 Milyon Kişi Tarafından Kullanılan Migren Bantlarının Basın Tanıtımı Yapıldı. Bu Bantlar Sayesinde Filiz Akın ve Zerrin Özer Gibi Ünlülerin de K..Geçtiğimiz Yıl İngiltere'de 50 Milyon Kişi Tarafından Kullanılan Migren Bantlarının Basın Tanıtımı Yapıldı. Bu Bantlar Sayesinde Filiz Akın ve Zerrin Özer Gibi Ünlülerin de Kabusu Olan Migren ve Başağrısı Artık Tamamen Kontrol Altına Alınabilecek!
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10