12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Görme Engelli Psikolog, Karanlıktaki Çocuklara Işık Saçıyor 11 Yaşındayken Geçirdiği Rahatsızlık Sonucu Görme Yetisini Kaybeden Psikolog Şehriban Ağat, Görme Engelli Çocuklara Verdiği Eğitiml..
Japon ve Türk Çiftin Sünnet Sevinci Japonya'da Yaşayan Durmuş Çiftinin 4 Yaşındaki Çocuklarına Adıyaman'da Türk Usulü Sünnet Yapıldı.
Viyana Üniversitesi Likya'nın İzini Sürüyor Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bulunan Likya Yazıtlarını İncelemek Üzere Avusturya'dan Gelen Akademik Araştırma Grubu, Fethiye Müzesi'nde Tarihi Eserl..
SEDAŞ, Serdivanda fatura ödeme merkezini hizmete açtı
SEDAŞ, Serdivan'da fatura ödeme merkezini hizmete açtı
Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Serdivan beldesinde fatura ödeme merkezi açtı.
Borsa, günü, 63.13 puanlık kayıpla 49.233,05 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü, 63.13 puanlık kayıpla 49.233,05 puandan tamamladı.
Endonezya Tsunami Alarmını Kaldırdı Endonezya'da, Richter Ölçeğine Göre 7,9 Büyüklüğündeki Depremin Ardından Ülke Genelinde Verilen Tsunami Alarmının Kaldırıldığı Belirtildi.
Diyarbakır Cezaevinde yaşananlar için suç duyurusunda bulunulacak
Diyarbakır Cezaevi'nde yaşananlar için suç duyurusunda bulunulacak
12 Eylül 1980 darbesi sonrası Diyarbakır Cezaevi'nde yaşananları aydınlatmak için 'Araştırma ve Adalet Komisyonu' kuran 78'liler Girişimi, Diyarbakır'a geldi.
Siyah poşet kullananlara ceza kesilecek
Siyah poşet kullananlara ceza kesilecek
Halk sağlığını tehdit eden ve kanserojen etkisi bulunan siyah poşet kullanan esnafa para cezası kesilecek.
Vali Yıldırım, yol çalışmalarının kış bastırmadan bitirilmesini istedi
Vali Yıldırım, yol çalışmalarının kış bastırmadan bitirilmesini istedi
Ardahan Valisi Murat Yıldırım, Ardahan -Ardanuç yolunun ve Bağdeşen köyündeki Avrupa Birliği destekli kanalizasyon projesinin yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
KESK Batman Dönem Sözcüsü Akın: "12 Eylül hukuku yaşamımızdan çıkartılmalı" KESK Batman Dönem Sözcüsü Sıddık Aydın, 12 Eylül askeri darbesinin Türkiye'nin hukuk yaşamından çıkarılması gerekti..
Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi, eğitecek öğrenci bulamıyor Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Karacabey, öğrenci bulamadıklarını belirterek, aileleri ikna etmek için mahall..
Eskişehirde Türk-Kore Dostluk Gecesi düzenlendi
Eskişehir'de 'Türk-Kore Dostluk Gecesi' düzenlendi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Kore Kültürel Miras Müsteşarlığı işbirliği ile 'Türk-Kore Dostluk Gecesi' düzenlendi.
Başkan Topbaş, Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş eşi Özleyiş Topbaş ile birlikte Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a gitti. Topbaş,..
Müftülükten ramazan uyarısı: 'Fakir fukarayı gözetin'
Müftülükten ramazan uyarısı: "Fakir fukarayı gözetin"
İslam aleminin 1 yıldır hasretle beklediği 11 ayın sultanı ramazan başlıyor. Allah rızası için oruçlar tutulacak, kılınacak teravih namazlarında ise dualar edilecek. Ramazan ayının faziletli, bereketli ve bol sevaplı...
12 Eylül darbesinin yıldönümünde Kenan Evreni protesto ettiler
12 Eylül darbesinin yıldönümünde Kenan Evren'i protesto ettiler
İzmir'de 12 Eylül askeri darbesini düzenleyenlerin yargılanmasını isteyen bir grup, darbeyi gerçekleştiren Kenan Evren'in kaldığı lojmanların önünde eylem yapmak istedi.
Seyhan Nehri Havzası'nın, iklim değişikliklerine adaptasyonu sağlanacak Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), tarafından "Bin yıl Kalkınma Hedefleri Projesi" kapsamında Seyhan Nehri..
Erzincanda AB projesi ile dağı bağ haline getirdiler
Erzincan'da AB projesi ile dağı bağ haline getirdiler
Erzincan'da 184 üyesi bulunan Yalnızbağ Kalkınma Kooperatifi, hazırladığı proje ile dağı bağ haline getirmeyi başardı. Proje kapsamında oluşturulan örnek üzüm bağına 4 bin 600 adet üzüm kökü ekimi yapıldı, 2007 Nisan...
Ehliyetini almaya giden şahıs, evrakları dolduramayınca okuma yazma bilmediği ortaya çıktı Malatya'da okuma yazma bilmeyen şahıs, sınavlarda yerine başkasını girdirerek kazandığı ehliyeti alm..
Bu çırpı Bacaklar kimin Seksi Yıldız Angelina Jolie Şimdi Güzelliğiyle Değil Kaybettiği Kilolarıyla Konuşuluyor
Ermişlerin Ruhuna internetten Fatiha Bir İnternet Sitesi Ramazan?da Online Dua Hizmeti Vermeye Başladı
Promosyonlu Seks Günü ! Rusya?da Nüfusun Azalmasını Engellemek Yapılan Kampanyalara Bir Yenisi Daha Eklendi..
Okullara saat uyarısı! Muammer Güler, Normal Eğitim Saatlerini Geriye Çeken Okullara İzin Vermeyeceklerini Açıkladı.
Bombacının Eşgali Belli Oldu Dün Ankara'da Bulunan Bomba Yüklü 'Vito' Minibüsün Şoförünün Eşgali Belirlendi
3m'den 10 Milyon Dolarlık Üretim Yatırımı 3m'in En Hızlı Büyüyen Ofislerinden Biri Olan ve 2002'den Bu Yana Yılda Ortalama Yüzde 25 Büyüyen 3m Türkiye, Yaptığı 10 Milyon Dolarlık Yatırımla Ür..
'Hadi Hadi' Savaşı! Yılın Şarkısı 'Hadi Hadi' İbrahim Tatlıses ile Fatih Ürek'i Birbirine Düşürdü! Ürek, Şenay Düdek'li Dobra Dobra'da Çarpıcı Açıklamalar Yaptı!Yılın Şarkısı 'Hadi Hadi' İbrahim Tatlıses ile Fatih Ürek'i Birbirine Düşürdü! Ürek, Şenay Düdek'li Dobra Dobra'da Çarpıcı Açıklamalar Yaptı!
İkili Kumar Oynuyormuş! Sunucu ve Oyuncu Seray Sever'le İlgili Ortaya Atılan Bir İddia Ortalığı Karıştıracağa Benziyor.Sunucu ve Oyuncu Seray Sever'le İlgili Ortaya Atılan Bir İddia Ortalığı Karıştıracağa Benziyor.
'İklim Değişikliğine Adaptasyon' Toplantısı
"İklim Değişikliğine Adaptasyon" Toplantısı
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp), Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Bölümü Program Yöneticisi Dr. Katalin Zaim İklim Değişikliğinden Dolayı İnsan Hayatının Tehlikede Olduğunu Belirterek, Birleşmiş Milletler'in...
Hazır Giyimciler İhracat Atağında İhkib Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Hazır Giyim Sektörünün Ağustos Ayında Yakaladığı Yüzde 21.22'lik İhracat Artışıyla, Sektörün Parlak Yıllarında Yakaladığı ..
Tuzla'daki Olaylarla İlgili Soruşturma Başlatıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bugün Tuzla Mimar Sinan ve Şifa Mahallerinde 7 Kaçak Yapının Belediye Ekiplerince Yıkıldığını, Yıkımı Protest..
Bomba Yüklü Araçla İlgili İlk Şüpheli Kurtuluş Otoparkı'na Bomba Yüklü Aracı Getiren Şahsın Eşgali Belli Oldu. Emniyet Yetkilileri, Şahsın 22-23 Yaşlarında Çember Sakallı Biri Olduğunu Belirt..
Türk Telekomdan İnternet Evleri Projesine Destek
Türk Telekom'dan İnternet Evleri Projesi'ne Destek
Türk Telekom, 'İnternet Evleri Projesi' İçin Yaklaşık 20 Milyon YTL Kaynak Ayırdı.
Eminönü'deki İlk İftarın Konuğu Orhan Gencebay Yarın Başlayacak Ramazan Ayı İçin İstanbul'un Tüm Belediyeleri İftar Çadırları Kurarken, Eminönü Belediyesi Tarafından Kurulan İftar Çadırının İ..
Teskomb'un Yeni Genel Başkanı Salahaddin Hünü Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (Teskomb) Genel Başkanlığı'na Salahaddin Hünü Seçildi.
Kahramanmaraş'ta Mikro Kredi Bürosu Açıldı Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül, Toplumda Avuç Açma Kültürünün Önüne Geçilmesi Gerektiğini Söyledi.
Göynücek Kaymakamı Özmen Ölümden Döndü Amasya Vali Yardımcısı Vekili ve Göynücek Kaymakamı Mevlüt Özmen, Geçirdiği Trafik Kazasını Yaralı Olarak Atlattı.
Berlin'de Olaylı Açılış Almanya'nın Başkenti Berlin'de Hizmete Giren Dünyanın En Büyük Teknoloji Marketinin Açılışında Olay Yaşandı.
Kısa Sürede Cep Telefonu Kullanımının Kanser Riski Yok Cep Telefonu Kullanımı ve Baz İstasyonlarının Uzun Dönemde Kansere Yol Açma İhtimalinin Bu Aşamada "Göz Ardı Edilemeyeceği" Bildirildi.
Güler: Boş Ders Olmayacak İstanbul Valisi Muammer Güler, Yeni Eğitim ve Öğretim Döneminde Öğretmen Sıkıntısı Olmadığını İfade Ederek, '2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılında İlk ve Ortöğretimde ..
Patlayıcı Yüklü Minibüsle İlgili Bir Kişi Aranıyor Sıhhıye Pazarı Yanındaki Çok Katlı Otoparkta Bulunan Eyleme Hazırlanmış Olan Bomba Yüklü Minibüsle İlgili Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Başla..
Ak Partili Vekilden DTPli Vekile Tepki
Ak Partili Vekilden DTP'li Vekile Tepki
AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, Demokratik Toplum Partisi (DTP) İstanbul Milletvekili Sabahat Tuncel'in PKK'lı Teröristler İçin 'Kardeşlerimiz' İfadesini Kullanmasına Tepki Gösterdi.
Gaziantep Sağlık Müdürü'nden Ramazan'da Beslenme Önerileri Gaziantep Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, Ramazan Boyunca İftarda ve Sahurda Mideyi Çok Fazla Doldurmanın Zararlı Olduğunu Bi..
Armut Ağacı Sonbaharda Çiçek Açtı Sarıgöl İlçesine Bağlı Emcelli Köyünde Şeref Hasırcı'nın Bahçesine Diktiği İki Yıllık Armut Ağacı Sonbaharda Çiçek Açtı.
Tarsusta Sahte Rakı İmalathanesi Ortaya Çıkarıldı
Tarsus'ta Sahte Rakı İmalathanesi Ortaya Çıkarıldı
Mersin'in Tarsus İlçesine Bağlı Mantaş Köyünde Bir Evin Bahçesinde Sahte Rakı İmalathanesi Ortaya Çıkarıldı.
Galatasaray Kulubü Divan Kurulu toplantısı yapıldı Galatasaray Kulubü'nün aylık divan kurulu toplantısı Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapıldı. Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Div..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10