12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polisi Vuran Kızını Yurdun Camından Sarkıtarak Kaçırdı
Polisi Vuran Kızını Yurdun Camından Sarkıtarak Kaçırdı
Bursa'da Polisi 2 Kurşunla Ayağından Yaraladığı İçin Devlet Korumasına Alınan 10 Yaşındaki N.a., Kaldığı Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Ait Kaplıkaya Çocuk Yuvası'ndan Ailesi Tarafından Kaçırıldı.
Promosyonlu seks Günü! Rusya?da Nüfusun Azalmasını Engellemek için Yapılan Kampanyalara Bir Yenisi Daha Eklendi
Canlı Yayında Şarkı Söyledi! Arım Balım Peteğim Programına Katılan Hakan Ural, Petek Dinçöz, Kutsi ve Nilay Dorsa'yla Samanyolu Şarkısını Söyledi!Arım Balım Peteğim Programına Katılan Hakan Ural, Petek Dinçöz, Kutsi ve Nilay Dorsa'yla Samanyolu Şarkısını Söyledi!
Başbakan Yardımcısı Ekren, IMF Heyetini Kabul Etti Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyetiyle Görüştü.
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplandı Ankara - Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in Başkanlığında Toplandı. başbakanlık Merkez Binadaki Topla..
İstanbul Valisi: Normal Okullarda Eğitim 09.00'dan Önce Başlamayacak, Bu Yıl Dersler Boş Geçmeyecek İstanbul - İstanbul Valisi Muammer Güler, Bir Çok Okulda Normal Eğitim Saatlerinin Geriye Ç..
Giresunspor Basın Sözcüsü Bozbağ, 'Takımda uyum sorunu var'
Giresunspor Basın Sözcüsü Bozbağ, "Takımda uyum sorunu var"
Giresunspor Basın Sözcüsü Mustafa Temel Bozbağ, takımdaki uyum süreci devam ettiği için Elazığspor maçında beraberlik alındığını söyledi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkaride
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkari'de
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hakkari'de "Seninle Gurur Duyuyoruz" Sloganları ve Çiçeklerle Karşılandı.
Başbakan Erdoğan Denizli'de (2) Denizli'de, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kaldığı Otelin Yolları Gün Boyu Tankerle Sulanıyor.
Kızları Kaçırılan Aile Validen Yardım İstedi Çorum'da Kızlarının Kaçırıldığını İddia Eden Aile, Valilikten Yardım İstedi.
Garanti, HVB ve West LB  Antalya Havalimanı ihalesini alan Fraport ICye 600 milyon euro kredi verdi
Garanti, HVB ve West LB Antalya Havalimanı ihalesini alan Fraport IC'ye 600 milyon euro kredi verdi
Garanti Bankası ile Alman bankaları Bayerische Hypo-und Vereinsbank AG (HVB) ve West LB AG'den (WestLB) oluşan konsorsiyum, Fraport IC ortak girişim grubuna, eşit oranda olmak üzere toplam 600 milyon euro kredi verdi.
Eve Dönüş
Eve Dönüş
Tamam mı, Devam mı Maçında Bir Ara 15 Sayı Fark Yakaladık, İbo'yla Son Topu Kullanamayınca Maç, 70-70 Uzatmaya Gitti. Hidayet'ten (34) Başka Savaşan Oyuncumuz Çıkmayınca, 50 Yıl Sonra Yeneceğimiz İtalya'yı Elimizden...
Mikro kredi ile teşvik edilen bayanlar yatırımı artıracak
Mikro kredi ile teşvik edilen bayanlar yatırımı artıracak
Kadınların, gelir kazandıran faaliyetlerde bulunmasını teşvik etmek için kurulan Mikro Kredi Bürosu Kahramanmaraş'ta hizmete girdi.
Ünye'de iftar çadırları hazırlandı Vazgeçilmez bir gelenek haline gelen ve ramazan ayına ayrı bir coşku katan iftar çadırları kurulmaya başlandı. Ordu merkez, Ünye ve Fatsa'da ramazanın ilk g..
Elazığ Emniyet Müdürlüğü, muhtarlarla ile güvenlik toplantısı yaptı
Elazığ Emniyet Müdürlüğü, muhtarlarla ile güvenlik toplantısı yaptı
Elazığ Emniyet Müdürlüğü, Ramazan öncesi mahalle muhtarları ile güvenlik toplantısı yaptı.
Servis belgeleri polise verilecek Balıkesir şehiriçinde personel ve servis taşımacılığı yapan araç sahiplerinin daha önce belediyeye yaptığı başvuruların Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubes..
Camide cüzdanlarının çalındığını ileri süren temizlikçi 2 bayan, polise şikayette bulundu Adapazarı'nda temizlik yaptıkları sırada camiye bıraktıkları cüzdanlarının çalındığını ileri süren 2 ..
Şehzadeli öğrencilerin düşünce parkı projesi Belediye için model oldu
Şehzadeli öğrencilerin düşünce parkı projesi Belediye için model oldu
Manisa Özel Şehzade Mehmet İlköğretim Okulu öğrencilerinden Ezgi Kayaardı ve Feride Haskaraca'nın hazırladığı "Düşünce Parkı" adlı proje, Manisa Belediyesi için model oldu. Okul idarecileri ve Okul Aile Birliği üyeleri,...
Batman'da 3 terörist ölü ele geçirildi Batman'ın Gerçüş ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada, 3 terörist ölü ele geçirildi.
Selçuk Belediyesi büyükşehir sınırlarından çıkışını resmen açıkladı
Selçuk Belediyesi büyükşehir sınırlarından çıkışını resmen açıkladı
İçişleri Bakanlığı'nın Ağustos 2004 tarihli genelgesi üzerine İzmir Valiliği'nin aldığı kararla İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilen Selçuk Belediyesi, 3 yıl süren hukuki mücadelenin ardından büyükşehir...
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Yakınında Protesto Çeşitli Sivil Toplum Örgütleri ve Siyasi Parti Üyelerince ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Yakınında Eylem Yapıldı.
Yedi Eylül İlköğretim Okulu velileri okullarının yerinin ve isminin değişmesini istemiyor
Yedi Eylül İlköğretim Okulu velileri okullarının yerinin ve isminin değişmesini istemiyor
Aydın Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı'nın genişletilmesi için Yedi Eylül İlköğretim Okulu'nun yerinin ve isminin değiştirilecek olması, okul aile birliğinin tepkisini çekti. Bugün okul önünde toplanan birlik...
KPDS'ye Başvurular Cuma Başlıyor Yabancı Dil Tazminatı Almak İsteyen Kamu Personeliyle Yatırım Hizmetlerinde Çalışmaları Nedeniyle Maktu Yabancı Dil Tazminatından Yararlanmak İsteyen Teknik P..
Yargılama 'Sıfırdan' Başlıyor Belçika Adaleti, Uzun Yıllar Süren Bir Yargılama Sürecinin Ardından Geçen Yıl Ağır Hapis Cezalarına Çarptırdığı, Sonra Serbest Bıraktığı Terör Örgütü DHKP-c Üyel..
Dışişlerinden Papadopulos'un Açıklamalarına Yanıt Dışişleri Bakanlığı, Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos'un Adadaki Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) Yönelik Açıklamalarıyla İlgili O..
Borsa 49.233,05 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 71,59 Puan Artarak 49.233,05 Puandan Kapandı.
Citibank Türkiyede Aracı Kurum Alacak
Citibank Türkiye'de Aracı Kurum Alacak
Citi, Türkiye'de Opus Menkul Değerler A.ş'yi Satın Alarak Menkul Kıymetler Pazarına Girecek.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2780 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7720 YTL Oldu.
Plastikçiler, Dava Açıyor Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (Pagev), Türkiye Belediyeler Birliği'ne, Alışverişlerde Siyah Poşet Kullanımının Yasaklanması İçin Al..
E.c.a'dan Su Tasarrufu Sağlayan Ürünler Türkiye'nin Büyük İllerinde Son Aylarda Görülen Su Sıkıntısı Vatandaşların Su Tasarrufu Konusunda Daha Dikkatli Olmaya İterken, Şirketler de Su Tasarru..
İsrail, Suriye'de Nereyi Vurdu İsrail'in Geçen Hafta, Suriye'ye Karşı Düzenlediği Hava Saldırısında Neyi Hedef Aldığıyla İlgili Çelişkili Bilgiler Geliyor.
Borsa, Yatay Görünüm Sergiledi/ Dolar ve Faizde Düşüş Eğilimi Devam Etti İstanbul - İMKB'de Yurtdışına Bağlı, Temkinli Duruş Değişmedi. Endeks, Günü 63 Puan (Yüzde 0.13) Düşüşle 49233 Puandan..
12 Eylül Askeri Darbesi Ankara ve İstanbul'da Protesto Edildi Ankara'da İlk Olarak Eski Mamak Cezaevi'nin de İçinde Olduğu Orgeneral Eşref Akıncı Kışlası Önünde Protesto Gösterisi Düzenleyen ..
Ülker Grubu Migros'a Göz Kırpıyor Ülker Grubu Başkanı Ali Ülker, Migros'un Satışında, Yerli Sermaye Gruplarından, Kendi Tedarikçileri İçinden Bir Konsorsiyum Oluşması Halinde, Bu Konsorsiyuma..
Türk Telekom Her İlçeye Bir "İnternet Evi" Kuruyor Türk Telekom, 2007 Yılında Başlatılan "Her İlçeye Bir Internet Evi" Projesi Kapsamında 850 İlçede Birer İnternet Evi Kuracak. Her İlçede Yak..
Cari Açık Temmuzda Düşük Çıktı Cari İşlemler Açığı Temmuz Ayında 2 Milyar 218 Milyon Dolarla Bu Yıl Aylar İtibariyle En Düşük Düzeyde Gerçekleşti. Ocak-temmuz Döneminde Toplam 21 Milyar 825 M..
'12 Eylül'de Futbol Kulüplerine Arsa Verdim, Evren Gece Kulübü Sandı' 12 Eylül Darbesinin Üzerinden 27 Yıl Geçti. Yıllardır İhtilalin, Siyasî, Ekonomik, Sosyolojik Etkileri Tartışıldı. Ancak ..
Darbe Karşıtı Platformundan 12 Eylül Protestosu
Darbe Karşıtı Platformu'ndan 12 Eylül Protestosu
Darbe Karşıtı Platformu, 12 Eylül Askeri Darbesinin 27. Yıldönümünde Protesto İçin ABD Büyükelçiliği'ne Siyah Çelenk Bıraktı.
Kadınlara Spreyli Kapkaç Konya'da Bir Otomobilde Bekleyen Anne ve Kızının Gözüne Sprey Sıkan 15 Yaşlarında Bir Çocuk, İçinde 60 YTL Olan Çantayı Alıp Kaçtı.
Atatürk ile Konuşmak İçin Anıta Çıktığını Söyleyen Şahıs Gözaltına Alındı Amasya'da, Yarı Çıplak Vaziyette Soyunup Atatürk Anıtı'na Çıkan Şahıs, Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Endonezya'daki Deprem Endonezyalı Yetkililer, Richter Ölçeğine Göre Art Arda Yaşanan 7.9 Şiddetinde İki Depremin Sumatra Adası'nın Batı Sahillerini Salladığını, Şu Ana Kadar Can Kaybı Olduğun..
SAÜlü dağcılar Spor Tırmanış Milli Takıma seçildi
SAÜ'lü dağcılar Spor Tırmanış Milli Takıma seçildi
Sakarya Üniversitesi'nin (SAÜ) 3 sporcusu Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 2007 yılında Sakarya, İstanbul ve Kütühya'da yapılan yarışmalar sonucunda Spor Tırmanış Milli Takıma seçildi.
Senegalli futbolcu transfer ettiler, tercüman olmayınca konuşamadılar
Senegalli futbolcu transfer ettiler, tercüman olmayınca konuşamadılar
Ardahan 1. amatör kümede mücadele eden Ardahanspor, Senegal'den iki forvet oyuncusu ile mukavele imzaladı. Senegalli iki forvet Theodore Adrien ile Moyoro Sane, Ardahanspor Başkanı Erkan Şahmarla birlikte basına poz...
Almanya-japonya İlişkileri Alman Hükümet Sözcüsü Ulrich Wilhelm, Japonya Başbakanı Şinzo Abe'nin İstifasının İki Ülke İlişkilerini Etkilemeyeceğini Söyledi.
Bakan Akdağ Erzurum'da Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Hekimlerin Hastanelerde Tam Zamanlı Çalışma Zamanının Geldiğini Belirterek, "Onların Emeklerine, Sosyal Statülerine Uygun Gelir Elde Etme İmk..
BBP'den Milli Eğitim Bakanı'na Mektup Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Yalçın Topçu, 17 Eylül'de Başlayacak Yeni Eğitim-öğretim Yılı Dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'e ..
Bilimde İntihal İddiaları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, Son Günlerde Bazı Basın Yayın Organlarında Ortaya Çıkan İntihal İddialarının Üniversitenin ..
Polis Memuru, Yolda Bulduğu Parayı Sahibine Teslim Etti Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Polis Memuru, Yolda Bulduğu Parayı Sahibine Teslim Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10