12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

12 Eylül 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonda okul bahçeleri yıkanarak temizleniyor
Trabzon'da okul bahçeleri yıkanarak temizleniyor
Trabzon Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte, okul bahçelerini yıkayarak temizliyor. Belediye, daha önce de şehir merkezindeki okulların bahçe düzenlemelerini yapmıştı.
Kuşçu köyünde içme suyu sevinci
Kuşçu köyünde içme suyu sevinci
Osmaniye'nin Düziçi ilçesindeki 170 haneli Kuşçu köyü içme suyuna kavuşmanın sevincini yaşanıyor.
Osmaniye'de bıçaklı kavga: 1 ölü Osmaniye'de meydana gelen bıçaklı kavgada bir kişi hayatını kaybetti.
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:03) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 46 Kb] ...
Başkan Arpacıoğlu,  3,5 yılda 10 yılda yapılacak yolu yaptıklarını söyledi
Başkan Arpacıoğlu, 3,5 yılda 10 yılda yapılacak yolu yaptıklarını söyledi
Ordu Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, ilçenin muhtelif yerlerinde süren yol çalışmalarını yerinde inceledi. Döşemedibi Mahallesi'nde başlatılan yol asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi alan Arpacıoğlu, silindir...
Seda Aylık 400 Milyar Alıyor, Memur 750 YTL Seda Sayan'ın, Bir Aylık Maaşının 400 Bin YTL Olduğu Ortaya Çıktı. Oysa, Asgari Ücretle Çalışanlar 497 YTL, Memur İse 750 YTL Alıyor. Aradaki Uçuru..Seda Sayan'ın, Bir Aylık Maaşının 400 Bin YTL Olduğu Ortaya Çıktı. Oysa, Asgari Ücretle Çalışanlar 497 YTL, Memur İse 750 YTL Alıyor. Aradaki Uçurum Tam da Geri Kalmış 3. Dünya Ülkelerine Has...
Kütahya'da, trenin çarptığı vatandaş öldü Kütahya'da, hemzemin geçitteki kapalı bariyere aldırmayarak, arasından motosikletiyle geçmeye çalışan vatandaş, trenin çarpması sonucu hayatını kaybe..
Kars Milli Eğitim Müdürü Aydın, öğretmenlere ilgi gösterilmesini istedi
Kars Milli Eğitim Müdürü Aydın, öğretmenlere ilgi gösterilmesini istedi
Kars Milli Eğitim Müdürü Cevdet Aydın, birkaç gün sonra başlayacak yeni eğitim-öğretim sezonu öncesi şube ve okul müdürleriyle bir toplantı düzenledi. İdarecileri çeşitli konularda uyaran Aydın, Karsa'a gelen...
Diyarbakır'da 14 Okula "Beyaz Bayrak" Diyarbakır'da 14 Okula "Beyaz Bayrak" Verildi.
Kız Öğrencilere 50 YTL Yardım
Kız Öğrencilere 50 YTL Yardım
Şanlıurfa'da Kız Çocuklarını Okula Gönderecek Ailelere Aylık 50 YTL Tutarında Yardım Yapılacak.
Ülker: Komili'yi Satın Alabiliriz/ "Migros'ta Konsorsiyuma İştirak Edebiliriz" İstanbul - Ülker Grubu Başkanı Ali Ülker, Şu Anda Dağıtımını Yaptıkları Komili Markasını Satın Almalarının Söz K..
Teb, 80'inci Yılını Kutluyor/ Canevi: 270 Şubeyle Orta Büyüklükte, Gelişen Banka Haline Geldik İstanbul - Türk Ekonomi Bankası (Teb), 80. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor. 1995 Yılında Teb'e Yön..
Orakçıoğlu: Hazır Giyimde Yıl Sonunda 16 Milyar Doların Üzerinde İhracata Ulaşabiliriz İstanbul - İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İhkib) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu,..
Antalya Havalimanı için Fraport Ic'ye, Garanti-Hvb-West Lb'den "600 Milyon Euro Kredi" İstanbul - Garanti Bankası ile Alman Bankaları Bayerische Hypo-Und Vereinsbank Ag (Hvb) ve West Lb Ag'de..
Osmaniyede su bolluğu yaşanıyor
Osmaniye'de su bolluğu yaşanıyor
Türkiye'nin birçok yeri kuraklık sorunuyla boğuşurken Osmaniye'de su bolluğu yaşanıyor.
Karadenizbirlik, ayçiceği avans fiyatını 80 Ykrye yükseltiyor
Karadenizbirlik, ayçiceği avans fiyatını 80 Ykr'ye yükseltiyor
Karadeniz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Karadenizbirlik) yönetimi, yaptığı toplantıda ayçiçek avans fiyatını 80 yeni kuruşa çıkarma kararı aldı.
Bank Asya KOBİ şehri Çorumda
Bank Asya KOBİ şehri Çorum'da
Bank Asya, KOBİ şehri olarak bilinen Çorum'a şube açtı.
7,9 Şiddetinde Deprem Adalarda Tisunami Alarmı!
7,9 Şiddetinde Deprem Adalarda Tisunami Alarmı!
Endonezya'nın batısındaki Bengkulu kentinde Richter ölçeğine göre 7,9 şiddetindeki meydana gelen deprem şehirdeki elektrik ve telefon şebekelerini felç etti.
STSO, fıstık yetiştiriciliği hakkında kitap yayınladı Siirt Ticaret ve Sanayi Odası AB hibe fonlarından yararlanarak uygulamaya koyduğu Fıstıkçılığı Geliştirme ve Aflotoksini Önleme Toprak ve..
Ege Üniversitesi'nde kadınlardaki eklem yaralanmaları araştırılacak Ege Üniversitesi (EÜ) Beyin Araştırmaları ve Uygulama Merkezi (EUBAM), Avrupa Birliği'nin (AB) beyin göçünü geri çevirmek a..
El Baradeiden "Eş Zamanlı Mola" Çağrısı Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Başkanı Muhammed El Baradei, İran'ın Nükleer Programına İlişkin Sorunun Çözümü İçin Taraflara, "Eş Zamanlı Mol..
Polat: "Gelenlerin Yıllık Maliyeti 8.7 Milyon Avro" Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Bu Sezon Futbol Takımında Ciddi Bir Revizyona Gitme İhtiyacını Duyduklarını İfade Ederek,..
Borsada Yerli Yatırımcı Daha Çok 'Gelir' Elde Ediyor İstanbul - Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği (Tspakb) Tarafından Yapılan Araştırmaya Göre, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa..
Tebden Eğitime Destek
Teb'den Eğitime Destek
Türk Ekonomi Bankası (Teb), 80. Yaşını Türkiye'nin En Önemli Sorunlarından Biri Olan Eğitime Destek Sağlayarak Kutluyor.
Spordan Sorumlu Devlek Bakanı Başeskioğlu'nun Spor Zirvesi... (2) A Milli Takım'ın Macaristan ile yapacağı EURO 2008 Grup maçını izlemek ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a gelen..
Hint Okyanusunda Tsunami Alarmı Verildi
Hint Okyanusunda Tsunami Alarmı Verildi
Endonezya'da Meydana Gelen 7,9 Büyüklüğündeki Depremin Ardından, Hint Okyanusunda ve Okyanusa Kıyısı Olan Ülkelerde Tsunami Alarmı Verildi.
Eğitim Saatlerinin Geriye Çekilmesine İzin Verilmeyecek" İstanbul Valisi Muammer Güler, Bir Çok Okulda Normal Eğitim Saatlerinin Geriye Çekildiğini, Buna Kesinlikle İzin Verilmeyeceğini Belir..
Almanyaya işçi olarak gitti, fabrikatör oldu
Almanya'ya işçi olarak gitti, fabrikatör oldu
Avrupa'nın en iyi ve en uygun yatırım şehri seçilen Manisa'da, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nin (MOSB) dördüncü kısmına yatırımlar başladı.
Şahinbey Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile yaptırılan 98 daire açık artırma ile satıldı
Şahinbey Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile yaptırılan 98 daire açık artırma ile satıldı
Gaziantep Şahinbey Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Karataş ikinci etapta yapılan toplu konutta arsa karşılığında belediyeye devredilen 98 dairenin vatandaşa satışı açık arttırma ihale usulü yapıldı.
Firmalar bin 350 eleman talep etti, 650 kişi iş için müracaatta bulundu
Firmalar bin 350 eleman talep etti, 650 kişi iş için müracaatta bulundu
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi tarafından, bölgede faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Organize Sanayi Bölgesi Sürekli Eğitim Merkezi (OSSEM) kuruldu.
Antakya Belediye Başkanı, Durgun Aleyhine 255 Bin YTL'lik Tazminat Davası Açtı Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu, Kişilik Haklarına Haksız ve Mesnetsiz Saldırılarda Bulunduğu İddiasıyla..
Endonezya'daki deprem nedeniyle Hindistan'da tsunami alarmı verildi Endonezya'nın batısındaki Bengkulu kentinde Richter ölçeğine göre 7,9 şiddetindeki bir deprem meydana gelmesi üzerine Hindi..
İngiltere'de şap hastalığı yeniden görüldü İngiltere'de Ağustos ayı başında ortaya çıkan ve ardından bittiği açıklanan şap hastalığını tekrar ortaya çıktı.
İsveç'teki karikatür krizinin ardından papazlar ile imamlar maç yaptı (2) İsveç'te alevlenen karikatür krizi ardından papazlar ile imamlar, Göteborg kentinde dostluk maçı yaptı. İmamlar takım..
Cumhurbaşkanı Gül Yüksekovadan Hakkariye geldi
Cumhurbaşkanı Gül Yüksekova'dan Hakkari'ye geldi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Yüksekova'dan Hakkari'ye geçti.
Tarihi konak 2 yıldır restorasyon ihalesini bekliyor
Tarihi konak 2 yıldır restorasyon ihalesini bekliyor
Sivas'ta, yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan tarihi konak mahalle sakinlerini tedirgin ediyor. Şehir merkezinde bulunan tarihi Kolağası Konağı'nın restorasyonu için yaklaşık 2 yıldır bekleniyor. Konağın hukuki...
Tulum Hayri son yolculuğuna uğurlandı Evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden "Hababam Sınıfı" oyuncularından "Tulum Hayri" lakaplı Aziz Cem Gürdap (50), son yolculuğuna uğurlan..
Hatay Valisi Kayhan: 'Kırsala bu yıl 50 milyon YTL harcama yapıldı'
Hatay Valisi Kayhan: "Kırsala bu yıl 50 milyon YTL harcama yapıldı"
Hatay Valisi Ahmet Kayhan, kırsal alanda yürütülen alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyip denetledi.
Turistler Müftü Taşa çiçek verip, Müslümanların Ramazan ayını tebrik etti
Turistler Müftü Taş'a çiçek verip, Müslümanların Ramazan ayını tebrik etti
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yerleşik ve tatile gelen turistler Müftü Halil Taş'a çiçek takdim ederek Müslümanların Ramazan ayını tebrik etti.
Afyonkarahisarda 8 kişiyi öldüren Ömer Taşcıya cinayetleri işlediği yerde tatbikat yaptırıldı
Afyonkarahisar'da 8 kişiyi öldüren Ömer Taşcı'ya cinayetleri işlediği yerde tatbikat yaptırıldı
Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi Karacaören beldesinde av tüfeği ile 8 akrabasını öldüren katil zanlısı Ömer Taşcı'ya cinayetleri işlediği yerde tatbikat yaptırıldı.
Hatay'da askeri araçla otomobil çarpıştı: 4'ü asker 5 yaralı Hatay'da askeri araçla otomobil çarpıştı. 4'ü asker 5 kişi yaralandı. Askerlerden birinin durumunun ağır olduğu bildirildi.
Tarsus'ta kaçak rakı imalathanesi ele geçirildi Mersin'in Tarsus ilçesinde jandarma ekipleri yaptıkları çalışmalar sonucu kaçak rakı imalathanesi ele geçirdi. Olayla ilgili 1 kişi göz altına ..
CHP Bingöl İl Başkanlığında görev değişikliği
CHP Bingöl İl Başkanlığı'nda görev değişikliği
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bingöl İl Başkanı Mustafa Kurban, 15 yıldır aralıksız sürdürdüğü görevini Mesut Kayaoğlu'na devretti.
'Ramazan dünyaya örnek olacak güzelliklerle dolu'
"Ramazan dünyaya örnek olacak güzelliklerle dolu"
Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, ramazanın sadece Müslümanlara değil, dünyaya örnek olacak güzelliklerle dolu bir ay olduğunu söyledi.
Siirt 25 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanını misafir edecek
Siirt 25 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı'nı misafir edecek
Siirt, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ağırlamaya hazır. Cumhurbaşkanı Gül'ün ağırlanması ile ilgili hazırlıklar tamamlandı.
Altınolukun mavi bayraklı plajlarına tam not verildi
Altınoluk'un mavi bayraklı plajlarına tam not verildi
Balıkesir'in Altınoluk Belediyesi'nin mavi bayraklı plajları uluslararası denetimden başarıyla geçti.
Siirt Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Demirhan, çocuk yuvasının spor tesislerini yeniledi ve dinlenme parkı yaptı
Siirt Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Demirhan, çocuk yuvasının spor tesislerini yeniledi ve dinlenme parkı yaptı
Siirt Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Abdulkadir Demirhan, çocuk yuvasının spor tesislerini yeniledi ve dinlenme parkı yaptı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10