11 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

11 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gümüşhanedeki Trafik Kazasının Ardından
Gümüşhane'deki Trafik Kazasının Ardından
Gümüşhane'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 8 Kişiden 4'ünün Cenazesi Toprağa Verildi.
Uludağ Meşrubat Hedef Büyüttü
Uludağ Meşrubat Hedef Büyüttü
Erbak Uludağ İçecek Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Kızıl, Yakın Dönemde Kimsenin Yabancı Olmadığı Yeni Bir İçecek Türünde Faaliyet Göstereceklerini Belirterek, Şirket Olarak 2010 Yılı Hedeflerinin 100 Milyon Dolar...
Hıristiyan Maria, müslüman olarak Ayşe ismini aldı Tokat ili Pazar ilçesi Menteşe köyü nüfusuna kayıtlı Hacı Yılmaz (34) ile evlenen, Romanya uyruklu Ortodosk Maria (27) müslüman olarak Ayşe ..
Yurttan kaçan 2 kız kardeş yuvalarına teslim edildi Düzce Yenikent'teki Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nun Çocuk Yuvası'nda kalan kızlardan biri, üç yaşındaki kardeşini de alarak k..
Erdemir, Türkiyenin En Karlı İkinci Şirketi
Erdemir, Türkiye'nin En Karlı İkinci Şirketi
İstanbul Sanayi Odası'nın (İso) Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Çalışmasında Karlılık Kategorisinde İkinci Sırada Yer Alan Erdemir, İso'nun 55. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında İstanbul'da Yapılan Bir...
Hakkari'de Cumhurbaşkanı Gül İçin Hazırlıklar Sürüyor Yarın Hakkari'ye Gelecek Olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İçin Hazırlıklar Sürüyor.
Eline Hakim Olamıyor! Brad Pıtt Ne Diline Ne de Eline Hakim. Aktör Basın Toplantısında Sorulara Kızınca Ortaya Bu Komik Görüntüler ÇıktıBrad Pıtt Ne Diline Ne de Eline Hakim. Aktör Basın Toplantısında Sorulara Kızınca Ortaya Bu Komik Görüntüler Çıktı
Konya Şekerden Çiftçiye 17 Milyon YTL Avans
Konya Şeker'den Çiftçiye 17 Milyon YTL Avans
Konya Şeker, Çiftçilere Nakdi Avans Olarak 17 Milyon YTL Dağıttı.
Bursa Baro Başkanından 12 Eylül Açıklaması...
Bursa Baro Başkanından 12 Eylül Açıklaması...
Bursa Barosu Başkanı Avukat Asude Şenol, 12 Eylül Kalıntısı Tüm Kanuni Mevzuatta Değişiklik Yapılması Gerektiğini Söyledi.
Bakkallar Odasından Üyelerine Okul Yardımı
Bakkallar Odası'ndan Üyelerine Okul Yardımı
Balıkesir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, İhtiyaç Sahibi Olan Üyelerinin Okula Giden Çocuklarının Tüm Kırtasiye İhtiyaçlarını Karşıladı.
İso'dan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nun İlk Üçüne Ödül İso, Üretimden Satışlar, İhracat ve Karlılıkta 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nda İlk Üçte Yer Alan Firmaları Ödüllendirdi.
Bafra Emniyet Müdürü Özkandan Başkan Neişe Ziyaret
Bafra Emniyet Müdürü Özkan'dan Başkan Neiş'e Ziyaret
Samsun'un Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Görevine Atanan Kadri Özkan, Bafra Belediye Başkanı Şükrü Neiş'i Makamında Ziyaret Etti. Samimi Bir Atmosferde Gerçekleşen Ziyarette İlçeyi İlgilendiren Konular Konuşuldu. İlçe...
Prof Oral ve Prof Algan, Etik Kurulu Üyeliğine Seçildi
Prof Oral ve Prof Algan, Etik Kurulu Üyeliğine Seçildi
Sakarya Üniversitesi Etik Kurulu Üyeliklerine Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özay Oral ve Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.fatma Tülay Kızıloğlu Algan Seçildi.
Giresun Valisi Taşkesen'den Önce Söz Sonra Silah Ruhsatı Uygulaması Giresun Valisi Mustafa Taşkesen, Silah Ruhsatları Almak İsteyenlerden "Silahı Gereksiz Yerde Kullanmamaları" Yönünde Söz Al..
Bafrada Fırınlara Denetim
Bafra'da Fırınlara Denetim
Samsun'un Bafra Belediyesi Zabıta Ekipleri, Yaklaşan Ramazan Ayı Öncesi Unlu Gıda Üreten ve Satan Fırınları Denetledi. Halk Sağlığı Açısından Önemli Yer Tutan Fırınların Denetim Altına Aldığını Kaydeden Bafra Belediyesi...
AK Parti Kadın Kolları Çalışması
AK Parti Kadın Kolları Çalışması
AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Av. Zeynep Gürbüz, "Kadınlarımızın Siyasal Bilincinin Daha da Artması Yönünde Gayret Göstereceğiz" Dedi.
Tanjeviç: "Türk insanından beni bağışlamalarını istiyorum" İspanya'da düzenlenen Euro 2007 Şampiyonası'nda kötü sonuçlar alan ve elenen A Milli Basketbol Takımı antrenörü Bogdan Tanjevic, Tür..
Çin’de hizmet dışı kalmış askerler isyan etti Çin'de hizmet dışı kalmış binlerce askerlerin kötü yaşam şartlarına isyan ederek, eğitim merkezlerini bastığı öne sürüldü.
Bursa Barosu: "12 Eylül kalıntısı yasal mevzuatta değişiklik yapılmalı" Hükümetin 'sivil anayasa' hazırlığına Bursa Barosu Başkanı Avukat Asude Şenol'dan destek geldi. Şenol, 12 Eylül kalıntı..
SAÜ Etik Kurulu'na Prof. Oral ve Prof. Algan seçildi Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Etik Kurulu'na Prof. Dr. Özay Oral ve Prof. Dr. Fatma Tülay Kızıloğlu Algan seçildi.
Cumhurbaşkanı Gül'den tiyatrocu Nejat Uygur'a geçmiş olsun telgrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, tiyatro sanatçısı Nejat Uygur'a rahatsızlığı nedeniyle bir telgraf gönderdi. Cumhurbaşkanı Gül,..
KKTC Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Pertev Brüksel'de KKTC Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Raşit Pertev, AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn ile Görüşmek Üzere Brüksel'e Geldi.
Gözaltına alınan Endüstri Holding Eski Başkanı Ertekin serbest bırakıldı
Gözaltına alınan Endüstri Holding Eski Başkanı Ertekin serbest bırakıldı
Polis tarafından gözaltına alınan Endüstri Holding Eski Başkanı Mustafa Ertekin, savcılıkta ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Ertekin, adliye çıkışında, Endüstri Holding'de pazar günü yapılacak yönetim...
Irak, Crocker ve Petraeus Raporundan Memnun Irak Milli Güvenlik Danışmanı Muvaffak El Rubai, Irak Hükümeti'nin ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Ryan Crocker ve Irak'taki ABD Birliklerinin Komutanı ..
Bursa Müftüsü Gündüz: "Günahlarımızın affı için Ramazan iyi bir fırsat" ıÜüBursa Müftüsü Mahmut Gündüz, yarın kılınacak teravih namazıyla birlikte baylayacak Ramazan ayının günahların affı iç..
Düzcede, on dönüm fındık tarlası yandı
Düzce'de, on dönüm fındık tarlası yandı
Düzce'de Çilimli'nin Sarımeşe köyünde çıkan yangında on dönümlük fındık tarlası tamamen yandı.
Dikkatli polisler, hırsızlık zanlılarını kıskıvrak yakaladı
Dikkatli polisler, hırsızlık zanlılarını kıskıvrak yakaladı
Burdur'da dün meydana gelen hırsızlık olayı kısa sürede çözümlendi. Bir eve girerek 210 YTL çalan hırsızların robot resimleri, çevredeki vatandaşların verdiği ifadeler doğrultusunda çizildi.
Özilhan: Tedarikçi, Bayi ve Bankaların Entegre Şekilde Çalışması, Bilişim İhtiyacını Artırdı İstanbul - Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Tedarikçi, Bayi ve Bankaların Ente..
TOBB, Bakan Çağlayan'ı Ziyaret Etti/ Çağlayan: MB'nin Faizleri Hemen Düşürmesi Gerek Ankara - Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Büyümenin Yüzde 3,9'a Düştüğü Bir Ortamda, Merkez Bankas..
Mastercard Worldwide Ticari Kartlar Başkanı Abrams: Nakit Kullanılmayan Bir Topluma Doğru Gidiyoruz İstanbul - Mastercard Worldwide Ticari Kartlar Başkanı Steve Abrams, Nakit ve Çek Kullanımı..
Bakan Eker: Gıda Sektörünün Önünü Açacak Çalışmalara Devam Edeceğiz Ankara - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gıda Sektörünün Önünü Açacak Çalışmalara Devam Edeceklerini Bildirdi...
Koç Holding: Topluluk Şirketleri İso 500'deki Toplam Cironun Yüzde 21'ini Temsil Ediyor İstanbul - Koç Holding, Topluluk Şirketlerinin 37,9 Milyar YTL ile Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluş..
Demirsoy: "26 Su Havzasından 24'ünde Ciddi Su Sıkıntısı Başladı" Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Demirsoy, Küresel Isınmanın Türkiye'deki Etkilerine Dikkat Çekerek, "2007 Y..
Cumhurbaşkanı Gül'den Nejat Uygur'a Geçmiş Olsun Telgrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bir Süre Önce Rahatsızlanan Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur'a Geçmiş Olsun Telgrafı Gönderdi.
Emine Hanm'dan Defile Gibi Toplantı Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan, Kadın Milletvekili ve Milletvekili Eşlerini Ağırladı
Tanjeviç: "Sorumluluk Bana Ait" 35. Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda İtalya'ya Yenilerek Çeyrek Finale Yükselme Şansını Kaybeden (A) Milli Takımı'nın Antrenörü Bogdan Tanjeviç, "Sorumluluk Ba..
DTP'lilerden Osman Baydemir'e Ziyaret Demokratik Toplum Partisi (DTP) Grup Başkan Vekili Selahattin Demirtaş ve DTP'li Milletvekilleri Aysel Tuğluk, Akın Birdal ve Gültan Kışanak, Diyarbakır ..
Ankaradaki Bomba İstanbulda Patlayanlarla Aynı
Ankara'daki Bomba İstanbul'da Patlayanlarla Aynı
Kurtuluş Otoparkı'nda Etkisiz Hale Getirilen Bomba Yüklü Minübüste Yapılan İncelemede, Patlayıcı Türü ve Düzeneğin İstanbul'u Kana Bulayan El Kaide Saldırısıyla Aynı Olduğu Öğrenildi.
Bodrumda Tedavi Altına Alınan Karikatürist Bedri Koramanın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
Bodrum'da Tedavi Altına Alınan Karikatürist Bedri Koraman'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
Muğla'nın Bodrum İlçesinde Pazar Gecesi Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırılan Karikatürist Bedri Koraman'ın Sağlık Durumunun İyi Olduğu Bildirildi.
TÜSİAD Hükümetin İcraatını Takip Edebilir
'TÜSİAD Hükümetin İcraatını Takip Edebilir''
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, TÜSİAD'ın her zaman doğru bildiğini açık bir şekilde ortaya koyduğunu, bunun hükümetle bir gerginliğe sebep olmayacağını söyledi.
Eski Endüstri Holding Başkanı Ertekin Serbest Bırakıldı
Eski Endüstri Holding Başkanı Ertekin Serbest Bırakıldı
Merkezi Konya'da Bulunan Endüstri Holding'in Eski Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertekin, Konya Adliyesi'nde İfade Verdikten Sonra Serbest Bırakıldı. Mustafa Ertekin, Kendisine Komplo Kurulduğunu ve Pazar Günü Yapılacak...
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Polatlı, Türkiye'nin hızlı tren üssü olacak" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, stratejik bakımdan önemli bir yer olan Polatlı'yı Türkiye'nin hızlı tren üssü haline..
Düzce Valiliği, kutlamalarda ateş edilmemesi için bildiri yayınladı Bayram, düğün, sünnet ve asker uğurlama gibi toplumda önemli yeri olan kutlamalarda rastgele silah kullanımı tedirginliğe y..
Prof. Dr. Ortaylı'dan 'Osmanlıyı Yeniden Keşfetmek' Söyleşisi Topkapı Sarayı Direktörü Prof. Dr. İlber Ortaylı, Osmanlı İmparatorluğu'nun Bu Dünyanın Kültür ve Kimliğini Muhafaza Ettiğini Söy..
Türk Eğitim-Sen:  'Zengine değil sadece fakire kitap dağıtılmalı'
Türk Eğitim-Sen: "Zengine değil sadece fakire kitap dağıtılmalı"
Türk Eğitim-Sen Hatay 2.Nolu Şube Başkanı Fahri Demirel, ücretsiz dağıtılan kitapların gerçek ihtiyaç sahibi olan öğrencilere verilmesi gerektiğine dikkat çekti.
Kırıkhan'daki bilgisayar hırsızları yakalandı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, iki ilköğretim okulu ve Halk Eğitim Merkezi'nin bilgisayarlarını çalan hırsızlar yakalandı.
TEM'de kapkaç Sakarya'da TEM Otoyolu üzerinde bulunan bir parkta, aracıyla birlikte mola veren sürücünün çantası iki kız çocuğu tarafından çalındı.
Düzce Metekköyü'ne yapılacak toplu konutlar için başvuru 17 Eylül'de başlıyor Düzce Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile Metekköyü'ne yapılacak olan toplu konutl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10