1 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

1 Eylül 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Minik ve Yıldızlar Türkiye Okçuluk Şampiyonası Gelibolu'da Başladı Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde Türkiye Okçuluk Federasyonu Tarafından Düzenlenen Minik ve Yıldızlar Türkiye Okçuluk Şampi..
İlkadımda Sel Temizliği
İlkadım'da Sel Temizliği
Samsun İlkadım Belediyesi, Sel Sonrası Cadde ve Sokaklarda Oluşan Kirliliği Suyla Yıkayarak Temizliyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Sel Sonrası Sokaklarda Biriken Toprak ve Kum Yığınlarını Yıkayan Temizlik...
Kütahya'da 'Altın Fırça Çini Eser Yarışması' Sonuçlandı Kütahya Belediyesi'nin, Tanıtım Vakfı ile Birlikte Organize Ettiği 'Altın Fırça Çini Eser Yarışması' Sonuçlandı.
Minik ve Yıldızlar Türkiye Okçuluk Şampiyonası, Gelibolu'da Başladı Türkiye Okçuluk Federasyonu Tarafından Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Düzenlenen Minik ve Yıldızlar Türkiye Okçuluk Şampi..
İstanbulda Enflasyon Yükseldi
İstanbul'da Enflasyon Yükseldi
İstanbul Ticaret Odasının 1995 Bazlı İstanbul Ücretliler Geçinme Endeksine Göre, Perakende Fiyatlarda Ağustos Ayında Yüzde 0,49, Toptan Fiyatlarda Yüzde 1,72 Artış Kaydedildi.
'Yalakalığa Gerek Yok!' Mustafa Sandal, Açıklamalarıyla Tarkan, Sertab Erener ve Kenan Doğulu'yu Oldukça Kızdıracak!
Rockn Coke Heyecanına 9 Aylık Bebek de Katıldı
Rock'n Coke Heyecanına 9 Aylık Bebek de Katıldı
İstanbul'da Bu Yıl 5.'si Düzenlenen Rock'n Coke Festivali'ne 9 Aylık Bir Bebek de Katıldı. Annesiyle Birlikte Gelen Bebek, Olan Bitenden Habersiz Festival Alanını Gezdi.
Şarkıcı Murat Başaran, Tecavüz Olayıyla Gündeme Gelen Batman Çocuk Yuvası'nı Ziyaret Etti Pop Sarkıcısı Murat Başaran, Tecavüz Olayıyla Gündeme Gelen Batman Çocuk Yuvası'nı Ziyaret Ederek, Yu..
Barış İçin Şişe İçinde Denize Mesaj Bıraktılar Yunanistan'da Yer Alan Ege'de Birlik Yaşam Derneği ile İnsan Haklar Derneği Çanakkale Şubesi'nin Ortaklaşa Düzenledikleri "4. Geleneksel Dünya B..
Bakan Günay'ın Şanlıurfa Gezisi Şanlıurfa'da Balıklıgöl'ü Gezip Rivayete Göre Kutsal Sayılan Balıklara Yem Atan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 1 Eylül Dünya Barış Günü'nün Türkiye ve..
Sinoplu Balıkçılara İlk Avlarında Torik Sürprizi Karadeniz'de Av Yasağının Sona Ermesi Sonrası 1 Eylül İtibariyle Dün Gece 00.00'da "Vira Bismillah" Diyerek Denize Açılan Sinoplu Balıkçılar, ..
Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri, renkli görüntülere sahne oldu Antalya'nın Elmalı ilçesinde bu yıl 655.si düzenlenen Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri, açılışı törenle yapıldı.
Hakan Yavuz: "Oyuncu fabrikası olmaya çalışıyoruz" TTNet Beykoz'un Altyapı Koordinatörü Hakan Yavuz, her yıl A takıma oyuncu çıkartabilecek bir oyuncu fabrikası olmak için çalıştıklarını söyl..
Selçuklu minikler yüzme kursunu başarıyla tamamladı
Selçuklu minikler yüzme kursunu başarıyla tamamladı
İzmir'de Selçuk Belediye Spor tarafından 23 haziranda başlayan yüzme kursları 1 Eylül itibariyle sona erdi.
Üniversiteyi kazanan öğrencilere altın
Üniversiteyi kazanan öğrencilere altın
Adıyaman Anadolu Lisesi mezunları, üniversiteyi kazanan 90 öğrenciyi altın ve kitapla ödüllendirdi. Öğrenciler ödüllerini okul bahçesinde düzenlenen bir törenle aldı.
Cumhurbaşkanı Gül, tebrikleri kabul için kabul resmi düzenleyecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 05 Eylül Çarşamba Günü öğleden önce devlet erkanı, kordiplomatik, bazı kurum ve kuruluşların tems..
Konak Belediyesi ile Sarayova Opcına Centar Belediyesi kardeş şehir oldu
Konak Belediyesi ile Sarayova Opcına Centar Belediyesi kardeş şehir oldu
12 yıl süren savaştan sonra İzmir'in Konak Belediyesi ile Bosna Hersek Cumhuriyeti'nin Sarayevo-Opcina Centar Belediyesi kardeş şehir oldu.
Sadakat treni Hasankeyfe ulaştı
Sadakat treni Hasankeyf'e ulaştı
Ilısu Barajı tehdidi altında bulunan Hasankeyf'e destek amacıyla Ankara ve İstanbul'dan 'sadakat treniyle' yola çıkan 320 tarih sever, Hasankeyf'e ulaştı.
Kurye ve katılımcılar serbest (2) Van'a terör örgütü PKK'nın dağ kadrosuna katılmak için geldiği belirtilen 4 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Otele Yüzlerce Gül Yollamış! Gözü Demet Akalın'dan Başkasını Görmeyen Genç Sevgili, Demet'in Kaldığı Otele Yüzlerce Gül Yollamış!Gözü Demet Akalın'dan Başkasını Görmeyen Genç Sevgili, Demet'in Kaldığı Otele Yüzlerce Gül Yollamış!
Nevşehirde sünnet şöleni
Nevşehir'de sünnet şöleni
Nevşehir Muhtarlar Derneği öncülüğünde Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen 4. Sünnet Şöleni'nde, 110 dar gelirli ailenin çocuğu erkekliğe ilk adımını attı.
İhd Bingöl Şubesinden 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajı
İhd Bingöl Şubesi'nden '1 Eylül Dünya Barış Günü' Mesajı
İnsan Hakları Derneği (İhd) Bingöl Şube Başkanı Mehmet Şirin Yanılmaz, '1 Eylül Dünya Barış Günü' Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, Hep Barış İstediklerini ve Halen Barış Özleminde Olduklarını Söyledi.
Tutuklu ve hükümlüler 1 Eylül anısına resim sergisi açtı Diyarbakır'daki cezaevlerinden bulunan tutuklu ve hükümlüler 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle resim sergisi açtı.
İzmirliler yağmur duasına çıktı Yaklaşık 5 aydır yağmur görmeyen İzmirliler yağmur duasına çıktı.
Ferhat Göçer, Aliağada konser verdi
Ferhat Göçer, Aliağa'da konser verdi
İzmir'in Aliağa ilçesinde devam eden Hoşgörü ve Barış, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen konserde Ferhat Göçer 15 bin kişiye müzik ziyafeti sundu.
Botoks Çıktı, Mimikler Bozuldu! Yüz İfadeleri Botoksyüzünden Yok Olan Oyuncular İş Sıkıntısı Çekiyor. Hante Ataizi de İşşiz Kaldım Diye Dert Yanıyor!Yüz İfadeleri Botoksyüzünden Yok Olan Oyuncular İş Sıkıntısı Çekiyor. Hante Ataizi de İşşiz Kaldım Diye Dert Yanıyor!
Hakkari Sanayi Esnafının  Yol Sıkıntısı
Hakkari Sanayi Esnafının Yol Sıkıntısı
Hakkari Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Rahmi Değirmenci, Yollarının Asfaltlanmaması Durumunda Sanayi Esnafları Olarak Dükkanlarını Kapatacaklarını Belirtti.
Bingöl Belediyesi 15 Bin Konut Yapacak
Bingöl Belediyesi 15 Bin Konut Yapacak
Bingöl Belediye Başkanı Hacı Ketenalp, Avrupa Birliği (AB) Tarafından Belediyeye Hibe Olarak Sağlanan 100 Milyon Euro('luk Hibe Kredi ile 8 Şiddetinde Depreme Dayanıklı 15 Bin Konut Yapacaklarını Belirtti.
Trol Balıkçılığı Yasaklansın
Trol Balıkçılığı Yasaklansın
Antalya'nın Finike İlçesinde Balık Sezonunun Başlamasıyla Birlikte Finike Ss Su Ürünleri Kooperatifine Bağlı 52 Balıkçı Yeni Sezonda Trol Balıkçılığının Yasaklanmasını İstediler.
Eğlence Merkezinde Bıçaklama Eskişehir'de, Eğlence Merkezinde Bıçaklanan Bir Kişi Ağır Yaralandı.
Çanakkalenin İlk Matbaacısı Gazeteci Süleyman Tokgöz  Mesleğe Veda Etti
Çanakkale'nin İlk Matbaacısı Gazeteci Süleyman Tokgöz Mesleğe Veda Etti
Çanakkale'de İlk Matbaayı Kuran ve Gazetecilik Mesleğinde Bir Çok Ödül ile Onurlandırılan, Şeref Basın Kartı Almaya Hak Kazanan Süleyman Tokgöz, 57. Yıldır Yaptığı Mesleğine Veda Etti.
Eskişehir'de İş Kazası: 1 Yaralı Eskişehir'de, İnşaatta Boya Yaparken Yüksekten Düşen Bir Kişi Ağır Yaralandı.
Tüketiciler Birliği'nden Bankalara Çağrı Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Bülent Deniz, Bankacılık Sektörünün Tüketicide Büyük Tepki Oluşturan Uygulamalarının Yasal Düzenlemelerle Çözümlenme..
İş Adamına Domuz Bağı Bursa'da Karşılıksız Çek Verdiği Gerekçesiyle Kaçırdıkları İş Adamını, Domuz Bağıyla Bağlayarak, Kaçırmak İstedikleri ve Darp Ettikleri İddia Edilen 3 Kişi, Gözaltına Al..
Bingöl'de Orman Yangını Bingöl'ün Genç İlçesinde Ormanlık Alanda Yangın Çıktı. Henüz Kontrol Altına Alınamayan Yangın, Rüzgarın da Etkisiyle Giderek Büyüyor.
Üzerine Dorse Devrilen Sürücü Öldü Aksaray'da, Tır'dan Bağlantı Pimi Kopan Dorsenin Üzerine Devrilmesi Sonucu Sürücü Öldü.
300 Metrelik Uçuruma Yuvarlanan Otomobilden Sağ Kurtuldu Akrabalarıyla Birlikte Ordu'dan Antalya'nın Manavgat İlçesine Dönerken, 300 Metrelik Uçuruma Yuvarlanan Otomobilden Sağ Kurtulan İlayd..
SHP Lideri Karayalçın Konya'da Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, Cumhurbaşkanı Seçilen Abdullah Gül'ün Ne Olursa Olsun Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşka..
Kazada Hayatını Kaybeden Kurmay Yüzbaşı ile Ailesi Toprağa Verildi da Hayatını Kaybeden Kurmay Yüzbaşı ile Ailesi Toprağa Verildi
Türk ve Yunan Dalgıçlar Dostluk İçin Daldı Uluslararası 10. Likya-kaş Kültür ve Sanat Festivali Bugün Başladı. Festivalin İlk Gününde Uluburun Batığında Türk ve Yunan Dalgıçlar Dostluk İçin D..
Ortadoğuda Barış Forumu
Ortadoğu'da Barış Forumu
Türkiye'nin Irak'ın İç İlişkilerine Karışmak Gibi Bir Amacının Olmadığını İfade Eden Demirel, Irak Hükümetinin PKK'yı Yasadışı İlan Etmesi, Topraklarındaki Varlığını Sonlandırması Gerektiğini Söyledi.
Kastamonu Tıp Fakültesi, Açıldığı Yıl 6. Sıraya Yerleşti Kastamonu Tıp Fakültesi, Açıldığı Yıl Taban Puana Göre Öğrenci Alımında 6'ncı Sıraya Yerleşti. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sırrı Ke..
Uysal: CHP, Değişime Ayak Uyduracak Yeni Kadrolara ve Yönetime Sahip Olmalı Antalya - Sol Değişim Girişimi Tertip Komitesi Başkanı Ümit Uysal, "CHP, Değişime Ayak Uyduracak Yeni Kadrolara ve..
Karabükspordan, Adıyamanspora jest
Karabükspor'dan, Adıyamanspor'a jest
TFF 2. Lig 4 Grup takımlarından KDÇ Karabükspor'da Başkan Feridun Tankut sağ kanat oyuncularından Remzi Sevgili'yi(24) 5. Grup'ta mücadele eden Adıyamanspor'a hediye etti.
Güneydoğlu işadamları Abdullah Gülün, Türkiyeyi kucaklayacak meziyetlere sahip biri olduğu görüşünde birleşiyor
Güneydoğlu işadamları Abdullah Gül'ün, Türkiye'yi kucaklayacak meziyetlere sahip biri olduğu görüşünde birleşiyor
Güneydoğulu işadamları Abdullah Gül'ün, Türkiye'yi kucaklayacak meziyetlere sahip biri olduğu görüşünde birleşiyor.
'Türk Bayraklı Tişörtle Kutlama'ya Soruşturma Antalya Valiliği, Kemer İlçesinde Bulunan Bir Gece Kulübünde Yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamasında 'Bayrak Kanunu'na Muhalefet Edildiği' ..
Beşiktaş Nobre'yi Satmayacak Beşiktaş Kulübü, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Ön Elemede İsviçre'nin Fc Zürih Takımıyla Yapılan Rövanş Maçındaki Disiplinsiz Hareketi Nedeniyle Kadro Dışı Bırakılan..
İkna Odası kuran kadınlar neden başörtüsü taktıklarını anlattı Ayrımcılığa Karşı Kadın Hakları Derneği(AKDER) ve bazı sivil toplum kuruluşları, kendi 'Kamusal alanı'nı kurarak başörtüsü yasağ..
Yunanistan'da Yangınlar Kontrol Altına Alınamadı Yunanistan'ın Mora Yarımadasıyla Eğriboz Adasında 9 Gündür Devam Eden Söndürme Çalışmalarına Karşın Yangınların Kontrol Altına Alınamadığı Bil..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10