8 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

8 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yıldız Holding, Borsa Dışında 1.1 Milyon YTL'lik Ülker Bisküvi Hissesi Sattı İstanbul - Yıldız Holding A.ş, Borsa Dışında 1 Milyon 76 Bin YTL'lik Ülker Bisküvi Hissesi Sattı. ülker Bisküvi Sa..
Tema'dan '2/b Arazilerinin Satılmaması' için İmza Kampanyası İstanbul - Tema Vakfı, 2/b Arazilerinin Satılmaması için İmza Kampanyası Başlattı. tema Vakfından Yapılan Yazılı Açıklamada, Vakf..
Babacan, İsrail Savunma Bakanı ile Görüştü Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Gelecek Dönemlerde Suriye'yi Sorunların Değil Çözümlerin Bir Parçası Olarak Görmek İstediklerini Söyl..
Mersin'in 2013 Akdeniz Oyunları'na Adaylığı Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Cezayir ve Suriyeli Yetkililerin, 2013'te Yapılacak Akdeniz Oyunları'na Aday Olan Mersin'e Destek Sözü Verdiğini Söyle..
Kar'dan Aziz Yıldırım'a Tepki Vestel Manisaspor-fenerbahçe Maçında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Vestel Manisaspor Başkanvekili Gürhan Onat Arasında Yaşanan Diyalog Sonrasında Sarı-la..
Scheffer, Daha Fazla Asker İstedi NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, İttifak Üyelerinden Afganistan'da Daha Fazla Asker Göndermelerini İstedi.
Fenerbahçe Kulübü'nden Kınama Fenerbahçe Kulübü, Şırnak'ta 13 Askerin Şehit Edildiği Terör Saldırısını Kınayan Bir Açıklama Yaptı.
Televizyonda Seviye İyice Düştü! Bir Televizyon Programında Cansever?in Alihan?a ?sana Girip Çıkan Ne Kardeşim? Sözleri Şok Etti
Karadenizin 2. Kanalizasyon Arıtma Tesisi Ünyeye Yapılıyor
Karadeniz'in 2. Kanalizasyon Arıtma Tesisi Ünye'ye Yapılıyor
Ordu'nun Ünye Belediyesi'nce Geçen Yıl İhalesi Yapılarak İnşaatına Başlanan Kanalizasyon Arıtma Tesisinin, 2010 Yılında Faaliyete Geçeceği Belirtildi. Tesisin, Karadeniz Bölgesi'nde Samsun'dan Sonra 2. Kanalizasyon...
Stk'lar, Anayasa Hazırlıkları Toplantısı için Yarın Biraraya Gelecekler Ankara - Ekonomik ve Sosyal Konseyin Sivil Kanadını Temsil Eden Meslek Kuruluşları, Sendikalar ile Oda ve Borsaların Yö..
Ypk, Yarın Tekrar Toplanacak Ankara - Yüksek Planlama Kurulunun (Ypk), Ekonomide Temel Göstergelere İlişkin Rakamlara Son Şeklini Vermek Üzere, Yarın Tekrar Toplanması Bekleniyor. edinilen B..
Müsiaddan Teröre Tepki
Müsiad'dan Teröre Tepki
Müsiad Bursa Şubesi Başkanı Cemil Tekin, "Türkiye'nin Birliğine, Beraberliğine, Huzuruna, Kardeşliğine Yapılan Bu Hain Saldırıyı Lanetliyoruz. Bu Saldırıyı Düzenleyenler Bilsinler Ki Hiçbir Zaman Amaçlarına...
Schumacher Aktör Oldu Formula 1'in Efsanevi Pilotu Mıchael Schumacher, Çekimlerine Başlanacak Olan Asterix'e Obelix Adlı Filmde Rol Alacağını AçıkladıFormula 1'in Efsanevi Pilotu Mıchael Schumacher, Çekimlerine Başlanacak Olan Asterix'e Obelix Adlı Filmde Rol Alacağını Açıkladı
Trafik kazası sonucu felç olan oyuncu, maçlarda arkadaşlarını yalnız bırakmıyor
Trafik kazası sonucu felç olan oyuncu, maçlarda arkadaşlarını yalnız bırakmıyor
Ardahan'ın Göle ilçesine bağlı Filizli köyünden Göle'ye gelirken kullandığı aracın takla atması sonucu geçtiğimiz yıl belden aşağı sakatlanan ve ayakları tutmayan Gölespor'un forvet oyuncusu Gökhan Daş (28) maçlarda...
Vali Yardımcısı Osman Ahsenden Başkan Yenigüne Veda Ziyareti
Vali Yardımcısı Osman Ahsen'den Başkan Yenigün'e Veda Ziyareti
Ankara'nın Keskin İlçe Kaymakamlığı'na Atanan Van Vali Yardımcısı Osman Ahsen, Belediye Başkanı Burhan Yenigün'e Veda Ziyaretinde Bulundu.
Borsa, günü 512.88 puanlık kayıpla 56.279,09 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın ilk işlem gününü 512.88 puanlık kayıpla 56.279,09 puandan ..
Haklar ve Özgürlükler Cephesi Yanlılarına Gözaltı Ankara Altındağ'da Haklar ve Özgürlükler Cephesi (Höc) Yanlısı 11 Kişi, Hazırladıkları Sözde Anayasa Metnini Dağıtmak İsteyince Gözaltına Alı..
Dışişleri Bakanı Babacan'ın Kudüs Temasları Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Filistin'e Hareket Etmeden Önce Kudüs'te Türk Basınına Açıklamada Bulundu.
Yeni Müfredatın Algılanmasında Sorun Yok Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Yeni Müfredatın Algılanması ile İlgili Hiçbir Sorun Yaşanmadığın..
Erkekler Okula Kızlar Tarlaya
Erkekler Okula Kızlar Tarlaya
Adana'da Erkek Çocuklarını Okutmak İsteyen Anne Kız Çocuklarını Okuldan Alarak Tarlaya Gönderdi.
Öğrencilere Bayramlık İstanbul'daki Bir Şirket Tarafından Yozgat'a Gönderilen Giyim Eşyasının, Ramazan Bayramı'ndan Önce İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Dağıtılmasına Başlandı.
YÖK'ten Hükümete Sert Yanıt Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'ndan (YÖK), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Rektörlerin Anayasa Hazırlamak İstediği" Yönündeki Açıklamalarına Sert Bir Yanıt Ver..
Üniversite Sorunları Türban Altına Gizlendi Üniversite Öğretim Üyeleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tahsin Yeşildere, "Yıllardır Ülkenin Pek Çok Sorunu Üniversitenin Kavramsal Çat..
Amerika'da otobanda 10 yaşındaki çocukla polis arasında kovalamaca yaşandı Hemen hergün polisle bir sürücü arasında trafikte kovalamacaların yaşandığı Amerika'da benzer olaylara bir yenisi de..
Sivas, şehitler için yürüyecek PKK Kongra-Gel terör örgütü ile mücadeleye üç günde 15 şehit veren Türkiye, şehitlerine ağlıyor. Sivas'ta da "şehide saygı" adı altında bir yürüyüş düzenlenmesi..
Giresun Üniversitesi Rektörü Öztürk: 'Devlet, terör örgütünü ortadan kaldırmaya muktedir'
Giresun Üniversitesi Rektörü Öztürk: "Devlet, terör örgütünü ortadan kaldırmaya muktedir"
Giresun Üniversitesi Yönetim Kurulu ve Senatosu toplanarak, Şırnak'ta şehit düşen 13 asker nedeniyle, terörizmi ve teröre destek veren ülkeleri kınayan bir basın açıklaması yaptı.
Yazlık evlerin yakınındaki ot yangını korkuttu
Yazlık evlerin yakınındaki ot yangını korkuttu
Çanakkale'nin Kepez Beldesi Şen Kartal mevkisinde yazlık evlerin bulunduğu yerdeki otluk alanda sigara izmaritinden çıktığı tahmin edilen yangın mahalle sakinlerini korkuttu.
Müftü Yardımcısı Tosunoğlu:
Müftü Yardımcısı Tosunoğlu:
Erzurum Müftü Yardımcısı Ali Tosunoğlu, Vatandaşların Çevresini Araştırarak, Ramazan Bayramına Herkesin Sevinçli Girmesinin Sağlanması Gerektiğini Söyledi.
Başkan Zeybekci: 'Bu ülkede herkes vatan için ölmeye hazırdır'
Başkan Zeybekci: "Bu ülkede herkes vatan için ölmeye hazırdır"
Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, teröristlerin Gabar dağında düzenlediği saldırıyı kınayarak, "Hiç kimse unutmasın ki 70 milyonluk bu ülkede eli ayağı tutan herkes, topraklar için, milletin birliği için, ülkenin...
Kimse Yok Mu Derneği, ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği, ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şubesi, 100 çocuğa bayramlık elbise ve ayakkabı dağıttı.
Sakarya'da Eylül ayında 138 trafik kazası meydana geldi Sakarya'da Eylül ayında 138 trafik kazası meydana geldiği, bu kazalarda can kaybı olmazken, 75 kişinin yaralandığı bildirildi.
Siirt Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu ve Belediye Başkanı Gül, devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi
Siirt Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu ve Belediye Başkanı Gül, devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi
AK Parti Siirt Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu ve Belediye Başkanı Mervan Gül devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Aynı zamanda mimar mühendis olan Helvacıoğlu gördüğü...
Nadir Mavi Elmas 7.89 Milyon Dolara Satıldı Hong Kong'da Sotheby's Müzayede Evinde, En Nadide Taşlardan Biri Olduğu Belirtilen 6.04 Karatlık Bir Mavi Elmasın, 7.98 Milyon Dolara Satıldığı Bil..
Dolar 1,1880, Avro 1,6720 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1880 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,6720 YTL Oldu.
Borsa 56.279,09 Puandan Günü Kapadı İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 945,91 Puan Azalarak 56.279,09 Puandan Kapandı.
Çan Pazarında Bayram Hareketliliği
Çan Pazarında Bayram Hareketliliği
Yaklaşan Ramazan Bayramı Öncesinde Kamuda Görev Yapan Memur ve İşçilerin Maaşlarının 10 Gün Önce Ödenmesi Çan'da Esnafları Sevindirdi.
Akhisarlı Çocuklara Film Ziyafeti
Akhisarlı Çocuklara Film Ziyafeti
Manisa'nın Akhisar İlçesinde 1 Ekim Pazartesi Dünya Çocuk Günü Olması Sebebiyle Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şubelerinde Etkinlikler Gerçekleştirildi.
İnegölde Ramazan Eğlenceleri...
İnegöl'de Ramazan Eğlenceleri...
İnegöl Belediyesi Tarafından Düzenlenen Ramazan Eğlencelerinde Sona Gelindi.
Selendi Çevre Yoluna Kavuşuyor Manisa Selendi İlçesinde Belediye Başkanı Mürsel Uçan'ın Seçim Beyannamesinde Bulunan Çevre Yolunun Yapım İşine Başlanıldı.
Karadenizin 2. Atık Su Arıtma Tesisi Ünyeye Yapılıyor
Karadeniz'in 2. Atık Su Arıtma Tesisi Ünye'ye Yapılıyor
Ordu'nun Ünye Belediyesi'nce Geçen Yıl İhalesi Yapılarak İnşaatına Başlanan Atık Su Arıtma Tesisinin, 2010 Yılında Faaliyete Geçeceği Belirtildi. Tesisin Karadeniz Bölgesi'nde, Samsun'dan Sonra 2. Arıtma Tesisi Olacağı...
Şırnak'ta 13 Askerimizin Şehit Edilmesine Tepkiler Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Şırnak'ta Teröristler Tarafından 13 Askerimizin Şehit Edilmesinin, Kendilerini Derinden Yar..
Yola Dozer Düştü Bursa'da Viraja Girince Kayan Tır'ın Üzerindeki Dozer Yola Düştü. Arkadan Başka Bir Aracın Gelmemesi Muhtemel Bir Faciayı Engelledi Fakat Trafik Felç Oldu.
Gırtlak Mustafa 43 Kilo Esrarla Yakalandı Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne Bağlı Ekipler, Yaptıkları Operasyonda 43 Kg Esrar Maddesi Ele Geçirdi.
Şırnak'ta 13 Askerin Şehit Edilmesinin Ardından Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.dr. Osman Metin Öztürk, Türkiye'nin Büyük ve Güçlü Bir Devlet Olmasını İstemeyen Güçlerin Terörü Kullandıklar..
TBMM Başkanı Toptan'ın Kabulleri TBMM Başkanı Köksal Toptan, Fener Rum Patriği 1. Bartholomeos'u Kabul Etti. Bartholomeos, 1995 Yılından Bu Yana Bilim Adamlarıyla Birlikte Küresel Isınma Konu..
Köşk'ten 'Terör Zirvesi' Açıklaması Terör Zirvesinin Ardından Yapılan Açıklamada, 'Mücadelemiz, Milletimizin Desteği, Kahraman Güvenlik Güçlerimizin Azmi ve Devletimizin Bütün Kurum ve Kurulu..
Şehit Ailelerinden Teröre Tepki Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yavuz Alphan, Son Günlerde Yaşanan Terör Olaylarını Değerlendirdi. Hain Saldırılar Sonucu Her Gün Şehit..
Galatasaray'da durmak yok Turkcell Süper Lig'de Kayserispor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Galatasaray, milli maçlar sebebiyle lige verilen araya rağmen Ankaraspor maçının hazırlıklarını ..
Banvit Antrenörü Ernak: "Oyuncularımı kutluyorum" Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvit'in antrenörü Selçuk Ernak, Opel Türkiye Kupası'nda çeyrek finale kaldıkları için çok mutlu oldukları..
UEFA'da gruplar yarın belli olacak UEFA Kupası'nda elemeleri geçerek gruplara kalmayı başaran 40 takımın katılacağı kura çekilişi yarın İsviçre'nin Nyon şehrinde yapılacak. İsviçre'nin Sion t..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10