4 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

4 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalya'da 5 belediye başkanı hakkında içme sularını temiz tutmadıkları için soruşturma açıldı Antalya'nın Finike ilçesinde, içme sularının klorlanmasında sorumluluklarını yerine getirmedikle..
Kütahyadaki Afyonkarahisarlılardan Vali Kocatepeye ziyaret
Kütahya'daki Afyonkarahisarlılardan Vali Kocatepe'ye ziyaret
Kütahya'da dernek kuran ve sayıları 10 binleri bulan Afyonkarahisarlılar, Vali Şükrü Kocatepe'yi ziyaret etti.
Prof. Öztürk: 'Batı, Mevlananın fikirlerini bizden daha çok özümsedi'
Prof. Öztürk: "Batı, Mevlana'nın fikirlerini bizden daha çok özümsedi"
Sakarya Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölüm Başkanı Prof.Dr. İlyas Öztürk, Batı ülkelerinin Mevlana'nın fikirlerini bizden daha çok özümsediğini söyledi.
Bbp, Kurduğu Komisyonla 'Özelleştirmeleri' Takip Edecek Ankara - Bbp Genel Sekreteri Yalçın Topçu, Özelleştirmeleri, Kurdukları Komisyon ile Takip Edeceklerini Belirtti. topçu, Yaptığı Yazıl..
Devlet Bakanı Şimşek, Müsiad ve İTO Heyetlerini Kabul Etti Ankara - Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Müsiad ve İTO Heyetlerini Ayrı Ayrı Kabul Ederek Bir Süre Görüştü. bakan Şimşek, Önce Müstaki..
İnternet Kafelere Denetim
İnternet Kafelere Denetim
Bursa'nın İnegöl İlçesinde, Emniyet ve Zabıta Ekiplerince İnternet Kafeler Denetlendi.
Türk Eğitim Senden Toplu Görüşme Değerlendirmesi
Türk Eğitim Sen'den Toplu Görüşme Değerlendirmesi
Türk Eğitim Sen, Bir Takım Kişi ve Kuruluşların Milyarlık Vergi Borçlarını Bir Kalemde Silenlerin, 2 Milyon 460 Bin Kamu Çalışanlarına 1 Milyar YTL'yi Çok Görmelerinin Kabul Edilemez Olduğunu Söyledi.
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 5. Grup'ta Mücadele Eden Kahramanmaraşspor'da Tarsus İdmanyurdu Maçı Hazırlıkları Sürüyor.
Tff 1. Lig Tff 1. Lig Takımlarından Malatyaspor'da Geçtiğimiz Cumartesi Günü Yapılan Genel Kurulda Göreve Seçilen Yeni Yönetim, Ekonomik Sıkıntılar Nedeniyle İstifa Etti.
Tüketici Kredileri Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 767 Milyon YTL Arttı Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 767 Milyon 42 Bin YTL Artarak 28 Eylül İ..
Brc, İngiltere Merkez Bankası'nın Faizleri Düşürmesini İstedi İngiltere Perakendeciler Konsorsiyumu (Brc), İngiltere Merkez Bankası'nın Bugün Faiz Oranlarını Değiştirmeyerek Yüzde 5.75'te Bır..
Tasfiye Olunacak Tüketici Kredileri ve Kredi Kartları 18.1 Milyon YTL Arttı Tasfiye Olunacak Tüketici Kredileri ve Kredi Kartlarının Tutarı Bir Haftada Yaklaşık 18 Milyon 138 Bin YTL Artış Gö..
Askerden İzne Gelen Genç Doğum Günü Partisinde Zehirlenerek Öldü Balıkesir'in Erdek İlçesinde Askerden İzne Gelen Bir Genç, Arkadaşlarıyla Birlikte Katıldığı Doğum Günü Partisinde Zehirlenere..
Denizli'de 50 Aileye Gebe Düve Dağıtımı Yapıldı Denizli'de, 50 Aileye İkişer Adet Gebe Düve Dağıtıldı.
Yeni Vekillerin Fotoğrafları TBMM Portalında Meclisin İnternet Sitesinde, 23. Dönem Milletvekillerinin Fotoğrafları Yayınlanmaya Başlandı.
Yerleşim Alanına Kargo Uçağı Düştü Afrika Ülkelerinden Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (Dkc) Yerleşim Alanına Kargo Uçağı Düştü.
Manyas Gölü Hızla Kuruyor Küresel Isınmanın Etkisiyle Manyas Gölü Hızla Kuruyor.
Berkeley Üniversitesi'nden Youtube'dan Ders Yayını ABD'nin İtibarlı Üniversitelerinden Berkeley, Bazı Derslerini Video Paylaşım Sitesi Youtube'da Bedava Olarak Yayınlamaya Başladı.
Hayyam Garipoğlu Gözaltına Alındı Sümerbank'ın Zarara Uğratılmasına İlişkin Yargılandığı Davada 16 Yıl 7 Ay 8 Gün Hapis Cezasına Çarptırılan ve 1 Milyon YTL Kefaleti Yatırmadığı Gerekçesiyle ..
Aöf'de Kayıtlar 16 Ekim'de Sona Erecek Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin (Aü) Uzaktan Öğretim Uygulayan İktisat, İşletme, Açıköğretim Fakültelerine Yeni Kayıt İşlemlerinin 16 Ekim'de Sona Er..
Maden Kazasında 1950 İşçi Yer Altından Çıkarıldı Güney Afrika'da Bir Altın Madeninde, Yer Altında Mahsur Kalan İşçilerden Kurtarılanların Sayısının 1950'ye Yükseldiği Bildirildi.
Amb Faiz Oranlarını Değiştirmedi Avrupa Merkez Bankası (Amb), Gösterge Niteliğindeki Faiz Oranlarını Değiştirmedi.
Altuntaş, Balkanlarda Yaptığı Gezinin İzlenimlerini Anlattı Balkan Türkleri Konfederasyonu Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı İzzet Altuntaş, Balkanlarda Türk Gençlerinin Asimile Etm..
Böcek İçinde Uyuşturucu Kaçakçılığı
Böcek İçinde Uyuşturucu Kaçakçılığı
Hollanda'da Gümrük Görevlileri, İçlerine Kokain Doldurulmuş Böcek Ölüleri Buldular.
Bakanlığın Kararı Doktorları Ayağa Kaldırdı
Bakanlığın Kararı Doktorları Ayağa Kaldırdı
'Yatarak Tedavi Olan Hastaya 15 Ekim'den İtibaren İlaç ve Malzeme Temin Ettirilmeyecek. Yatan Hastaların İlaç ve Malzemeleri Hastaneler Tarafından Karşılanacak' Kararı Doktorları Ayağa Kaldırdı.
Eva Mendes Hamile Eva Mendes, Los Angeles'ta Hamile Kadınların Gittiği Fitness Salonundan Çıkışta Paparazzilere Yakalanınca Hamile Olduğunu Açıklamak Zorunda Kaldı.Eva Mendes, Los Angeles'ta Hamile Kadınların Gittiği Fitness Salonundan Çıkışta Paparazzilere Yakalanınca Hamile Olduğunu Açıklamak Zorunda Kaldı.
Senaryosu Çalıntı mı? Kanal D'de Yayınlanan ve Aldığı Yüksek Reytingle Yeni Dönemde de Yayın Hayatına Devam Eden Genco Dizinin Senaryonun Çalıntı Olduğu İddia Edildi.Kanal D'de Yayınlanan ve Aldığı Yüksek Reytingle Yeni Dönemde de Yayın Hayatına Devam Eden Genco Dizinin Senaryonun Çalıntı Olduğu İddia Edildi.
TBF’den Çanakkale Valisi Kırlı’ya ziyaret OPEL Türkiye Kupası D Grubu'nda heyecan bugün oynanacak maçlarla başlarken Türkiye Basketbol Federasyonu heyeti, Çanakkale Valisi'ni ziyaret etti.
Zeytin üreticisinden Meclise çıkarma
Zeytin üreticisinden Meclis'e çıkarma
Marmara Bölgesi Zeytinciliğinin Sorunlarını Tespit Komisyonu, kuraklıkla ilgili raporunu hazırlayarak Bursa milletvekilleri Altan Karapaşaoğlu, Mehmet Emin Tutan, Ali Koyuncu ve Mehmet Tunçak'a sundu.
Zeytinde rekolte beyanname verme süresi 5 Ekim'de başlıyor Marmarabirlik, 2007-2008 sezonu öncesinde üreticilerden rekolte beyannamesi almaya başlıyor. Marmarabirlik'ten yapılan açıklamada, b..
Sanayiciler, kalifiye eleman sorununu mesleki eğitim lisesiyle çözecek Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi Kurulu, bölgelerinde yaşanan sorunların çözümü için 3 proje geliştirdi. Planlan..
Fransız Ticaret Odaları Dış İlişkiler Heyeti, GTOyu ziyaret etti
Fransız Ticaret Odaları Dış İlişkiler Heyeti, GTO'yu ziyaret etti
Fransız Ticaret Odaları Dış İlişkiler Sorumlularının yer aldığı ve Türk-Fransız Ticaret Derneği Başkanı Raphael Espasito'nun başkanlık ettiği 7 kişilik heyet, Gaziantep Ticaret Odası'nı (GTO) ziyaret etti.
Kuraklıktan zarar gören 3 bin 213 çiftçi para yardımı alacak Niğde'nin 92 köyünde, 2007 yılının bahar aylarında meydana gelen kuraklıktan zarar gören 3 bin 213 çiftçiye paraları ödenecek.
Tekstil Gaziantepte masaya yatırılıyor
Tekstil Gaziantep'te masaya yatırılıyor
Makina Mühendisleri Odası ve Tekstil Mühendisleri Odası adına MMO Gaziantep Şube tarafından düzenlenen "2. Tekstil Teknolojileri ve Tekstil Makinaları Kongresi" 19 Ekim'de başlayacak.
Myanmar askeri cuntası kendini eleştiren yabancı medyayı "yalancı" olarak niteledi Myanmar askeri cuntası kendini eleştiren yabancı medyayı "yalancı" olarak niteledi
TOKİ önündeki açlık grevinde fenalaşan işçi hastaneye kaldırıldı Sivas Şuşehri'nde müteahhidin ortadan kaybolması nedeniyle alacaklarını tahsil edemeyen 15 kişinin TOKİ önündeki açlık grevi d..
Terör örgütü sempatizanı hackerlar sağlık sitelerine saldırdı Terör örgütü PKK sempatizanı hackerlar aralarında Samsun ve Yozgat'ın da bulunduğu 16 ilin sağlık müdürlüğü sitesini çökertti. Ke..
Uşak Belediyesi dört meslek kursu daha açacak
Uşak Belediyesi dört meslek kursu daha açacak
Uşak Belediyesi, ev hanımlarına yönelik olarak 2005 yılında başlattığı meslek edindirme kurslarına devam ediyor. Bugüne kadar yaklaşık 150 ev hanımına mesleki eğitim veren kurslar, 2007-2008 döneminde dört yerde daha...
Hayvan Hakları Koruma Kanunu yetersiz
'Hayvan Hakları Koruma Kanunu yetersiz'
İzmirli Can Dostları ve Hayvan Hakları Türkiye Aktif Güç Birliği Platformu (HAYTAP) üyeleri, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü'nde Konak Meydanı'nda bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, hayvan haklarıyla ilgili...
Yaklaşık 1000 YTL değerindeki elektronik eşyanın çalınma anı, saniye saniye kaydedildi Bahçelievler'de, bir elektronik dükkanına giren 4 kişilik hırsızlık şebekesinin hırsızlık anı, dükkanın ..
Elbise yardımı yapılan 150 yetim öğrenci incinmesinler diye basına teşhir edilmedi
Elbise yardımı yapılan 150 yetim öğrenci incinmesinler diye basına teşhir edilmedi
Sakarya'da güzel bir yardım örneği yaşandı. Yetim ve Öksüz Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (YÖÇEYDER) düzenlediği 'Bir Yetimi de sen giyindir' kampanyası büyük ilgi gördü. Kampanya sonunda giydirilen...
Hükümetten Merkez Bankasına Eleştiri
Hükümetten Merkez Bankası'na Eleştiri
Çağlayan, Merkez Bankası'nın Faizleri İndirmesi Yönünde Yaptığı Açıklamalara Karşılık 'Siyasetçilerin, Bakanların Merkez Bankası ile İlgili Konuşması Doğru Değildir' Cevabını Aldığını Söyledi. ' Dedi.
Sümerbank'ın Eski Sahibi Hayyam Garipoğlu Gözaltına Alındı İstanbul - İstanbul Mali Polisi, Sümerbank'ın Eski Sahibi Hayyam Garipoğlu'nu Gözaltına Aldı. garipoğlu'nun Mali Şube Müdürlüğü Eki..
Uyarı için Üzerine Demir Boru Düşmeliymiş!
Uyarı için Üzerine Demir Boru Düşmeliymiş!
İstanbul'da İnşaattan Düşen Demir Boru, Bir Turistin Ağır Şekilde Yaralanmasına Neden Oldu. Olaydan Sonra İnşaatın Önüne Şerit Çekilip, 'İnşaat Sahasıdır, Girilmez !' Tabelası Konuldu.
Nusaybin'de Çatışma: 3 Terörist Öldürüldü, 1 Asker Yaralandı Mardin - Mardin'in Nusaybin İlçesinde Güvenlik Güçleri ile Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada 3 Terörist Ölü Ele Geçirildi 1 Ask..
'Açıköğretim'e Kayıtta Son Gün 15 Ekim Eskişehir - Anadolu Üniversitesinin (Aü) Uzaktan Eğitim Sistemiyle Öğretim Yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültelerine, 2007 Öğrenci Seçme Sınav..
Kırıkkaleli gençten ilginç koleksiyon
Kırıkkaleli gençten ilginç koleksiyon
Oto lastikçisinde yaklaşık bir yıldır çalışan Emre Atasayar, ilginç bir koleksiyonuyla şoförlerin ilgisini çekiyor.
Bütçede Piyasa Revizyonu
Bütçede Piyasa Revizyonu
Ekonomi Yönetimi, Piyasadaki Daralmaya Paralel, Orta Vadeli Mali Plandaki Harcama ve Gelir Rakamlarını Aşağı Çekiyor.
Canlı Canlı Medyum Dayağı Artık Biri Bu Rezilliğe Dur Desin. Bu Kez Canlı Yayında Medyumlar Yumruklaştı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10