4 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

4 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suç Duyurusunda Bulundu Emrah, Kendisini Ölümle Tehdit Eden Şeyhmuz Altay İçin Suç Duyurusunda BulunduEmrah, Kendisini Ölümle Tehdit Eden Şeyhmuz Altay İçin Suç Duyurusunda Bulundu
Gül'den Galatasaray'a Kutlama Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Galatasaray Futbol Takımının, UEFA Kupası'nda Gruplara Kalması Dolayısıyla Kulüp Başkanı Özhan Canaydın'ı Kutladı.
Galatasaray - Sion: 5 - 1 ıÜüStat: Ali Sami Yen
Çatalca'da Yangın Söndürme Uçağı Düştü: 3 Yaralı İstanbul - Çatalca'da Terkos Gölü Yakınlarında Düşen Yangın Söndürme Uçağındaki 2'si Yabancı Uyruklu 3 Kişi Yaralandı. Kazanın Uçağın Motor Kı..
Kayseri Erciyesspor, Avrupa Defterini Kapattı
Kayseri Erciyesspor, Avrupa Defterini Kapattı
UEFA Kupası 1. Tur Rövanş Maçında Kayseri Erciyesspor, İlk Maçta Deplasmanda 4-0 Mağlup Olduğu Atletico Madrid'e Sahasında 5-0 Yenilerek, Avrupa Defterini Kapattı.
Kıbrıslı Türk Modacı Aslantürk Vogue'da Kıbrıslı Genç Türk Modacı Mustafa Aslantürk, 2008 İlkbahar-yaz Koleksiyonuyla Dünyanın En Prestijli Moda Dergilerinden Biri Olan Vogue'a Girmeyi Başard..
Butto ile Müşerref Anlaştı
Butto ile Müşerref Anlaştı
Pakistan Lideri Pervez Müşerref'le Sürgünde Yaşayan Eski Başbakan Benazir Butto, İktidarın Paylaşılmasının Yolunu Açacak Ulusal Uzlaşma Projesi Konusunda Anlaşma Sağladı.
Camiye 3 Bin 500 YTLlik Fatura Şoku
Camiye 3 Bin 500 YTL'lik Fatura Şoku
Çorum'un Seydim Beldesinde Bulunan Seyid Murat Camii'ne Gelen 3 Bin 500 YTL'lik Elektrik Faturası Şaşkınlığa Neden Oldu.
Müslüman ve Laik Ayrımı Yapmak Bölücülüktür
'Müslüman ve Laik Ayrımı Yapmak Bölücülüktür'
Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Zeki Sezer, Müslüman Ve Laik Ayrımı Yapanların Bölücülük Yaptığını Söyledi.
'Kimseden Bir Şey İstemem' Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın Bodrum'da Aldıkları Yazlığın Parasını Yağmur'un Ödediği İddiaları Pınar'ı KızdırdıPınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın Bodrum'da Aldıkları Yazlığın Parasını Yağmur'un Ödediği İddiaları Pınar'ı Kızdırdı
Toptan: 'Yeni Meclis Tarihi Bir Fırsattır' TBMM Başkanı Köksal Toptan, 7 Parti ve Bağımsız Milletvekilleri ile Kurulmuş Yeni Meclisin Türkiye'nin Sorunlarını Çözmesi İçin Tarihi Bir Fırsat Ol..
Beşiktaş Cola Turka: 73 - Galatasaray Cafe Crown : 58 Basketbolda 23. Erkekler Opel Türkiye Kupası (D) Grubu İlk Gün İkinci Maçında Maçında, Beşiktaş Cola Turka, Galasaray Cafe Crown'u 73-58 ..
173 Yıllık Altın 10 Dolarlık, 5 Milyon Dolara Satıldı ABD'nin 7. Başkanı Andrew Jackson'ın Asya'ya Ticari Gezilerinde Diplomatik Hediye Olarak Götürmesi İçin Yapılan Altın 10 Dolarlık, 5 Mily..
Ulaşım-sen ile Toç-sen Üyeleri, İftar Programında Bir Araya Geldi
Ulaşım-sen ile Toç-sen Üyeleri, İftar Programında Bir Araya Geldi
Sivas'ta Yeni Kurulan Ulaşım Çalışanları Sendikası (Ulaşım-sen) ile Tarım Orman ve Çevre Çalışanları Sendikası (Toç-sen) Üyeleri, İftar Programında Buluştu.
Müsiad'ın İftar Yemeği (2) Müsiad Başkanı Ömer Bolat, Merkez Bankası'nın Acil Olarak Faizleri İndirmesi Gerektiğini Söyledi. Bolat Ayrıca, Yeni Anayasa Yapılmasına Destek Çıkarak, Ancak Anaya..
Akp?liye Dayak atıldı Mı? Komutanı?nın Eşine ?neden Köpeğini Askere Taşıtıyorsun?? Diyen AKP İlçe Yöneticisini Dövdüğü Öne Sürüldü
Gül?ü Rahatlatma Manevrası AKP, Referanduma 17 Gün Kala Anayasa Paketini Değiştiren Teklif Verdi.
Gül?ü Yine MHP Kurtardı AKP ve MHP Kurmayları Görüştükten Sonra Referandum Konusunda Açıklama Yapan Bahçeli, İktidarın Elini Rahatlattı
TBMM Başkanı Toptan:"Anayasa çalışmaları konusunda varsayımlarla oluşturulan endişelere gerek yok." Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, yeni anayasa çalışmaları konusun..
Bulut: "En İyi Şekilde Mücadele Etmeye Çalıştık' Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, UEFA Kupası 1. Turunda 5-0 Yenildikleri Athletico Madrid Maçı Sonrası Futbolu Çirkinleştirm..
TBBnin Almanya Temasları
TBB'nin Almanya Temasları
Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Tarafından Organize Edilen 8 Günlük Seminerin Aachen ve Köln Ayaklarında, Organizasyona Katılan Belediye Başkanları Memurluk Okulunda Ders Aldı.
Üzeltme)
Üzeltme)
Amerika'nın Güney Kıbrıs Büyükelçiliği, Kızılay Çadırındaki İftar Yemeğinin Bu Akşamki 400 Yemeklik Kısmına Sponsor Oldu.
Çorum Hitit Üniversitesi Akademik Yılı Törenle Başladı
Çorum Hitit Üniversitesi Akademik Yılı Törenle Başladı
Çorum Hitit Üniversitesi'nin 2007-2008 Akademik Yılı, Düzenlenen Törenle Başladı. Çorum Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan, 3 Bin 500 Yıllık Bir Medeniyetten Adını Alan Hitit Üniversitesi'nde Eğitim...
Opel Türkiye Kupası
Opel Türkiye Kupası
Çanakkale'de Oynanan Opel Basketbol Türkiye Kupası D Grubu Maçında, Beşiktaş Cola Turka, Galatasaray Cafe Crowne'u 73-58 Mağlup Etti.
Opel Türkiye Kupası Yozgat'ta Oynanan Opel Basketbol Türkiye Kupası A Grubu Maçında Alpella, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 76-70 Mağlup Etti.
Antakyada Şüpheli Paket Paniği
Antakya'da Şüpheli Paket Paniği
Antakya İl Merkezindeki En İşlek Köprülerden Biri Olan Ata Köprüsü Üzerinde Şüpheli Paket Paniği Yaşandı. Fünye ile Patlatılan Paketten Çöp Çıktı.
Adana'daki Zehirlenme Olayı Protesto Edildi Adana'da 3 Kişinin Öldüğü, 2 Kişinin de Ağır Yaralandığı Zehirlenme Olayının Yaşandığı Doğu Atık Su Arıtma Tesisi'nin Bulunduğu Akdeniz Mahallesi S..
Marmaris'te Orman Yangını Muğla'nın Marmaris İlçesinde Yıldırım Düşmesi Sonucu Orman Yangını Çıktı.
Mısır, İstikrarlı Bir Sanayi Büyümesi İstiyor Mısır Sanayi ve Kalkınma Müsteşarı Amir Asel, Çevreyi Koruyarak, Sanayi Alanında İstikrarlı Bir Kalkınma Hedeflediklerini Söyledi.
da Vinci'nin 4 Yıl Önce Çalınan Tablosu Bulundu Leonardo da Vinci'nin, İskoçya'daki Drumlanrig Şatosundan 2003 Ağustosunda Çalınan 'Madonna With The Yarnwinder' Adlı Tablosu Bulundu.
Ak Partililer, Kulada İftarda Biraraya Geldi
Ak Partililer, Kula'da İftarda Biraraya Geldi
Manisa'nın Kula İlçesinde AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Partililere İftar Yemeği Verdi.
Kiliste Bir Radyoda Çıkan Yangın Korkuttu
Kilis'te Bir Radyoda Çıkan Yangın Korkuttu
Kilis'te Bir Radyoda Çıkan Yangın, Korkulu Anlar Yaşanmasına Neden Oldu.
Ünlüler Kapışıldı! Antalya'daki Beş Yıldızlı Lüks Oteller, Ünlü Şarkıcıları Birer İkişer Kapıştı. Yıldızlarla 3 Günlük Bayram 1 Milyar Liraya ÇıkıyorAntalya'daki Beş Yıldızlı Lüks Oteller, Ünlü Şarkıcıları Birer İkişer Kapıştı. Yıldızlarla 3 Günlük Bayram 1 Milyar Liraya Çıkıyor
Bakan Güler, Uzan'la Görüştüğü İddialarını Doğruladı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Cem Uzan'la Görüştüklerini Ancak Görüşme Talebinin Kendilerinden Değil, Cem Uzan'dan Geldiği..
Basını Görünce Kaçtı! Ünlü Oyuncu Mehmet Aslantuğ Etiler Girişinde Polis Tarafından Durdurulmak İstendiÜnlü Oyuncu Mehmet Aslantuğ Etiler Girişinde Polis Tarafından Durdurulmak İstendi
Müsiad'ın İftar Yemeği (1) TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'nin Yeni Bir 'Modern Anayasa' Yapma Zorunluluğu Olduğunu Vurgulayarak, "Kimse Cumhuriyeti Daha İyi Bir Demokrasi ile Taçlandırma..
Cimbom Ateş Gibi UEFA Kupası Birnci Tur Rövanş Maçında Sıon ile Karşılaşan Cimbom Ümit Karan'ın Attığı 2 Golle 2-0 ÖndeUEFA Kupası Birnci Tur Rövanş Maçında Sıon ile Karşılaşan Cimbom Ümit Karan'ın Attığı 2 Golle 2-0 Önde
Malatya'daki 'Kaptaj' operasyonunda 22 kişiden 15'i tutuklandı (2) Malatya'da polisin 'Kaptaj' adını verdiği Malatya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi'nde (MASKİ) gözaltına alınarak ad..
Casa Ted Ankara Kolejliler: 65 - Fenerbahçe Ülker: 92 Basketbolda 23. Erkekler Opel Türkiye Kupası (A) Grubunda Fenerbahçe Ülker, Casa Ted Ankara Kolejliler'i 92-65 Yendi.
Başbakan Erdoğan Malezya Tartışmalarına Sert Çıktı
Başbakan Erdoğan Malezya Tartışmalarına Sert Çıktı
Başbakan Erdoğan, Sivil Anayasa Çalışmaları Kapsamında Gündeme Gelen 'Türkiye, Malezya Olur mu? ' Tartışmalarına 'AK Parti Bir Muamma Değildir' Diyerek Sert Çıktı.
Atletico Madrid, UEFA kupasında gruplara kalma sevinci yaşadı UEFA Kupası 2. tur grup eleme maçlarında Kayseri Erciyesspor ile karşılaşan Atletico Madrid, kendi sahasında 4-0 kazandığı maçın ..
Bayramınız Hayırlı Olsun, Oyunuz Evet Olsun
'Bayramınız Hayırlı Olsun, Oyunuz Evet Olsun'
Başbakan Erdoğan, 21 Ekim'de yapılacak referandum ile ilgili, 'Sandıktan evet oyunu çıkartalım, böylece referandum sürecini de bitirelim.' dedi.
Erdoğan: Referandum 21 Ekimde Bitirilmiş Olacak
Erdoğan: Referandum 21 Ekim'de Bitirilmiş Olacak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Referandum Sürecinin 21 Ekim'de Bitirilmiş Olacağını Belirtti Şöyle Bir Başlık Atıyoruz; 'Bayramınız Hayırlı Olsun, Oyunuz Evet Olsun' Diyoruz' Dedi.
Güler: "Cem Uzan'la Geçen Hafta Görüştüm" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Çukurova ve Kepez Elektrik'in Eski Sahibi ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın Talebi Üzerine, Geçen..
ABDde Ermeni Tasarısına PKKyı Kınayan Ek
ABD'de Ermeni Tasarısına 'PKK'yı Kınayan Ek'
ABD Temsilciler Meclisi'nin Dış İlişkiler Komitesi, Gelecek Çarşamba Günü, 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddialarıyla İlgili Tasarısını Görüşeceğini Resmi Gündemine Koydu.
Vadi'yi Duman Bastı Her Lperşembe Geccesi Ekrana Gelen Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Bu Hafta Mavi Minibüsü Masaya YatıracakHer Lperşembe Geccesi Ekrana Gelen Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Bu Hafta Mavi Minibüsü Masaya Yatıracak
Eğitim Uçuşu Yapan Uçağın Düşmesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (Akom) Yapılan Yazılı Açıklamada, Terkos Gölü Civarında Eğitim Uçuşu Yapan Sorem Firmasına Ait Yangın Söndürme Uçağının Düşmes..
Bakan Babacan Kıbrıs'tan Ayrıldı Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, KKTC'ye Günübirlik Ziyaretini Tamamlayarak, Adadan Ayrıldı.
Çatalca'da düşen yangın söndürme uçağı ile ilgili Büyükşehir Belediyesi açıklama yaptı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Çatalca'da düşen yangın söndürme uçağı ile ilgili açıklama yaptı. Açıkla..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10